ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    716
    KERMEN στις #109352

    ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
    ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ''ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΕΙΣ'' ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΑΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ.
    ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.

    MIA ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΑΡΞΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ…ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΒΡΟΧΕΣ ΜΕΧΡΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ 8 ΣΥΚΩΜΑΤΑ 4 ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ.
    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΦΩΤΟ ….
    ΘΕΩΡΩ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩΝΤΑΙ & ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΤΟΥΣ..
    ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΜΙΛΑΩ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #350892

    :P Ο ΛΑΓΟΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΦΑΓΕ Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΡΚΕΛ.ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΣΗΜΑΔΕΨΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΑΝΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΡΙΞΕΙ.ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΔΙΚΑΝΟΥ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ,ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΚΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ,ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΦΑΙΗΣ ΣΤΟ ΠΛΑΝΟ,ΟΠΟΤΕ…….ΚΛΑΦΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΡΩ,ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΟΙ.<<ΟΙΔΩΜΕΝ>>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #109667

    δημητρη ησουν μονος η με παρεα ? εγω το σαββατο βγηκα μια βολτα με το κουταβι πανω απο εκει που παω σθνηθως και βρηκα πατρινους…. γεμιζουμε σιγα σιγα… το μερκελ τελικα σε εκαψε….χαχαχαχα δεν βλεπω τους λαγαδες να γραφουν… τι εγινε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #109668

    ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ.ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ.ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΑΣ,ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ.Ή ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kostas27 στις #110095

    ΛΑΓΑΔΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣΤΕ?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #110619

    μπραβο κωστα !!!
    θα ηθελα ολους τους λαγαδες του φορουμ να γραφουν τους λαγους που χτυπησαν για να μπορουμε στο τελος να βγαλουμε τα συμπερασματα μας… περιμενω λοιπον αναφορες -καταγγελιες- ερωτησεις κτλ απο ολους τους λαγαδες… γιαννη δωσε μας τα φωτα σου… λεων δεν σε βλεπω να γραφεις ασε λιγο την μπαλα και τα γουρουνια…(την αεκ μην την αφησεις)τα γουρουνια ασε….χαχαχα
    λαγαδες βγειτε στα βουνα μας τους εφαγαν…χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #110755

    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΜΟΥΤΖΩΜΑ.ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ.ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΔΡΟΜΟ,ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ.ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΡΙΠΟΤΑΜΑ ΑΡΓΥΡΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΥΝΗΓΙ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ,ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.ΒΓΑΖΑΜΕ ΑΓΙΑΣΜΑ.ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ.ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑΝ 60 ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΓΛΥΤΩΣΕΙ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΓΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ Ο ΛΑΓΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.Ε,ΑΥΤΟΣ ΕΦΥΓΕ ΚΑΡΦΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΔΡΟΜΟ,ΑΠΟ ΡΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΚΡΕΜΟΥΣ.ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΑΛΛΟΙΩΣ.ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΒΑΛΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #110759

    ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΝΤΟΥ ΒΟΥ – ΝΤΟΥ

    ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΣΩΚΡΑΤΗ ……. ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ….ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΙΚΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ….!!

    ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #110763

    ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΛΑΓΟ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #110867

    Αργύρη μέχρι στιγμής βγάλαμε 16 λαγούς και πήραμε τους 7(το ένα μικρό , το έπιασε ζωντανό η γκέκισα και το φιλοξενούμε). εάν το παιδί που κυνηγάμε μαζί είχε λίγο καλύτερο σημάδι και το ένα του σκυλί είχε φωνή, θα πέρναμε τουλάχιστον άλλους 3-4 λαγούς απο αυτούς που χάσαμε! τέλος πάντων, καλό είναι να γλιτώνουν και μερικοί λαγοί! οι παρατηρήσεις που έχω να κάνω μέχρι στιγμής είναι 4.

    1)δεν υπάρχουν καλοί ντοροί. συνήθως βρίσκουμε ντορό μετά τις 9 το πρωί.περίεργο(τον προτελευταίο λαγό που χτυπήσαμε, τον χτυπήσαμε σε πετρωτή, 3:50 το μεσημέρι με ντορό!απίστευτο!το ίδο πρωί στις 9 που πήγαμε και είχε βαρδάρη, ντορό δεν βρήκαμε. άνωστο το γιατί βρήκαμε ντορό μεσημεριάτικα).
    2)οι λαγοί είναι αρκετοί, αλλά είναι λιγότεροι απο πέρσυ!
    3)βαρέσαμε μόνο έναν αρσενικό λαγό, την στιγμή που στην ίδια περιοχή , πέρσυ και πρόπερσυ οι αρσενικοί λαγοί ήταν το 30-40% αυτών που πιάναμε! φέτος είναι ένας στους 7 μέχρι στιγμής και απο άλλες γειτονικές παρέες μαθαίνουμε παρόμοιες καταστάσεις!
    4)οι 2 (δεν θυμάμαι και για την πρώτη-πρώτη λαγίνα) απο τις λαγίνες που βαρέσαμε είχαν πολύ γάλα.προφανώς μόλις είχαν γεννήσει, γιατί λαγάκια δεν βρήκαμε μέσα…επίσης ήταν πολύ μεγάλες. η μια 3900 και η άλλη 4550 (αξεκίλιαστες όμως).
    τα σκυλιά που κυνηγάμε είναι , ένας Ε.Ι (ο οποίος δεν κυνηγάει καλά με άλλα σκυλιά), 2 γκέκικα πολύ καλά, ένα γιούρα , 2 ημίαιμα μπαλκάν και ένα ημίαιμο ποσάβατς. υπάρχουν και 2 μπιγκλάκια αλλα δεν τα πολυβγάζουμε γιατί μένουν πολύ πίσω και δεν έχουν αποτέλεσμα… προσωπικά αν κυνηγούσα μόνος μου θα επέλεγα να βγάζω μόνο 2 ή το πολύ 3 σκυλιά. τα γκέκικα και τον Ε.Ι ή τα γκέκικα και την γιουρίτσα!

    Το κακό με μένα είναι οτι φέτος δεν μπορώ να κυνηγήσω σε βουνό και μέχρι στιγμής κυνηγάμε σε κάμπο και υψωματάκια. και ήδη εδώ και λίγες μέρες το κυνήγι έχει δυσκολέψει αρκετά. δεν υπάρχουν καλοί ντοροί και πολλοί λαγοί(χτυπήθηκαν πολλοί) και βλέπω τα ζόρια να έρχονται νωρίς φέτος γιατι ο κάμπος είναι δύσκολος.

    Αυτά τα ολίγα απο μένα. ελπίζω και άλλοι κυνηγοί να μας πούνε πληροφορίες για να βλέπουμε που πάει το λαγοκυνήγι!είναι ενδιαφέρον να μάθουμε σε διάφορες περιοχές της χώρας με τι σκυλιά κυνηγάνε, πόσοι λαγοί υπάρχουν και τι καιρικές συνθήκες. μας βοηθάει στην καλύτερη διαχείρηση του λαγού. το λέω αυτό γιατι πολύ συχνά συναντάω κυνηγούς που έχουν την ψευδαίσθηση οτι οι λαγοί είναι άπειροι…

    φιλικά Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #110984

    κωστα το ειδα και εγω αυτο που λες περιεργη χρονια φετος ..οι ντοροι δεν ειναι τοσο δυνατοι ακομα και αν βγεισ πρωι(τα σκυλια ειναι 5 χρονων οποτε δεν ειναι θεμα μυτης) μηπωσ οι λαγοι μασ κανουν βουντου???

    δημητρη αφου επιασε το δρομο ειχε παρει δρομο να βγει σε εμενα ..χαχα
    αλλα του επεσα μακρυα και επεσε απο κατω προσ το ποταμι η εκανε κατα πανω??
    εχει μια εξηγηση μπορει να ηταν λαγισα και να ηταν γεννημενη οποτε σε εδιωξε απο την περιωχη αμεσα η να ηταν γκαστρωμενη καθουλου απιθανο μιασ και εχω βαρεσει λαγινα 26/10 με δυο λαγακια μεσα σχεδον ετοιμα..

    ηρθε η ωρα επιτελους να παμε για λαγο!!!! τωρα αρχισει η καλυτερη εποχη για εμενα που ευχαριστιεμαι το κυνηγι..λιγοι κυνηγοι ησυχια λιγα σκυλια και πολυ περπατημα για να δουμε θα εχει μεινει και κανενασ ομωσ….χαχαχα

    εχει ριξει καποιοσ τα NOBEL SPORT SPECIAL COLLECTION ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΓΟ? Ν.3 ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #110988

    ΑΡΓΥΡΗ ΗΤΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙΝΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΡΑΣΩ ΤΟ ΣΤΑΡΙ.
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΧΡΗΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ.ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΡ,ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ,ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΜΕ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΕΡΙΩΝ(ΕΧΩ FABARM-BERETTA),ΛΙΓΩΤΕΡΟ ΜΕ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡΠΟΖΕ ΚΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΜΕ ΔΙΚΑΝΟ.ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΗ,ΜΕ ΚΡΥΑ ΧΟΝΤΡΑ,ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΜΕ ΤΟ BAIKAL,ΜΕ 18,3 ΑΥΛΟ.ΣΤΑΘΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΓΙΑ ΜΕΣΑΙΕΣ ΕΩΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ,ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ.Ή ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ Ή ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙΣ(ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ).ΣΙΓΟΥΡΙΑ,ΠΟΙΟΤΗΤΑ,ΑΠΟΔΟΣΗ.
    ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΜΒ 36,ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΟΜΩΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΚΑΙΡΟΥ.

    ΑΡΓΥΡΗ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΦΕΤΟΣ ΟΙ ΛΑΓΟΙ.ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ.ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #110995

    δημητρη πολλα τα γουρουνια πολλεσ οι παρεεσ και πολυ ασχετοι μεσα …δεν ξερω εγω θα το σκεφτομουν…. να κατσεισ στο λαγο… καμια φασσα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    xniso στις #111028

    Φίλοι λαγάδες καλημέρα απο κρήτη.πώς πάνε τα κυνήγια?έχει λαγουδάκια?έδω κάτω λίγα πράγματα φέτος παρόλο που στα εκπαιδευτικά βγάζαμε τώρα τίποτα.πιστεύω πως αν κάνει λίγο κακοκαιρία ολο κ κάτι θα δουμε γιατί δεν λέει να βρέξη στη κρήτη φέτος.πάντος ποτέ δεν πρέπει να απελπιζόμαστε.λάγο θα φάμε κ φέτος….Χρήστος Ηράκλειο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    29
    ΣΤΑΥΡΟΣ στις #111114

    ΦΙΛΕ XNISO , ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΠΕΡΥΣΙ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΚΕΚΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΤΟΠΙΟ (ΟΧΙ ΚΡΗΤΙΚΟ ΙΧΝΗΛΑΤΗ).
    ΠΕΡΥΣΙ ΛΟΓΩ ΑΠΟΧΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ, ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ. ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΜΠΙΓΚΛ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΑΥΤΟ,
    ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΡΓΟ (ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΓΚΛ ΑΛΛΩΣΤΕ) ΚΑΙ ΔΥΣΤΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ. ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ ΠΑΛΙ
    ΣΤΑ ΓΚΕΚΙΚΑ. ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΜΠΙΓΚΛ? ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΔΑΦΗ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ? ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΧΑΝΙΩΝ, ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΑΙ ΝΟΤΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ). ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ? ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ''ΛΑΓΟΣ''.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων