ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,181 έως 9,195 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #444450

    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.
    Το πρωί απο πολύ νωρις σήμερα στο πόστο μου περιμένω τα κορίτσια που ειχαν κουρνιάσει χαμηλά στη χαράδρα. Ο καιρός έχει αλλάξει.Εχει ομίχλες παντού στις ρεματιές. Η ώρα περνάει και δεν φαίνεται τίποτα,λές και εξαφανίστηκαν .Η ώρα παει 10 και δεν φαίνεται τίποτα.Γυρίζω στο σπίτι και καθαρίζω τις χθεσινες.
    Εκπληκτος βλέπω ότι είναι γεμάτες με βελανίδια απο αριές που συνήθως το τρώνε απο τον Δεκέμβρη.
    κατάλαβα που πρέπει να πάω για να βρω τα κορίτσια στο μεσημεριανό τους. Απο την 1 και μετα πιάνει δυνατή βροχή αλλα δεν με κρατάει τίποτα.Πηγαίνω και την ώρα που φτάνω περνάνε απο πάνω μου γύρω στα 20 πουλιά αρκετα ψηλωμένα . Παίρνω θέση και σε λίγο γύρω στις 2.40 αρχίζουν να μαζεύονται απο παντού.Πέφτουν στις αριές σαν παλαβές και κάνουν τις κορφές να λυγίζουν . Κάτω τα πεσμένα βελανίδια είναι πάρα πολλά Βάζω στο στόμα μου βελανίδια και δοκιμάζω και μπορώ….να πω οτι μου άρεσαν.Σημειωτέον ότι είμουνα και νηστικός.
    Το άσχημο είναι οτι ειναι πολύ πυκνά με πολύ μικρά ξέφωτα με περιορισμένη ορατότητα. Περνάει περίπου μια ώρα και δεν εχω ρίξει τουφεκιά ενώ γύρω μου γίνεται πάρτι. Κάποια στιγμή ενω ειμαι κάτω απο μια σιστάδα απο αριές ερχεται μια απο πάνω μου .Την αφήνω μήπως ερθουν κι’άλλες και όντως μαζευτηκαν πάνω απο 30 πουλιά ,όμως το ύψος είναι γύρω στα 20 μέτρα ,το νερό πέφτει στα μάτια μου που τάχουν δει …όλα .Τελικά δεν μπόρεσα να πάρω παραπάνω απο ενα πουλί παρ’ολο που άδεισα την καραμπίνα .
    Για να μην πολυλολογώ συνέχιζαν να γυρνάνε γύρω γύρω παρόλο το τουφεκίδι .
    Πήρα 9 πουλιά αλλα δυστυχώς τα 2 δε βρέθηκαν.Αν το μέρος ήταν λίγο πιο ανοιχτό
    χωρις υπερβολές απόψε θα μπορούσα να πάρω πολλά πουλιά αφού .κάνανε σαν παλαβές να φάνε βελάνι αριάς. Άλλωστε το μέρος εδώ δεν είναι για πολλά πράγματα με τόσο πυκνό και δύσβατο .
    Ας μην ειμαι αχάριστος ,πουλιά είδα και πήρα.Το ευχαριστήθηκα παρ’όλη την βροχή.
    Ας είναι και αύριο μια ίδια μέρα ….αν και δεν το βλέπω γιατί έξω ρίχνει βροχή με το τουλούμι.


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    PACMAN στις #444452

    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.<br>
    Το πρωί απο πολύ νωρις σήμερα στο πόστο μου περιμένω τα κορίτσια που ειχαν κουρνιάσει χαμηλά στη χαράδρα. Ο καιρός έχει αλλάξει.Εχει ομίχλες παντού στις ρεματιές. Η ώρα περνάει και δεν φαίνεται τίποτα,λές και εξαφανίστηκαν .Η ώρα παει 10 και δεν φαίνεται τίποτα.Γυρίζω στο σπίτι και καθαρίζω τις χθεσινες.<br>
    Εκπληκτος βλέπω ότι είναι γεμάτες με βελανίδια απο αριές που συνήθως το τρώνε απο τον Δεκέμβρη.<br>
    κατάλαβα που πρέπει να πάω για να βρω τα κορίτσια στο μεσημεριανό τους. Απο την 1 και μετα πιάνει δυνατή βροχή αλλα δεν με κρατάει τίποτα.Πηγαίνω και την ώρα που φτάνω περνάνε απο πάνω μου γύρω στα 20 πουλιά αρκετα ψηλωμένα . Παίρνω θέση και σε λίγο γύρω στις 2.40 αρχίζουν να μαζεύονται απο παντού.Πέφτουν στις αριές σαν παλαβές και κάνουν τις κορφές να λυγίζουν . Κάτω τα πεσμένα βελανίδια είναι πάρα πολλά Βάζω στο στόμα μου βελανίδια και δοκιμάζω και μπορώ….να πω οτι μου άρεσαν.Σημειωτέον ότι είμουνα και νηστικός.<br>
    Το άσχημο είναι οτι ειναι πολύ πυκνά με πολύ μικρά ξέφωτα με περιορισμένη ορατότητα. Περνάει περίπου μια ώρα και δεν εχω ρίξει τουφεκιά ενώ γύρω μου γίνεται πάρτι. Κάποια στιγμή ενω ειμαι κάτω απο μια σιστάδα απο αριές ερχεται μια απο πάνω μου .Την αφήνω μήπως ερθουν κι’άλλες και όντως μαζευτηκαν πάνω απο 30 πουλιά ,όμως το ύψος είναι γύρω στα 20 μέτρα ,το νερό πέφτει στα μάτια μου που τάχουν δει …όλα .Τελικά δεν μπόρεσα να πάρω παραπάνω απο ενα πουλί παρ’ολο που άδεισα την καραμπίνα .<br>
    Για να μην πολυλολογώ συνέχιζαν να γυρνάνε γύρω γύρω παρόλο το τουφεκίδι .<br>
    Πήρα 9 πουλιά αλλα δυστυχώς τα 2 δε βρέθηκαν.Αν το μέρος ήταν λίγο πιο ανοιχτό<br>
    χωρις υπερβολές απόψε θα μπορούσα να πάρω πολλά πουλιά αφού .κάνανε σαν παλαβές να φάνε βελάνι αριάς. Άλλωστε το μέρος εδώ δεν είναι για πολλά πράγματα με τόσο πυκνό και δύσβατο .<br>
    Ας μην ειμαι αχάριστος ,πουλιά είδα και πήρα.Το ευχαριστήθηκα παρ’όλη την βροχή.<br>
    Ας είναι και αύριο μια ίδια μέρα ….αν και δεν το βλέπω γιατί έξω ρίχνει βροχή με το τουλούμι.

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΥΒΕΡΝΑΝ ΚΑΡΙΟΛΙΑ ” <br>
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    </div>

    μια χαρα Δημητρη καλιο 7 και στο χερι παρα με την ναμην πω ποια στο χερι σου ευχομαι καλη συνεχεια αυριο.
    Υ.Γ. ειναι μικρα πουλια ή ειναι η ιδεα μου?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #444453

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIM.ZOLOTAS wrote:</div>
    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.<br><br>

    </div>

    μια χαρα Δημητρη καλιο 7 και στο χερι παρα με την ναμην πω ποια στο χερι σου ευχομαι καλη συνεχεια αυριο.<br>
    Υ.Γ. ειναι μικρα πουλια ή ειναι η ιδεα μου?

    Τα δύο είναι μικρα ,τα άλλα ειναι τούμπανα.Είναι βρεγμένα γιααυτό φαίνονται ετσι .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    PACMAN στις #444455

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>PACMAN wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>DIM.ZOLOTAS wrote:</div><br>
    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.<br><br>

    </div>

    μια χαρα Δημητρη καλιο 7 και στο χερι παρα με την ναμην πω ποια στο χερι σου ευχομαι καλη συνεχεια αυριο.<br><br>
    Υ.Γ. ειναι μικρα πουλια ή ειναι η ιδεα μου?

    Τα δύο είναι μικρα ,τα άλλα ειναι τούμπανα.Είναι βρεγμένα γιααυτό φαίνονται ετσι .<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΥΒΕΡΝΑΝ ΚΑΡΙΟΛΙΑ ” <br>
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    </div>

    ρε Δημητρη πατα τους ενα πιστολακι στα φτερα μη βγαινουν απεριποιητες στο γυαλι χαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #444463

    Μπραβο σε ολους ! Πραγματικα πολυ ωραια τα μερη που κυνηγατε απο οτι ειδα στη φωτο! 1 φασσα εδω ειναι σαν να πιανεις 20 στο εξωτερικο που τις εκτελουν στα ανοιχτα χωραφια με ομοιωματα.Δημητρη τι φυσιγγια ειχες βαλει με την βροχη και τι τσοκ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #444464

    ρε Δημητρη πατα τους ενα πιστολακι στα φτερα μη βγαινουν απεριποιητες στο γυαλι χαχα
    [/quote]
    XA XA XA ..έτσι που μπήκα στο σπίτι βρεγμένος μέχρι το κόκαλο και που τις φωτογράφισα πολύ τους είναι,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #444467

    Μπραβο σε ολους ! Πραγματικα πολυ ωραια τα μερη που κυνηγατε απο οτι ειδα στη φωτο! 1 φασσα εδω ειναι σαν να πιανεις 20 στο εξωτερικο που τις εκτελουν στα ανοιχτα χωραφια με ομοιωματα.Δημητρη τι φυσιγγια ειχες βαλει με την βροχη και τι τσοκ;

    Πριν απο ένα μήνα αγόρασα 2 τσοκ carlson .http://www.airgunshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=2778
    Ενα mod. και ένα full.
    Σήμερα ειχα το mod. και φυσίγγια έριξα ..
    http://www.dorkas.net/view_cat.php?cat_id=242
    http://www.hobbi.gr/product_info.php?products_id=590
    http://www.lambrocartridges.com/el/product/HIGH-PERFORMANCE/%CE%9C%CE%A0%CE%9B%CE%95

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #444472

    Το άσχημο είναι οτι ειναι πολύ πυκνά με πολύ μικρά ξέφωτα με περιορισμένη ορατότητα. Περνάει περίπου μια ώρα και δεν εχω ρίξει τουφεκιά ενώ γύρω μου γίνεται πάρτι. Κάποια στιγμή ενω ειμαι κάτω απο μια σιστάδα απο αριές ερχεται μια απο πάνω μου .Την αφήνω μήπως ερθουν κι’άλλες και όντως μαζευτηκαν πάνω απο 30 πουλιά ,όμως το ύψος είναι γύρω στα 20 μέτρα ,το νερό πέφτει στα μάτια μου που τάχουν δει …όλα .Τελικά δεν μπόρεσα να πάρω παραπάνω απο ενα πουλί παρ’ολο που άδεισα την καραμπίνα .<br>
    Για να μην πολυλολογώ συνέχιζαν να γυρνάνε γύρω γύρω παρόλο το τουφεκίδι .<br>
    Πήρα 9 πουλιά αλλα δυστυχώς τα 2 δε βρέθηκαν.Αν το μέρος ήταν λίγο πιο ανοιχτό<br>
    χωρις υπερβολές απόψε θα μπορούσα να πάρω πολλά πουλιά αφού
    .κάνανε σαν παλαβές να φάνε βελάνι αριάς. Άλλωστε το μέρος εδώ δεν είναι για πολλά πράγματα με τόσο πυκνό και δύσβατο .<br>
    Ας μην ειμαι αχάριστος ,πουλιά είδα και πήρα.Το ευχαριστήθηκα παρ’όλη την βροχή.<br>
    Ας είναι και αύριο μια ίδια μέρα ….αν και δεν το βλέπω γιατί έξω ρίχνει βροχή με το τουλούμι.

    </div>

    και μετα μου λετε εμενα για φρου φρου και αρωματα.. ρε παρτε το χαμπαρι. εχουν βγει και ηλεκτρικα με μπαταρια που δεν κανουν θορυβο καθολου. χαχαχαχα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #444475

    fassas1976 wrote:

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>mitsos wrote:</div>
    Να και ενα βιντεακι απο το κυνηγι

    Μήτσο το βιντεάκι τα σπάει!!!Πές μου κάμερα να πάω να την παραγγείλω αυριο κιόλας!!!Απ’ότι κατάλαβα την έχεις πάνω στο οπλο σωστά???

    καλα ρε μητσο. οταν ηρθες επανω, δεν την ειδες που την ειχα επανω στο οπλο μου? αχαχαχα!!!

    Γιαννη με χριτς-χρατς την εχεις στο οπλο σου η με τον συνδεσμο που σου ειπα??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #444477

    μητσο ο αχρηστος ακομη με μονοτικη ταινια την εχω. αλλα σηντομα κατι θα κανω γιαυτο.. χααα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    165
    zordi στις #444485

    Η άδεια έλαβε τέλος σήμερα χωρίς κυνήγι αλλά αφιερώμενο για βόλτα με την σύζυγο(Μετά από 15 μέρες συνεχόμενο κυνήγι,χαχα!!!).Αποτέλεσμα : 2 φάσσες όλες και όλες με πολλή δυστυχώς ατυχία (πχ άλλαξα το καρτέρι που ήμουν για 5 μέρες σερί και περάσαν 2 μπουλούκια 15-30 πουλιά έκαστο σύρτα τελείώς!!!)Το σάββατο πήγα με φίλο λαγοκυνηγό σε καρτέρι κοφτήριο στην ορεινή φωκίδα αλλά ήταν πιασμενο μάλλον νύχτα,χαχα!!!ευχαριστήθηκα διαδρομή προς Ψηλό Χωριό και Διχώρι αλλά από φάσσες όλες και όλες περάσαν 8 πουλιά!!!απο πληροφορίες γουρνιάρηδες της περιοχής πουλιά δεν έχει κρατημένα και από φαί λίγο!!!Μέρη απίστευτα που η Ελβετία είναι μια τρίχα από τα @ρχιδι@ τους κυριολεκτικα!!την Κυριακή πήγα για λαγό και τον έχασα στον παρατσάκ(όπως είπε ό φίλος λαγοκυνηγός πήδηξε ο λαγός από την κατσαρόλα μας,χαχα!!)Πάντως γενικά, πουλιά από ΝΔ Δωρίδα αλλά και στον Άβορο δεν είχε ιδιαίτερα!!!πάαααρα πολλά πουλιά πέρασαν από Ναυπακτία!!!Να ευχηθώ και του χρόνου τα περάσματα με υγεία πάνω από όλα σε όλους μας και υπομόνη και τύχη για την..συνέχεια!!!

    Α ρε πουτ@ν@ πατρίδα!!

    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.<br>
    Το πρωί απο πολύ νωρις σήμερα στο πόστο μου περιμένω τα κορίτσια που ειχαν κουρνιάσει χαμηλά στη χαράδρα. Ο καιρός έχει αλλάξει.Εχει ομίχλες παντού στις ρεματιές. Η ώρα περνάει και δεν φαίνεται τίποτα,λές και εξαφανίστηκαν .Η ώρα παει 10 και δεν φαίνεται τίποτα.Γυρίζω στο σπίτι και καθαρίζω τις χθεσινες.<br>
    Εκπληκτος βλέπω ότι είναι γεμάτες με βελανίδια απο αριές που συνήθως το τρώνε απο τον Δεκέμβρη.<br>
    κατάλαβα που πρέπει να πάω για να βρω τα κορίτσια στο μεσημεριανό τους. Απο την 1 και μετα πιάνει δυνατή βροχή αλλα δεν με κρατάει τίποτα.Πηγαίνω και την ώρα που φτάνω περνάνε απο πάνω μου γύρω στα 20 πουλιά αρκετα ψηλωμένα . Παίρνω θέση και σε λίγο γύρω στις 2.40 αρχίζουν να μαζεύονται απο παντού.Πέφτουν στις αριές σαν παλαβές και κάνουν τις κορφές να λυγίζουν . Κάτω τα πεσμένα βελανίδια είναι πάρα πολλά Βάζω στο στόμα μου βελανίδια και δοκιμάζω και μπορώ….να πω οτι μου άρεσαν.Σημειωτέον ότι είμουνα και νηστικός.<br>
    Το άσχημο είναι οτι ειναι πολύ πυκνά με πολύ μικρά ξέφωτα με περιορισμένη ορατότητα. Περνάει περίπου μια ώρα και δεν εχω ρίξει τουφεκιά ενώ γύρω μου γίνεται πάρτι. Κάποια στιγμή ενω ειμαι κάτω απο μια σιστάδα απο αριές ερχεται μια απο πάνω μου .Την αφήνω μήπως ερθουν κι’άλλες και όντως μαζευτηκαν πάνω απο 30 πουλιά ,όμως το ύψος είναι γύρω στα 20 μέτρα ,το νερό πέφτει στα μάτια μου που τάχουν δει …όλα .Τελικά δεν μπόρεσα να πάρω παραπάνω απο ενα πουλί παρ’ολο που άδεισα την καραμπίνα .<br>
    Για να μην πολυλολογώ συνέχιζαν να γυρνάνε γύρω γύρω παρόλο το τουφεκίδι .<br>
    Πήρα 9 πουλιά αλλα δυστυχώς τα 2 δε βρέθηκαν.Αν το μέρος ήταν λίγο πιο ανοιχτό<br>
    χωρις υπερβολές απόψε θα μπορούσα να πάρω πολλά πουλιά αφού .κάνανε σαν παλαβές να φάνε βελάνι αριάς. Άλλωστε το μέρος εδώ δεν είναι για πολλά πράγματα με τόσο πυκνό και δύσβατο .<br>
    Ας μην ειμαι αχάριστος ,πουλιά είδα και πήρα.Το ευχαριστήθηκα παρ’όλη την βροχή.<br>
    Ας είναι και αύριο μια ίδια μέρα ….αν και δεν το βλέπω γιατί έξω ρίχνει βροχή με το τουλούμι.

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΥΒΕΡΝΑΝ ΚΑΡΙΟΛΙΑ ” <br>
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    </div>

    Μπράβο Δημήτρη!..ωραίες στιγμές που μέσα από την όμορφη περιγραφή σου είναι σα να τις έζησα κι εγώ!!..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #444488

    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.<br>
    Το πρωί απο πολύ νωρις σήμερα στο πόστο μου περιμένω τα κορίτσια που ειχαν κουρνιάσει χαμηλά στη χαράδρα. Ο καιρός έχει αλλάξει.Εχει ομίχλες παντού στις ρεματιές. Η ώρα περνάει και δεν φαίνεται τίποτα,λές και εξαφανίστηκαν .Η ώρα παει 10 και δεν φαίνεται τίποτα.Γυρίζω στο σπίτι και καθαρίζω τις χθεσινες.<br>
    Εκπληκτος βλέπω ότι είναι γεμάτες με βελανίδια απο αριές που συνήθως το τρώνε απο τον Δεκέμβρη.<br>
    κατάλαβα που πρέπει να πάω για να βρω τα κορίτσια στο μεσημεριανό τους. Απο την 1 και μετα πιάνει δυνατή βροχή αλλα δεν με κρατάει τίποτα.Πηγαίνω και την ώρα που φτάνω περνάνε απο πάνω μου γύρω στα 20 πουλιά αρκετα ψηλωμένα . Παίρνω θέση και σε λίγο γύρω στις 2.40 αρχίζουν να μαζεύονται απο παντού.Πέφτουν στις αριές σαν παλαβές και κάνουν τις κορφές να λυγίζουν . Κάτω τα πεσμένα βελανίδια είναι πάρα πολλά Βάζω στο στόμα μου βελανίδια και δοκιμάζω και μπορώ….να πω οτι μου άρεσαν.Σημειωτέον ότι είμουνα και νηστικός.<br>
    Το άσχημο είναι οτι ειναι πολύ πυκνά με πολύ μικρά ξέφωτα με περιορισμένη ορατότητα. Περνάει περίπου μια ώρα και δεν εχω ρίξει τουφεκιά ενώ γύρω μου γίνεται πάρτι. Κάποια στιγμή ενω ειμαι κάτω απο μια σιστάδα απο αριές ερχεται μια απο πάνω μου .Την αφήνω μήπως ερθουν κι’άλλες και όντως μαζευτηκαν πάνω απο 30 πουλιά ,όμως το ύψος είναι γύρω στα 20 μέτρα ,το νερό πέφτει στα μάτια μου που τάχουν δει …όλα .Τελικά δεν μπόρεσα να πάρω παραπάνω απο ενα πουλί παρ’ολο που άδεισα την καραμπίνα .<br>
    Για να μην πολυλολογώ συνέχιζαν να γυρνάνε γύρω γύρω παρόλο το τουφεκίδι .<br>
    Πήρα 9 πουλιά αλλα δυστυχώς τα 2 δε βρέθηκαν.Αν το μέρος ήταν λίγο πιο ανοιχτό<br>
    χωρις υπερβολές απόψε θα μπορούσα να πάρω πολλά πουλιά αφού .κάνανε σαν παλαβές να φάνε βελάνι αριάς. Άλλωστε το μέρος εδώ δεν είναι για πολλά πράγματα με τόσο πυκνό και δύσβατο .<br>
    Ας μην ειμαι αχάριστος ,πουλιά είδα και πήρα.Το ευχαριστήθηκα παρ’όλη την βροχή.<br>
    Ας είναι και αύριο μια ίδια μέρα ….αν και δεν το βλέπω γιατί έξω ρίχνει βροχή με το τουλούμι.

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΥΒΕΡΝΑΝ ΚΑΡΙΟΛΙΑ ” <br>
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    </div>

    ΆΞΙΟΣ!!!και για τα θηράματα και για την υπομονή σου στην βροχή!!!Δημήτρη για ποιο νομό και περιοχή μιλάς(εννοείται θα πείς την γενική περιοχή και όχι ειδικά,χαχα!!!)????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #444523

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIMITRIS.ZOL wrote:</div>
    Nεότερο ανακοινωθέν απο το μέτωπο.<br><br>

    </div>

    ΆΞΙΟΣ!!!και για τα θηράματα και για την υπομονή σου στην βροχή!!!Δημήτρη για ποιο νομό και περιοχή μιλάς(εννοείται θα πείς την γενική περιοχή και όχι ειδικά,χαχα!!!)????

    Σύνορα νομού Άρτας με Ιωαννίνων στην ορεινή περιοχή των Τζουμέρκων

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #444537

    καλα ρε μητσο. οταν ηρθες επανω, δεν την ειδες που την ειχα επανω στο οπλο μου? αχαχαχα!!!

    Δεν είδα το όπλο σου ρε…Μόνο αυτές που γκρέμιζες έβλεπα…χαχαχαχαχχα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #444544

    …έχω ένα προαίσθημα ρε γαμώ το για την Κυριακή…Παρέα ετοιμαστείτε γιατί θα έχουμε συνάντηση σας λέω!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,181 έως 9,195 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων