ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,371 έως 8,385 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #429793

    Πολλές οι Μπλέ στα Βόρεια, Ιάσωνα!!! Με τρέλανε πάλι ο “άλλος”!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    287
    akardos στις #429969

    Φαινονται φασουλες ντοπιες, …θα ξεκαθαρισει η φαση μετα τις αρχες αυγουστου…οταν μπουν στο παιχνιδι, τα νεα πουλια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #430108

    Πολλές οι Μπλέ στα Βόρεια, Ιάσωνα!!! Με τρέλανε πάλι ο «άλλος»!!!

    ΟΝΤΩΣ ΜΗΤΣΟ,ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΙ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ…ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΩ…

    ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΛΕΕΙ…ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΠ ΤΙΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΥΤΟΣ…

    ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ…

    ΠΡΩΤΟΝ…ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ…

    ΔΕΥΤΕΡΟΝ…ΑΣΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ….(ΠΕΣ ΤΟ Κ ΠΑΝΤΟΦΛΑ)Hit with Brick

    ΤΡΙΤΟΝ…..ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΥΛΙΑ….ΤΑ ΠΙΤΣΟΥΝΙΑ ΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΡΑΕΙ Ο ΒΑΤΜΑΝ…Ahh!Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #430131

    ΤΡΙΤΟΝ…..ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΥΛΙΑ….ΤΑ ΠΙΤΣΟΥΝΙΑ ΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΡΑΕΙ Ο ΒΑΤΜΑΝ…

    Ιασονα,οι ντοπιαρες ειναι πολυ νταβραντομενες αυτην την περιοδο.Κατι σαν μικρα κοτοπουλα,που λενε.

    Οποτε,κατι ξερει ο παλιος (batman).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #430144

    Αν θέλεις να μας ξαναδείς,

    πέρνα όσες κορυφές χρεαστεί να διαβείς.

    ΣΠΙΤΙ μας είναι οι απάτητες χαράδρες!

     

    Πέρασε καιρός και θέλω να σας ξαναδώ.

    Σας άφησα ήσυχες από σεβασμό,

    αλλά ήρθε πάλι η ώρα που θα ψάξω να σας βρω,

    όσα βουνά κι αν χρειαστεί να διαβώ.

    ΖΩΗ μου είναι οι απάτητες χαράδρες!

     

    kokerkost

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #430146

    Ιασονα,οι ντοπιαρες ειναι πολυ νταβραντομενες αυτην την περιοδο.Κατι σαν μικρα κοτοπουλα,που λενε. Οποτε,κατι ξερει ο παλιος (batman).
    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    ΝΑΙ ΚΩΣΤΗ Μ ΣΥΜΦΩΝΩ Σ’ ΑΥΤΟ…

    ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΑΡΑΩ ΦΑΣΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΙΔΙΟ…

    ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΙ ΟΛΑΣ…Hit with BallBig Smile

    Αν θέλεις να μας ξαναδείς, πέρνα όσες κορυφές χρεαστεί να διαβείς. ΣΠΙΤΙ μας είναι οι απάτητες χαράδρες! Πέρασε καιρός και θέλω να σας ξαναδώ. Σας άφησα ήσυχες από σεβασμό, αλλά ήρθε πάλι η ώρα που θα ψάξω να σας βρω, όσα βουνά κι αν χρειαστεί να διαβώ. ΖΩΗ μου είναι οι απάτητες χαράδρες! kokerkost

    ΜΕ ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΩΡΑ ΚΩΣΤΑ…ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΩΡΑ…

    ΝΑ ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΣΤΙΣ ΡΕΜΑΤΙΕΣ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ,

    ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ…

    ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΟΣΚΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ,ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΟΥΡΝΙΑ,ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΛΑΡΩΜΑ ΚΑΙ ΗΛΙΟ…

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΡΑΜΠΙΝΙΕΣ ΣΤΗ ΦΑΣΣΑ…ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΛΥΚΑ ΤΟ ΟΛΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ…Still Dreaming

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #430392

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZxQPOsDgPO4

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

    Mια ψυχη μου ελεγε οτι αν εισαι απανω και μπροστα στον δισκο(θηραμα)τοτε και με μονοβολο θα σπασει !!!!!!!!!Αυτο μου ερχεται στο μυαλο βλεποντας τον τυπο με το τοξο και εμεις ασχολουμαστε με τα τσοκακια και τα φυσιγγια, ρε με τα ματια καταβαλεται ο στοχος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ετσι δεν ειναι coach?????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #430410

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZxQPOsDgPO4

    πρεπει να παμε στο τυπο να του παραδωσουμε τις αδειες και  τα οπλα μαγκες……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #430485

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑΝΑΣΗ ΜΠΑΤΜΑΝ….ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΕΑ Κ ΤΑΙΡΙ…ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΓΕΕΕΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!Big Smile

    ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΑΣΣΙΑ…ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕΣ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΡΕΜΑΤΙΕΣ….

    ΥΓ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΣΣΙΑ…..ΝΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ….ΑΝΤΙ ΓΙΑ 5 ΣΤΟ ΧΕΡΙ(ΑΝΤΙ ΓΙΑ 50) ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ 50 Κ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ 5….Hit with Ball

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #430529

    ΥΓ.ΡΕ ΚΟΥΦ@ΛΕΣ…ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΡΡΩΣΤΟΣ…???ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    120
    xristos στις #432531

    Πολυ ωραια φοτογραφια Ιασωνα.Εσυ τηνεχεις τραβηξει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #432620

    Πολυ ωραια φοτογραφια Ιασωνα.Εσυ τηνεχεις τραβηξει?

     

    ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΕΓΩ.

    ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΩΤΟ,ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ,ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΕΣ…

    ΠΡΕΠΕΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ…ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΔΕΙΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #432622

    ΗΞΕΡΕΣ ΠΑΛΙΟΓΕΡΕ ΟΤΙ…..

    Εάν ένα χέρι που κρατά ένα περιστέρι στο σώμα και ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πιέζοντας το στήθος του, παρατηρούμε την κίνηση της ουράς: 
    στο θηλυκό, που αυξάνεται ενώ το αρσενικό πέφτει. 
    Η ίδια αντίδραση εμφανίζεται επίσης όταν, κραταμε το περιστέρι με τα δύο χέρια πάνω, πιέζουμε με τα δάχτυλα πάνω από την κοιλιά ή το στήθος. 
    Η αντίδραση αυτή αντιστοιχεί στην σύζευξη των δύο φύλων και στάσεις φαίνεται να επιβεβαιώνουν την αξία αυτής της διαδικασίας.

    ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠ ΤΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ Η ΘΥΛΗΚΕΣ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #432686

    ΗΞΕΡΕΣ ΠΑΛΙΟΓΕΡΕ ΟΤΙ….. Εάν ένα χέρι που κρατά ένα περιστέρι στο σώμα και ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πιέζοντας το στήθος του, παρατηρούμε την κίνηση της ουράς:
    στο θηλυκό, που αυξάνεται ενώ το αρσενικό πέφτει.
    Η ίδια αντίδραση εμφανίζεται επίσης όταν, κραταμε το περιστέρι με τα δύο χέρια πάνω, πιέζουμε με τα δάχτυλα πάνω από την κοιλιά ή το στήθος.
    Η αντίδραση αυτή αντιστοιχεί στην σύζευξη των δύο φύλων και στάσεις φαίνεται να επιβεβαιώνουν την αξία αυτής της διαδικασίας. ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠ ΤΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ Η ΘΥΛΗΚΕΣ….

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    ΔΕ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΡΕ! ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΡΑΩ ΤΙΣ ΘΥΛΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙΣ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ!

    ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ.
    ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΑΣΣΑΔΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,371 έως 8,385 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων