ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,086 έως 8,100 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402335

    Καλημέρα!
    Φασσοκαιρος η Αθήνα…
    Βάλε φωτο ρε γερο….άλλη φορά θα περνω εγω φωτογραφική…
    Υ.γ.ξέρω ότι το διαβάζεις!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #402341

    Βάλε φωτο ρε γερο….άλλη φορά θα περνω εγω φωτογραφική

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΑΚΟΥ ΓΕΡΟ :roll:ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΜΟΥ 😛 ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ 🙄 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝΕ ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #402345

    KAI OI 4 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #402347

    Μα καλα,δεν τα λυπαστε τα καημενα τα τσονια;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #402349

    υσ.Μπραβο και στο υπολοιπο τα σοϊ τωρα διοτι απότι βλεπω τα ταιρια ειναι μαζι!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402388

    jason wrote:
    Βάλε φωτο ρε γερο….άλλη φορά θα περνω εγω φωτογραφική

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΑΚΟΥ ΓΕΡΟ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝΕ ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ.

    ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΑΓΝΗΤΙ…..ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ!!! 🙄

    ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΜΩΡΕ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ??????

    ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ,ΠΟΥ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ Κ ΑΥΤΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΝΕ… 😛

    Κ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΚΟΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ…ΠΟΥ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΧΕΡΙΑ… 😆 😛

    υσ.Μπραβο και στο υπολοιπο τα σοϊ τωρα διοτι απότι βλεπω τα ταιρια ειναι μαζι!!!

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΩΣΤΗ!!

    Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ???/ 😛

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΣΟΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΣΕ ΣΕΝΑ…ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠ ΕΞΩ… 😛 😛

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #402390

    MΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΑ!!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ…

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΩΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ”ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ” ΕΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ… Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ K MONAΔIKH…

    [/url]

    ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ… 😉 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #402395

    batman1 wrote:

    jason wrote:
    Βάλε φωτο ρε γερο….άλλη φορά θα περνω εγω φωτογραφική

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΑΚΟΥ ΓΕΡΟ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝΕ ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ.

    ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΑΓΝΗΤΙ…..ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ!!! ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΜΩΡΕ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?????? ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ,ΠΟΥ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ Κ ΑΥΤΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΝΕ… Κ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΚΟΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ…ΠΟΥ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΧΕΡΙΑ…

    Sniper645 wrote:
    υσ.Μπραβο και στο υπολοιπο τα σοϊ τωρα διοτι απότι βλεπω τα ταιρια ειναι μαζι!!!

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΩΣΤΗ!! Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ???/ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΣΟΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΣΕ ΣΕΝΑ…ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠ ΕΞΩ…

    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Ιάσωνα θα σου δώσει ο Κώστας άγριο εκ μέρους μου και εσύ θα στείλεις τις φάσσες στην διεύθυνση που θα σου στείλω, μου έχει απαγορεύσει ο γιατρός (ανεβασμένο ουρικό) το άγριο αλλά για τις φάσσες θα κάνει τα στραβά μάτια 🙄 .

    Πάντα τέτοια και καλύτερα ……………………… και τα κοτέτσια να παραμείνουν κοτέτσια 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #402396

    batman1 wrote:

    jason wrote:
    Βάλε φωτο ρε γερο….άλλη φορά θα περνω εγω φωτογραφική

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΑΚΟΥ ΓΕΡΟ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝΕ ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ.

    ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΑΓΝΗΤΙ…..ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ!!! ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΜΩΡΕ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?????? ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ,ΠΟΥ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ Κ ΑΥΤΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΝΕ… Κ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΚΟΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ…ΠΟΥ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΧΕΡΙΑ…

    Sniper645 wrote:
    υσ.Μπραβο και στο υπολοιπο τα σοϊ τωρα διοτι απότι βλεπω τα ταιρια ειναι μαζι!!!

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΩΣΤΗ!! Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ???/ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΣΟΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΣΕ ΣΕΝΑ…ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠ ΕΞΩ…

    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

     

    Μπράβο ρε παιδιά!!!ρε ιάσωνα κρίμα η γκ(ρ)ίνια σου στην αρχή ,χαχαχα 😀 !!!τελικά τα έχετε ”λαμπαδιάσει” τα πουλιά φέτος 😉 🙂 …και στα

    ταίρια τους λεβέντες!!! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402401

    ΝΑ’ΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ!

    ΧΩΡΙΣ ΤΥΧΗ, ΟΠΛΑ,ΚΑΛΟ ΨΑΞΙΜΟ,ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΥΡΤΑ,ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ,ΤΗΝ ΚΟΥΡΝΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ…ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΑ,ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ Κ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΚΑΛΑ!

    ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΑ… 😆 😛

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402403

    MΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΑ!!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ…

     

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΩΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ »ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ» ΕΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ… Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ K MONAΔIKH…

    ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ…

    ΣΕ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ… 😉

    ΕΝΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΣΑΝ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ(ALTAIR)

    OΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ…ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ 2-3 ΚΟΠΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΜΙΓΟΥΝ…ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ….ΑΛΗΘΕΙΑ,ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΕ ΑΥΤΕΣ Η ΜΟΝΟ ΠΑΠΙΑ????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402407

    Ιάσωνα θα σου δώσει ο Κώστας άγριο εκ μέρους μου και εσύ θα στείλεις τις φάσσες στην διεύθυνση που θα σου στείλω, μου έχει απαγορεύσει ο γιατρός (ανεβασμένο ουρικό) το άγριο αλλά για τις φάσσες θα κάνει τα στραβά μάτια .

    Πάντα τέτοια και καλύτερα ……………………… και τα κοτέτσια να παραμείνουν κοτέτσια

    ΤΡΩΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ ΕΧΩ ΚΟΛΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ… 😀

    ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΝΝΗ…ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΘΑ ΠΑΜΕ… 😆

     

    Μπράβο ρε παιδιά!!!ρε ιάσωνα κρίμα η γκ(ρ)ίνια σου στην αρχή ,χαχαχα !!!τελικά τα έχετε »λαμπαδιάσει» τα πουλιά φέτος …και στα

    ταίρια τους λεβέντες!!!

    ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΓΚ(Ρ)ΙΝΙΑ ΑΡΗ,ΑΛΛΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΚΕΙΝΗ ΑΛΛΗ ΑΥΤΗ…ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ…ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ…ΔΕΝ ΤΙΣ  ΛΑΜΠΑΔΙΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ,(ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΗΓΑΜΕ)ΜΑΣ ΕΚΑΤΣΕ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ,ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ 9 ΠΟΥΛΑΚΙΑ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ,2 ΟΠΛΑ(6 ΦΥΣΙΓΓΙΑ)

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΛΑ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ Κ ΣΤΙΣ ΑΡΙΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΑΝ Κ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΤΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΡΩΜΑ Κ ΛΙΓΟ ΣΑΠΙΣΜΕΝΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #402458

    Μπραβο ρε μαγκες παντα τετοια 😀

    Οταν τις βρισκετε δωστε τους καταλαβουν

    ΠΙΛΙΚΙΣΤΙΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402459

    Μπραβο ρε μαγκες παντα τετοια Οταν τις βρισκετε δωστε τους καταλαβουν ΠΙΛΙΚΙΣΤΙΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΗΤΣΟ,ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ!!!

    ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #402466

    ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ,ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,086 έως 8,100 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων