ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,921 έως 7,935 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #397568

    Καλό, 7 φάσσες με ένα ντουμπλέ … 😎

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LMNP6niqpRI


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #397569

    Καλό, 7 φάσσες με ένα ντουμπλέ …

    Τι είπες τώρα……… ??!! Απίστευτο, μπράβο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    569
    tiohunter στις #397652

    Φοβερή φάση!!! Μπράβο φίλε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #397659

    Καλό, 7 φάσσες με ένα ντουμπλέ …

     

    ΦΙΛΕΜΟΥ ΠΟΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΣΕ ΤΗ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙς ΣΤΗΡΗΞΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΗΣΟΥ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    NTELIOSAS στις #397722

    http://www.facebook.com/groups/142734719201566/ 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #397730

    Παιδιά, το φιλμάκι δεν είναι δικό μου, ( αν και πολύ θα το ήθελα !!!), απλά τό ψάρεψα στο YouTube  και το πόσταρα και εδώ….. 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #397731

    Καλό, 7 φάσσες με ένα ντουμπλέ …

    ενταξει δεν χωρταινω να το βλεπω τι εχει κανει ο τυπος!!!! 😯

    στο μεταξυ το σεττερ φερμαρει η μου φαινεται??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #397732

    μονο το σεττερ φερμαρει?

    αυτουνου γεννανε και τα κοκορια του.

    και τις φασσες μαζεψε, και μπεκατσα πηρε, και λαγο κτυπησε, και στο σπιτι ανακαλυψε οτι εχει κερδισει και το τζοκερ 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #397733

    μονο το σεττερ φερμαρει? αυτουνου γεννανε και τα κοκορια του. και τις φασσες μαζεψε, και μπεκατσα πηρε, και λαγο κτυπησε, και στο σπιτι ανακαλυψε οτι εχει κερδισει και το τζοκερ

    πραγματικα σε αντιθεση με εμενα που προχτες μια φασσα και μου εφαγε 4 φυσιγιια :mrgreen:τρια την πηραν τα σκαγια εκανε καμια δυο τρεις γυρες ξαναγεμισα πηγε εκατσε σε ενα δεντρο και εκει την αποτελειωσα!!!πολυ πεδαιμαρα σου λεω!!! :twisted:και ο τυπος εναι για μπεκατσα ξαφνικα βλεπει τις φασσες που περνανε απο πανω του να φανταστω θα ειχε και τιποτα διασπορας ριχνει δυο και βρεχει φασσες!!! 😆 :lol:αν δεν ειναι αυτο κολοφαρδια εγω ειμαι ο σουπερμαν!!! 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #397744

    Ας βάλω άλλο ένα καλό που μ’αρεσε , με μερικά πουλάκια παραπάνω   !!!!!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #397745

    Τι σου αρεσε Μενιο?κομπλεξικοι επιδειξιες κινουμενοι στα ορια της νομιμοτητας ειναι(βλεπε χιονοκαλυψη του εδαφους.)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #397770

    Τι σου αρεσε Μενιο?κομπλεξικοι επιδειξιες κινουμενοι στα ορια της νομιμοτητας ειναι(βλεπε χιονοκαλυψη του εδαφους.)

    Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    απο χιονοκαλυψη δεν εχεις δικαιο το εδαφος ειναι παρδαλο δεν εχει πληρη χιονοκαλυψη το οτι ειναι σαν καμια γυφτισα που παντρευεται και την κρεμανε τις λυρες εκει παω πασο 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #397783

    to να ακουω τετοια σχολια για μενα ειναι απλα απαραδεκτα. καλα ειναι πριν αρχισει καποιος να γραφει τετοια, να βαζει πρωτα το μυαλο του να σκεφτεται.  το βιντεο αυτο οπως και καποια αλλα βιντεακια που κυκλοφωρουν στο γιουτουμπ ειναι καποιον φιλων και παρεας δικια μας.

     

    απο εκει και περα θα πρεπει να σκεφτουν αυτοι που το σχολιαζουν, αν πραγματικα ζηλευουν, η ακομα και το που εχει γινει αυτο το κυνηγι. καλα εινια να μην ξεχνανε πως εμεις δεκεμβρι γεναρη και φλεβαρη κυνηγαμε στα ελληνοβουλγαρικα. 50 χιλ πανω απο το νευρωκοπι. οποτε θα καταλαβενεται πως εκει δυσκολα να μην εχει χιονι.  οταν ας πουμε στην καβαλα εχει 5-6 βαθμους, εκει εχει αρκετα μειων και αρκετο χιονι.  αν αυτος ο σχολιασμος περι χιονιου ειναι σωστος, τοτε εμεις δεν θα μπορουμε να κυνηγαμε αυτο το τριμηνο.

    ετσι ειναι παιδια. ειδατε εγω ποτε να σχολιαζω καποιους που ανεβαζουν 5-10 φασσες σε φωτο στο φορουμ? οχι δεν το εχω κανει γιατι ξερω τον πονο σας. ξερω πως σε καποιες περιοχες δεν εχουν τα προνομια τα δικα μας οσον αφορα το κυνηγι.

     

    ξερω πως δεν μπορουν να εχουν τα θυραματα που εχουμε εμεις. γιαυτο αν θυμαστε και στο θεμα με της παπιες ειχα αντιδρασει στον αριθμο των παπιων απο το αζαρμπαιτζαν. γιαυτο ειχα πει οτι την επομενη θα ανεβαζα και εγω φωτο με τα θυραματα της εβδομαδας. αλλα δεν το εκανα.

     

    καθε σκ που νεβενω στο βουνο, συναντω ζακηνθυνους, αθηναιους και αλλους πολλους που εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να εκδραμουν στα μερη μας. και δεν με ενοχλει καθολου. αληθεια. αλλα δεν ανεχομαι και σχολιασμους του τυπου που εγραψε παραπανω για τα χιονια.

     

    και αν θελετε να δειτε κιαλλα βιντεο της παρεας, γραψτε στο γιουοτυμπ (ντινος φασσες) (οδυσεας φασσες)

     

    δειτε τα εδω

     

    https://www.youtube.com/user/manoys112/videos

     

     

     

    https://www.youtube.com/user/themariosr?feature=watch

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #397796

    Καλό, 7 φάσσες με ένα ντουμπλέ …

     

    Ε μαλακίες αν είχε Benelli θα έπεφταν όλες! 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #397803

    Ε μαλακίες αν είχε Benelli θα έπεφταν όλες!

    Έχεις απόλυτο δίκαιο…

    Την Πέμπτη σε ένα ζευγάρι που περνούσε τραβέρσα, με μία ντουφεκιά έπεσαν και οι δύο… σκέψου να ήταν κοπάδι!!!

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,921 έως 7,935 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων