ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,116 έως 8,130 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #402684

    Μετά από αρκετές μέρες αποχής λόγω μέσης και βαριάς ίωσης 🙁 σηκώθηκα από το κρεβάτι και μπήκα να δω τα δρώμενα… τι να πω, μου φτιάξατε τη διάθεση!!

    Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που βρήκαν και βάρεσαν αυτές τις μέρες!

    Όσο για την τρελοπαρέα των τριών, εκτός από τις επιτυχίες, μας ανεβάζετε και τη διάθεση με τα πειράγματα σας! Περισσότερο από τις καρπώσεις πιστεύω μετράει η καλή παρέα που δεν τη βρίσκεις κι εύκολα… κι εσείς απ’ ότι φαίνεται έχετε πετύχει και τα δύο! Συνεχίστε έτσι!!!

    Υ.Γ. Για τον Κώστα (Sniper), τι να πω! Μπράβο ρε φίλε! Τι θηρίο ήταν αυτό… τρόμαξα όταν το είδα!!!!! 😯


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402687

    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΩΣΤΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΣΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!

    Η ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΕΝΑΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΣΟΝΤΑΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ,ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ Κ ΕΧΩ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!

    ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΣΟ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ….ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΝΑ ΝΑΙ…2?ΒΑΡΙΑ 3….. 🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #402744

    Γρεβενά σε κάμπο αρκετά πουλάκια σε κοπάδια αλλά δεν μπαίνουν στο χέρι…Τρία άτομα 5 πουλάκια μέχρι τώρα από χτες το πρωί.Μάλλον θέλει το…τρίο στουτζες για να μπουν στο σακούλι!!!Ετοιμαστείτε να φύγετε ρεεεεεε τα πουλιά είναι πάνω……Ξέρετε εσείς… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #402747

    Γρεβενά σε κάμπο αρκετά πουλάκια σε κοπάδια αλλά δεν μπαίνουν στο χέρι…Τρία άτομα 5 πουλάκια μέχρι τώρα από χτες το πρωί.Μάλλον θέλει το…τρίο στουτζες για να μπουν στο σακούλι!!!Ετοιμαστείτε να φύγετε ρεεεεεε τα πουλιά είναι πάνω……Ξέρετε εσείς…

    Σημ: Είναι ο ξάδερφος μου Γρεβενα όχι εγώ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402778

    Γρεβενά σε κάμπο αρκετά πουλάκια σε κοπάδια αλλά δεν μπαίνουν στο χέρι…Τρία άτομα 5 πουλάκια μέχρι τώρα από χτες το πρωί.Μάλλον θέλει το…τρίο στουτζες για να μπουν στο σακούλι!!!Ετοιμαστείτε να φύγετε ρεεεεεε τα πουλιά είναι πάνω……Ξέρετε εσείς…

    Δεν τρώνε χέρι εκει τα πουλιά ρε μητσαρα,ένα μπουλουκι εδω κ ένα εκει βλέπεις,κ περνάνε κ στον Θεό!ασε που μια βλέπεις κ την άλλη μέρα δεν βλέπεις τίποτα!μπράβο πάντως για μένα 5 πουλιά εκει είναι κατόρθωμα.
    Στα βουνά είναι ακόμη οι ρουφιανες,έχει στρώμα βελανι,και έχει πουλιά κ πιο κοντά απο εκει..αφού κ ΕΣΥ ξέρεις…:-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    MARIOS-BENELLI στις #402814

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ.

    ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΔΥΟ

    ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ…….

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ  ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΕΞΟΡΜΙΣΕΙΣ….

    ΦΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΟΣ……!!!!!!!!!!

    KAI H ΦΩΤΟ ΜΟΥ….

    http://img823.imageshack.us/img823/1668/dsc01378a.jpg

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #402821

    απο το LIDL  τις αγορασες; :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #402835

    απο το LIDL τις αγορασες;

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Αυτό πήγα να γράψω και εγώ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #402872

    ΜΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΓΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΙΧΤΟΙ ΚΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ

    ΜΗΤΣΟΣ..ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ

    Μετά από αρκετές μέρες αποχής λόγω μέσης και βαριάς ίωσης σηκώθηκα από το κρεβάτι και μπήκα να δω τα δρώμενα… τι να πω, μου φτιάξατε τη διάθεση!! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που βρήκαν και βάρεσαν αυτές τις μέρες! Όσο για την τρελοπαρέα των τριών, εκτός από τις επιτυχίες, μας ανεβάζετε και τη διάθεση με τα πειράγματα σας! Περισσότερο από τις καρπώσεις πιστεύω μετράει η καλή παρέα που δεν τη βρίσκεις κι εύκολα… κι εσείς απ” ότι φαίνεται έχετε πετύχει και τα δύο! Συνεχίστε έτσι!!! Υ.Γ. Για τον Κώστα (Sniper), τι να πω! Μπράβο ρε φίλε! Τι θηρίο ήταν αυτό… τρόμαξα όταν το είδα!!!!!

    ΚΩΣΤΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΝΟΔΟ ΣΤΑ ΤΕΡΕΝ!ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..

    ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ 🙄 ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΑ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΤΙΠΟΤΑ,

    ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ 😆 ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΔΩΣΕ ΛΙΓΩ ΝΕΡΟ..

    ΤΟΥΣ ΛΕΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΚΑΡΤΕΡΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΕΡΧΟΜΑΙ..

    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΕΡΟ  🙄

    ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΕΡΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΝΕΑ. ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΝΙΑΤΑ.. 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #402896

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ. ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΔΥΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ……. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΕΞΟΡΜΙΣΕΙΣ…. ΦΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΟΣ……!!!!!!!!!! KAI H ΦΩΤΟ ΜΟΥ…. http://img823.imageshack.us/img823/1668/dsc01378a.jpg

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΙΕ.ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ  ΣΟΥ,ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΤΑ!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #402980

    ΚΩΣΤΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΝΟΔΟ ΣΤΑ ΤΕΡΕΝ!ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.. ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΑ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΔΩΣΕ ΛΙΓΩ ΝΕΡΟ.. ΤΟΥΣ ΛΕΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΚΑΡΤΕΡΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΕΡΧΟΜΑΙ.. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΕΡΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΝΕΑ. ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΝΙΑΤΑ..

    ΑΑΑΑΑ…ΕΤΣΙ?

    ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ?????????

    ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΟΒΡΑΚΟ…ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΔΙΝΩ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ….. 😛 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #402982

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ. ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΔΥΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ……. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΕΞΟΡΜΙΣΕΙΣ…. ΦΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΟΣ……!!!!!!!!!! KAI H ΦΩΤΟ ΜΟΥ…. http://img823.imageshack.us/img823/1668/dsc01378a.jpg

    Η υπομονή είναι πικρή, αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.
    Ζαν-Ζακ Ρουσσώ http://www.youtube.com/user/nterekiateam

     

    Μα καλα,ποτε εβαλε προσφορα κυνηγι το lidl;;;;;

     

     

     

     

     

    υσ.Και στα ταιρια τους Μαριε!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #403328

    Πολυ ησυχια ρε μαγκες  Τι γινεται ?? Ακομη δεν γυρισατε?

    Εγω βγηκα κυνηγι , εκανα το καθηκον μου , γυρισα ,πηγα στο ματς και να’μαι εδω.

    Στο κυνηγι σημερα εβαλα ενα φιλο στο καλιτερο καρτερι ( γιατι του το χρωσταγα μετα απο ενα χουνερι που του εκανα πριν ενα μηνα)

    Ας  προσεχε. Τουφεκισε 3 κοπαδια των 30 πουλιων και δεν πηρε φτερο.

    Εγω τουφεκισα 3 μονες και τις πηρα και τις 3. Τελευταια εχω ρεντα. Ελπιζω να συνεχιστει ετσι γιατι τον Νοεμβριο μου εσπασαν τα νευρα.

    Ανεβαζω φωτο στο GRANT PRIX

    ΥΓ Αλλη φορα θα σας πω για το χουνερι. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #403349

    Σήμερα   χτύπησα    και  εγω  8  φασσούλες  σκέτη  τρέλλα , κοκκινιστές  με  ρυζάκι !

    Ας   είναι  καλά  η  κατάψυξη 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #403372

    Σήμερα χτύπησα και εγω 8 φασσούλες σκέτη τρέλλα , κοκκινιστές με ρυζάκι ! Ας είναι καλά η κατάψυξη

    Εμένα που μου τέλειωσαν κι αυτές που είχα στην κατάψυξη και άδειασαν και τα κοτέτσια μου, τι να κάνω;;;;; 😥

    Το πλέξιμο πάντως δεν πρόκειται να το αρχίσω τώρα στα γεράματα…  😆

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,116 έως 8,130 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων