ΑΝΕΚΔΟΤΟ …..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,756 έως 1,770 (από 1,848 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #463991

    Σκηνή 1
    Ο πορνόγερος επιχειρηματίας, κλείνει το μάτι στην γραμματέα, λέγοντάς της :
    – Είσαι για μια όμορφη βδομάδα στο εξωτερικό, εσύ κι εγώ; Θα το κάνουμε να φανεί σαν επαγγελματικό ταξίδι!

    Σκηνή 2
    Η γραμματέας τηλεφωνεί αμέσως στον άντρα της :
    – Έλα γλυκέ μου, για μια βδομάδα, το αφεντικό μου κι εγώ πρέπει να πάμε στο εξωτερικό, γι αυτό να προσέχεις τον εαυτό σου, έτσι, αγάπη μου;

    Σκηνή 3
    Ο κατεργάρης σύζυγος τηλεφωνεί στην κρυφή ερωμένη του :
    – Η γυναίκα μου πάει στο εξωτερικό για μια βδομάδα, ας περάσουμε αυτή τη βδομάδα μαζί.

    Σκηνή 4
    Η κρυφή ερωμένη τηλεφωνεί στο μικρό μαθητή που του κάνει ιδιαίτερα μαθήματα :
    – Για μια βδομάδα έχω μια σοβαρή δουλειά, οπότε δεν χρειάζεται να έρχεσαι για μάθημα.

    Σκηνή 5
    Ο μικρός μαθητής τηλεφωνεί στον παππού του :
    – Παππού για μια βδομάδα δεν έχω μαθήματα, γιατί η δασκάλα μου έχει δουλειά. Να περάσουμε αυτή τη βδομάδα μαζί;

    Σκηνή 6
    Ο παππούς πορνόγερος τηλεφωνεί στη γραμματέα του :
    – Συγγνώμη, αλλά αυτή τη βδομάδα θα πρέπει να την περάσω με τον εγγονό μου, οπότε, δυστυχώς θα πρέπει να αναβάλουμε αυτό το «επαγγελματικό» ταξίδι που κανονίσαμε.

    Σκηνή 7
    Η γραμματέας τηλεφωνεί στον άντρα της :
    – Αγάπη μου, αυτή τη βδομάδα το αφεντικό μου έχει μια δουλειά, κι έτσι ακυρώσαμε το επαγγελματικό μας ταξίδι.

    Σκηνή 8
    Ο σύζυγος τηλεφωνεί στην ερωμένη δασκάλα :
    – Με συγχωρείς, δεν θα μπορέσουμε να περάσουμε μαζί αυτή τη βδομάδα. Η γυναίκα μου ακύρωσε το ταξίδι της.

    Σκηνή 9
    Η δασκάλα τηλεφωνεί στο νεαρό αγόρι :
    – Κοίτα, ακυρώθηκε η έκτακτη δουλειά που είχα, οπότε, έλα κανονικά στα μαθήματά σου

    Σκηνή 10
    Ο νεαρός μαθητής τηλεφωνεί στον παππού του :
    – Παππού, η δασκάλα μου δεν έχει τελικά δουλειά αυτή τη βδομάδα, κι έχω μαθήματα, κανονικά. Συγγνώμη, αλλά δεν θα μπορέσω να σου κάνω παρέα.

    Σκηνή 11
    Ο πορνόγερος επιχειρηματίας στη γραμματέα :
    – Κοίτα, μην ανησυχείς γι αυτό που σου είπα, θα πάμε το «ταξιδάκι» μας τελικά. Κάνε κανονικά τις κρατήσεις.

    Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες τα τηλεφωνήματα ακόμα συνεχίζονται!!!!!!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #464156

    Τα 3 κακά του πέους:
    1) Όπου μπαίνει τα κάνει μούσκεμα.
    2) Δεν έχει μυαλό.
    3) Κάνει παρέα με αρχίδια!

    Το μόνο καλό είναι ότι σηκώνεται πάντα για να κάτσουν οι κυρίες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #464581

    http://www.topontiki.gr/skitsografies/83930

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #474779

    Τρεις τύποι είναι έξω από τον παράδεισο. Επειδή ο Aγιος Πέτρος είχε πολύ δουλειά, λέει:
    – “Σήμερα θα περάσουν μόνο όσοι είχαν φριχτό θάνατο.”

    Πλησιάζει ο πρώτος και λέει:
    – “Γυρίζω από την δουλειά σήμερα το μεσημέρι νωρίτερα έχοντας την υποψία ότι η γυναίκα μου με απατάει! Ψάχνω όλο το σπίτι, δεν βρίσκω τίποτα. Βγαίνω στην βεράντα για να καπνίσω και βλέπω ένα τύπο να κρέμεται από τα κάγκελα, αρχίζω να του χτυπάω τα χέρια για να πέσει από τον 5ο που μένουμε, δεν έπεφτε και περνώ ένα σφυρί, πέφτει στο κενό αλλά σώζεται γιατί έπεσε σε κάτι θάμνους, αρπάζω το ψυγείο τότε και του το πετάω… εε τότε παθαίνω καρδιακή προσβολή και πεθαίνω!”
    Τότε του λέει ο Aγιος Πέτρος:
    – “Aσχημη μέρα, άσχημος θάνατος” και τον αφήνει να περάσει.

    Πάει και ο δεύτερος και λέει την ιστορία του:
    – “Εγώ κάθε μεσημεράκι γυμνάζομαι στην βεράντα του σπιτιού μου στον 6ο όροφο, σήμερα γλίστρησα και καθώς έπεφτα πιάστηκα από τα κάγκελα του 5ου, απελπίστηκα μέχρι που είδα ένα κύριο να έρχεται να με βοηθήσει, αλλά άρχισε να μου χτυπά τα χέρια με ένα σφυρί και έπεσα στο κενό, σώθηκα από κάτι θάμνους αλλά μου έριξε το ψυγείο και σκοτώθηκα…”
    – “Χμ,” λέει ο Aγιος “άσχημη μέρα, άσχημος θάνατος πέρνα μέσα.”

    Πάει και ο τρίτος και λέει στον Aγιο:
    – “Εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κρύφτηκα στο ψυγείο!!!”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #474780

    Τρεις τύποι είναι έξω από τον παράδεισο. Επειδή ο Aγιος Πέτρος είχε πολύ δουλειά, λέει:
    – «Σήμερα θα περάσουν μόνο όσοι είχαν φριχτό θάνατο.»

    Πλησιάζει ο πρώτος και λέει:
    – «Γυρίζω από την δουλειά σήμερα το μεσημέρι νωρίτερα έχοντας την υποψία ότι η γυναίκα μου με απατάει! Ψάχνω όλο το σπίτι, δεν βρίσκω τίποτα. Βγαίνω στην βεράντα για να καπνίσω και βλέπω ένα τύπο να κρέμεται από τα κάγκελα, αρχίζω να του χτυπάω τα χέρια για να πέσει από τον 5ο που μένουμε, δεν έπεφτε και περνώ ένα σφυρί, πέφτει στο κενό αλλά σώζεται γιατί έπεσε σε κάτι θάμνους, αρπάζω το ψυγείο τότε και του το πετάω… εε τότε παθαίνω καρδιακή προσβολή και πεθαίνω!»
    Τότε του λέει ο Aγιος Πέτρος:
    – «Aσχημη μέρα, άσχημος θάνατος» και τον αφήνει να περάσει.

    Πάει και ο δεύτερος και λέει την ιστορία του:
    – «Εγώ κάθε μεσημεράκι γυμνάζομαι στην βεράντα του σπιτιού μου στον 6ο όροφο, σήμερα γλίστρησα και καθώς έπεφτα πιάστηκα από τα κάγκελα του 5ου, απελπίστηκα μέχρι που είδα ένα κύριο να έρχεται να με βοηθήσει, αλλά άρχισε να μου χτυπά τα χέρια με ένα σφυρί και έπεσα στο κενό, σώθηκα από κάτι θάμνους αλλά μου έριξε το ψυγείο και σκοτώθηκα…»
    – «Χμ,» λέει ο Aγιος «άσχημη μέρα, άσχημος θάνατος πέρνα μέσα.»

    Πάει και ο τρίτος και λέει στον Aγιο:
    – «Εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κρύφτηκα στο ψυγείο!!!»

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #474800

    Τρεις τύποι είναι έξω από τον παράδεισο. Επειδή ο Aγιος Πέτρος είχε πολύ δουλειά, λέει:
    – «Σήμερα θα περάσουν μόνο όσοι είχαν φριχτό θάνατο.»

    Πλησιάζει ο πρώτος και λέει:
    – «Γυρίζω από την δουλειά σήμερα το μεσημέρι νωρίτερα έχοντας την υποψία ότι η γυναίκα μου με απατάει! Ψάχνω όλο το σπίτι, δεν βρίσκω τίποτα. Βγαίνω στην βεράντα για να καπνίσω και βλέπω ένα τύπο να κρέμεται από τα κάγκελα, αρχίζω να του χτυπάω τα χέρια για να πέσει από τον 5ο που μένουμε, δεν έπεφτε και περνώ ένα σφυρί, πέφτει στο κενό αλλά σώζεται γιατί έπεσε σε κάτι θάμνους, αρπάζω το ψυγείο τότε και του το πετάω… εε τότε παθαίνω καρδιακή προσβολή και πεθαίνω!»
    Τότε του λέει ο Aγιος Πέτρος:
    – «Aσχημη μέρα, άσχημος θάνατος» και τον αφήνει να περάσει.

    Πάει και ο δεύτερος και λέει την ιστορία του:
    – «Εγώ κάθε μεσημεράκι γυμνάζομαι στην βεράντα του σπιτιού μου στον 6ο όροφο, σήμερα γλίστρησα και καθώς έπεφτα πιάστηκα από τα κάγκελα του 5ου, απελπίστηκα μέχρι που είδα ένα κύριο να έρχεται να με βοηθήσει, αλλά άρχισε να μου χτυπά τα χέρια με ένα σφυρί και έπεσα στο κενό, σώθηκα από κάτι θάμνους αλλά μου έριξε το ψυγείο και σκοτώθηκα…»
    – «Χμ,» λέει ο Aγιος «άσχημη μέρα, άσχημος θάνατος πέρνα μέσα.»

    Πάει και ο τρίτος και λέει στον Aγιο:
    – «Εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κρύφτηκα στο ψυγείο!!!»

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    :good: :good: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #475441

    http://infognomonpolitics.blogspot.gr/2015/01/blog-post_774.html#.VLZB5NKsWSo

    ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΑΛΜΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ ΤΩΡΑ… ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ

    …………….Σύμφωνα με τα δημοσιεύματα των τουρκικών εφημερίδων, Milliyet και Sabah, ο Τούρκος ποιητής και συγγραφέας, Sunay Akın, σε συνέντευξη που έδωσε σε μια αμερικανική εφημερίδα υποστήριξε ότι το άγαλμα της Ελευθερίας ήταν μια τουρκική έμπνευση την οποία σφετερίστηκε το 1874 ο γνωστός Γαλλος γλύπτης, Φρεντερίκ Μπαρτολντί, που άρχισε να εργάζεται στο Παρίσι για την κατασκευή του. Σύμφωνα με τον Τούρκο διανοούμενο, η ιδέα αυτή του αγάλματος ανήκει στους Τούρκους γλύπτες, Abdülaziz και Abdülmecit, που σκόπευαν να τοποθετήσουν το άγαλμα στο λιμάνι της Αλεξανδρέττας σαν τον γνωστό κολοσσό της Ρόδου, ο οποίος ήταν και η αρχική έμπνευση για την κατασκευή του αγάλματος. Μάλιστα δεν είναι τυχαίο, όπως ισχυρίζονται οι Τούρκοι, ότι το άγαλμα έχει στραμμένη την πλάτη του προς την Δύση και το πρόσωπο του να κοιτάζει προς την Ανατολή. Αυτό σημαίνει ότι ο η ιδέα του αγάλματος έρχεται από την Ανατολή, (δηλαδή από την… Τουρκία), ενώ η Δύση έκλεψε την ιδέα. Το εκπληκτικό σε όλα αυτά είναι ότι σύμφωνα με τον Sunay Akın, η Τουρκία δικαιούται μια μεγάλη αποζημίωση για την εκμετάλλευση του αγάλματος, ενός τουρκικού δημιούργηματος από τους Αμερικανούς, και καλεί τους Τούρκους της Αμερικής να ενωθούν και να προσφύγουν σε δικαστήρια για την διεκδίκηση αποζημίωσης για την κλοπή της… πνευματικής τους δημιουργίας……………

    :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #475556

    Κρίσιμη κατάσταση, σαλτάρισε τελείως ο δυστυχής Ερντογάν
    http://www.defence-point.gr/news/?p=120294

    ε, ρε, γλεεεντιιιιααααα :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475836

    Ο ΛΑΓΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ!
    Ήταν ένα μεσημεράκι στη ζούγκλα, όπου ο ήλιος έκαιγε ανυπόφορα. Κάπου σε ένα ξέφωτο ο λαγός είχε βάλει τα αρχίδι@ του πάνω σε ένα βράχο, ενώ με έναν άλλο βράχο τα χτυπούσε με δύναμη. Κάθε φορά που τα χτύπαγε φώναζε με ηδονικό ύφος:
    – Καύλ@…!
    Ο λαγός συνέχιζε το ΄΄παιχνίδι΄΄ του, όταν κάποια στιγμή τον παίρνει χαμπάρι το λιοντάρι. Στην αρχή παραξενεύεται, αλλά σύντομα αρχίζουν και του περνούν διάφορες σκέψεις από το μυαλό…

    – Δεν είναι δυνατόν ο μικρός και ασήμαντος λαγός να το κάνει αυτό και να κ@υλώνει, και εγώ ο βασιλιάς των ζώων να μην το έχω δοκιμάσει ακόμα…
    Έτσι, αποφασισμένος πάει στο λαγό, του παίρνει την πέτρα, τον παραμερίζει και βάζει αυτό τα αρχίδι@ του πάνω στο βράχο. Σηκώνει την πέτρα ψηλά, την κατεβάζει με δύναμη πάνω στα αρχίδι@ του…
    -Αααααα …, φωνάζει σαν να το πυροβολήσανε. Κοιτάζει τα αρχίδι@ του τα οποία ήταν ματωμένα και σε κακό χάλι. Γυρνάει στο λαγό…
    – Ρε π@ύστη λαγέ, που στο διάολο τη βρίσκεις την καύλ@ σ αυτό?
    Και ο λαγός…
    – Η καύλ@ είναι να μην τα πετύχεις….!!
    :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #475845

    Δύο παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο χωρίς τους συζύγους τους. Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια κατά τα ξημερώματα, ήθελαν να κάνουν την ανάγκη τους. Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξελαφρώσουν ήταν ένα νεκροταφείο.

    Παρά το γεγονός ότι ήταν φοβισμένες, μπήκαν μέσα…

    Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το εσώρουχό της, σκουπίστηκε και το πέταξε. Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα, αλλά δεν ήθελε να πετάξει το εσώρουχο της και χρησιμοποίησε την κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών.

    Το επόμενο πρωί οι γυναίκες ήταν ξερές στον ύπνο, και οι δύο σύζυγοι ανήσυχοι μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.

    – Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε. Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ.

    – Η δικιά μου γύρισε χωρίς εσώρουχο.

    – Δικέ μου τυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη στα οπίσθιά της που έγραφε : «Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ».

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #475847

    Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα!

    Λέει στον μπάρμαν:
    -Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί! Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες μουν***ς !
    Αφήνει 200 ευρώ ,παίρνει τις γκόμ@νες και φεύγει…

    Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμ@νες, τις παίρνει και φεύγοντας
    αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ…

    Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει

    -Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες μ****** και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο…
    -Κοίταξε Τάκη, του λέει ο τύπος

    Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι.

    Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.

    To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά…
    Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες…
    -Και το τρίτο; τον ρωτάει ο μπάρμαν
    -Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί…
    ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ Μ@Λ@Κ@!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #476262

    Τυχερός ο Βενιζέλος – Κονόμησε μια ψήφο…
    [/url]
    upload an image[/url]

    Κοιτάξτε από ποιον κονόμησε την ψήφο…

    [/url]
    upload a gif[/url]

    http://infognomonpolitics.blogspot.gr/2015/01/blog-post_866.html#.VL-AFdKsWSo

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #476294

    Δυο φίλοι συζητούν:
    – Πιστεύω ότι οι Αμερικάνοι είναι πολύ πιο ευαισθητοποιημένοι από τους Έλληνες στην δωρεά οργάνων, λέει ο Γιώργος
    – Μπα, βλακείες λες! Οι Έλληνες είναι πολύ πιο ευαισθητοποιημένοι, λέει ο Κώστας
    – Και που το στηρίζεις αυτό?
    – Τώρα θα δεις…

    Γυρνάει ο Κώστας και φωνάζει σε έναν φίλο εκεί κοντά:
    – Νίκοοοο! Μου δανείζεις ρε 500 ευρώ?
    – ΠΑΡΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ!
    Γυρνάει ο Κώστας ξανά στον Γιώργο:
    – Είδες που στα ΄λεγα…!
    :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #476522

    Δύο παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο χωρίς τους συζύγους τους. Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια κατά τα ξημερώματα, ήθελαν να κάνουν την ανάγκη τους. Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξελαφρώσουν ήταν ένα νεκροταφείο.

    Παρά το γεγονός ότι ήταν φοβισμένες, μπήκαν μέσα…

    Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το εσώρουχό της, σκουπίστηκε και το πέταξε. Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα, αλλά δεν ήθελε να πετάξει το εσώρουχο της και χρησιμοποίησε την κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών.

    Το επόμενο πρωί οι γυναίκες ήταν ξερές στον ύπνο, και οι δύο σύζυγοι ανήσυχοι μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.

    – Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε. Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ.

    – Η δικιά μου γύρισε χωρίς εσώρουχο.

    – Δικέ μου τυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη στα οπίσθιά της που έγραφε : «Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ».

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Φιλικά Μάριος – Prowler ®

    </div>

    χαχαχαχαχαχααχχαχαχα….απο τα καλυτερα :good: :good: :good: :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    488
    panos citori στις #476524

    Ένας παππούς 82 χρονών, πρόσφατα χήρος λέει να πάει στη Μύκονο για να δει επιτέλους τι γίνεται σε αυτό το νησί. Κλείνει δωμάτιο για 4 μέρες λοιπόν και πάει.
    Ρωτάει στο ξενοδοχείο που γίνεται ο τρελός χαμός στο νησί και του λένε “Στο super paradise φυσικά”…
    Έτσι κούτσα κούτσα πάει στην παραλία και θολώνει! Κορμιά να λιάζονται, να χορεύουν να γίνεται της τρελής….
    Κάθεται σε μια μεριά ώσπου περνά μια γκομενάρα από μπροστά του και του παππού του σηκώνεται!
    – Με φώναξες παππού; ρωτάει η κοπέλα!
    – Όχι κοπέλα μου! Εγώ δεν…
    και πριν προλάβει να τελειώσει την φράση του, η κοπελιά είναι από πάνω του και τον αρχίζει στα ωραία!!! Τρελαίνεται ο παππούς. Έχει πάθει την πλάκα του, είναι μες την τρελή χαρά! Μετά από καμιά ώρα του έρχεται να κλάσει!! Γυρίζει να κλάσει λοιπόν και ένας νταβραντισμένος του λέει :
    – Με φώναξες παππού;
    – Όχι αγόρι μου! Εγώ δεν…
    και πριν προλάβει πάλι να τελειώσει την φράση του, ο μάγκας είναι από πίσω του και τον αρχίζει στα ωραία! Ο παππούς είναι να πέσει να πεθάνει! Σοκαρισμένος πάει πίσω στο ξενοδοχείο έντρομος και ζητάει τον λογαριασμό για να φύγει αμέσως! Τον ρωτάει λοιπόν η receptionist γιατί θέλει να φύγει, και γυρνάει ο παππούς και της λέει :
    – Κοίτα κορίτσι μου, εμένα μου σηκώνεται σπάνια, αλλά κλάνω πενήντα φορές την ημέρα…!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,756 έως 1,770 (από 1,848 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων