ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 16 έως 25 (από 25 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #101748

    Ευχαριστώ όλους τους συναδέλφους από τα βάθη της καρδιάς μου για τα μηνύματα τους. Να είστε σίγουροι οτι τα διάβασα όλα ένα προς ένα όταν έμενα μόνος το βράδυ μπροστά από τον υπολογιστή μου να χαζεύω φωτογραφίες από τα κυνήγια που έκανα με τον πατέρα μου.  Να είστε όλοι σας καλά.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #101930

    Πριν μερικές μέρες όταν έδινα τις ευχές συμπαράστασης στον Κωστή GR, δεν φανταζόμουν ότι θα βρισκόμουν τόσο γρήγορα στην δική του θέση.

    Την περασμένη Τετάρτη 9 του μήνα πέθανε και ο δικός μου πατέρας, ένας ακόμα καλός κυνηγός που αγαπούσε το κυνήγι όσο τίποτα άλλο.

    Τον κηδέψαμε την Παρασκευη στον οικογενειακό τάφο που ο ίδιος έφτιαξε το προηγούμενο καλοκαίρι, σε επιλεγμένο σημείο του νεκροταφίου ώστε να βλέπει τις πλαγιές που κυνηγούσε και πέρασε κάποιες από τις καλύτερες στιγμές της ζωής του.

    Του εύχομαι καλό ταξίδι και καλά κυνήγια στον καινούργιο τόπο που πήγε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #101931

    Καλό του ταξίδι Κώστα…

    Τα θερμά μου συλληπητήρια. Να είσαι καλά να τον θυμάσαι πάντα όπως ήταν όταν κυνηγούσατε παρέα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #101941

    Πω πω ρε Κώστα, τι να πω; Ό,τι έγραψα και στον άλλο φίλο μας τον Κώστα περιγράφουν τα συναισθήματά μου και για σένα και τον δικό σου πατέρα. Παρακαλώ δέξου και εσύ τα ειλικρινή μου συλληπητήρια. Καλό του ταξίδι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #101944

    Φίλε Κώστα θερμά συλληπητήρια.Καλό ταξίδι στον πατέρα σου.Να είστε καλά να ζήσετε να τον θυμάστε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #101945

    Θερμά συλληπητήρια και στους δύο φίλους μας.

    Καλό τους ταξίδι και να είστε σίγουροι ότι “αυτοί” εκεί επάνω έχουν σίγουρα ανταμώσει για πολλά κυνήγια..!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #101954

    Φίλοι Κώστα GR και Κώστα Κ. δεχτείτε κι από μένα τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια, έστω και καθυστερημένα, αλλά μόλις τώρα το είδα.

    Εχοντας περάσει κι εγώ αυτή τη δοκιμασία πριν από 30 χρόνια (στα 15 μου, – εγώ δυστυχώς δεν πρόλαβα να κυνηγήσω κανονικά με τον δικό μου), συμμερίζομαι απόλυτα τον πόνο σας.

    Ζωή νάχετε να τους θυμάστε.

    Φιλικά,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #102046

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα συλλυπητήρια σας.

    Φυσικά η απώλεια του γονειού σηματοδοτεί ένα “τέλος εποχής”.

    Όταν ο άνθρωπος είναι πλήρης ημερών (ήταν 84 ετων) και έχει ήρεμο θάνατο στο σπίτι του ανάμεσα στα χέρια των παιδιών του, απαλαίνει τον πόνο. Του συνέβη έτσι όπως ήθελε και παρακαλούσε. Δεν υπέφερε δεν ταλαιπωρήθηκε ούτε ταλαιπώρησε κανένα. Ήταν σαν να κοιμήθηκε.

    Μάλιστα το μεσημέρι πριν φύγει, έριξε κι ένα Τσάμικο για να δείξει στην μητέρα μου ότι χορεύει καλύτερα από το χορευτικό συγκρότημα που έδειχνε η τηλεόραση.

    Και πάλι σας ευχαριστώ, ήταν ένας από εμάς και γι΄αυτό το ανακοίνωσα στο φόρουμ.

    του εύχομαι ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤ’ΜΩΣΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #102228

    Φίλε Κωστή τώρα το είδα και εγώ. Τι να πω ξέρω από πρώτο χέρι ότι τα λόγια είναι φτωχά για να περιγράψουν τέτοιες καταστάσεις. Να είσαι καλά να τον θυμάσαι.

    Εγώ προσωπικά θυμάμαι να του λέω για τις εξελίξεις στο forum και μάλιστα με τον φίλο τον Πάνο είχαμε κυνηγήσει και παρέα. Την Κυριακή θα πάω για πρώτη φορά για κυνήγι μετά το γεγονός μιας και ακόμα δεν είμαι και πολύ καλά, αλλά θα πάω γιατί μια μέρα πριν τον χάσω με είχε πάρει τηλέφωνο και του περιέγραφα το καινούργιο μέρος που κυνηγούσα και έκανε σαν παιδί που δεν ήταν μαζί μου. Καλά κυνήγια εκεί που είναι όλοι τους.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    NIKOS.D στις #102257

    ΠΑΙΔΙΑ  ΚΟΥΡΑΓΙΟ  ΞΕΚΙΝΟΥΝ  ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ  ΜΕΡΕΣ.

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 16 έως 25 (από 25 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων