ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,851 έως 2,865 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #383472

    ωραιος.

    πες μας και το στορυ..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #383496

    ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΟΥΦΕΚΙΣΟΥΜΕ.

    ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟΝ

    ΝΤΟΡΟ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΑΜΟΛΗΣΑΜΕ.

    ΑΦΟΥ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΕΤΑ

    ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ

    ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ.

    ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΟΥΝ.

    ΠΡΩΤΟΣ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΛΑΓΟ Κ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ

    ΤΟΝ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΕΚΑΝΙΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΦΟΥΝΗΤΑ.

    ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΗ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ

    ΛΙΓΩΝ ΛΕΠΤΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ

    4 ΑΤΟΜΑ.

    ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΟΝ ΕΦΕΡΝΑΝ ΜΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ

    ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΝΑ.

    ΟΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ

    ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΑΝ

    Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΡΤΕΡΙ.

    ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΥΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ

    ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.

    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ?ΞΕΡΩ ΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!!!

    ΤΕΛΙΚΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ Κ  ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ

    ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΗΦΟΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ.ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ

    ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ

    Κ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ

    ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΚΕΙ.

    ΕΙΧΕ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ,ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ

    Κ ΔΕΝ ΤΟΥΡΙΞΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΛΑΓΟΣ

    ΝΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.

    ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ Η ΣΚΥΛΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΤΟΥΦΕΚΙΑΣ,

    ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ,ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΤΣΙΡΙΓΜΑ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΝΙΓΕ

    Κ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΜΕ.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #383499

    ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΟΥΦΕΚΙΣΟΥΜΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΝΤΟΡΟ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΑΜΟΛΗΣΑΜΕ. ΑΦΟΥ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ. ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΟΥΝ. ΠΡΩΤΟΣ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΛΑΓΟ Κ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΕΚΑΝΙΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΦΟΥΝΗΤΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΗ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΛΙΓΩΝ ΛΕΠΤΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 4 ΑΤΟΜΑ. ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΟΝ ΕΦΕΡΝΑΝ ΜΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΝΑ. ΟΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΑΝ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΡΤΕΡΙ. ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΥΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ?ΞΕΡΩ ΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!!! ΤΕΛΙΚΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ Κ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΗΦΟΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ.ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ Κ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΚΕΙ. ΕΙΧΕ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ,ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΤΟΥΡΙΞΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ Η ΣΚΥΛΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΤΟΥΦΕΚΙΑΣ, ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ,ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΤΣΙΡΙΓΜΑ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΝΙΓΕ Κ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΜΕ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    και ξυπνησες…………………….. :mrgreen: :mrgreen:

     

    αντε και στα ταιρια του φιλε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #383502

    ΟΧΙ ΡΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ…

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #383503

    και εμας μας παιδεψε το παλιογαιδουρι σημερα……………

     

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skarabgr στις #383514

    Αυτό το Γ@μι$τ%!ό όπλο πάνω στο καπώ που σκοτώνει ΚΑΙ λαγούς τι μάρκα είναι;;;;;  😎

    Άντε και στα ταίρια του φίλε falcon!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #383516

    Αυτό το Γ@μι$τ%!ό όπλο πάνω στο καπώ που σκοτώνει ΚΑΙ λαγούς τι μάρκα είναι;;;;; Άντε και στα ταίρια του φίλε falcon!!!

    ΙΑΚΩΒΟΣ
    “Λάτρης του κυνηγιού με Spaniel”
    Κ.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ

    FORD ESCORD

    😆 😆 😆

    ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ

    ΛΙΟΥΦΚΕΣ. 😆 😆 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #383518

    τον ειδαμε το πρωι στα φωτα κατα τις 6.35 …πηγαμε πιο κατω και περιμεναμε να φεξει …κατα τις 6.50 αρχισε ο κατακλυσμος ….αμολυσαμε κατα τις 7.35 λογω συννεφιας …το σκυλι τον πηρε απο εκει που τον ειδαμε και τον κατεβασε προς τα κατω …η βροχη κυριολεκτικα δημιουργουσε ρυακια μεσα στο δρομο …καθομουν καρτερι στο δρομο φορωντας αδιαβροχο αλλα οι συνθηκες ηταν τραγικες …αλλαξαμε 3-4 φορες καρτερια  με τον πατερα μου μιας και το γαιδουρι ειχε παιξει ολη την πλαγια…αρκετες φορες εδειχνε οτι το παιχνιδι το ειχαμε χασει ….πολλες φορες το σκυλι μπηκε και βγηκε στο πυκνο χωρις αποτελεσμα …κατα τις 8.45 λεω στο γερο να κατεβει προς τα κατω και να παει κοντα του…εγω εμεινα στο δρομο …ξαφνικα χασαμε το σκυλι μεσα στο πυκνο αλλα απο το κουδουνακι καταλαβαιναμε οτι τον ειχε…μετα απο πεντε λεπτα η φωνη του σκυλιου χαθηκε απο το ριξιμο …ο λαγος περασε απο τον πατερα μου πανω απο 50 μετρα …η φρανκι του εριξε τρεις φορες αλλα τζιφος …εγω 200 μετρα πιο πανω στο δρομο και ακαριαια τραβαω ενα 3αρι ροτβαιλ και το βαζω στη θαλαμη ….τα ματια αριστερα δεξια να παιζουν στο δρομο …ενστικτωδως γυριζω και τον βλεπω στα 50 μετρα περιπου να ανεβαινει τον οχθο ….τραβαω και ριχνω …χαθηκε προς τα πανω …τρεχω εκει που τουφεκισα και τον βλεπω ξερο κατω σε κατι κεθρακια πανω απο τον δρομο….νομιζω οτι αν δεν ειχα βαλει το 3αρι και εμενα με το 5αρι στη θαλαμη δεν θα τον κρατουσα το λαγο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #383519

    skarabgr wrote:
    Αυτό το Γ@μι$τ%!ό όπλο πάνω στο καπώ που σκοτώνει ΚΑΙ λαγούς τι μάρκα είναι;;;;; Άντε και στα ταίρια του φίλε falcon!!! ΙΑΚΩΒΟΣ
    «Λάτρης του κυνηγιού με Spaniel»
    Κ.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ

    FORD ESCORD ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΙΟΥΦΚΕΣ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    τι ειναι ρε συ οι λιουφκες ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #383521

    τον ειδαμε το πρωι στα φωτα κατα τις 6.35 …πηγαμε πιο κατω και περιμεναμε να φεξει …κατα τις 6.50 αρχισε ο κατακλυσμος ….αμολυσαμε κατα τις 7.35 λογω συννεφιας …το σκυλι τον πηρε απο εκει που τον ειδαμε και τον κατεβασε προς τα κατω …η βροχη κυριολεκτικα δημιουργουσε ρυακια μεσα στο δρομο …καθομουν καρτερι στο δρομο φορωντας αδιαβροχο αλλα οι συνθηκες ηταν τραγικες …αλλαξαμε 3-4 φορες καρτερια με τον πατερα μου μιας και το γαιδουρι ειχε παιξει ολη την πλαγια…αρκετες φορες εδειχνε οτι το παιχνιδι το ειχαμε χασει ….πολλες φορες το σκυλι μπηκε και βγηκε στο πυκνο χωρις αποτελεσμα …κατα τις 8.45 λεω στο γερο να κατεβει προς τα κατω και να παει κοντα του…εγω εμεινα στο δρομο …ξαφνικα χασαμε το σκυλι μεσα στο πυκνο αλλα απο το κουδουνακι καταλαβαιναμε οτι τον ειχε…μετα απο πεντε λεπτα η φωνη του σκυλιου χαθηκε απο το ριξιμο …ο λαγος περασε απο τον πατερα μου πανω απο 50 μετρα …η φρανκι του εριξε τρεις φορες αλλα τζιφος …εγω 200 μετρα πιο πανω στο δρομο και ακαριαια τραβαω ενα 3αρι ροτβαιλ και το βαζω στη θαλαμη ….τα ματια αριστερα δεξια να παιζουν στο δρομο …ενστικτωδως γυριζω και τον βλεπω στα 50 μετρα περιπου να ανεβαινει τον οχθο ….τραβαω και ριχνω …χαθηκε προς τα πανω …τρεχω εκει που τουφεκισα και τον βλεπω ξερο κατω σε κατι κεθρακια πανω απο τον δρομο….νομιζω οτι αν δεν ειχα βαλει το 3αρι και εμενα με το 5αρι στη θαλαμη δεν θα τον κρατουσα το λαγο…

    ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.

    ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ Κ ΑΛΛΑ.

    ΦΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ.

    😆 😆 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #383523

    τον ειδαμε το πρωι στα φωτα κατα τις 6.35 …πηγαμε πιο κατω και περιμεναμε να φεξει …κατα τις 6.50 αρχισε ο κατακλυσμος ….αμολυσαμε κατα τις 7.35 λογω συννεφιας …το σκυλι τον πηρε απο εκει που τον ειδαμε και τον κατεβασε προς τα κατω …η βροχη κυριολεκτικα δημιουργουσε ρυακια μεσα στο δρομο …καθομουν καρτερι στο δρομο φορωντας αδιαβροχο αλλα οι συνθηκες ηταν τραγικες …αλλαξαμε 3-4 φορες καρτερια με τον πατερα μου μιας και το γαιδουρι ειχε παιξει ολη την πλαγια…αρκετες φορες εδειχνε οτι το παιχνιδι το ειχαμε χασει ….πολλες φορες το σκυλι μπηκε και βγηκε στο πυκνο χωρις αποτελεσμα …κατα τις 8.45 λεω στο γερο να κατεβει προς τα κατω και να παει κοντα του…εγω εμεινα στο δρομο …ξαφνικα χασαμε το σκυλι μεσα στο πυκνο αλλα απο το κουδουνακι καταλαβαιναμε οτι τον ειχε…μετα απο πεντε λεπτα η φωνη του σκυλιου χαθηκε απο το ριξιμο …ο λαγος περασε απο τον πατερα μου πανω απο 50 μετρα …η φρανκι του εριξε τρεις φορες αλλα τζιφος …εγω 200 μετρα πιο πανω στο δρομο και ακαριαια τραβαω ενα 3αρι ροτβαιλ και το βαζω στη θαλαμη ….τα ματια αριστερα δεξια να παιζουν στο δρομο …ενστικτωδως γυριζω και τον βλεπω στα 50 μετρα περιπου να ανεβαινει τον οχθο ….τραβαω και ριχνω …χαθηκε προς τα πανω …τρεχω εκει που τουφεκισα και τον βλεπω ξερο κατω σε κατι κεθρακια πανω απο τον δρομο….νομιζω οτι αν δεν ειχα βαλει το 3αρι και εμενα με το 5αρι στη θαλαμη δεν θα τον κρατουσα το λαγο…

    ειπαμε benelli ειναι αυτη!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #383528

    anrizoss wrote:
    τον ειδαμε το πρωι στα φωτα κατα τις 6.35 …πηγαμε πιο κατω και περιμεναμε να φεξει …κατα τις 6.50 αρχισε ο κατακλυσμος ….αμολυσαμε κατα τις 7.35 λογω συννεφιας …το σκυλι τον πηρε απο εκει που τον ειδαμε και τον κατεβασε προς τα κατω …η βροχη κυριολεκτικα δημιουργουσε ρυακια μεσα στο δρομο …καθομουν καρτερι στο δρομο φορωντας αδιαβροχο αλλα οι συνθηκες ηταν τραγικες …αλλαξαμε 3-4 φορες καρτερια με τον πατερα μου μιας και το γαιδουρι ειχε παιξει ολη την πλαγια…αρκετες φορες εδειχνε οτι το παιχνιδι το ειχαμε χασει ….πολλες φορες το σκυλι μπηκε και βγηκε στο πυκνο χωρις αποτελεσμα …κατα τις 8.45 λεω στο γερο να κατεβει προς τα κατω και να παει κοντα του…εγω εμεινα στο δρομο …ξαφνικα χασαμε το σκυλι μεσα στο πυκνο αλλα απο το κουδουνακι καταλαβαιναμε οτι τον ειχε…μετα απο πεντε λεπτα η φωνη του σκυλιου χαθηκε απο το ριξιμο …ο λαγος περασε απο τον πατερα μου πανω απο 50 μετρα …η φρανκι του εριξε τρεις φορες αλλα τζιφος …εγω 200 μετρα πιο πανω στο δρομο και ακαριαια τραβαω ενα 3αρι ροτβαιλ και το βαζω στη θαλαμη ….τα ματια αριστερα δεξια να παιζουν στο δρομο …ενστικτωδως γυριζω και τον βλεπω στα 50 μετρα περιπου να ανεβαινει τον οχθο ….τραβαω και ριχνω …χαθηκε προς τα πανω …τρεχω εκει που τουφεκισα και τον βλεπω ξερο κατω σε κατι κεθρακια πανω απο τον δρομο….νομιζω οτι αν δεν ειχα βαλει το 3αρι και εμενα με το 5αρι στη θαλαμη δεν θα τον κρατουσα το λαγο…

    ςιπαμε bnelli ειναι αυτη!!!

    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    που εισαι ρε αλανι ;;;;πηγες καμια βολτα για γουρουνια ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #383529

    falcon wrote:

    skarabgr wrote:
    Αυτό το Γ@μι$τ%!ό όπλο πάνω στο καπώ που σκοτώνει ΚΑΙ λαγούς τι μάρκα είναι;;;;; Άντε και στα ταίρια του φίλε falcon!!! ΙΑΚΩΒΟΣ
    «Λάτρης του κυνηγιού με Spaniel»
    Κ.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ

    FORD ESCORD ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΙΟΥΦΚΕΣ. https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    τι ειναι ρε συ οι λιουφκες ;;;

    ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ

    Κ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΕΡΑ. 😆 😆 😆

    ΕΙΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΟΡΟΣ 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #383531

    την κυριακη συνεβει το εξης κουφο …κατεβαινουμε αποτο αμαξι…ο γερος μου αμολα το σκυλι να κανει την αναγκη του πριν ξεκινησουμε για την λακα …ο λαγος ομως εχει πιασει διπλα απο το αμαξι …εγω βγαζω τα οπλα και εκεινη τη στιγμη εχω βγαλει την φρανκι του πατερα μου…ξαφνικα ακουω το σκυλι να ειναι απο κατω μας στα 10 μετρα σε ενα πυκνο….μεσα σε τρια δευτερα τον σηκωνει και ισα που προλαβαινω να παρω ενα 6αρι και να το βαλω στη φρανκι …τη μ2 την ειχα ακομη στη θηκη …βγαινει ο λαγος στο δρομο και κανει να φυγει προς τα πανω …του τη σκαω και παρτον κατω …τρελαθηκαμε ….αμα θελει να στον δωσει η πουτανα η τυχη ;;;;;;;;;;;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #383537

    TIRNAVOS26 wrote:

    anrizoss wrote:
    τον ειδαμε το πρωι στα φωτα κατα τις 6.35 …πηγαμε πιο κατω και περιμεναμε να φεξει …κατα τις 6.50 αρχισε ο κατακλυσμος ….αμολυσαμε κατα τις 7.35 λογω συννεφιας …το σκυλι τον πηρε απο εκει που τον ειδαμε και τον κατεβασε προς τα κατω …η βροχη κυριολεκτικα δημιουργουσε ρυακια μεσα στο δρομο …καθομουν καρτερι στο δρομο φορωντας αδιαβροχο αλλα οι συνθηκες ηταν τραγικες …αλλαξαμε 3-4 φορες καρτερια με τον πατερα μου μιας και το γαιδουρι ειχε παιξει ολη την πλαγια…αρκετες φορες εδειχνε οτι το παιχνιδι το ειχαμε χασει ….πολλες φορες το σκυλι μπηκε και βγηκε στο πυκνο χωρις αποτελεσμα …κατα τις 8.45 λεω στο γερο να κατεβει προς τα κατω και να παει κοντα του…εγω εμεινα στο δρομο …ξαφνικα χασαμε το σκυλι μεσα στο πυκνο αλλα απο το κουδουνακι καταλαβαιναμε οτι τον ειχε…μετα απο πεντε λεπτα η φωνη του σκυλιου χαθηκε απο το ριξιμο …ο λαγος περασε απο τον πατερα μου πανω απο 50 μετρα …η φρανκι του εριξε τρεις φορες αλλα τζιφος …εγω 200 μετρα πιο πανω στο δρομο και ακαριαια τραβαω ενα 3αρι ροτβαιλ και το βαζω στη θαλαμη ….τα ματια αριστερα δεξια να παιζουν στο δρομο …ενστικτωδως γυριζω και τον βλεπω στα 50 μετρα περιπου να ανεβαινει τον οχθο ….τραβαω και ριχνω …χαθηκε προς τα πανω …τρεχω εκει που τουφεκισα και τον βλεπω ξερο κατω σε κατι κεθρακια πανω απο τον δρομο….νομιζω οτι αν δεν ειχα βαλει το 3αρι και εμενα με το 5αρι στη θαλαμη δεν θα τον κρατουσα το λαγο…

    ςιπαμε bnelli ειναι αυτη!!! ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    που εισαι ρε αλανι ;;;;πηγες καμια βολτα για γουρουνια ;;

    φυλαω τα συνορα για να βαρας τους λαγους ηρεμα!!! 😉

    9 νοεμβρη κατεβαινω η παρεα καλα πηγαινει εδω παω καπου καπου με μια παρεα

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,851 έως 2,865 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων