ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,001 έως 3,015 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #398018

    μη φοβασαι γιωργο …κανενας τοπος δεν ξεσποριαζει απο κανονικο κυνηγι ………και εγω φετος στην αρχη πηγαινα σε ενα μερος οπου πηραμε 2-3 λαγους …μετα εφυγα και πηγα σε αλλο μερος και χτυπησαμε αλλους 2 ….τωρα απο 15 οκτωβρη μεχρι σημερα παρολο που εχω παει εξω μολις 10 φορες λογω δουλειας , και στο αρχικο μερος οπου πιστευα οτι δεν εχει αλλους λαγους ,εχω χτυπησει αλλους 7 εκει μονο εγω ….βεβαια μιλαμε για ολοκληρο βουνο και μεγαλο πλαϊ ,αλλα καθε χρονο εκει χτυπαμε αρκετους λαγους και καθε χρονια το μερος ξαναπιανει ….το μερος αυτο στους 2 πρωτους μηνες του κυνηγιου δεν μπορεις να κυνηγησεις …απιστευτες παρεες και απιστευτα σκυλια αλλα ευτυχως μονο για φασαρια ….κανονικη ομονοια …. :mrgreen:

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #398697

    ΧΘΕΣ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ.

    ΚΑΘΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΟΡΜΗΞΑΝ

    ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΜΑΝΤΡΟΣΚΥΛΑ,ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΦΩΝΕΣ ΑΠΟ

    ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΒΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΑΝ Κ ΑΠΟ ΧΘΕΣ

    ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ Η ΤΥΧΗ ΤΗΣ.

    ΕΡΙΞΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΝ ΣΑΜΑΤΑ,

    ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ Κ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ,ΣΤΑ 5 ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΠΝΙΞΑΝ?

    Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΖΑΡΩΜΕΝΗ ΔΑΓΚΩΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ

    ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΧΛΩΜΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #398787

    ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ Η ΤΥΧΗ ΤΗΣ. ΕΡΙΞΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΝ ΣΑΜΑΤΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ Κ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ,ΣΤΑ 5 ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΠΝΙΞΑΝ? Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΖΑΡΩΜΕΝΗ ΔΑΓΚΩΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΧΛΩΜΟ.

    Πιστεύω πήγε το απόγευμα στην γύρω περιοχή ή έμεινε εκεί έως αργά και την αναζήτησε. Είναι δύσκολο σε 5” να την πνίξουν. Από εμπειρία μου θα σου πω πως το σκυλί απομακρύνθηκε και λούφαξε. Με επίμονο και πολύωρο κάλεσμα θα ερχόταν ή θα έρθει. Πολλές φορές όμως όταν καλούμε ένα σκυλί το κάνουμε από διαφορετικά σημεία με αποτέλεσμα να το μπερδεύομαι, συν την όχι καλή υπομονή μας για παραμονή στο ίδιο σημείο.

    Ρωτήστε πάντως και τα γύρω χωριά. Το σκυλί στο βουνό δε θα μείνει, αν είναι ζωντανό.  

    Ελπίζω να το βρείτε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #398788

    Να πάτε να την ψάξετε φίλε..αν το σκυλί είναι όπως λες μαζεμένο πουθενά σήμερα αν πάτε κάπου εκεί κοντά θα το βρείτε…

    Αλλά δυστηχώς και 5 δευτερόλεπτα είναι αρκετά για 2-3 τσοπανόσκυλα.. ειδικά αν η κουτάβα με το που την πλησιάσαν φοβήθηκε κι έκατσε κάτω (έτσι έκανε πέρσι κι ένα δικό μας). Είναι πρόβλημα αυτό με τα κωλόσκυλα.. ειδικά κάποια το έχουνε άχτι… τα έβλεπα πριν κανα μήνα από την απέναντι ράχη και 3 τσοπανόσκυλα κυριολεκτικά σέρνονταν για να κυκλώσουνε ένα δικό μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #398789

    ΒΡΕ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΧΘΕΣ

    Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.

    ΜΕ ΠΗΡΕ ΧΘΕΣ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,

    Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ

    ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΡΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ,

    ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ,ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ

    Κ ΞΑΝΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 7 Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΣΤΗΣ 8 Κ ΔΕΝ

    ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΑ.

    ΣΙΓΟΥΡΑ 5 ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 2-3

    ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ,ΗΤΑΝ Κ ΜΙΚΡΩΚΑΜΩΜΕΝΗ ΜΙΑ ΧΑΨΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ.

    Κ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΕΓΚΥΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ

    Κ ΕΡΙΞΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ Κ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΑΝ.

    ΧΘΕΣ ΠΛΗΣΙΑΣΑΝ ΣΤΑ ΥΠΟΥΛΑ.

    Κ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΩΛΟΚΟΠΑΔΙ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ,ΗΤΑΝ ΣΤΑ 2 ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ,

    ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΝΑ ΟΡΜΑΝΕ.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #398917

    ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟ ΘΕΜΑ.

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 5 ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ

    ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΠΛΑΚΩΣΑΝ

    ΤΑ ΜΑΝΤΡΟΣΚΥΛΑ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΑΣ,

    ΕΙΔΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΑΓΚΩΝΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ

    ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.

    ΤΗΝ ΚΟΥΤΑΒΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ,

    ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΠΡΙΝ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ Κ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #398926

    Είτε συμβουλευτείται κτηνίατρο είτε όχι, το σκυλί θέλει οπωσδήποτε αντιβίωση τάχιστα.

    Είναι πολύ κρίμα για την κουτάβα. Άτομα ……………… όμως υπάρχουν παντού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    149
    BAIKALAKIAS στις #398930

    ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ”ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ”, ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΝΤΡΟΣΚΥΛΑ ΘΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ. ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟΥΦΕΚΙ ΜΑΖΙ??????

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #398931

    ΒΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

    ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ,

    ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΛΛΟΣ.

    ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ,

    ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ.

    Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ

    ΟΡΜΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥΣ,ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΦΥΛΑΝΕ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ,

    ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΤΟ ΛΥΚΟ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ.

    Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑΝ ΝΑ

    ΟΡΜΗΞΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ

    ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ,Κ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ.

    Κ ΤΟΧΟΥΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΝΟΥ

    ΣΚΥΛΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    128
    BOOKER στις #398939

    Falcon λυπαμαι για την απωλεια σας, δυστυχως πριν καποια χρονια εχασα και γω σκυλι με αυτον τον τροπο.

    Το προβλημα παντως παιδια δεν ειναι τα σκυλια αλλα ο ιδιος ο τσομπανης που πολλες φορες παρακινει τα σκυλια του κοπαδιου να ενεργησουν ετσι, οι φολες προς θεου δεν ειναι λυση, αν γινεται πρεπει πριν γινει το κακο να εξηγηθειτε με τον τσομπανη αν παιρνει απο λογια βεβαια, αλλιως …θα παρει απο φαπες 👿

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #398947

    κριμα δανο…..και εμεις φετος την εχουμε γλυτωσει στο τσακ απο τετοια θεματα ….το προβλημα ειναι οτι μερικα απο αυτα τα κοπροσκυλα (διοτι τσοπανοσκυλα για δουλεια δεν ειναι αυτα )ερχονται στα μουλωχτα και την πεφτουν στα κυνηγοσκυλα μας….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #398949

    Κρίμα ρε παιδιά..πολύ κρίμα..

    Να μιλήσεις σε τσοπάνο και να πάρει από λόγια φίλε δύσκολο.. Οι άνρθωποι ζούν 300 χρόνια πιο πίσω.. επίσης και οι φόλες δεν είναι λύση γιατί θα την πληρώσει πάλι κανάς άσχετος..
    Για μένα η λύση είναι μία..κυνηγάς μακριά από κοπάδι για να μην μπλέκεις και αν σου έρθουν τα τσοπανόσκυλα από 2 χλμ μακριά που λέει και ο Δάνος και δείς άγρια συμπεριφορά, τότε τεσσάρι στα πλευρά και τέλος (αλλά όχι και με το παραμικρό)… και ούτε και μπλέκεις γιατί κανείς δε σε είδε.. αλλά και νομικά αν πάνε να σε μπλέξουν πάλι δικαιώνεσαι..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #398952

    Δανο, κριμα για το σκυλι…ξερω πως νιωθεις τωρα

    οπως ειπες ομως, θελει συνεση. οι φωλες δεν ειναι η λυση. καταρχην ειναι αδικο για τα σκυλια. την δουλεια τους εκαναν. τα σκυλια ειναι ζωα. κανονικα εσυ πρεπει να ελεγχεις οσο μπορεις τα κυνηγοσκυλα σου οταν τα βγαζεις και ο τσομπανος να ελεγχει οσο μπορει τα ποιμενικα του.

    η φυση του καθε ζωου δεν αλλαζει. συμβαινουν και ατυχηματα. το θεμα ειναι να υπαρχει προληψη απο ολους. η φωλες παντως σιουρα δεν ειναι η λυση…και εκτος αυτου, θα δημιουργουσαν μια “βεντετα” με αποτελεσμα σε λιγο καιρο να μην μπορεσεις να ξαναπατησεις εκει για κυνηγι ουτε στον υπνο σου

     

    οσο για τους υπολοιπους φιλους που τους φανηκε περιεργο οτι σε 3 λεπτα επνιξαν το σκυλι..καταρχην 3 λεπτα ειναι ΠΟΛΥΣ χρονος.

    επισης, μια ισχυρη δαγκωνια σε καιριο σημειο, μπορει να αποβει μοιραια. πριν 4 χρονια, κατι μπασταρδεξ λυκοσκυλα που εχουμε στο χωριο, δαγκωσαν μια και μοναδικη φορα ενα επανιελ του θειου μου, στο σβερκο. ειδα την φαση και ορμξα και τα εδιωξα. το σκυλι εμεινε ξαπλωμενο και ακινητο κανενα τεταρτο… τελικα το πηρα αγκαλια και το πηγα στον θειο μου, ο οποιος ελειπε στο χωραφι. στο μισαωρο που εκανε να ερθει στο σπιτι του, το σκυλι αρχισε να ψευτοπρπαταει. οταν γυρησε ο θειος, το σκυλι αρχισε να δειχνει και πιο ζωηρο..τελικα μετα απο 2 ωρες ψωφησε. μαλακια βεβαια δεν το πηγε στον γιατρο. γιατι το ειδε να “συνερχεται” και νομιζε οτι ειναι μια απληα δαγκωνια και οτι απο φοβο ειχε ζαβλακωθει στην αρχη…αλλα τελικα αυτη η μια δαγκωνια δεν ηταν τοσο απλη…

    δεν θελει και πολυ λοιπον…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #398972

     

    Φίλε Δάνο με την δικαιοσύνη βρίσκεις σίγουρα άκρη. Όσοι προσέφυγαν δικαιώθηκαν. Αρκεί να έχεις όρεξη και υπομονή για τρέξιμο.

    Τα τσομπανόσκυλα δεν φταίνε με τίποτα. Ο βοσκός έχει όλο το φταίξιμο.

    Το σίγουρο είναι, ότι αν καταλήξει η υπόθεση στην δικαιοσύνη, τότε θα βρει ο ίδιος ο βοσκός άκρη για τα σκυλιά του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    483
    Kurzthaar στις #398978

    Κατ αρχην, λυπαμε πολυ για την απωλεια σου Δανο, ειναι κριμα και αδικο…..

    Λοιπον για να καταλαβω…….βγαινετε στο κυνηγι…..ειστε οκ, δεν ενοχλειται με το να κυνηγατε κοντα σε καποιο κοπαδι….και τα μαντροσκυλλα, αφηνουν το κοπαδι στα 2 χιλιομετρα και ερχονται και σκιζουν τα σκυλια σας…..!!!!???

     

    Και σεις το συζητατε ακομη και δεν εχετε αρχισει την σκοποβολη πανω τους?

     

    Τι σας κραταει δεν μπορω να καταλαβω, να σου σκιζει το σκυλι και να μην το εχεις ακομη βαλσαμωσει?

     

    Εμενα μπηκε ο αλλος στο χωραφι μου – περιφραγμενο – να μαζεψει χοχλιους και γω τον ειδα και τον αφησα, παρολο που μπηκε παρανομα, ειμουν στα 100 μετρα μακρυα, ουτε καλημερα δεν ειπε….λεω οκ ασε τον να βρει να φαει, δεν ειναι κακο……και με το που περναμε διπλα του με το σκυλι, ξαφνιαζεται, αφου λεει δεν μας ειδε, και γυριζει να το κτυπησει.

     

    Η σκυλα ειναι πολυ ηλαρη, δεν κανει κακο σε κανενα, εκτος και αν παει να με πειραξει……..ουτε καν σημασια δεν του δωσε, απλα περασε περπατητη στα 3 μετρα……..το ποτε του βρεθηκε η μαγκουρα στο κεφαλι δεν μπροω να σας πω…….ευτυχως ξυπνησα γρηγορα απ τα παρακαλια του, γιατι πραγματικα ειμουν εκτος εαυτου, και τον αφησα αλλιως θα τον αφηνα στο τοπο…..

     

    Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εκεινη την στιγμη εσυ ο ιδιος θολωνεις……..

     

    Για να μην αντιδρατε λοιπον, κατι παιζει, δεν μπορω αλλιως να σας δικαιολογησω……..το λογικο θα ηταν να τους ριχνατε, τουλαχιστον, απο μακρυα και οχι στον αερα.

     

    Για να αφησει το κοπαδι να ρθει δυο χιλιομετρα να σκοτωσει το σκυλι, πα να πει οτι εαν μαζευες, αοπλος μανιταρια, και συ στο στομα τους θα εισουν.

    Δεν κυνηγανε σκυλια……..κυνηγανε αιμα…

     

    Τι στο καλο τα βλεπετε μονο λοιπον?

     

    Εξηγηστε μου να καταλαβω.

     

    Και εαν καποιοι αντιδρασουν σε αυτο που λεω, τους λεω, δικαιωμα τους,αλλα αυτη ειναι η δικη μου θεση, εαν μου εκαανν επιθεση ττοια σκυλια, θα τα σκοτωνα ενα ενα.

    Τα σκυλια τα λατρευω, μακαρι ολοι να τα χαν οπως εχω εγω τα δικα μου ,αλλα αλλο το ενα, αλλο το αλλο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,001 έως 3,015 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων