Αγορά Κυνηγετικών Ειδών από το Internet

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 631 έως 645 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    elite123 στις #403183

    ευχαριστω πολυ.πληρωμη μεσω τραπεζης γινεται?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #403191

    ευχαριστω πολυ.πληρωμη μεσω τραπεζης γινεται?

    γινεται αλλα μην το κανεις….το προτιμοτερο και ασφαλεστερο ειναι μεσω καρτας….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    elite123 στις #408016

    elite123 wrote:
    ευχαριστω πολυ.πληρωμη μεσω τραπεζης γινεται?

    γινεται αλλα μην το κανεις….το προτιμοτερο και ασφαλεστερο ειναι μεσω καρτας….

              Καλησπέρα παρήγκειλα και εγω ενα φλις.Με ποια μεταφορικη ερχεται στην ελλαδα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #408221

    καλησπερα και απο μενα μολης παρελαβα και εγω το πουκαμησακημου απο ebay μεσα σε μια βδομαδουλα και ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος..

    και να φανταστειται οτι στην ελαδα το εβρισκα 56 ευρω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #408228

    καλησπερα και απο μενα μολης παρελαβα και εγω το πουκαμησακημου απο ebay μεσα σε μια βδομαδουλα και ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος..

    απο ποιο site μπορεις να μου πεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #408372

    herbi wrote:
    καλησπερα και απο μενα μολης παρελαβα και εγω το πουκαμησακημου απο ebay μεσα σε μια βδομαδουλα και ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος..

    απο ποιο site μπορεις να μου πεις?

     

    ebay..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #420903

    ss

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #420909

    Τον τελευταίο καιρό έχει διαπιστώσει ότι ο cabelas έχει φουσκώσει τις τιμές ή είναι η ιδέα μου; Επίσης, ελάχιστες προσφορές έως μηδενικές για τους εκτός usa πελάτες.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #421117

    Τον τελευταίο καιρό έχει διαπιστώσει ότι ο cabelas έχει φουσκώσει τις τιμές ή είναι η ιδέα μου; Επίσης, ελάχιστες προσφορές έως μηδενικές για τους εκτός usa πελάτες.

    Κωνσταντίνος http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

    Κωνσταντίνε ελέγχεις τα σωστά πεδία των προσφορών; Bargain και Rock to bottom πάτα και θα βρεις καλές προσφορές. Εσύ αναφέρεσαι προφανώς σε κάτι 5 $ έκπτωση στα έξοδα αποστολής αλλά ισχύει μόνο για U.S.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #421156

    Κωνσταντίνε ελέγχεις τα σωστά πεδία των προσφορών; Bargain και Rock to bottom πάτα και θα βρεις καλές προσφορές. Εσύ αναφέρεσαι προφανώς σε κάτι 5 $ έκπτωση στα έξοδα αποστολής αλλά ισχύει μόνο για U.S.

    Σίγουρα έχει πολύ καιρό να βγάλει προσφορά του τύπου 5% κτλ για εκτός USA (δεν ξέρω γιατί), αλλά αναφέρομαι για τις τιμές γενικότερα. Υπάρχουν κάποια προϊόντα που τα παρακολουθώ πολύ καιρό και διαπιστώνω σημαντική αύξηση στις τιμές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432334

    Γενικά, καλό είναι να αποφεύγουμε παραγγελίες απο Αμερική,εκτός το ότι υπάρχει μεγάλος χρόνος παράδοσης, λόγο τελωνείων κτλ το κόστος ανεβαίνει αρκετά,ο cabelas όντος έχει ανεβάσει αρκετά τις τιμές του, γενικά ήθελα να κάνω κάποιες αγορές σε κυνηγετικά φέτος και ψαχνόμουνα πολύ καιρό για να καταλήξω….. τελικά κατέληξα να τα πάρω όλα απο ευρώπη, όπως είπε και ο φίλος παραπάνω το ebay.co.uk έχει μεγάλη ποικιλία…και καλούς χρόνους παράδοσης, ο πιο ασφαλές τρόπος πληρωμής είναι μέσω paypal ( http://www.paypal.com ) ουσιαστικά ανοίγεις έναν λογαριασμό και πληρώνεις πάλι μέσω πιστωτικής κάρτας και είσαι απόλυτα διασφαλισμένος…εγώ έκανα μια παραγγελία , πλήρωσα και το αντικείμενο δεν μου ήρθε ποτέ και δεν έλαβα και καμμία απάντηση στα mail που έστειλα, αν δεν ήταν το paypal ίσως αυτή την στιγμή να έκλαιγα 150 ευρό, ακόμα και για ρουχισμό υπάρχουν αρκετές ευρωπαικές εταιρίες, απλά θέλει ψάξιμο, εγώ βρήκα πολύ καλή παραλαγή, πολύ καλή ποιότητα, με πολλά έξτρα και σε φανταστική τιμή απο φινλανδία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #432336

    Γενικά, καλό είναι να αποφεύγουμε παραγγελίες απο Αμερική,εκτός το ότι υπάρχει μεγάλος χρόνος παράδοσης, λόγο τελωνείων κτλ το κόστος ανεβαίνει αρκετά,ο cabelas όντος έχει ανεβάσει αρκετά τις τιμές του, γενικά ήθελα να κάνω κάποιες αγορές σε κυνηγετικά φέτος και ψαχνόμουνα πολύ καιρό για να καταλήξω….. τελικά κατέληξα να τα πάρω όλα απο ευρώπη, όπως είπε και ο φίλος παραπάνω το ebay.co.uk έχει μεγάλη ποικιλία…και καλούς χρόνους παράδοσης, ο πιο ασφαλές τρόπος πληρωμής είναι μέσω paypal ( http://www.paypal.com ) ουσιαστικά ανοίγεις έναν λογαριασμό και πληρώνεις πάλι μέσω πιστωτικής κάρτας και είσαι απόλυτα διασφαλισμένος…εγώ έκανα μια παραγγελία , πλήρωσα και το αντικείμενο δεν μου ήρθε ποτέ και δεν έλαβα και καμμία απάντηση στα mail που έστειλα, αν δεν ήταν το paypal ίσως αυτή την στιγμή να έκλαιγα 150 ευρό, ακόμα και για ρουχισμό υπάρχουν αρκετές ευρωπαικές εταιρίες, απλά θέλει ψάξιμο, εγώ βρήκα πολύ καλή παραλαγή, πολύ καλή ποιότητα, με πολλά έξτρα και σε φανταστική τιμή απο φινλανδία.

     

    Θεοφανη για γραψε το site να το εχουμε υποψιν μας μημπως και γινει τιποτα φετος και παρουμε το κατι τις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432337

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:</div>
    Γενικά, καλό είναι να αποφεύγουμε παραγγελίες απο Αμερική,εκτός το ότι υπάρχει μεγάλος χρόνος παράδοσης, λόγο τελωνείων κτλ το κόστος ανεβαίνει αρκετά,ο cabelas όντος έχει ανεβάσει αρκετά τις τιμές του, γενικά ήθελα να κάνω κάποιες αγορές σε κυνηγετικά φέτος και ψαχνόμουνα πολύ καιρό για να καταλήξω….. τελικά κατέληξα να τα πάρω όλα απο ευρώπη, όπως είπε και ο φίλος παραπάνω το ebay.co.uk έχει μεγάλη ποικιλία…και καλούς χρόνους παράδοσης, ο πιο ασφαλές τρόπος πληρωμής είναι μέσω paypal ( http://www.paypal.com ) ουσιαστικά ανοίγεις έναν λογαριασμό και πληρώνεις πάλι μέσω πιστωτικής κάρτας και είσαι απόλυτα διασφαλισμένος…εγώ έκανα μια παραγγελία , πλήρωσα και το αντικείμενο δεν μου ήρθε ποτέ και δεν έλαβα και καμμία απάντηση στα mail που έστειλα, αν δεν ήταν το paypal ίσως αυτή την στιγμή να έκλαιγα 150 ευρό, ακόμα και για ρουχισμό υπάρχουν αρκετές ευρωπαικές εταιρίες, απλά θέλει ψάξιμο, εγώ βρήκα πολύ καλή παραλαγή, πολύ καλή ποιότητα, με πολλά έξτρα και σε φανταστική τιμή απο φινλανδία.

    Θεοφανη για γραψε το site να το εχουμε υποψιν μας μημπως και γινει τιποτα φετος και παρουμε το κατι τις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Αν η ζωή είναι όντως μικρή ,τότε είναι πολύ πουτ@να για την ηλικία της</div>

     

    http://www.jahtijakt.com/

    Αυτή είναι η εταιρία,αλλά θέλει λίγο ψάξιμο σχετικά με το που θα βρείς ανά την Ευρώπη αυτό που ψάχνεις και στο νούμερο που θέλεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 631 έως 645 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων