ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,416 έως 8,430 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #434667

    Ξύπνησες όμορφα ε;;

    ειδες τι γούρι έχει το καινούριο αμάξι;;;

    κ στα ταιρια τους αδερφε,έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας..

    αργει η επόμενη έξοδος μητσαρα εκτός κι αν προκειψει κάτι στις 15 που ανοίγουν οι ζώνες………..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434669

    Ξύπνησες όμορφα ε;;

    ειδες τι γούρι έχει το καινούριο αμάξι;;;

    κ στα ταιρια τους αδερφε,έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας..

    αργει η επόμενη έξοδος μητσαρα εκτός κι αν προκειψει κάτι στις 15 που ανοίγουν οι ζώνες………..<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Χα χα ναι ρε τελικά ήταν γούρικο.Τα ταίρια τους θα τα χαϊδέψουμε παρέα ρε έτσι και αλλιώς!!!!!Κάτσε να δεις τι έχει να γίνει φέτος…Ακόμα δεν έχω συνέρθει ρε Ιάσωνα….Πραγματικά…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434670

    ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ, ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΨΑΧΝΕΙ..

    Ναι ναι θα σε αφήσω έτσι εγώ νομίζεις!!!!Ρε , καρτέρι στα διόδια θα έχω στήσει και θα σε περιμένω να περάσεις!!!!Χαχαχαχαχα…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #434673

    Mπραβο στους φασοπνιχτες κανατε καλο σεφτε και το χαρηκατε,αλλα αφηστε και καμια για τον φιλο μου τον ιασωνα βρε

    και αυτες οι φασσες που ειναι πιτσουνια εχουν πολυ καλητερο κρεας απο τις μεγαλες,,τωρα για το γκραν πρι ενα εχω να σας πω

    μολις πιασουν τα χιονια και τα πουλια θα πανε μονο στο βελανι τα παιδια απο την καβαλα

    θα τις φερνουνε με το τσουβαλι φετος που εχει λιγο καρπο,οποτε βαρουτε γιατι χανομαστε Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434674

    Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση σε κανέναν και επειδή ξέρω τι πακέτο έχουμε φάει κατά καιρούς όλοι μας με τα κωλοφύσιγγα στο συγκεκριμένο θήραμα, έχω να σας πω μόνο ένα:GORILLA 34 GR στο πράσινο κουτί, Gorilla Semi 38 gr.Όλοι οι ντόπιοι ήρθαν και με ρώταγαν με τι ντουφέκαγα…Α!!!!Και κάτι που επίσης παίζει πολύ μεγάλο ρόλο:Berreta Al Stonecoat 391….Με την Benelli Rafaello Special που ξεκίνησα το πρωί οι φάσσες φεύγανε μαδημένες….και πιστεψτε με δεν είναι σύμπτωση…Το συγκεκριμένο ντουφέκι από θαύμα έχει γλιτώσει το σπάσιμο σε οξιά….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    OFFROAD στις #434675

    ρε fassa τι μας ανακατευεις με αυτο το topik τετοια εποχη?τρυγονακια και ορτυκια κυνηγαει ο κοσμος τωρα  οχι φασσες χα χα χα.2 παρατηρησεις.το vitara θελει πλυσιμο{κριμα καινουργειο αυτοκινητο}και ο fassas αρβυλα επειγωντος.φασσας με αθλητικο παπουτσακι και με 28 πουλαρους χτυπημενους δεν παει.παντα τετοια φιλε fassa να μην τις χωραει το vitara.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434676

    ρε fassa τι μας ανακατευεις με αυτο το topik τετοια εποχη?τρυγονακια και ορτυκια κυνηγαει ο κοσμος τωρα οχι φασσες χα χα χα.2 παρατηρησεις.το vitara θελει πλυσιμο{κριμα καινουργειο αυτοκινητο}και ο fassas αρβυλα επειγωντος.φασσας με αθλητικο παπουτσακι και με 28 πουλαρους χτυπημενους δεν παει.παντα τετοια φιλε fassa να μην τις χωραει το vitara.

    Ευχαριστώ Σώτο….Το Vitara θα το πλύνω σε καμιά βδομάδα γιατί θέλω να βλέπω στο καπό τα φτερά!!!χαχαχαχαχα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #434677

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>OFFROAD wrote:</div>
    ρε fassa τι μας ανακατευεις με αυτο το topik τετοια εποχη?τρυγονακια και ορτυκια κυνηγαει ο κοσμος τωρα οχι φασσες χα χα χα.2 παρατηρησεις.το vitara θελει πλυσιμο{κριμα καινουργειο αυτοκινητο}και ο fassas αρβυλα επειγωντος.φασσας με αθλητικο παπουτσακι και με 28 πουλαρους χτυπημενους δεν παει.παντα τετοια φιλε fassa να μην τις χωραει το vitara.

    Ευχαριστώ Σώτο….Το Vitara θα το πλύνω σε καμιά βδομάδα γιατί θέλω να βλέπω στο καπό τα φτερά!!!χαχαχαχαχα….

    μπραβο ρε μαγκα αξιος καλα τους ξηγηθηκες.ξεκινησε καλα η σεζον

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #434678

    Η φώτο της πρώτης μέρας μιας και τη δεύτερη έκανα πρωινό και έφυγα βιαστικά για να βγάλω τα χιλιόμετρα της επιστροφής!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434680

    Mπραβο στους φασοπνιχτες κανατε καλο σεφτε και το χαρηκατε,αλλα αφηστε και καμια για τον φιλο μου τον ιασωνα βρε

    και αυτες οι φασσες που ειναι πιτσουνια εχουν πολυ καλητερο κρεας απο τις μεγαλες,,τωρα για το γκραν πρι ενα εχω να σας πω

    μολις πιασουν τα χιονια και τα πουλια θα πανε μονο στο βελανι τα παιδια απο την καβαλα

    θα τις φερνουνε με το τσουβαλι φετος που εχει λιγο καρπο,οποτε βαρουτε γιατι χανομαστε Big Smile<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο….Πιστεύω ότι τα νούμερα εκεί πάνω φέτος θα είναι απίστευτα….Και για άλλο λόγο όμως…Που είμαι σίγουρος ότι τον ξέρεις…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434681

    Η φώτο της πρώτης μέρας μιας και τη δεύτερη έκανα πρωινό και έφυγα βιαστικά για να βγάλω τα χιλιόμετρα της επιστροφής!!!<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Μπράβο ρε Koker…Τις γλέντησες και εσύ καλά….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #434682

    Η φώτο της πρώτης μέρας μιας και τη δεύτερη έκανα πρωινό και έφυγα βιαστικά για να βγάλω τα χιλιόμετρα της επιστροφής!!!<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    αξιος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #434684

    αμαν ρε φιλαρακι……τις ρημαξες τις φασσες και μαλιστα off seasonWink

    παντα τετοια σου ευχομαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #434686

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>kokerkost 64 wrote:</div>
    Η φώτο της πρώτης μέρας μιας και τη δεύτερη έκανα πρωινό και έφυγα βιαστικά για να βγάλω τα χιλιόμετρα της επιστροφής!!!<br>
    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>

    </div>

    Μπράβο ρε Koker…Τις γλέντησες και εσύ καλά….

    Μπράβο και σε ‘σενα φιλε, εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι και καλύτερα..!
    Η μόνη μου στεναχώρια ήταν που δεν είχα το κοκεράκι μαζί, λόγο της ζέστης και έχασα αρκετά πουλία μέσα στο ποτάμι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434694

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>fassas1976 wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>kokerkost 64 wrote:</div><br>
    Η φώτο της πρώτης μέρας μιας και τη δεύτερη έκανα πρωινό και έφυγα βιαστικά για να βγάλω τα χιλιόμετρα της επιστροφής!!!<br><br>
    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>

    </div>

    Μπράβο ρε Koker…Τις γλέντησες και εσύ καλά….

    Μπράβο και σε “σενα φιλε, εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι και καλύτερα..!<br>
    Η μόνη μου στεναχώρια ήταν που δεν είχα το κοκεράκι μαζί, λόγο της ζέστης και έχασα αρκετά πουλία μέσα στο ποτάμι.<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Μακάρι όλοι να τα “γλεντήσουμε” φέτος γιατί πέρυσι, τουλάχιστον για μένα, ήταν ένα δράμα….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,416 έως 8,430 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων