ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,956 έως 2,970 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    k_b στις #392452

    παιδια κυνηγαει κανεις απο εσας η φιλος σας με Ε.Ι του μπακατσουλα?

    Εχω εναν φιλο που εχει 2 ή 3 απο μπακατσουλα και απο διαφορετικες γεννες. Επισης εχει κανει και ζευγαρωματα απο αυτα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #392462

    kryptia-e wrote:
    παιδια κυνηγαει κανεις απο εσας η φιλος σας με Ε.Ι του μπακατσουλα?

    Εχω εναν φιλο που εχει 2 ή 3 απο μπακατσουλα και απο διαφορετικες γεννες. Επισης εχει κανει και ζευγαρωματα απο αυτα.

    τα εχεις δει τα σκυλια να κυνηγανε φιλε μου? πως θα τα περιεγραφες? βασικα με ενδιαφερει να μαθω το στυλ τους στην ερευνα περισσοτερο.αλλα εφοσον ο φιλος σου εχει αρκετα και μαλιστα απο διαφορετικες γεννες, πες μου, κυνηγανε καλα τα σκυλια η ειναι μονο μορφολογια?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #393900

    το μαυρο πιστολι μιλησε αλλες 3 φορες σημερα………….μπορει να βγαινει πολυ αραια φετος στο βουνο ,αλλα οταν παει κανει δουλεια ….ρε δανο τα φυσιγγια που εριξα ηταν 5αρια κολομπο nsi ….δηλαδη το κουτι ειχε πανω μια φασσα …λες να ειμαι παρανομος ,που δεν εριξα φυσιγγια με φωτογραφια λαγου;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #393901

    το μαυρο πιστολι μιλησε αλλες 3 φορες σημερα………….μπορει να βγαινει πολυ αραια φετος στο βουνο ,αλλα οταν παει κανει δουλεια ….ρε δανο τα φυσιγγια που εριξα ηταν 5αρια κολομπο nsi ….δηλαδη το κουτι ειχε πανω μια φασσα …λες να ειμαι παρανομος ,που δεν εριξα φυσιγγια με φωτογραφια λαγου;;;;;;;;;;;;;;

    ποιος εισαι ο ΠΙΟΟΟΟΟΥ!!!!????? 😆 😆 :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #393905

    γεια σου ρε θεό γιγαντα …ειχαμε καμια καλη σταμπα το σ-κ;;;;;;;;;;;;σαν νωρις δεν γυρισες σημερα;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #393906

    γεια σου ρε θεό γιγαντα …ειχαμε καμια καλη σταμπα το σ-κ;;;;;;;;;;;;σαν νωρις δεν γυρισες σημερα;;;

    εφυγα φιλε μου ειμαι ορεστιαδα τωρα και παω μονο για κανενα φασσι σπανια παω για γουρουνια εδω σε 20 μερουλες που θα κατεβω τυρναβο θα εχουμε καμοια σταμπα παλι!!η παρεα κυνηγαει ακομα αλλα δεν εχω νεα τους :lol:το ματωσες καλα βλεπω σημερα!!! 😉 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #393907

    ναι πηγε καλα διοτι ελειπαν οι αλλες παρεες  απο το βουνο ….ηταν η μονη κυριακη οπου σε αυτο το μερος δεν υπηρχε αλλη παρεα και εγινε ενα σκουπισματακι ……..αν εισαι τυχερος και παρεις τον πρωτο το πρωι με σκυλι ξεκουραστο μετα ολα γινονται …τους λαγους τους ξεραμε αλλα καθε φορα που πηγαιναμε βρισκαμε αλλους μπροστα ….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #393937

    ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΦΕ ΠΙΣΤΟΛΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΓΚΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ,

    ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΒΟΛΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΟ… 😆 😆

    ΧΘΕΣ Ο ΤΥΦΛΟΣ ΤΟΥΡΙΞΕ 3 ΣΦΑΙΡΕΣ,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ

    ΤΟΝ ΘΑΜΠΩΣΕ Ο ΗΛΙΟΣ,ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ Κ

    ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΦΕΥΓΙΟ,ΘΟΛΩΣΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΤΟΥ… 😆 😆

    ΜΕ ΠΗΡΕ ΧΘΕΣ Ο ΚΟΥΦΟΣ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑΡΘΕΙΣ

    ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ,

    ΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΥΡΑΝΑΕΙ ΜΕΡΕΣ.

    ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΕΛΙΚΑ,ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ.

    ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΗ

    ΠΑΡΕΑ,ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑΡΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ

    ΤΟΥΦΕΚΙΣΑΜΕ 5 ΛΑΓΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

    😆 😆 😆

    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ…. 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #393963

    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ…. 😆 😆 😆

    με διοπτρες ή σιγαστηρες;;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #393990

    falcon wrote:
    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ….

    με διοπτρες ή σιγαστηρες;;;;;;;;;;;;;;;

    με σφεντονες :mrgreen: :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #394004

    τεστ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #394012

    τεστ

    ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ.

    ΚΟΠΗΚΕΣ…

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #394050

    Πήγαμε και εμεις την Κυριακή που μας επέτρεψε ο καιρός στο μέρος που πήγαμε το προηγούμενο Σ-Κ και πάλι σηκώσαμε και βαρέσαμε έναν ωραιότατο αυτιά. Πάντως για αυτό που λέτε, ξέρω κι εγώ πολλους παλιούς λαγοκυνηγούς που ενώ είναι έμπειροι στο λαγό και με καλά σκυλιά, χάνουνε πολλούς λαγούς από αστοχία. Αντίθετα εμείς οι πιτσιρικάδες που καίμε και πολύ φυσσίγγι σε “τσόνια” δύσκολα χάνουμε λαγό.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #394072

    Πήγαμε και εμεις την Κυριακή που μας επέτρεψε ο καιρός στο μέρος που πήγαμε το προηγούμενο Σ-Κ και πάλι σηκώσαμε και βαρέσαμε έναν ωραιότατο αυτιά. Πάντως για αυτό που λέτε, ξέρω κι εγώ πολλους παλιούς λαγοκυνηγούς που ενώ είναι έμπειροι στο λαγό και με καλά σκυλιά, χάνουνε πολλούς λαγούς από αστοχία. Αντίθετα εμείς οι πιτσιρικάδες που καίμε και πολύ φυσσίγγι σε «τσόνια» δύσκολα χάνουμε λαγό.

    ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.

    ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΗΚΗ ΤΟΥΣ

    ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 1980 Κ ΒΓΑΛΕ….. 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #394074

    GeorgePap wrote:
    Πήγαμε και εμεις την Κυριακή που μας επέτρεψε ο καιρός στο μέρος που πήγαμε το προηγούμενο Σ-Κ και πάλι σηκώσαμε και βαρέσαμε έναν ωραιότατο αυτιά. Πάντως για αυτό που λέτε, ξέρω κι εγώ πολλους παλιούς λαγοκυνηγούς που ενώ είναι έμπειροι στο λαγό και με καλά σκυλιά, χάνουνε πολλούς λαγούς από αστοχία. Αντίθετα εμείς οι πιτσιρικάδες που καίμε και πολύ φυσσίγγι σε «τσόνια» δύσκολα χάνουμε λαγό.

    ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΗΚΗ ΤΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 1980 Κ ΒΓΑΛΕ…..

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ο γερος μου παντως δεν ριχνει δευτερο σχεδον ποτε …..και για τσονια δεν παει ….. :mrgreen:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,956 έως 2,970 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων