ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,496 έως 9,510 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Χρήστος στις #447438

    Γιατι ρε φιλε τελειωσε για σενα???
    τι παει να πει δν ξερω να τις κυνηγω,δεν εμαθα…?
    καταρχην το λες στα σοβαρα η κανεις πλακα??????
    ψαξε να τις βρεις και οτι θελεις εδω ειμαστε ολοι να σε βοηθησουμε!!κ χωρις να τις βρεις παλι εδω ειμαστε!
    δεν ειναι το φορουμ μονο για μοστρα,ειναι κ για να μαθαινουμε,κανενας δεν ηξερε,ολοι μαθαμε κ μαθαινουμε ακομη!
    αν δεν φας καδρονια,και ταχυδρομια απο αυτες δεν μαθαινεις..

    Ιασονα,οχι ρε συ δεν κανω πλακα…
    Εδω που μενω ξερω λιγα μερη για κυνηγι, λογω οικονομικων η παρεα δεν εβγαλε αδεια φετος και εγω εχω τοπικη.
    Οποτε ξεκιναω τις τσιχλιτσες σιγα-σιγα και αν τυχον μπανισω καμια γαλαζια τοτε θα ρωτησω, θα παρακολουθησω μηπως και βαλω καμια στο χερι..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #447440

    Ιασονα,οχι ρε συ δεν κανω πλακα…<br>
    Εδω που μενω ξερω λιγα μερη για κυνηγι, λογω οικονομικων η παρεα δεν εβγαλε αδεια φετος και εγω εχω τοπικη.<br>
    Οποτε ξεκιναω τις τσιχλιτσες σιγα-σιγα και αν τυχον μπανισω καμια γαλαζια τοτε θα ρωτησω, θα παρακολουθησω μηπως και βαλω καμια στο χερι..

    οκ χρηστο,οτι θελεις να ρωτησεις υπαρχουν εδω ατομα καλα να βοηθησουνε σε οτι θες!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #447446

    αντε να δουμε τι θα γινει αυριο.
    δεν θα παω στην παπια, αποφασησα να γραψω για αλλη μια φορα, λιγα χιλιομετρα με το αμαξι και παρα μα παρα πολλα χιλιομετρα με τα ποδια για να της ψαξω.

    ειναι σιγουρα καπου εκει γυρο, αλλα που? μας δουλευουν κανονηκα.
    και μετα σου λεει ο αλλος εμπειρια. ποια εμπειρια ρε? οσο εμπειρος και να εισαι της περισοτερες φορες σε πιανουν μαλακα.

    αυριο παλι φουσκαλες στα ποδια θα βγαλουμε. και θα ερθουν οι συνταξιουχοι να της χαλασουν την κυριακη, αφου αν της βρω το σαββατο θα ακουσουν τα τουφεκια μου.

    ρεεεεε!!! κανα σιγαστηρα για μπενελι δεν θα εφευρουμε? και μετα σου λενε πως οι ιταλοι ειναι μαφιοζοι..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    PACMAN στις #447461

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>PACMAN wrote:</div>
    κεντροδυτικη στερεα εχει αρκετα πουλακια τωρα (αν δεν κατσει καμια στραβη παλι) θα δουμε τι θα κανουμε ελπιζω οχι μονο χιλιομετρα.<br>

    κεντροδυτικονοτια δεξια χρησταραααα!!!αχαχαχαχαχαχαχ<br>
    θα βγουνε τα αδερφια σ-κ,λετε να τρακαρουμε πουθενα????

    Eτσι λεμε ρε Ιασωνα να βγουμε καμια βολτα γιατι μας εχει παει γαμι@ντας τελευταια δεν ξερω για που λες αλλα και εκει που λεμε να παμε μεσα απο καταφυγιο βγαινουν και βουτανε σε κατι χαραδρες με βελανι παναγια μου βοηθα θελει γερα ποδια και νευρα για να τις βαλεις στο χερι θα δειξει.Μακαρι να τρακαρουμε πουθενα να γνωριστουμε και απο κοντα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    PACMAN στις #447462

    τα καλα κυνηγια θα ειναι απ τον νεο χρονο,γεναρη-φλεβαρη οπου θα μας δωσουν καλα κυνηγια οι αριες…<br>
    ειναι σημαντικες μερες αυτες γιατι κανουν τοπικες μετακινησεις…και ενας λογος που κανουν ειναι οτι ψιλοτελειωσε η οξυα!!

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    επειδη απο οτι καταλαβαινω μιλαμε για τις ιδιες περιοχες περιπου συμφωνω οι αριες εχουν πολυ καρπο και πιστευω θα τραβηξουν τον κυριο ογκο των πουλιων με το νεο χρονο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    39
    ανδρεας123 στις #447479

    γιαννη σιγουρα δεν πηγε απο φοβο γιατι ειχε σκαγια αλλα αν δεν το πετυχενα σιγουρα θα πηγαινε απο φοβο το ατιμο με τοσες τουφεκιες…χαχαχα πλακα πλακα gianniskavala με 5αρι λαμπρο μπιτουρμπο εχω παρει λαγο στα 50 μετρα και οταν τον εψαξα για σκαγια ειχε ενα στην καρδια και επεσε εμεινα μακακας,γιαυτο λεω οτι και ενας παπους αν θελει να πεθανει το ατιμο θα ερθει να σε βρει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    terios06 στις #447480

    καλημερα
    αυριο επιτελους θα βγουμε και εμεις καμια βολτα γιατι σκουριασαμε και εμεις και τα σκυλακια μας που τα εχουμε κλεισμενα τοσο καιρο, και οταν τα βγαλουμε θελουμε να κατσουν και σουζα στο καρτερι !!!!!
    Πουλια εχει αλλα αντε να τα στιμωξεις.Θα εχουν φαει και τα ντουφεκια τους και θα ειναι κομαντο
    Βροχη να μην εχει που θα την φαμε οπως τα βλεπω
    Τωρα αμα κατσει και καμια συναντηση με την παρεα το τριο θα περασουμε σιγουρα καλα θα εχει γελιο!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #447484

    ωχ,ωχ,ωχ….ερχεται ο αδερφος πατημενος!!
    αδερφεεεεεεεεεεε!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #447498

    καλησπερα αδερφια. σημερα μετα απο πολυ περπατημα (περπατα περπατα βρεθηκα σε ενα χωριο που ουτε καν ξερω πιο ηταν, και δυσκολευτικα πολυ να βρω τον δρομο για το αυτο/το) βρηκαμε το μερος που ατρωγαν και επειναν νερο καποια πουλια. οχι πολλα. καμια 500ρια. αν και η πληροφορια μιλουσε για 1000 πουλια τουλαχιστον. ο καιρος δεν βοηθησε μιας και ειχε εναν μουντο καιρο με συνεφια (ενω εχτες ειχε λιακαδα).
    το παιχνιδι εγινε 45 λεπτα το πρωι (8.30 με 9.15) και μιαμιση ωρα το μεσημερι. (13.00 με 14.30).
    το καλο ηταν πως πολλα πουλια ερχονταν 5-5 10-10 χωρις φυσικα να ληψουν και τα 50αρια κοπαδια, και καναδυο 100ρια.
    3 ατομα 39 πουλια, και ατομικα 11.
    η ποσοτητα παντος των πουλιων στα βουνα μας ειναι απογουτευτικη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #447501

    καλησπερα αδερφια. σημερα μετα απο πολυ περπατημα (περπατα περπατα βρεθηκα σε ενα χωριο που ουτε καν ξερω πιο ηταν, και δυσκολευτικα πολυ να βρω τον δρομο για το αυτο/το) βρηκαμε το μερος που ατρωγαν και επειναν νερο καποια πουλια. οχι πολλα. καμια 500ρια. αν και η πληροφορια μιλουσε για 1000 πουλια τουλαχιστον. ο καιρος δεν βοηθησε μιας και ειχε εναν μουντο καιρο με συνεφια (ενω εχτες ειχε λιακαδα).<br>
    το παιχνιδι εγινε 45 λεπτα το πρωι (8.30 με 9.15) και μιαμιση ωρα το μεσημερι. (13.00 με 14.30).<br>
    το καλο ηταν πως πολλα πουλια ερχονταν 5-5 10-10 χωρις φυσικα να ληψουν και τα 50αρια κοπαδια, και καναδυο 100ρια.<br>
    3 ατομα 39 πουλια, και ατομικα 11.<br>
    η ποσοτητα παντος των πουλιων στα βουνα μας ειναι απογουτευτικη.

    αδερφε,εισαι εκατο χρονια μπροστα!!!
    αγαπαω you και ξυλοκοπο!!!
    και στα ταιρια τους γιανναρααααα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #447502

    και μια φωτο

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    PACMAN στις #447504

    Μπράβο ρε Γιανναρε και στα ταιρια τους σύντομα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #447507

    Εγώ βρε Γιάννη έχω άλλη αγωνία, τους συνταξιούχους τι τους έκανες βρε; 🙂

    Πάντα επιτυχίες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #447508

    μπα καθηστες της βαρουσαμε. μια μια. δεν μας πηραν χαμπαρι σιγουρα. εκει που ημασταν πολυ δυσκολα να μας βρει ανθρωπος. εδω εγω και κοντεψα να χαθω. σημερα τα χρειαστικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    39
    ανδρεας123 στις #447510

    καλησπερα…μπραβο ρε γιαννη δωστε μας καμοια ελπιδα τετοια να βλεπουμαι…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,496 έως 9,510 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων