ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,281 έως 8,295 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #411393

    ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ,ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΝΕΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΤΛ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ,ΑΦΟΥ ΑΥΤΑ ΕΝΝΟΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. Κ ΤΟ ΦΑΝΤΟΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΟΝΟΜΑ,ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ.ΧΑΧΑ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ…ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΥΤΗ…

    ΠΛΑΚΑ,ΠΛΑΚΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ…ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΕΣΥ,ΤΑ ΘΕΣ ΣΤΡΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΘΕΡΙΖΕΙΣ…..ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΡΕ ΔΑΝΟ,ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΕΞΕΙ???


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #411397

    ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΑΠ ΟΛΑ,

    ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ.

    ΑΠΟ ΛΑΓΟΥΣ ΠΑΠΑΛΑ 7 ΠΗΡΑΜΕ 8-9 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ,

    ΑΠΟ ΥΔΡΟΒΙΑ ΠΗΡΑ 3 ΠΡΑΣΣΙΝΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑ,

    ΤΟ ΖΑΡΚΑΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΑΜΑΝ Κ ΤΙ,

    Κ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ Κ ΜΑΥΡΟΤΣΙΧΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΟΔΟ,

    ΠΑΠΑΛΑ ΔΗΛΑΔΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #411405

    ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΑΠ ΟΛΑ,

     

    ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ.

    ΑΠΟ ΛΑΓΟΥΣ ΠΑΠΑΛΑ 7 ΠΗΡΑΜΕ 8-9 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ,

    ΑΠΟ ΥΔΡΟΒΙΑ ΠΗΡΑ 3 ΠΡΑΣΣΙΝΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑ,

    ΤΟ ΖΑΡΚΑΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΑΜΑΝ Κ ΤΙ,

    Κ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ Κ ΜΑΥΡΟΤΣΙΧΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΟΔΟ,

    ΠΑΠΑΛΑ ΔΗΛΑΔΗ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΦΑΝΤΑΣΟΥ

    ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΑΣΣΕΣ…

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #411416

    υσ.Θαναση (Batman),μου οφειλεις μια απαντηση.

    Μηπως ετσι ειναι καλυτερα Κωστη? χαχαχαχα

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #411419

    ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ,ΑΤΙΜΗ ΚΕΝΩΝΙΑ, ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ!!!!ΧΑΧΑΧΑ

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Γεια σου Δανε  τσιχλά και μουροτσιχλά!!!!

    Φίλε όπως τα είπε ο Jason  να γραφεις …   στην αναβροχιά  καλά και τα τσόνια!!!

    Υγεια Δάνε για σενα και την οικογενεια σου  κι όλα να πάνε καλά φίλε!!! Και μιας και δεν ξαναβγαινεις και του χρόνου φίλε!!!!

     

    Να μαστε καλά να  τα λέμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #411422

    ΕXEI KAI TA ΤΥΧΕΡΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΗ…..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #411427

    ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ… ΜΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΓΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ…ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΒΡΟΧΗ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ…ΝΕΡΟ Κ ΣΤΗ _ΛΟΤΡΥΠΑ ΒΑΛΑΜΕ…ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ… ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΕΠΝΙΞΕ Η ΑΝΤΑΡΑ…ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ…ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΖΗΣΑΜΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ,ΖΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ »ΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑ» ΤΩΝ ΦΤΕΡΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ… ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΛΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ… Η ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ…ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ…. ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ,ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ,MANAGER ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ FASSAS1976 ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΧΑΛΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΣΕ ΤΕΤΡΑΔΑ!!! ΦΕΤΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ,ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΠΩΣΗ. KAI ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΤΣΕΠΗ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ!! ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΟΚΤΩΒΡΗΣ……..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ…230-240 ΜΕΡΕΣ….

    Καλησπερα παιδια
    Τα ειπε ολα ο ιασονας, απλα θα συμπληρωσω να  ειμαστε ολοι καλα -δυστηχως δεν ειναι δεδομενο στις μερες μας- για να μπορουμε να ξαναπαμε κυνηγι του χρονου.
    Ενα πραγμα θα μου λειψει περισσοτερο. Το ΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑ…

    Ευτυχως θα εχουμε και μερικες φωτογραφιες να θυμομαστε. 😉

    Υπομονη, και του χρονου με υγεια ολοι μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #411533

    καλήσπερα στην παρεα.μετα απο αρκετο οφθαλμολουτρο που καναμε της τελευτεαιες μερες της χερετησαμε και δινουμε ραντεβου για του χρονου.κυριακη και δευτερα περνουσαν ψηλα τα πουλια και αυτα που ειταν χαμηλα ειταν τελειως ακυρα.αυτα που ειρθαν βολικα–απλα ειταν αρσενικα!!!!!χαχαχαχα.με υγεια παιδια πανο απο ολλα και θα ερθει και ο οκτωμβρης.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #411536

    καλήσπερα στην παρεα.μετα απο αρκετο οφθαλμολουτρο που καναμε της τελευτεαιες μερες της χερετησαμε και δινουμε ραντεβου για του χρονου.κυριακη και δευτερα περνουσαν ψηλα τα πουλια και αυτα που ειταν χαμηλα ειταν τελειως ακυρα.αυτα που ειρθαν βολικα–απλα ειταν αρσενικα!!!!!χαχαχαχα.με υγεια παιδια πανο απο ολλα και θα ερθει και ο οκτωμβρης.

    οι φωτο ειναι αφιερωμενες στον ιασων!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #411539

    Tώρα  που  τελείωσε  το  κυνήγι της   άρχισε το οφθαλμόλουτρο .    Ολοι  κοιτούν ψηλά  στον  ουρανό και βλέπουν φάσσες. Και   εγω σήμερα τις  ειδα  ψηλά  και μου κουνούσαν μαντήλια .   Νομίζω οτι μου φώναζαν κιόλας …”Μήτσοοοοο     μπανάνα. .. “. Μόνο  που  δεν  ακούγονται  τα  ΦΑ…ΦΑ..ΦΑ..ΦΑ..

    Γαμώτο …άρχισαν  πάλι  οι παρεσθήσεις …228 και σήμερα ……….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #411592

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΦΑΣΣΟΚΥΝΗΓΟΙ.

    ΜΙΑ ΚΥΝ. ΧΡΟΝΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΙΚΡΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ

    ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.

    ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΔΥΟ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ

    ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ. ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 29 ΠΟΥΛΙΑ

    ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #411963

    Φίλοι συνάδελφοι άλλη μία κυνηγετική χρονιά έλαβε τέλος από μέρος μου!!χρονιά 2012-13 ήταν νομίζω η πιο φτωχή χρονιά από την άποψη της τσίχλας…Πήγα σε καρτέρι απογευματινό την Τετάρτη που είχε καλό καιρό σε μέρος όπου πέρυσι έκανα 8 με 12 πουλιά στο χέρι ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ και φέτος εκεί ΕΡΙΞΑ 10 τουφεκιές σε πουλιά μαύρα μες στην νύχτα και πήρα ένα στο χέρι!!!τα τσιχλοκότσυφα πονηρέμενα και δεν κάναν κλάσσικες κινήσεις από προς τα καρτέρια…αποτέλεσμα :ολίγον από γιουβέτσι που λένε..

    Στη δε μεγάλη μας αγάπη την ΦΑΣΣΑ ο απολογισμός έφτασε μετα κόπων και βασάνων στις 8!!δύσκολη χρονιά με πολλή φαί παντού για τα πουλιά και γιαυτό μόλις τουφεκιόντουσαν λιγάκι γινόντουσαν καπνός!!!άλλη μια δυσκολία σε έμας του μισθωτούς και με χρόνο τα ΣΚ ήταν ότι σχεδόν όλα τα ΣΚ έβρεχε του 2 τελευταίους μήνες στην περιοχή…δυστυχώς!!!

    δεν είμαι και παραπονεμένος με τα 8 πουλιά ελεώ καιρού :!:!!

    Εύχομαι σε όλους μας και ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, με ΥΓΕΙΑ  και ΕΥΤΥΧΙΑ σε μας και τις οικογενειές μας!!!υπομονή και χιούμορ στις γυναίκες μας για να μπορούμε να έχουμε την λίγότερη δυνατή μουρμούρα από αυτές,χαχαχαχα!!!!

    Να δίνει ο Θεός δύναμη σε όλους μας και καλή ξεκούραση(αν και σε λίγο ξεκινάνε οι αγροτικές εργασίες !) με μπόλικο ”οφθαλμόλουτρο ” τα σκ με τα dvd από το Έθνος Κυνήγι!!!

    ΥΓ ας προσπάθήσουμε να μην χαθούμε από τώρα μέχρι τον Αύγουστο που ξεκινάνε τα τρυγόνια σαν τους έρωτες του καλοκαιριού,χαχαχααα..ας γράφουμε και καμιά μ@λ@κια μέσα μέσα!!!!!

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #412345

    billis 79 wrote:
    καλήσπερα στην παρεα.μετα απο αρκετο οφθαλμολουτρο που καναμε της τελευτεαιες μερες της χερετησαμε και δινουμε ραντεβου για του χρονου.κυριακη και δευτερα περνουσαν ψηλα τα πουλια και αυτα που ειταν χαμηλα ειταν τελειως ακυρα.αυτα που ειρθαν βολικα–απλα ειταν αρσενικα!!!!!χαχαχαχα.με υγεια παιδια πανο απο ολλα και θα ερθει και ο οκτωμβρης.

    οι φωτο ειναι αφιερωμενες στον ιασων!

    ΩΡΑΙΟΣ ΡΕ BILLI…ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!

    ΑΝΕΒΑΖΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #412425

    ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ…….

    ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΑΣΣΑΔΕΣ,ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,BATMAN K LOYKI,ΣΤΟΝ ΔΑΝΟ,ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΑΠ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ,ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΠΟΡΤΟ,

    ΣΤΟΥΣ ΚΩΣΤΗΔΕΣ,ΣΤΟΥΣ ΜΗΤΣΑΡΕΣ, FASSA1976 K ΖΟΛΟΤΑ,STON ARISTAM,ΣΕ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ…ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΝΕΝΑΝ…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #412433

    ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ…….

    Πάρτε του το πληκτρολόγιο ένας του πούστη που μας έχει κάνει τα νεύρα τσατάλια 😕

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,281 έως 8,295 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων