Σκοπευτηριο Σχιστου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #115339

    Πήγα εχθές στο ΣΧΙΣΤΟ για πρώτη φορά.Πολύ καλή ατμόσφαιρα ,οι κύριοι πολύ εξυπηρετικοί και φιλικοί,γενικά πολύ καλά και μες τη γειτονιά μας.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    dargo στις #115362

    Ηθελα να ρωτησω τωρα που τελειωνει η κυν.περιοδος σου δινει κανενα χαρτι το σκοπευτηριο
    γιατι ξερω πως δεν επιτρεπετε να εχεις το οπλο μαζι σου….Σκεφτομαι να παω μαλλον την
    επομενη εβδομαδα για πρωτη φορα…Ευχαριστω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #115365

    Φίλε μου καλησπέρα ανεβαίνω σχεδόν κάθε Σάββατο επάνω στο σκοπευτήριο αυτό είναι ένα θέμα που θα το θέσω στον Μήτσο υπεύθυνο σκοπευτηρίου θα του προτείνω να βγάλουμε κάρτα σαν μέλλει για να μην έχουμε πρόβλημα με την αστυνομία.

    Τώρα είναι θέμα κυνηγετικού συλλόγου αν το εγκρίνει η όχι γιατί ανήκει στον σύλλογο του Πειραιά το σκοπευτήριο κατά ένα μεγάλο μέρος .

    Πάντως κάποια λύση θα βρούμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #116326

    Παιδιά ανέβηκα σήμερα για πρώτη φορά στο σκοπευτήριο Σχιστού μαζί με ένα ξάδερφό μου για λίγο trap. Πολύ καλές εντυπώσεις … όσοι δεν έχουν πάει να πάνε. Δημήτρης, ο υπεύθυνος, ήταν πολύ εξυπηρετικός όταν βλέπει κάποιον καινούργιο στα πιατάκια. Γενικά περάσαμε πολύ καλά, αν ο καιρός ήταν καλύτερος μπορεί να ρίχναμε ακόμα ένα γύρο. Ρώτησα για άτομα από το forum και μου είπε ότι βλέπει μερικούς τα Σαββατοκύριακα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    395
    gp106 στις #132303

    Επαναφέρω το θέμα του σκοπευτηρίου. Το τελευταίο διάστημα πηγαίνω τακτικά στο σχιστό για προπόνηση μιας και με βολεύει σαν απόσταση και επίσης λόγο φιλικού κλίματος (χωρίς να έχω βέβαια κάποιο άλλο μέτρο σύγκρισης). Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος τι ισχύει γενικά με το θέμα των ελέγχων από την αστυνομία. Είμαστε καλυμμένοι με την άδεια κατοχής ή χρειάζεται και δελτίο σκοπευτή? Επίσης σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ. Δημήτρη μου είπε ότι από την νέα χρονιά θα γίνει προσπάθεια να εκδίδονται δελτία σκοπευτή μέσω του σκοπευτηρίου. Απλά θέλω να ξέρω αν είμαστε καλυμμένοι μετά την λήξη της κυνηγετικής περιόδου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #132311

    δεν εισαι καλλυμενος φιλε μου. δυστυχως χρειαζεσαι δελτιο σκοπευτη!δυστυχως ο υπευθυνος του σκοπευτηριου εδω και 5 μηνες μας βγάζει αδεια μεσω του σκοπευτηριου.ως τοτε…ρισκο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    gamanth στις #132623

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΙΔΙΑ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    gamanth στις #372447

    δεν εισαι καλλυμενος φιλε μου. δυστυχως χρειαζεσαι δελτιο σκοπευτη!δυστυχως ο υπευθυνος του σκοπευτηριου εδω και 5 μηνες μας βγάζει αδεια μεσω του σκοπευτηριου.ως τοτε…ρισκο!

    ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΤΟΧΗΣ ΤΟΥ ΚΗΝΥΓΕΤΙΚΟΥ ΟΠΛΟΥ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ) ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ. ΔΗΛΑΔΗ Η ΑΔΕΙΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΠΩΣ….ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΑΖΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    243
    kinigos67 στις #139872

    φυσιγγια,μπορουμε να παρουμε δικα μας μαζι ή αγοραζουμε μονο απο το σκοπευτηριο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    243
    kinigos67 στις #139884

    οκ,ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #139896

    ΤΙΜΕΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ:
    28 GR 6 ΕΥΡΩ
    24 GR 5,50 ΕΥΡΩ

    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #140364

    δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλού αλλά την κυριακή 7 μαρτίου 2010 έχει αγώνες sportting στο σχιστό

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #140505

    …….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    arwen στις #142511

    αύριο η πρώτη μου επίσκεψη στο σκοπευτήριο! μη γελάσετε όσοι θα βρίσκεστε εκεί ε; αρχάρια είμαι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #142513

    ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ γιαολα υπαρχη η πρωτη φορα το θεμα ειναι να περασεις καλα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων