ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,926 έως 2,940 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390056

    χτυπησαμε ενα ιδιο γατι σημερα πρωι πρωι …το θεμα ειναι οτι μετα ψαξαμε εναν δευτερο μερακλη απο τις 7.05 και τον σηκωσαμε στις 9.10 …αλλα δυστυχως ο συναδελφος που ειχα μαζι μου θεωρησε οτι το σκυλι ειχε παραιτηθει και 5 λεπτα πριν σηκωσει το λαγο ,μου φωναξε να κατεβω κατω να φυγουμε ….εφυγα λοιπον απο το καρτερι μου και μολις ειχα διανυσει 100 μετρα το σκυλι εκανε ενα μεγαλοπρεπες ριξιμο και καθομουν και κοιτουσα το λαγο στα 150 μετρα να περνα ακριβως εκει που καθομουν …στενοχωρηθηκα διοτι το σκυλι εκανε μια φοβερη προσπαθεια να σηκωσει αυτον τον μαγκα λαγο …ειναι αυτοι οι λαγοι του νοεμβρη που για να τους σηκωσει το σκυλι πρεπει να κουβαλαει και ενα καροτσι α….δια

    ….πολυ χαλαστηκα …τον ηθελα αυτον τον λαγο… 🙁


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390057

    flas wrote:
    Έτοιμη η αλλαγή……. Η νέα συνεργασία της lada με την benelli

    ΑΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΩ Μ ΑΥΤΟ Τ ΑΜΑΞΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ, ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ. ΔΥΟ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΥΓ ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΛΑΓΟΣ

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    το αφτι του τι το εκανες ;;;;;;;;;;; :mrgreen:

     

    συγχαρητηρια δανε …αντε πηγαινε για καμια φασσα τωρα βρε παιδακι μου …θα αφανησεις τους λαγους της περιοχης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390065

    falcon wrote:

    flas wrote:
    Έτοιμη η αλλαγή……. Η νέα συνεργασία της lada με την benelli

    ΑΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΩ Μ ΑΥΤΟ Τ ΑΜΑΞΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ, ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ. ΔΥΟ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΥΓ ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΛΑΓΟΣ

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    το αφτι του τι το εκανες ;;;;;;;;;;;

     

    συγχαρητηρια δανε …αντε πηγαινε για καμια φασσα τωρα βρε παιδακι μου …θα αφανησεις τους λαγους της περιοχης

    ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ ΤΟΦΑΓΑ… 😆 😆 😆

    Κ ΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΑ Τ ΑΡΧΗΔΙΑ

    ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΜΕΣΑ Σ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ 😆 😆 ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΓΓΑ 

    ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑΜΕ,ΚΑΠΟΥ ΠΗΔΟΥΣΕ Κ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΝ ΕΧΑΝΑΝ.

    ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΟΣ,ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΘΑΝΑΙ ΣΕ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ.

    ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.

    ΣΗΜΑΔΕΨΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ

    ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΟΣΚΗΣΕ Ο ΛΑΓΟΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390116

    εγω σε καροτσακι λαϊκης τα κουβαλαω ….εσυ σε τι ;;;;σε καροτσακι σουπερ μαρκετ;;;;;;;;;; :mrgreen: :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390152

    εγω σε καροτσακι λαϊκης τα κουβαλαω ….εσυ σε τι ;;;;σε καροτσακι σουπερ μαρκετ;;;;;;;;;;

    ΟΧΙ,

    ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ….

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390169

    το μαυρο το πιστολι μιλησε ξανα μια φορα σημερα …. επεσε με επεισοδιακο τροπο ο μεγαλος αρσενικος …παρα το μεγαλο τραβηγμα για να ξεφυγει δεν τα καταφερε …τουφεκιστηκε στο πεταμα στα 15-20 μετρα και επεσε μετα απο 100 μετρα ξερος μεσα σε ενα πουρναρι…φαγαμε μιση ωρα να ψαχνουμε να τον βρουμε …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390583

    το μαυρο το πιστολι μιλησε ξανα μια φορα σημερα …. επεσε με επεισοδιακο τροπο ο μεγαλος αρσενικος …παρα το μεγαλο τραβηγμα για να ξεφυγει δεν τα καταφερε …τουφεκιστηκε στο πεταμα στα 15-20 μετρα και επεσε μετα απο 100 μετρα ξερος μεσα σε ενα πουρναρι…φαγαμε μιση ωρα να ψαχνουμε να τον βρουμε …

     

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 μέρα, 9 ώρες πριν από τον anrizoss.

    ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΡΕΑ.ΤΟΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ

    ΤΟ ΜΑΥΡΟΠΙΣΤΟΛΟ.

    ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ,ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ ΣΤΗΝ

    ΡΕΤΣΙΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΤΣΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ

    ΠΗΡΑΝ ΡΕΠΟ.ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    Σωτηρης στις #390782

    ο πρωτος της χρονιας !

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390915

    anrizoss wrote:
    το μαυρο το πιστολι μιλησε ξανα μια φορα σημερα …. επεσε με επεισοδιακο τροπο ο μεγαλος αρσενικος …παρα το μεγαλο τραβηγμα για να ξεφυγει δεν τα καταφερε …τουφεκιστηκε στο πεταμα στα 15-20 μετρα και επεσε μετα απο 100 μετρα ξερος μεσα σε ενα πουρναρι…φαγαμε μιση ωρα να ψαχνουμε να τον βρουμε … Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 μέρα, 9 ώρες πριν από τον anrizoss.

    ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΡΕΑ.ΤΟΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟΠΙΣΤΟΛΟ. ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ,ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΡΕΤΣΙΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΤΣΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΗΡΑΝ ΡΕΠΟ.ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    …γκαντεμης λαγος …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390949

    σημερα απολαυσαμε εναν τελειο υπνακο ….. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    basilakos στις #390956

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΣΟΙ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΙΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΚΑΡΙΟ…ΔΕΣ ΦΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΣ  ΕΛΑΦΡΟΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΠΑΖΕΙ….ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΓΑΡΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΛΕΨΑΝΕ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΦΑΓΕ ΦΟΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΨΩΦΗΣΕ…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #390965

    κριμα φιλε για το σκυλακι…. δυστυχως το κακο με τις φολες ειναι γενικο. εμεις περσι χασαμε 3 σκυλες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    ΜΠΑΟΥ στις #390988

    Μαγούλα μου έχουν πεί μακριαααά (το έχω ακούσει και απο άλλους λαγάδες)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    134
    ntinosstr στις #391064

    4ος για φετος + αλλον εναν που θα επρεπε να ειχαμε αλλα μας εφυγε μεσα απο τα χερια μισοψοφιος…παντος εκτος απο εναν ολοι οι υπολοιποι μας εχουν φυγει τρευμαισμενοι και τους ψαχνουμε μσα στα βουνα…. 🙂

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #391073

    4ος για φετος + αλλον εναν που θα επρεπε να ειχαμε αλλα μας εφυγε μεσα απο τα χερια μισοψοφιος…παντος εκτος απο εναν ολοι οι υπολοιποι μας εχουν φυγει τρευμαισμενοι και τους ψαχνουμε μσα στα βουνα….

     

     

     

    Μπράβο φίλε μου, να τους πολλαπλασιάσεις

    Τους τραυματισμένους τα σκυλιά δεν τους βρίσκουν; Με τι σκυλιά κυνηγάτε;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,926 έως 2,940 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων