Σκοπευτικά νέα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 515 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    395
    gp106 στις #147105

    Κάντε κλικ κατω αριστερά που λεει live stream κια ξεκιναει


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #147106

    To πλαγιοκανο του αθλητη απο τα ΗΑΕ ειναι ολα τα λεφτα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #147107

    Ισοβαθμία Μαυρομάτη – Αχιλλέος για το χρυσό. Θα λυθεί με μονομαχία shoot off σε λίγα λεπτά.

    Χρύσανθε μην μας παρεξηγείς. Τον Γιώργο τον ξέρουμε μόνο μέσα από τα βιντεάκια της ISSF. Με τον Νίκο έχουμε κυνηγήσει μαζί, έχουμε βγει μαζί, έχουμε αγωνιστεί μαζί και βλεπόμαστε σχεδόν κάθε μέρα. Είναι φίλος μας και τον πονάμε, άρα είναι λογικό να ευχόμαστε σ' αυτόν την επιτυχία.

    Βέβαια, ας κερδίσει ο καλύτερος!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #147108

    Σσσσσσσσσσσσσς, αρχίζει…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #147109

    Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #147110

    Απιστευτο και ομως αληθεινο,εχασα τον αγωνα γιατι δεν μου εβγαλε μυνημα κατω αριστερα να παιξει λαιβ.Τελικα τι εγινε ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #147116

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #147126

    ΜΠΡΑΒΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΧΑΡΥΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΥΤΗΡΙΑ !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #147129

    τα παιδιά φέρνουν διακρίσεις και το κράτος τους επιβραβεύει στερώντας τους τα αυτονόητα…αλλά ακόμα κι έτσι οι νίκες τους παίρνουν ακόμα μεγαλύτερη αξία !

    μπράβο ρε παλικάρια,άξιοι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #147131

    Γιατί φίλοι μου δεν το έδειξε κάποιο ΕΛΛΗΝΙΚΟ κανάλι ?Η τα δείχνουν κάποια άλλη ημέρα μεταγλωτίσμένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    483
    Kurzthaar στις #147144

    Καλημερα στην παρεα.

    Συγχαρητηρια στα παιδια μεσα απ την καρδια μου.Και οι δυο επαιξαν θαυμασια και το εννοω, για οσο μπορεσα να δω τουλαχιστον, και μαλιστα χωρις ηχο.

    Δεν ξερω τον Αχιλλεως προσωπικα, αλλα σιγουρα τον χαιρομαι και τον απολαμβανω, ειναι φυσικο αλλωστε να χαιρομαι, ξερω οτι εδωσε αγωνες και παλευει καθημερινα, και του αξιζει να βρισκετε εκει που βρισκετε, ωστοσο δεν μπορει να περασει απαρατηρητο αυτο που μου ειπε και ο Γιωργος (Καπνας) οτι εχουν σημαντικη προωθηση απο τα αρμοδια σωματα.

    Σιγουρα εχω ξαναπει οτι το να εισαι στο τελικο ΔΕΝ ειναι τυχαιο , γιατι δηλωνει την προσπαθεια και τον αγωνα που εδωσες για να εισαι εκει…

    Μιλησα κια με το Γιωργο(καπνα) κια μου εξηγησε τα προβληματα που αντιμετωπιζει το αθλημα στην Ελλαδα……

    Νικο τα θερμα μου συγχαρητηρια φιλε!!Δασκαλε θελω να τα δωσεις απο μενα σε αυτο το παιδι, γιατι η σπιθα στο βλεμα του τα λεει ολα……..Νικο η δευτερη θεση απ την πρωτη ειναι μονο ενα βημα φιλε…..εζησα το πρωταθλητισμο και τον ξερω……..οπως ξερω να ξεχωριζω το βλεμα καποιου που μπορει να νικησει….εσυ μπορεις να το κανεις αυτο το βημα……μην περιμενεις βοηθεια απο κανενα φιλε…..ο Νικος θα το κανει…..οι αλλοι θα ρθουν μετα να σου πουν…….''εγω ειμαι εδω, οτι θες μην διστασεις, ειδες σε στηριξα'' και πολλα αλλα κουραφεξαλλα των ομοσπονδιων…..

    Ειπα στον Φιλο Γιωργο(καπνα) δυο φιλικες συμβουλες προς εσενα…….ακου τες(εαν θες) …….ψαξε τες …….πιστευω θα σε βοηθησουν……ειμουν και γω καποτε σε τελικους…..και οσον αφορα την ψυχολογια ενος αθλητη…πιστευω οτι ειναι περισσοτερο σημαντικη απο την τεχνικη του…… ειδικα στα shoot off.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    C_GRIP στις #147171

    Και από μένα συγχαρητήρια και στα δύο παλικάρια μας.
    Είναι μία σημαντικότατη διάκριση για τον ελληνικό αθλητισμό, που δυστυχώς «θάφτηκε» από τα ΜΜΕ, γιατί απλά δεν φέρνει … λεφτά μέσω του επίσημου, κρατικού «τζόγου».
    Αλήθεια, πόσο καιρό έχει να δει η χώρα μας τέτοια διάκριση σε διεθνή αγώνα ανάλογου βεληνεκούς, ανεξαρτήτως αθλήματος? Και όμως, όλοι προσπαθούν να μας πείσουν ότι η … εθνική μας αξιοπρέπεια διακυβεύεται από την πορεία της Εθνικής μας ομάδας στο Μουντιάλ, λες και μόνο το ποδόσφαιρο υπάρχει (ΟΚ μην βαράτε, και μένα μου αρέσει η μπάλα αλλά με τους κάφρους που καταστρέφουν το πρωτάθλημά μας, ποιος είναι υπερήφανος για αυτό?).
    Και πάλι εύγε στα παιδιά, είμαστε όλοι δίπλα τους και πολύ υπερήφανοι για αυτούς!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #147172

    Εγώ πάλι θα ήθελα να δω ποια έντυπα του κυνηγετικού χώρου θα προβάλουν την επιτυχία.

    Και μην μου πει κάποιος ότι δεν είναι κυνηγετική είδηση!!!!!!! Από κυνηγούς ξεφυτρώνουν τέτοια ταλέντα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #147177

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #147392

    http://www.skopeftis.gr/nea.html%5B/url">

    Mπραβο στα παιδια,οσο για την Πολιτεια……….."αγρον αγοραζεν".Απλα "βοσκει" στα απεραντα λειβαδια.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 515 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων