ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,356 έως 8,370 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #428991

    Άρη & Ιάσωνα, αφού ξεμπερδέψω από την καθιερωμένη συνάντηση με τις γαλάζιες 20-22/8, θα βρίσκομαι κι εγώ περιοχή Ναυπάκτου από 24/8 έως 1/9. Να κανονίσουμε συνάντηση με όσους θα βρίσκονται τότε στην περιοχή!!!

    ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 30αρια ΠΟΥΛΙΑ…..

    ΑΠΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΦΕΤΟΣ….ΑΧΑΧΑΑΧΑ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #429002

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>kokerkost 64 wrote:</div>
    Άρη & Ιάσωνα, αφού ξεμπερδέψω από την καθιερωμένη συνάντηση με τις γαλάζιες 20-22/8, θα βρίσκομαι κι εγώ περιοχή Ναυπάκτου από 24/8 έως 1/9. Να κανονίσουμε συνάντηση με όσους θα βρίσκονται τότε στην περιοχή!!!

    ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 30αρια ΠΟΥΛΙΑ….. ΑΠΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΦΕΤΟΣ….ΑΧΑΧΑΑΧΑ

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

     

    ΚΩΣΤΗ ΚΑΙ ΙΑΣΩΝΑ ΔΩΣΤΕ ΣΗΜΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙΤΕ!!!ΚΩΣΤΗ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ!!!ΡΙΞΤΕ ΦΩΣ ΑΠΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΑΒΒ/ΚΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ FORUM OK??

    ΚΩΣΤΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ,ΣΤΗΝ ΗΜ/ΝΙΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #429067

    46 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ…ΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

    ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΡΞΗ ΣΕ ΦΑΣΣΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΗ ΘΑ ΤΙΣ ΡΙΜΑΞΩ…ΑΡΑ ΚΑΜΙΑ 100αρια ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ…ΠΟΛΛΕΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #429470

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ-ΝΟΜΟΥΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΕΛΑΝΙ ΦΕΤΟΣ….ΑΡΑ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #429472

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ-ΝΟΜΟΥΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΕΛΑΝΙ ΦΕΤΟΣ….ΑΡΑ…..

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Πε ς το πες το….ΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!Εχουμε και κρίση….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #429473

    Πε ς το πες το….ΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!Εχουμε και κρίση….

    ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ???

    ΕΝΤΑΞΕΙ…ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΣΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ…ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΗΤΣΑΡΑ….

    ΑΜΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #429474

    ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ??? ΕΝΤΑΞΕΙ…ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΣΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ…ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΗΤΣΑΡΑ…. ΑΜΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…

    ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ…ΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!!Tongue Out

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #429477

    ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ…ΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!!

    εγω φετος που θα ειμαι παλι οεο?Big Smileενας λογος που χαιρομαι που δεν εφυγα απο εδω ειναι αυτος μετα απο δυο χρονια εντατικης ερευνας και πολλων αποτυχιων ενω εβλεπα πολλες μα πολλες φασσες πιστευω οτι ηρθε η ωρα να ρεφαρω!!!!μια καλη χρονια να εχει και………..αχ ποτε θα χειμωνιασει ωρε?????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #429478

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>fassas1976 wrote:</div>
    ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ…ΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!!

    εγω φετος που θα ειμαι παλι οεο?Big Smileενας λογος που χαιρομαι που δεν εφυγα απο εδω ειναι αυτος μετα απο δυο χρονια εντατικης ερευνας και πολλων αποτυχιων ενω εβλεπα πολλες μα πολλες φασσες πιστευω οτι ηρθε η ωρα να ρεφαρω!!!!μια καλη χρονια να εχει και………..αχ ποτε θα χειμωνιασει ωρε?????

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.
    http://www.youtube.com/watch?v=mwyhxoCIa-U http://www.youtube.com/watch?v=1KK6XX6x0PM</div>

    ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ….ΕΥΛΟΓΗΕΝΟ ΜΕΡΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΦΙΛΕ….ΕΓΩ Ο Μ@@@@@Σ ΦΑΤΑΙΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΝΥΦΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #429479

    ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ…ΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!!Tongue Out

    ΑΜΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΕΚΕΙ…ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΝΙΕΣ….ΘΑ ΤΡΙΒΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!!

    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΝ ΠΙΝΕΖΑ….ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ Ο ΓΕΡΟΜΠΑΤΜΑΝ…

    ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΟΔΗΓΑΕΙ???ΑΥΤΟΣ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ…ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΝΑΡΩΦΥΣΗ ΑΠ ΤΟ ΡΟΧΑΛΙΤΟ….ΑΧΑΧΑΧ

    Υ.Γ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ….ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟΥ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #429480

    ΑΜΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΕΚΕΙ…ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΝΙΕΣ….ΘΑ ΤΡΙΒΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΝ ΠΙΝΕΖΑ….ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ Ο ΓΕΡΟΜΠΑΤΜΑΝ… ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΟΔΗΓΑΕΙ???ΑΥΤΟΣ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ…ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΝΑΡΩΦΥΣΗ ΑΠ ΤΟ ΡΟΧΑΛΙΤΟ….ΑΧΑΧΑΧ Υ.Γ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ….ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟΥ….

    ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ????ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ “ΚΑΘΑΡΟ” ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ????ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟ ΝΙΑΤΟ ΣΤΟ GRAN !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #429482

    ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ????ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ «ΚΑΘΑΡΟ» ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ????ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟ ΝΙΑΤΟ ΣΤΟ GRAN !!!!

    ΝΑΙ ΡΕ ΤΟ ΞΕΡΩ…

    ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΔΗΓΑΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΘΗΒΑ…ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ,ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ,ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΓΩ….ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΦΑΛΑ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΝΤΟΥΜΠΛΕΔΕΣ….ΑΧΑΧΑΧ

    εγω φετος που θα ειμαι παλι οεο?Big Smileενας λογος που χαιρομαι που δεν εφυγα απο εδω ειναι αυτος μετα απο δυο χρονια εντατικης ερευνας και πολλων αποτυχιων ενω εβλεπα πολλες μα πολλες φασσες πιστευω οτι ηρθε η ωρα να ρεφαρω!!!!μια καλη χρονια να εχει και………..αχ ποτε θα χειμωνιασει ωρε?????

    ΘΕΟΛΟΓΗ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΦΕΤΟΣ….ΑΧΑΧΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #429485

    ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ….ΕΥΛΟΓΗΕΝΟ ΜΕΡΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΦΙΛΕ….ΕΓΩ Ο Μ@@@@@Σ ΦΑΤΑΙΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΝΥΦΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!!

    πως γλυτωσες???χαχα!!!εγω ευτιχως ηρθα παντρεμενοςBig Smile

    οσο για το μερος ασε δυο χρονια εδω εχουν δει τα ματια μου!!!ολα μπλε τα βλεπω το χειμωνα!!!αλλα λιγο το οτι δεν το κατειχα το αθλημα της φασσας λιγο το οτι πηγαινα κανα δυο φορες για λαγο γουρουνια λιγο δεν ηξερα τα μερη με ξεγλιστρουσαν!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #429496

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>jason wrote:</div>
    ΑΜΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΕΚΕΙ…ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΝΙΕΣ….ΘΑ ΤΡΙΒΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΝ ΠΙΝΕΖΑ….ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ Ο ΓΕΡΟΜΠΑΤΜΑΝ… ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΟΔΗΓΑΕΙ???ΑΥΤΟΣ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ…ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΝΑΡΩΦΥΣΗ ΑΠ ΤΟ ΡΟΧΑΛΙΤΟ….ΑΧΑΧΑΧ Υ.Γ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ….ΜΠ ΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟΥ….

    ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ????ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ «ΚΑΘΑΡΟ» ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ????ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟ ΝΙΑΤΟ ΣΤΟ GRAN !!!!

    μητσαρα κάποιος πρέπει να οδηγεί κ κάποιος να χτυπά ει τα γαλάζια πουλια!όσο για το ποιος ροχαλιζει άστο καλύτερα!φαντάσου μια φορά κοιμήθηκε με ανοιχτή τηλεόραση και από το δίπλα δωμάτιο που ήμουν νόμιζα ότι βλέπει κανα έργο με κροκοδείλους!!

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>jason wrote:</div>
    ΑΜΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΕΚΕΙ…ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΝΙΕΣ….ΘΑ ΤΡΙΒΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΝ ΠΙΝΕΖΑ….ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ Ο ΓΕΡΟΜΠΑΤΜΑΝ… ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΟΔΗΓΑΕΙ???ΑΥΤΟΣ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ…ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΝΑΡΩΦΥΣΗ ΑΠ ΤΟ ΡΟΧΑΛΙΤΟ….ΑΧΑΧΑΧ Υ.Γ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ….ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟΥ….

    ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ????ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ «ΚΑΘΑΡΟ» ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ????ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟ ΝΙΑΤΟ ΣΤΟ GRAN

    μητσαρα κάποιος πρέπει να οδηγεί κ κάποιος να είναι ξεκούραστος!όσο για τον εβρο ήμουν φαντάρος ορεστιάδα κ ρυζια κ όπως καταλαβαίνεις εχω μια καλή άποψη κ γνωριμίες στην περιοχή!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #429541

    μητσαρα κάποιος πρέπει να οδηγεί κ κάποιος να χτυπά ει τα γαλάζια πουλια!όσο για το ποιος ροχαλιζει άστο καλύτερα!φαντάσου μια φορά κοιμήθηκε με ανοιχτή τηλεόραση και από το δίπλα δωμάτιο που ήμουν νόμιζα ότι βλέπει κανα έργο με κροκοδείλους!! 

    ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΠΗΓΑΙΝΩ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΩ…….ΑΕΡΑΑΑΑΑ,ΤΙ ΡΟΧΑΛΙΤΟ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ….ΑΠ ΤΟ 1,05 Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΠΑΡΕΑ….

    http://www.youtube.com/watch?v=wXDZmrMLePI

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,356 έως 8,370 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων