ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,891 έως 7,905 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #396678

    εγω της εχω κλειδωσει καπου στη κεντρικη ελλαδα …….αλλα δεν μου κανουν τη χαρη!!!!

    εχω χαλασει 2 μπαντελονια πολυ κλειστο το μερος!!! 👿


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    120
    xristos στις #396704

    Παλι σημερα το απογευμα εξορμιση εξω απο το Αγρινιο απεναντι απο ενα απαγορευμενο πιο πολυ για παρακολουθηση παιξανε μονο 3 φασσες.Παρα πολυ κρυο ο γιανιωτης ξυριζε φτανοντας στο αμαξι ειδαμε και τις πρωτες χιονιστρες……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    vagelas στις #396716

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΗΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΗ ΣΤΗΝ ΑΙΤ/ΝΙΑ ΕΒΑΛΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ… ΣΕ ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΙ ΟΛΑΣ…..ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ,ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Ετσι ειναι φιλε iason μονο που δεν βγενουν οπως λες ολα τα πουλια απο μεσα,ουτε και απο την ιδια μερια βλεπεις καθε μερα εχει και διαφορετικο Ανεμο με αποτελεσμα τα διαφορα τερτιπια τους,Πιστευω να συνενοηθηκαμε ?Σημερα ειχε κοντινη εφοδο σε ενα μικρο κοτετσι απο το οποιο λειπη αλλη μια απο σημερα,Παλι καλα 😉

    [/URL]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #396725

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ.

    ΤΣΑ ΤΣΑ ΤΣΑ!!!!!

    😆 😆 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #396728

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ. ΤΣΑ ΤΣΑ ΤΣΑ!!!!!

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ  :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #396744

    falcon wrote:
    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ. ΤΣΑ ΤΣΑ ΤΣΑ!!!!!

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ

    http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΤΕ…

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #396769

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ. ΤΣΑ ΤΣΑ ΤΣΑ!!!!!

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Ο  ΠΡΟΜΠΟΜΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ;-)ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #396800

    ΕΓΚΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12  ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ  ΛΑΡΙΣΣΑΣ…………………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    456
    leatherman στις #396824

    Την περίοδο των γιορτών που θα είμαι πάνω, θα την τσεκάρουμε την πληροφορία σου φίλε.Με τις φάσσες ποτέ δεν εισαι σίγουρος

    για που θα τις βρείς.Εγώ γνωρίζω πολλούς που είδη θα τις έχουν οχι μόνο εντοπίσει, αλλά και θα τις έχουν τουφεκίσει.Λαρισαίους

    φασσάδες ενοώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #396869

    αντε ωρε πατριδες γερα!!τις γιορτες οταν δεν θα εχει γουρουνια θα εχει φασσες  😆 :lol:πληροφορια χθεσινη και απο εμενα σαν να εκαναν καποιες την εμφανηση τους δηλαδη βλεπεις κινηση σε σχεση με την προηγουμενη εβδομαδα!!! 😉 ;-)το σαββατοκυριακο θα σας εχω νεοτερα νεα!!!

    ΛΑΡΣΑ ΛΑΡΣΑ ΣΙΔΑ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΣΑ!!! :mrgreen: :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #397052

    ΕΓΚΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12 ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΛΑΡΙΣΣΑΣ…………………..

    Πάντως εγώ που ήμουν εκεί την Δευτέρα δεν είδα πάνω από 30 πουλιά και αυτά σκόρπια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #397059

    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ wrote:
    ΕΓΚΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12 ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΛΑΡΙΣΣΑΣ…………………..

    Πάντως εγώ που ήμουν εκεί την Δευτέρα δεν είδα πάνω από 30 πουλιά και αυτά σκόρπια…

    ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙ………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #397076

    fassas1976 wrote:

    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ wrote:
    ΕΓΚΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12 ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΛΑΡΙΣΣΑΣ…………………..

    Πάντως εγώ που ήμουν εκεί την Δευτέρα δεν είδα πάνω από 30 πουλιά και αυτά σκόρπια…

    ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙ………..

    φίλε κοντά στην Καλιπεύκη το μοναδικό μέρος που επιτρέπεται είναι η Καρυά (από το πάνω μέρος του Ολύμπου)…Τώρα αν τα είδαν μέσα στο απαγορευμένο η από την Νότια μεριά του Ολύμπου προς Αιγάνη η Κρανιά  είναι άλλο θέμα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #397089

    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ wrote:

    fassas1976 wrote:

    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ wrote:
    ΕΓΚΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12 ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΛΑΡΙΣΣΑΣ…………………..

    Πάντως εγώ που ήμουν εκεί την Δευτέρα δεν είδα πάνω από 30 πουλιά και αυτά σκόρπια…

    ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙ………..

    φίλε κοντά στην Καλιπεύκη το μοναδικό μέρος που επιτρέπεται είναι η Καρυά (από το πάνω μέρος του Ολύμπου)…Τώρα αν τα είδαν μέσα στο απαγορευμένο η από την Νότια μεριά του Ολύμπου προς Αιγάνη η Κρανιά είναι άλλο θέμα…

    λογικα πρεπει να τις ειδαν εκει στις παλιοπορτες που λεμε η προς το γκουνταμανι μερια εκει ειναι τα μερη που κυνηγαν κοντα στην καλιπευκη τα αλλα ειναι απαγορευμενα η μπορει να τις ειδαν και στον καμπο της καριας και κοντα προς το πικ νικ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #397091

    fassas1976 wrote:

    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ wrote:

    fassas1976 wrote:

    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ wrote:
    ΕΓΚΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12 ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΛΑΡΙΣΣΑΣ…………………..

    Πάντως εγώ που ήμουν εκεί την Δευτέρα δεν είδα πάνω από 30 πουλιά και αυτά σκόρπια…

    ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙ………..

    φίλε κοντά στην Καλιπεύκη το μοναδικό μέρος που επιτρέπεται είναι η Καρυά (από το πάνω μέρος του Ολύμπου)…Τώρα αν τα είδαν μέσα στο απαγορευμένο η από την Νότια μεριά του Ολύμπου προς Αιγάνη η Κρανιά είναι άλλο θέμα…

    λογικα πρεπει να τις ειδαν εκει στις παλιοπορτες που λεμε η προς το γκουνταμανι μερια εκει ειναι τα μερη που κυνηγαν κοντα στην καλιπευκη τα αλλα ειναι απαγορευμενα η μπορει να τις ειδαν και στον καμπο της καριας και κοντα προς το πικ νικ

    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    παντως οσοι βρεθειτε στην  Καλιπεύκη προσεξτε τα ορια του απαγορευμενου διοτι ειναι πολυ μεγαλο..κατα τα αλλα το προγραμμα εχει αναχωρηση το βραδυ με αγνωστη την επιστροφη..καλα ντουφεκια σε οσους εκδραμουν…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,891 έως 7,905 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων