Κλοπή όπλων

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    452
    filaraki στις #348758

    Γιατι δεν μπορουν να σου εκδοσουν αδεια κατοχης?αφου μεχρι την εκδικαση εισαι ΑΘΩΟΣ,αν καταδικαστεις απλα θα στην αφαιρεσουν,ρωτησες δικηγορο??δεν μας ειπες τι εκανες με αυτο.
    ________________________________________________________________________________
    __

    Μέχρι την εκδίκαση είσαι αθώος αλλά… είσαι υπόδικος. Και ο υπόδικος δεν δικαιούται κατά την λογική τους η οποία έχει βεβαίως μια λογική. Δεν μπορεί ο καθένας να παρατάει τα όπλα του όπου νάναι σαν τον Βύρωνα και το Συκούριο…

    Δικηγόρο ρώτησα ο οποίος μου είπε να περιμένουμε να μας έρθει πρώτα κάποιο χαρτί και μετά βλέπουμε. Τι άλλο θα έλεγε εξάλλου; Από εκεί και πέρα πας με μάρτυρες και προσπαθείς να αποδείξεις ότι ο χώρος δεν ήταν ξεφραγο αμπέλι…Πιθανόν λέει να μήν κάνουν και τίποτε αν θεώρησαν ότι ο χώρος ήταν ασφαλής. Μέχρι τότε θα είμαι ανασφαλής. Θα προσπαθήσω κατ αρχήν να ανανεώσω την άδεια τον Αύγουστο και μετά δειλά δειλά θα εμφανιστώ για αίτηση αγοράς αν δεν προκύψει μέχρι τότε εξέλιξη. 'Ιδωμεν. :P [/b][/color]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #105853

    Νικολα τι να πω, μακαρι να ξεμπλεξεις συντομα.
    Εγω αναρωτιεμαι το εξης… αν πχ εκτος απο το οπλο που σου πηραν, ειχες και ενα αλλο στο σπιτι. Θα μπορουσες να ανανεωσεις την αδεια;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    zatoichi στις #105912

    Απο οτι διαβασα ειχες συναγερμο, αυτο απο μονο του μας λεει οτι εσυ εκανες οτι περναγε απο τα χερια σου, επομενως δεν νομιζω να υποστηριξουν οτι αμελησες και σου πηραν τα οπλα. Ομως επειδη ζουμε Ελλαδα καλο ειναι να προετοιμαστεις για τα χειροτερα. Μακαρι να τελειωσει αυτη η ιστορια υπερ σου και να μπορεσεις να παρεις αλλα οπλα. Αυτο που με προβληματιζει μονο ειναι οτι σιγουρα τα οπλα σου θα χρησιμοποιηθουν για κακο σκοπο……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    452
    filaraki στις #106026

    Mακάρι φίλε μου, μακάρι γιατί ένα χόμπυ μας έμεινε όλο κι όλο

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων