ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,041 έως 8,055 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #400598

    χρονια πολλα φασσαδες!!!!

    λοιπον ενω τα εχω κανονισει ολα και ειμαι ετοιμος για το ραντεβου με της κυριες…….τσακκκκ  μου την οι ατιμες !!!!!!

    με στησανε οι ρουφιανες!!!! 😈 😈 😀


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #400648

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΧΕ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ(ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΧΩΡΙ), ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟΥΣ ΣΟΥΦΛΗΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ … ΚΑΙ ΟΛΙΓΟ ΚΥΝΗΓΙ.. ΑΠΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΣΥΝΟΛΟ 6 ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΚΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΤΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΒΕΛΑΝΙ ΑΡΙΑΣ.. ΥΣ… ΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ…ΙΑΣΟΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΥΥΥΥ(ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΣ ΦΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΠΟΥ)

    ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????/

    ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ….ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΤΑ ΕΞΟΔΑ…

    ΦΕΤΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΟΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ…ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #400698

    μετα απο 24 χρονια κυνηγι φασσας, ενα πραγμα θα σας πω. αν και το εχω πει και παλαιοτερα και δεν το τυρισα.

     

    μην σας ξεφευγουν πληροφοριες σε κανεναν. μα σε κανεναν. κανεις δεν θα εκτιμησει αυτο που του λετε. και παντα θα κοιταει μονο την παρτι του.

     

    στο διαυτα τωρα. εδω πανω εχει πολλα πουλια. μα παρα πολλα. σε καθε εξοδο γυρναμε με λιγα ομως. δεν εχουμε ξεπερασει τα 12 πουλια. αλλα ο καιρος κοντευει. θα σπασει η γκινια. που θα παει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #400726

    batman1 wrote:
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΧΕ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ(ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΧΩΡΙ), ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟΥΣ ΣΟΥΦΛΗΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ … ΚΑΙ ΟΛΙΓΟ ΚΥΝΗΓΙ.. ΑΠΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΣΥΝΟΛΟ 6 ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΚΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΤΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΒΕΛΑΝΙ ΑΡΙΑΣ.. ΥΣ… ΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ…ΙΑΣΟΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΥΥΥΥ(ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΣ ΦΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΠΟΥ)

    ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????/ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ….ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΤΑ ΕΞΟΔΑ… ΦΕΤΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΟΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ…ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ…

    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

     

    περιμεντε κ μενα ρε μεχρι το γεναρη να περασουν τα φωτα!!!!! 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #400864

    περιμεντε κ μενα ρε μεχρι το γεναρη να περασουν τα φωτα!!!!!

    ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΒΗΣΤΕΣ

    ΛΑΜΠΕΣ :-D…

    ΦΙΛΕ ΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ 😉

    ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????/ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ….ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΤΑ ΕΞΟΔΑ… ΦΕΤΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΟΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ…ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥ

    ΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΜΕΤΑ.. ΤΑ ΦΩΤΑ  😛

     

    ΥΣ..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ?ΣΤΟ ΠΑΡΝΑΣΟ 😳 ? Η ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΑΚΙ? 🙄

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #400971

    ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΒΗΣΤΕΣ ΛΑΜΠΕΣ … ΦΙΛΕ ΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ 😉

    ΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΜΕΤΑ.. ΤΑ ΦΩΤΑ ΥΣ..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ?ΣΤΟ ΠΑΡΝΑΣΟ ? Η ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΑΚΙ?

    ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ…ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΔΥΟ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟ…ΘΕΛΟΥΝ Κ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ….

    ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ…

    ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΛΑ….ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ,ΜΕΤΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ…..Κ ΜΕΤΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟ…ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ….. 🙄 😯

    Υ.Γ.ΜΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ…ΟΧΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ….ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΙΑ………. 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #400983

    ΤΕΣΤ-ΤΕΣΤ…

    Κ ΤΙ ΤΕΣΤ Ε???????? :mrgreen: 😆

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #401040

    Σημερα μετα απο αρκετες μερες ειδα δυο ζευγαρακια!!!!!!!!

    Το ενα περασε κοντα απο το καρτερι μου και η θυληκια  ηθελε να ερθει μαζι μου.

    Επιτελους τη “χουφτωσαμε”.

    Ο καιρος ηταν κλασικος φασσοκαιρος με ανταρα και πολλες κυριαρινες που δεν τις βαραγα ο χαζος.θα ειχα βγαλει καλο μεζε,αλλα αμα περιμενεις τις κυριες……….

    Το μισο βουνο ηταν χιονισμενο και το αλλο μισο καθαρο!!!!!

     

    υσ.Τα “επιχαλκωμενα”,εκαναν καλη δουλεια!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #401054

    ΜΠΡΑΒΟ ΚΩΣΤΗ!

    ΑΥΡΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΧΟΥΦΤΑ!

    Κ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΟΛΗ ΤΗΝ FAMILY….. 😆 (ΑΝ ΘΕΣ Κ ΑΥΡΙΟ)

    Υ.Γ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ…ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΜΟΥ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #401104

    Σημερα μετα απο αρκετες μερες ειδα δυο ζευγαρακια!!!!!!!! Το ενα περασε κοντα απο το καρτερι μου και η θυληκια ηθελε να ερθει μαζι μου. Επιτελους τη «χουφτωσαμε». Ο καιρος ηταν κλασικος φασσοκαιρος με ανταρα και πολλες κυριαρινες που δεν τις βαραγα ο χαζος.θα ειχα βγαλει καλο μεζε,αλλα αμα περιμενεις τις κυριες………. Το μισο βουνο ηταν χιονισμενο και το αλλο μισο καθαρο!!!!! υσ.Τα «επιχαλκωμενα»,εκαναν καλη δουλεια!!!!

    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

     

    άντε Κωστή κλείνεις την χρονιά με τον καλύτερο τρόπο 🙂 !!!άντε και στα ταίρια της λίαν σύντομως!!!! 😉

    κωστή που είσαι εδώ??(όχι ”ειδικές” αλλά ”γενικές” πληροφορίες,χαχαχα)!!! 🙄

    Υ.Γ. τα καθίσματα είναι όλα τα λεφτά 😆 …άντε τωρα και το ζευγάρι της στο απέναντι κάθισμα!!! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #401107

    μετα απο 24 χρονια κυνηγι φασσας, ενα πραγμα θα σας πω. αν και το εχω πει και παλαιοτερα και δεν το τυρισα.   μην σας ξεφευγουν πληροφοριες σε κανεναν. μα σε κανεναν. κανεις δεν θα εκτιμησει αυτο που του λετε. και παντα θα κοιταει μονο την παρτι του.

    ΓΙΑΝΝΗ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ,ΓΡΑΦΕΙΣ..ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

    Επιτελους τη «χουφτωσαμε».

    ΜΠΡΑΒΟ ΚΩΣΤΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΑΙΡΙΑ ΤΗΣ.

    ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΛΑ….ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ,ΜΕΤΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ…..Κ ΜΕΤΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟ…ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ….. Υ.Γ.ΜΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ…ΟΧΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ….ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΙΑ……….

    ΑΣΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ.. 😛 ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΣΣΙΑ,ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΟΝΑΧΑ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #401122

    μπραβο κωστα ελα να ανεβαινουμε σιγα σιγα!!! 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #401165

    ΑΣΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ.. ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΣΣΙΑ,ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΟΝΑΧΑ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ

    ΟΧΙ ΡΕ ΤΡΕΛΟΣ ΕΙΣΑΙ?????

    ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΡΤΥΚΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΓΑΜΟ… 😆

    ΤΕΣΠΑ….ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ…2-3 ΚΥΝΗΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΝΕ…ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΚΠΛΗΞΗ… :mrgreen:

    Υ.Γ.ΤΗΝ ΧΕΣΤΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ????? 😆 😛 🙄

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #401199

    Φίλοι φασσάδες μπεκατσάδες τσιχλάδες καλοφαγάδες και καλοκρασακανατάδες 🙂 σας εύχομαι Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα με Υγεία Αγάπη Δύναμη Κουράγιο για εμάς και τις οικογενειές μας ,Ειρήνη στην χώρα μας και ζεστές κάννες και καλά βόλια σε εμάς ειδικά!!!  😉 😆

    Ευτυχισμένο το 2013 και καλή επιτυχία στο ”στούκι” σήμερα χαχα!!! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #401211

    μετα απο 24 χρονια κυνηγι φασσας, ενα πραγμα θα σας πω. αν και το εχω πει και παλαιοτερα και δεν το τυρισα. μην σας ξεφευγουν πληροφοριες σε κανεναν. μα σε κανεναν. κανεις δεν θα εκτιμησει αυτο που του λετε. και παντα θα κοιταει μονο την παρτι του. στο διαυτα τωρα. εδω πανω εχει πολλα πουλια. μα παρα πολλα. σε καθε εξοδο γυρναμε με λιγα ομως. δεν εχουμε ξεπερασει τα 12 πουλια. αλλα ο καιρος κοντευει. θα σπασει η γκινια. που θα παει.

    ελα γιαννη τα μαθαμε το σαβατο κατι κανατε  😉

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,041 έως 8,055 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων