ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,386 έως 8,400 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #432832

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>jason wrote:</div>
    ΗΞΕΡΕΣ ΠΑΛΙΟΓΕΡΕ ΟΤΙ….. Εάν ένα χέρι που κρατά ένα περιστέρι στο σώμα και ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πιέζοντας το στήθος του, παρατηρούμε την κίνηση της ουράς:
    στο θηλυκό, που αυξάνεται ενώ το αρσενικό πέφτει.
    Η ίδια αντίδραση εμφανίζεται επίσης όταν, κραταμε το περιστέρι με τα δύο χέρια πάνω, πιέζουμε με τα δάχτυλα πάνω από την κοιλιά ή το στήθος.
    Η αντίδραση αυτή αντιστοιχεί στην σύζευξη των δύο φύλων και στάσεις φαίνεται να επιβεβαιώνουν την αξία αυτής της διαδικασίας. ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠ ΤΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ Η ΘΥΛΗΚΕΣ…. <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»></div>

    ΔΕ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΡΕ! ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΡΑΩ ΤΙΣ ΘΥΛΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙΣ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ! ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ.
    ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΑΣΣΑΔΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

    Ρε καλόπαιδα  θα μου κρατήσετε τα αμελέτητα απο τις αρσενικές ;  Τα θέλω για μεζέ !!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #433221

    προσοχη παιδες φετος για οσους σκεφτοντε να κανουν ποδαρακια για εδω πανω. ο μεσες δεν εχει τροφη. οποτε τον νου σας.Wink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #433222

    προσοχη παιδες φετος για οσους σκεφτοντε να κανουν ποδαρακια για εδω πανω. ο μεσες δεν εχει τροφη. οποτε τον νου σας.Wink

    Που  είσαι εσύ και χάθηκες ωρε καλόπαιδο ; Εσπερνες καλαμπόκια ;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #433225

    καλαμποκια? αστα..  εχει πιαστει η μεση μου να ταιζω για της 15 του σεπτεμβρη.

     

    φετος ολα διχνουν πως θα εχουμε μια καλη κυνηγετικη χρονια. για να δουμε.

     

    χαθηκα εε??  εε αλλαξαν πολλα στην ζωη μας επαγγελματικα αυτο το χρονικο διαστημα. ο ελευθερος χρονος ειναι πλεον πολυ λιγος. και δεν μπαινω συχνα στο pc.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #433226

    ΗΞΕΡΕΣ ΠΑΛΙΟΓΕΡΕ ΟΤΙ….. Εάν ένα χέρι που κρατά ένα περιστέρι στο σώμα και ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πιέζοντας το στήθος του, παρατηρούμε την κίνηση της ουράς:
    στο θηλυκό, που αυξάνεται ενώ το αρσενικό πέφτει.
    Η ίδια αντίδραση εμφανίζεται επίσης όταν, κραταμε το περιστέρι με τα δύο χέρια πάνω, πιέζουμε με τα δάχτυλα πάνω από την κοιλιά ή το στήθος.
    Η αντίδραση αυτή αντιστοιχεί στην σύζευξη των δύο φύλων και στάσεις φαίνεται να επιβεβαιώνουν την αξία αυτής της διαδικασίας. ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠ ΤΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ Η ΘΥΛΗΚΕΣ….

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

     

    αυτο που το διαβασες ρε σπατουλα???

    κ αμα ειναι αμφι δλδ πως θα πηγαινει σα σπασμενη ζαντα??Furious

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #433240

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>jason wrote:</div>
    ΗΞΕΡΕΣ ΠΑΛΙΟΓΕΡΕ ΟΤΙ….. Εάν ένα χέρι που κρατά ένα περιστέρι στο σώμα και ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πιέζοντας το στήθος του, παρατηρούμε την κίνηση της ουράς:
    στο θηλυκό, που αυξάνεται ενώ το αρσενικό πέφτει.
    Η ίδια αντίδραση εμφανίζεται επίσης όταν, κραταμε το περιστέρι με τα δύο χέρια πάνω, πιέζουμε με τα δάχτυλα πάνω από την κοιλιά ή το στήθος.
    Η αντίδραση αυτή αντιστοιχεί στην σύζευξη των δύο φύλων και στάσεις φαίνεται να επιβεβαιώνουν την αξία αυτής της διαδικασίας. ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠ ΤΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΕΣ Η ΘΥΛΗΚΕΣ…. <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»></div>

    αυτο που το διαβασες ρε σπατουλα??? κ αμα ειναι αμφι δλδ πως θα πηγαινει σα σπασμενη ζαντα??Furious

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!</div>

    ακηηηη……..για δες ρε φιλε ποιες πηγαινουν σαν σπασμενη ζαντα??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433246

    ακηηηη……..για δες ρε φιλε ποιες πηγαινουν σαν σπασμενη ζαντα?? http://www.youtube.com/watch?v=-FMbKCdtAaY&feature=share

     γιωργο,σε ποια περιοχη της ελλαδας ειναι γυρισμενο το βιντεακι?????Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #433402

    προσοχη παιδες φετος για οσους σκεφτοντε να κανουν ποδαρακια για εδω πανω. ο μεσες δεν εχει τροφη. οποτε τον νου σας.Wink

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑΝΝΗ,

    ΔΥΣΤΗΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΦΕΤΟΣ…

    ΑΡΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΡΗ,ΚΑΙ ΡΑΒΟΥΜΕ ΑΛΛΑ….ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ!

    ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΡΙΜΩΞΟΥΜΕ…Wink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #433407

     ,σε ποια περιοχη της ελλαδας ειναι γυρισμενο το βιντεακι?????Big Smile

    ΣΤΗΝ ΘΗΒΑ!!!!!!!Big SmileAhh!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #433450

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑΝΝΗ, ΔΥΣΤΗΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΦΕΤΟΣ… ΑΡΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΡΗ,ΚΑΙ ΡΑΒΟΥΜΕ ΑΛΛΑ….ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ! ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΡΙΜΩΞΟΥΜΕ…Wink

     

    Ευτυχως να λες ιασωνα που δεν εχει παντου βελανι,,εγω ολες τις χρονιες που πηρα φασια δεν ειχε βελανι

    οταν δεν εχει βελανι εκει που θα τις βρεις και θα εχουν βρει εστω και λιγο καρπο θα κανεις δουλεια

    ασε που και να τις διωξεις αυτες μετα απο λιγες μερες θα ξαναπανε,και αν δεν πανε αυτες θα πιασουν αλλες

    οποτε καλητερα με λιγο καρπο,παρα με πολυ και να ψαχνεις να βρεις που στου διαβολου το πατερο ειναι

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #433472

    Ευτυχως να λες ιασωνα που δεν εχει παντου βελανι,,εγω ολες τις χρονιες που πηρα φασια δεν ειχε βελανι οταν δεν εχει βελανι εκει που θα τις βρεις και θα εχουν βρει εστω και λιγο καρπο θα κανεις δουλεια ασε που και να τις διωξεις αυτες μετα απο λιγες μερες θα ξαναπανε,και αν δεν πανε αυτες θα πιασουν αλλες οποτε καλητερα με λιγο καρπο,παρα με πολυ και να ψαχνεις να βρεις που στου διαβολου το πατερο ειναι

     
    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΚΟ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΣΥΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΒΕΛΑΝΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ…

    ΠΑΝΤΟΥ ΒΕΛΑΝΙ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΑΝΩ..ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΜΗΝΑ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #433494

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>louis wrote:</div>
    Ευτυχως να λες ιασωνα που δεν εχει παντου βελανι,,εγω ολες τις χρονιες που πηρα φασια δεν ειχε βελανι οταν δεν εχει βελανι εκει που θα τις βρεις και θα εχουν βρει εστω και λιγο καρπο θα κανεις δουλεια ασε που και να τις διωξεις αυτες μετα απο λιγες μερες θα ξαναπανε,και αν δεν πανε αυτες θα πιασουν αλλες οποτε καλητερα με λιγο καρπο,παρα με πολυ και να ψαχνεις να βρεις που στου διαβολου το πατερο ειναι
    <div class=»bbp-reply-signature»></div>

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΚΟ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΣΥΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΒΕΛΑΝΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ… ΠΑΝΤΟΥ ΒΕΛΑΝΙ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΑΝΩ..ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΜΗΝΑ!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Ωρε Ιάσωνα κατέβηκες στα πάτρια εδάφη???αν είσαι κάτω πέρνα απο την δουλειά μου να σε δω!!!και μετά συνεχίζεις στις παραλίες,χαχα!!!Big Boss

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #433547

    Ωρε Ιάσωνα κατέβηκες στα πάτρια εδάφη???αν είσαι κάτω πέρνα απο την δουλειά μου να σε δω!!!και μετά συνεχίζεις στις παραλίες,χαχα!!!Big Boss

    ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡΗ!

    14 ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ,ΟΠΟΤΕ 16-17 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ!

    18-19 ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ…Big Boss

    ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #433554

    Άντε να αρχίσει να παίρνει μπροστά το τόπικ!!! Ιάσωνα πάνω σου ρε!!!…θα μας φάνε φέτος!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #433557

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ARISTAM1 wrote:</div>
    Ωρε Ιάσωνα κατέβηκες στα πάτρια εδάφη???αν είσαι κάτω πέρνα απο την δουλειά μου να σε δω!!!και μετά συνεχίζεις στις παραλίες,χαχα!!!Big Boss

    ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡΗ! 14 ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ,ΟΠΟΤΕ 16-17 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ! 18-19 ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ…Big Boss ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ?

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Ιάσωνα και εγώ άδεια έχω στις 19 έως 23 αυγούστου αλλά 16/8 θα είμαι στη δουλειά άμα είναι να περάσεις.!από τρυγονάκια δεν έχω δεί ακόμη Too Sadλόγω ότι τα ΣΚ ασχολούμαστε με τα αγροτοκτηνοτροφικά Feeling Good…αλλά μου είπαν κάποιοι για μερικά,αν προλάβω θα πάω να τσεκάρω…Wink .Την παραμονή άλλωστε λέω να πάρω την οικογένεια και να πάμε για την καθιερωμένη επίσκεψη στον Προυσσό(μετά ψητού, στη  διαδρομή,εννοείται πάνταHa Ha)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,386 έως 8,400 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων