ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,206 έως 8,220 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    NTELIOSAS στις #406653

    http://www.facebook.com/groups/142734719201566/


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    NTELIOSAS στις #406655

    http://www.facebook.com/groups/493262780696812/ 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #406660

    aris_kalamata wrote:
    ΤΙΣ ΠΑΤΕ »ΓΑΖΙ» ΦΕΤΟΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ… ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ… ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ…

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΔΕΡΦΕ,ΠΑΠΙΟΦΩΤΟΓΡΑΦΕ!!! 100σταρησαμε ΚΑΙ ΠΑΝΩ, ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΑΡΗ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΑΡΠΩΣΗΣ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΖΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ,300 ΕΔΩ,200 ΕΚΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ…ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΦΘΟΝΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΠΙΣΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΚΟΜΗ! ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ?ΟΛΑ ΘΗΛΥΚΑ ΡΕ ΑΡΗ,ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΑΝΕ….

    [/quote δεν θα πω πολλα μονο 1 τερααααστιο μπραβο και στου 3 σας. 😉 ιασωνα το αξιζετε φιλε και ειστε απο τους λιγους εδω μεσα που δεν ειστε μονο λογια….και οι αναποδιες στο προγραμμα ειναι… εγω τη να πω ο μαλακας το σαββατο εστριβα τσιγαρο και ειχα την καραμπινα ακουμπισμενη στον κορμο απο το δεντρο, και μου σηκωθηκαν 50 μετρα μπροστα τα κωλοπουλια και με λαχταρισαν παει και το τσιγαρο παει και το βρακι….  😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #406668

     [/quote δεν θα πω πολλα μονο 1 τερααααστιο μπραβο και στου 3 σας. ιασωνα το αξιζετε φιλε και ειστε απο τους λιγους εδω μεσα που δεν ειστε μονο λογια….και οι αναποδιες στο προγραμμα ειναι… εγω τη να πω ο μαλακας το σαββατο εστριβα τσιγαρο και ειχα την καραμπινα ακουμπισμενη στον κορμο απο το δεντρο, και μου σηκωθηκαν 50 μετρα μπροστα τα κωλοπουλια και με λαχταρισαν παει και το τσιγαρο παει και το βρακι….

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΟ….

    ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΕΕ????ΑΧΑΧΑΧΑΧ

    ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΧΕΣΩ  3 ΩΡΕΣ….Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ…ΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΧΕΣΙΜΟ ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ,ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΣΑ Κ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΓΑΛΟΤΣΕΣ…. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #406670

    Καλα βρε εσεις πατε για κυνηγι η για να λιπανετε το δασος ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #406677

    lefteris.k wrote:
    [/quote δεν θα πω πολλα μονο 1 τερααααστιο μπραβο και στου 3 σας. ιασωνα το αξιζετε φιλε και ειστε απο τους λιγους εδω μεσα που δεν ειστε μονο λογια….και οι αναποδιες στο προγραμμα ειναι… εγω τη να πω ο μαλακας το σαββατο εστριβα τσιγαρο και ειχα την καραμπινα ακουμπισμενη στον κορμο απο το δεντρο, και μου σηκωθηκαν 50 μετρα μπροστα τα κωλοπουλια και με λαχταρισαν παει και το τσιγαρο παει και το βρακι….

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΟ…. ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΕΕ????ΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΧΕΣΩ 3 ΩΡΕΣ….Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ…ΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΧΕΣΙΜΟ ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ,ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΣΑ Κ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΓΑΛΟΤΣΕΣ….

    Ιάσωνα είστε αρρώστια με τα φιλαράκια σου 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #406692

    φωτογραφιες δε βλεπω…… 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406695

    ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ…. ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΑΝΕ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ..ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ ΩΡΑ… ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΤΡΙΜΩΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΑΣΣΟΥΛΕΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΙΑΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΤΙΣ Κ@ΥΛΑΝΤΗΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ… ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΛΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ… ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΚΟΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΗ Κ ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΠΟΥΛΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ! ΤΟΥΦΕΚΑΓΑΜΕ ΠΟΥΛΙ Κ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΕΥΓΑΝ ΚΟΨΟΦΤΕΡΑ Κ ΠΕΦΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ…ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΑΜΕ Κ ΑΛΛΑ ΟΧΙ….ΤΟΥΦΕΚΑΓΑΜΕ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΚΑΓΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ,Κ ΕΝΩ ΠΕΦΤΑΝΕ ΑΝΟΙΓΑΝ ΦΤΕΡΟ Κ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΛΑΓΙΑ…ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ Κ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΒΡΗΣΚΑΜΕ,…ΜΙΛΑΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ!!! ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΦΤΑΝ ΞΕΡΑ ΚΑΤΩ,ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΕΦΤΑΝ ΖΩΝΤΑΝΑ,ΑΔΕΙΑΣΑ ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΣΕ ΕΝΑ 20αρι Κ ΕΝΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΝΕ 2 ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΕΣΑΝΕ 5 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΤΩ!!!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΥΟ,Κ ΤΟ ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΠΕΤΑΞΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΤΟΥΦΕΚΙΣΑ!!!ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΑ ΑΠ ΤΟΝ BATMAN,ΝΑ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΡΕΙΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΤΩ!! ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΜΠΟΣΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕΡΗ ΚΟΝΤΙΝΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΣΤΡΙΜΩΞΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΕΙ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΑΠΑΤΙΤΟ ΜΕΡΟΣ!ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΙΑΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ.ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΛΙΓΑ-ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ-ΚΑΠΟΥ ΚΑΝΑ ΚΟΠΑΔΙ…ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΣΙΓΑΡΟ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΧΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΩ…ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ 36-37 ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΦΕΤΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΥΝΗΓΙ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΑ ΛΕΜΕ…ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΚΑΙ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ!ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ,ΛΙΓΟ Η ΑΣΤΟΧΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΑΣΣΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΜΑΣ ΕΚΟΒΑΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ! ΤΑ COLOMBACCIO ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΟ ΛΑΔΙ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ CACCIA ΤΑ ΜΠΛΕ….ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥ ΓΕΡΟΜΠΑΤΜΑΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙ 3 ΠΟΥΛΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΚΛΑΝΙΤΣΑ!!!ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΦΟΡΗΒΟ Κ ΑΠΟ ΦΛΟΜΠΕΡ!!!ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΚΟΝΤΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ ΜΕ 8 ΝΟΥΜΕΡΟ… ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟ,ΚΑΜΠΟΣΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ Κ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΑΡΑΞΕ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΡΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΛΑΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑΝΕ….ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΝΕΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΖΟΥΜΑΡΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΩ!

    μπραβο ιασωνα και στην παρεα σου!!!πραγματικα ετσι ειναι το κυνηγι φασσας εδω στην χωρα μας οπως το περιγραφεις ακριβως με αυτην την δυσκολια που εχει για να της πετυχης της ατιμες!!!! και για αυτο τρελενομαστε με την παρτη τους της ρουφιανες!!!

    τωρα για τα χαμενα +τραυματισμενα πουλια θα υπαρχει καποια εξηγηση……..και ειμαι συγουρος 100% οτι και οι 3 τουφεκατε με benelli !!!!!

    δεν θα δεχτω καμια αλλη δικαιολογια(χαχαχαχχαχα)!!!! 😆 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #406703

    Μπράβο στην Τριάδα, το ευχαριστηθήκατε εφέτος….δεν λέω και του χρόνου γιατί έχει ακόμα….αν και βλέπω τους αγρότες πολύ ξαναμένους και μου φαίνεται θα τον πιούμε και φέτος τον Φλεβάρη…ας ελπίσουμε να μην γίνει τίποτα και να καταφέρω και εγώ την επόμενη εβδομάδα να κάνω την τελευταία μου εξόρμηση

    Σωτήρη σε στραβώσανε στο τελευταίο βίντεο…ωραίος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #406737

    100σταρησαμε ΚΑΙ ΠΑΝΩ, ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΑΡΗ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΑΡΠΩΣΗΣ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΖΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ,300 ΕΔΩ,200 ΕΚΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ…ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΦΘΟΝΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΠΙΣΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΚΟΜΗ!

    Μραβο ρε παικτουρες ειστε ωραιοι

    Δεν πιστευω να ανεβηκατε πανω εεε

    Εδω οχι πολλα πραγματα . Αν ανεβειτε να επικοινωνησουμε 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #406755

    ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΣΤΗ ΦΑΣΣΑ ΤΥΧΗ ΠΟΛΥ !!!!

    ΑΝΕΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #406757

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #406761

    ααα φιλαρακι θα σε μαλωσω ειναι 36 τα φασσια κ οχι 37 που λες………………… :mrgreen: :mrgreen: μπραβο παιδες….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #406764

    ααα φιλαρακι θα σε μαλωσω ειναι 36 τα φασσια κ οχι 37 που λες………………… μπραβο παιδες….

    ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΕ???????????

    ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΣ Κ ΕΚΑΤΣΕΣ Κ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΣ ΜΙΑ-ΜΙΑ???????

    ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΖΩΝΤΑΝΗ…ΜΕ ΜΠΕΤΑΝΤΙΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #406766

    akis_a wrote:
    ααα φιλαρακι θα σε μαλωσω ειναι 36 τα φασσια κ οχι 37 που λες………………… μπραβο παιδες….

    ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΕ??????????? ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΣ Κ ΕΚΑΤΣΕΣ Κ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΣ ΜΙΑ-ΜΙΑ??????? ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΖΩΝΤΑΝΗ…ΜΕ ΜΠΕΤΑΝΤΙΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

     

    aaaa ολα κ ολα αλλο 37 κ αλλο 36 για ψαξε το αμαξι μη τρυπωσε πουθενα……το ξερα οτι καποια θα λειπει…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,206 έως 8,220 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων