ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,846 έως 7,860 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    vagelas στις #395210

    ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ……… Χ Α Μ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Οπα για στασου ρε Κωστα τι χαμος,που χαμος και γιατι χαμος χωρις εμας,οχι τιποτε αλλο αλλα να μην μεινουν χωρις παρεα η Κυριες με τα γαλαζια μερες που ερχονται?Γιαυτο δηλωνω Εσω Ετοιμος,Δωσε παραγγελμα και φυγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? 🙄

    ΥΣ iason στα μερη μας δεν εχει πολλα πουλια,μικρα κοπαδακια σε διαφορες μεριες και καποια περισσοτερα σε λιγα απογορευμενα,? 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #395212

    lefteris.k wrote:
    τελικα το πρωινο χιονι και η βροχη που εφαγα αξιζε τον κοπο μιας και τα πουλια ηταν συνεπεστατα. αποτελεσμα να βαρεσω 5 και να παρω της 4 στο χερι. δυστηχως ομως με προδωσαν τα φυσιγγια lambro biturbo δεν τραβαγαν καθολου. επρεπε να παρω αλλες 2 τουλαχιστον που εφυγαν μουτεμενες . (φανη ειχες δικιοοοο για τα biturbo ) και ευτυχως ειχα μαζι μου μερικα gorilla 36 και εκανα τη δουλεια μου.

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΑΥΛΙΑΡΗ,ΤΙΣ ΣΤΡΙΜΩΞΕΣ…ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΑΔΕΡΦΕ!!! ΔΙΝΕ ΡΕΠΟΡΤΑΖ Κ ΦΩΤΟ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΛΕΥΤΕΡΗ!! ΠΗΓΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕΡΗ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ?

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    οχι ιασωνα δεν πηγα προς τα κει. αλλα εμαθα για πολλα πουλια και εκει φιλε οποτε μπορεις ξερεις….

    φοτο δεν εβγαλα αλλες γιατι με τη βροχα που εφαγα ηταν το τελευταιο που σκεφτομουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #395213

    kokerkost 64 wrote:
    ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ……… Χ Α Μ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Οπα για στασου ρε Κωστα τι χαμος,που χαμος και γιατι χαμος χωρις εμας,οχι τιποτε αλλο αλλα να μην μεινουν χωρις παρεα η Κυριες με τα γαλαζια μερες που ερχονται?Γιαυτο δηλωνω Εσω Ετοιμος,Δωσε παραγγελμα και φυγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? ΥΣ iason στα μερη μας δεν εχει πολλα πουλια,μικρα κοπαδακια σε διαφορες μεριες και καποια περισσοτερα σε λιγα απογορευμενα,?

    ΒΑΓΓΕΛΑ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΣΕ 3 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ,(ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ)Κ ΚΑΤΙ ΣΚΟΡΠΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 10 Κ 20 ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΠΑΣΤΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΕΡΙΕΣ…ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΦΙΛΕ…ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ…ΠΑΝΕ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΝΕ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    vagelas στις #395220

    Ετσι ειναι iason προς το παρον εχει οφθαλμολουτρο αλλα περιμενουμε,Καλα την δευτερα προς φραγγιστα μερια εφαγα την βροχη της ζωης μου,και η κουφαλες εκει,μολις ξανοιγε λιγο ο καιρος τσουπ εσκαγαν μυτη,αλλα δεν σταματησε ο κολοκαιρος εβαλα βροχη και στον κ–ο μου? 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    120
    xristos στις #395228

    Ετσι ειναι iason προς το παρον εχει οφθαλμολουτρο αλλα περιμενουμε,Καλα την δευτερα προς φραγγιστα μερια εφαγα την βροχη της ζωης μου,και η κουφαλες εκει,μολις ξανοιγε λιγο ο καιρος τσουπ εσκαγαν μυτη,αλλα δεν σταματησε ο κολοκαιρος εβαλα βροχη και στον κ–ο μου?

    γεια σου ρε πατριδα…..δεν το ξερεις οτι αν δεν βρεξεις κωλο ψαρι δεν πιανεις???

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #395470

    ΝΕΚΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

    😥 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #395531

    Που’ναι  τα  χιόνια ; 

    ωεοεεεεεεεεε   που’ναι τα χιόνια ;;;;;;

    που’ναι τα  χιόοοοονια ;;;

    Μην ακούτε τους καριόληδες τους μετεωρολόγους   έχουν γίνει χειρότεροι  απο τους  πολιτικούς .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #395551

    το πρωι δεν μου εκαναν τη χαρη μιας και περναγαν ολες ψιλομενες 2 τουφεκισα 1 πηρα αλλα φοτο δεν εβγαλα απο τη μανουρα μου.

    το απογευμα με ετρωγε και ξαναπηγα και δεν πηγα τσαμπα. :mrgreen:

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #395558

    το πρωι δεν μου εκαναν τη χαρη μιας και περναγαν ολες ψιλομενες 2 τουφεκισα 1 πηρα αλλα φοτο δεν εβγαλα απο τη μανουρα μου. το απογευμα με ετρωγε και ξαναπηγα και δεν πηγα τσαμπα. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΕΤΣΙ ΡΕ ΤΡΕΛΕ,ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ…ΕΙΠΑ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ…

    ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ?

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #395566

    lefteris.k wrote:
    το πρωι δεν μου εκαναν τη χαρη μιας και περναγαν ολες ψιλομενες 2 τουφεκισα 1 πηρα αλλα φοτο δεν εβγαλα απο τη μανουρα μου. το απογευμα με ετρωγε και ξαναπηγα και δεν πηγα τσαμπα. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΕΤΣΙ ΡΕ ΤΡΕΛΕ,ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ…ΕΙΠΑ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ… ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ?

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ναι ιασωνα αλλα οχι εκει.  αλλαξα μερος και πηρα τα βουνα. πουλια δεν ειχε πολλα αλλα κατι ειναι και αυτο. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #395569

    Μπραβο φιλε!Βλεπω κατι καλο στον οριζοντα.Αυριο θα πας;Αν ναι θα σε παρακαλουσα να μας πεις αποτελεσματα

    giannis222

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #395580

    Μπραβο φιλε!Βλεπω κατι καλο στον οριζοντα.Αυριο θα πας;Αν ναι θα σε παρακαλουσα να μας πεις αποτελεσματα giannis222

    θα παω φιλε και θα ενημερωσω μολις γυρισω. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #395668

    καλες γιορτες φασσοπνιχτες!!!!!!!!!!!!!

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #395673

    καλες γιορτες φασσοπνιχτες!!!!!!!!!!!!!

     

     

     

     

    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    http://imageshack.us/clip/my-videos/341/u96kbgbkfgmhwcekpaxdbh.mp4/

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 λεπτά πριν από τον Sniper645.

    ΤΡΕΛΕ!!!! 😆 😆

    ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΛΗΘΙΝΗ?

    😆 😆

    ΑΑΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ!!!! 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #395685

    GAMHSES..ΚΩΣΤΗ!!!

    ΤΡΕΛΗ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ,ΕΧΩ ΤΡΕΙΑ ΟΜΟΙΟΜΑΤΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ Κ ΓΩ ΟΛΑ ΠΑΝΩ…..

    ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΔΕΙ…ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ ΑΠ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ…. 😆

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,846 έως 7,860 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων