Αγορά Κυνηγετικών Ειδών από το Internet

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 646 έως 660 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #432345

    Τα παρηγγειλα για τον κολητο και τον πατερα μου….

    κωστα τι βαρος εχουνε…. κανουνε για το κυνηγι τησ μπεκατσας??????


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #432349

    Δεν τα εχω παραλαβει ακομα….αν τα παρω θα σου πω εντυπωσεις.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #432362

    Καλες τιμες και καλη ποιοτητα εχουν τα προιοντα Jack Pyke. Περσι πηρα απο e-bay ενα τζακετ σε αρκετα λογικη τιμη και σε δεδομενη βροχερη μερα, δεν περασε νερο απο μεσα οπως ακριβως υποσχεται

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432375

    Καλες τιμες και καλη ποιοτητα εχουν τα προιοντα Jack Pyke. Περσι πηρα απο e-bay ενα τζακετ σε αρκετα λογικη τιμη και σε δεδομενη βροχερη μερα, δεν περασε νερο απο μεσα οπως ακριβως υποσχεται

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Α ρε αδελφε, γιατι βιαστηκες τοσο να φυγεις; Σου ευχομαι ηρεμα νερα και καλες ψαριες.</div>

    Ναι όντος η συγκεκριμένη εταιρία έχει αρκετά καλή ποιότητα και πολύ καλές τιμές, εγώ έχω πάρει ένα neck gaiter , φλισάκι δλδ για προστασία του κεφαλιού απο το κρύο, και είναι απίθανο, όπως και ένα σετ με βουρτσάκια για τον καθαρισμό του όπλου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #432377

    Βασικα εχω βαλει στο ματι ενα τσαντακι χιαστι, για φυσιγγια-καφεδες-παρελκομενα. Αλλα ειναι κομματακι ακριβο τωρα για τα οικονομικα μου. Γενικα ομως οτι εχω δει ειναι καλης ποιοτητας, συν οτι εχει και αυτη την Αγγλικη κυνηγετικη αισθηση φινετσας που μ’αρεσει. Ασχετως πως το jacket το πηρα παραλαγγης Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432385

    Βασικα εχω βαλει στο ματι ενα τσαντακι χιαστι, για φυσιγγια-καφεδες-παρελκομενα. Αλλα ειναι κομματακι ακριβο τωρα για τα οικονομικα μου. Γενικα ομως οτι εχω δει ειναι καλης ποιοτητας, συν οτι εχει και αυτη την Αγγλικη κυνηγετικη αισθηση φινετσας που μ’αρεσει. Ασχετως πως το jacket το πηρα παραλαγγης Big Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Α ρε αδελφε, γιατι βιαστηκες τοσο να φυγεις; Σου ευχομαι ηρεμα νερα και καλες ψαριες.</div>

     

    Δεν ξέρω τι ακριβώς ψάχνεις,αλλά δες και αυτό, δεν είναι κακό, και δεν είναι και ακριβό, επίσης ταιριάζει με την παραλαγή σουBig Smile

    @mad.tv&utm_source=internal&utm_medium=email-flash&utm_campaign=f331p" rel="nofollow">http://www.sportsmansguide.com/net/cb/cb.aspx?a=1343835&ecid=Email-f331p&em_id=f.halaris@mad.tv&utm_source=internal&utm_medium=email-flash&utm_campaign=f331p

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #432401

    http://www.jackpyke.co.uk/products/bags-and-belts/game-bag-duotex.aspx

    Kατι τετοιο. Ξερεις, εξτρα φυσιγγια, καφεδες-σαντουιτς, φακο, μαχαιρι, γενικα οτι χρειαζεται για να κανεις ενα ωραιο πικ νικ στην εξοχη. Αν εχει και τσιχλες ακομα καλυτερα Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432407

    http://www.jackpyke.co.uk/products/bags-and-belts/game-bag-duotex.aspx Kατι τετοιο. Ξερεις, εξτρα φυσιγγια, καφεδες-σαντουιτς, φακο, μαχαιρι, γενικα οτι χρειαζεται για να κανεις ενα ωραιο πικ νικ στην εξοχη. Αν εχει και τσιχλες ακομα καλυτερα Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Α ρε αδελφε, γιατι βιαστηκες τοσο να φυγεις; Σου ευχομαι ηρεμα νερα και καλες ψαριες.</div>

    Μοντελάκι θα μου είσαι στο βουνόSealed

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #432410

    Nαι ναι. Περσυ εριξα κατι μασες, πρεπει σε καθε απογευματινο να παιρνα και κανα κιλο. Αλαφρωνε το σακκιδιο απο το φαι και το νερο, απο φυσιγγια παλι, οσα επαιρνα, τοσα γυριζα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432412

    Δεν τα εχω παραλαβει ακομα….αν τα παρω θα σου πω εντυπωσεις.

    Γενικά νομίζω απο Αμερική, ότι είναι σε τελική τιμή κάτω απο 100 δολάρια δεν χρειάζεται επιπλέον χρήματα για εκτελωνισμό

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #432472

    Δεν τα εχω παραλαβει ακομα….αν τα παρω θα σου πω εντυπωσεις.

    ενημερωσεμε φιλε μου γιατι ειναι ωραιο το μποτακι κ θελω να αγορασω φετος…. ειναι κ φθηνο…. ποσο εκανε ακριβως?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #432474

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Kostas wrote:</div>
    Δεν τα εχω παραλαβει ακομα….αν τα παρω θα σου πω εντυπωσεις.

    ενημερωσεμε φιλε μου γιατι ειναι ωραιο το μποτακι κ θελω να αγορασω φετος…. ειναι κ φθηνο…. ποσο εκανε ακριβως?

    52 euro με τα μεταφορικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #432479

    Δεν τα εχω παραλαβει ακομα….αν τα παρω θα σου πω εντυπωσεις.

    ok φιλε περιμενω νεα σου….. μην με ξεχασεις………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #432543

    Δεν σε ξεχνάω αδερφέ.σε καμιά 15αρια μέρες που θα τα έχω θα σου πω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #432887

    Δεν σε ξεχνάω αδερφέ.σε καμιά 15αρια μέρες που θα τα έχω θα σου πω.

    ελα αδερφε μου, να σε πω κατι. θα εχει αποθεματα σε 15 μερες? μηπως το γνωριζεις αυτο?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 646 έως 660 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων