ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,671 έως 8,685 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #440980

    Μπραβο ρε μαγκες μπραβο
    Ανεβαινουμε βλεπω σιγα σιγα
    Αντε και κατεβηκαν απο θαλασσα μερια δυο μερες τωρα πολλα κοπαδια.
    Καπου θα σκαλωσουν παρακατω. Οι φασσες φετος μπαινουν πιο γρηγορα.
    Παρτε και το βιντεακι που σας χρωσταω απο χθες με τον ντουμπλε


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #440986

    καλησπερα! mitso πολυ ωραιο βιντεο…ωραιες τουφεκιες..η δευτερη φαινεται να ειναι λιγο μακρια ε? ποσα μετρα πιστευεις οτι ειναι? μπραβο και στους υπολοιπους πηραν δεν πηραν πουλια.η εξοδος και μονο σε βιοτοπους φασσας σε κανεις να νιωθεις ομορφα..οσον αφορα εμενα μαλλον εχω σχολασει φετος απο το κυνηγι φασσας,μιας και στην Κρητη μπαινουν πολυ λιγα πουλια..θα δω αν μπορω να παω κανενα κυνηγι τωρα που θα παω θεσσαλονικη..καληνυχτα σε ολους..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440990

    μπραβο ρε μαγκες, και στα ζευγαρια τους….. αυτα ειναι πουλια!!!!

    γ@μω τις τσιχλες μου μεσα γ@μω!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    ΑΛΕΚΤΟΡ στις #441005

    ΚΑΛΗ ΦΑΣΣΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΛΑ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    15
    panospreveza στις #441049

    ΑΠΟ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ!
    ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ..
    ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΟ ΞΕΚΛΑΡΩΜΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 1 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..
    ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΠΟΥΛΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΚΟΨΑΝΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10..
    ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΣΑ ΣΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ..ΥΓΡΑΣΙΑ 100%-ΑΠΝΥΑ ΚΑΙ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΑ..
    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΚΤΟΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΤΙΣ ΒΟΛΕΨΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΝ..
    Η ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΡΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΓΓΙΟ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ!!!
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..

    ΥΓ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΣΙΧΛΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
    ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ :))

    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #441056

    …Και τώρα που τελείωσε η γαμώ μετακόμιση ξεκινάμεεεεεε…..Ιάσονα βγάλε δρομολόγιο για αυτό το Σ/Κ.Το άλλο ξέρουμε που θα πάμε….Είναι …δεμένες από τους κατασκόπους….Θανάση θα πέσει πολύ γέλιο φέτος λέμεεεεεεεε……Ο άλλος μας περιμένει πώς και πως πάνω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #441058

    ΑΠΟ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ!<br>
    ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ..<br>
    ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΟ ΞΕΚΛΑΡΩΜΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 1 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..<br>
    ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΠΟΥΛΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΚΟΨΑΝΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10..<br>
    ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΣΑ ΣΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ..ΥΓΡΑΣΙΑ 100%-ΑΠΝΥΑ ΚΑΙ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΑ..<br>
    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΚΤΟΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΤΙΣ ΒΟΛΕΨΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΝ..<br>
    Η ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΡΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΓΓΙΟ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ!!!<br>
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..

    ΥΓ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΣΙΧΛΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ<br>
    ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ :) )

    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..

    Ίδιες πληροφορίες είχα από φίλο, όσοι ήταν λέει στο Καναλάκι για τσίχλες έβλεπαν πολλά κοπάδια να έρχονται από την θάλασσα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #441070

    εγω παλι εχω ασχημα νεα. και αυτο το ποστ που κανω τωρα ελπιζω να βγει λαθος, αν και δεν το νομιζω.

    αποτι φαινεται φετος φασσα δεν θα παραμεινει στηην ελλαδα. και αν μεινει θα ειναι μεχρι τα τελη νοεμβρη. ξαναλεω.. ευχομαι να κανω λαθος, αλλα τροφη (βελανι) δεν εχει σχεδον πουθενα.
    και αν δεν εχει βελανι, η φασσα δεν θα μεινει στην ελλαδα.
    και αντι να συζηταμε αν εχουν περασει πουλια η οχι, θα ηθελα πολυ να αναφερουμε ολοι μας αν στα μερη που εχουμε παει, εχουμε εντοπησει βελανι. δεν ζητω απο κανεναν να μας πει το ακριβες μερος, απλα της πολης οπου εχει εντοπιστει.
    θα βγουν πολλα και χρεισημα συμπερασματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #441072

    εγω παλι εχω ασχημα νεα. και αυτο το ποστ που κανω τωρα ελπιζω να βγει λαθος, αν και δεν το νομιζω.

    αποτι φαινεται φετος φασσα δεν θα παραμεινει στηην ελλαδα. και αν μεινει θα ειναι μεχρι τα τελη νοεμβρη. ξαναλεω.. ευχομαι να κανω λαθος, αλλα τροφη (βελανι) δεν εχει σχεδον πουθενα.<br>
    και αν δεν εχει βελανι, η φασσα δεν θα μεινει στην ελλαδα.<br>
    και αντι να συζηταμε αν εχουν περασει πουλια η οχι, θα ηθελα πολυ να αναφερουμε ολοι μας αν στα μερη που εχουμε παει, εχουμε εντοπησει βελανι. δεν ζητω απο κανεναν να μας πει το ακριβες μερος, απλα της πολης οπου εχει εντοπιστει.<br>
    θα βγουν πολλα και χρεισημα συμπερασματα.

    Αδερφε εδω τρικαλα ορεινα κατι εχει οχι πολυ πραμα αλλα πιστευω φτανει για τα τραφουν!Πολυ καλαμποκι εχει φετος ο καμπος εδω και τις βλεπω να πεφτουν εκει!Η οξια δεν εχω ιδεα τι εχει απο καρπο θα παω και θα ενημερωσω!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #441073

    …Και τώρα που τελείωσε η γαμώ μετακόμιση ξεκινάμεεεεεε…..Ιάσονα βγάλε δρομολόγιο για αυτό το Σ/Κ.Το άλλο ξέρουμε που θα πάμε….Είναι …δεμένες από τους κατασκόπους….Θανάση θα πέσει πολύ γέλιο φέτος λέμεεεεεεεε……Ο άλλος μας περιμένει πώς και πως πάνω…

    Ακονιστε τα κανονια και ελατε! 25 του μηνα ερχεται και ο Ακης εγω απο πεμπτη πιανω καρτερι και ΣΚ θα εχω και το Χρησταρα μαζι!απο γρεβενα χτες λιγα πραματα π πηγε φιλος αναμενουμε τον βορια απο πεμπτη!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #441075

    Θανάση συνονόματε μην κοιτάς για οξιά, κάθε 4 χρόνια καρπίζει, οπότε σε 3 χρόνια πάλι… Την βόλτα σου βέβαια να την κάνεις. 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #441080

    η οξια εδω εχει τροφη.

    αν εχει σε καποια μερη βελανι, εστω και λιγο, αρκη για να μεινουν πουλια. οποτε σε εκεινο το μερος θα γινει πανικος.

    αυτο ειναι παντως καλο νεο. εστω και αν το βελανι που βρεθηκε μερχη τωρα ειναι σε αλλη πολη απο την δικη μου.

    αν καποιος ειναι απο δραμα σερρες ας μας πει αν εχει εντοπησει βελανι..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #441084

    Θανάση συνονόματε μην κοιτάς για οξιά, κάθε 4 χρόνια καρπίζει, οπότε σε 3 χρόνια πάλι… Την βόλτα σου βέβαια να την κάνεις. :)<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Θανάσης

    </div>

    Και εσυ Θανασης!χαχαχα!μπερδευτικαμε εδω μεσα.ανεβα και συ τρικαλα γρεβενα ο ιασωνας δεν υπαρχει περιπτωση να μην ερθει πιστευω…ολοι οι καλοι χωραμε!προβατινα να υπαρχει και ολα τα αλλα γινονται!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #441097

    Κυριοι καλησπερα!
    αντε μητσαρα…σε σφυροκοπαω μια βδομαδα ρε τρελε…….
    στα καλα τωρα…
    νωρις,νωρις…πολλα τα πουλια για 15 οκτωβρη…οι πληροφοριες πολλες και σε χωραφια αλλα και σε οξυα.
    δυστυχως δεν μπορω ακομα να παω..και σιγουρα δεν θα με περιμενουν εκει τα πουλια!
    εχθες μπηκαν καλα κοπαδια…και πολλα μπηκανε απο θαλασσα μερια,δυτ.ελλαδα…
    οπως μου ειπε και ενας φιλος ειδε ενα κοπαδι 50 μετρα απο την παραλια…

    υ.γ.μπραβο στον ακη και στον μαριο και στα ταιρια τους!!
    υ.γ.2 ευχαριστω τον αρη και τον σπατουλιαρη για τις φωτο!!γαμησατε!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    alex hunter στις #441108

    Χαιρετω ολους τους φασαδες…σχετηκα με το βελανι που και εδω στα μεροι που κυνηγαω(Αιτωλ/νια) δε εχει στα μεροι που πηγαινω καρπο….αλλα οι αργιες εχουν οχι πολυ βεβαια…οι φασες δεν τρεφοντε με τον καρπο τησ αργιας?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,671 έως 8,685 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων