ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,166 έως 3,180 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    ΓΙΩΡΓΟΣ στις #438697

    ΠΡΩΙΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ…ΓΙΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΠΗΓΑΜΕ…ΑΛΛΑ….

    ΜΕ Panaghs21


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #438728

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΡΘΕ Κ Ο
    ΠΡΩΤΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ,ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΔΑΝΕΙΚΟ
    ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΑΛΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΩΝΗΣΤΗΚΕ
    ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΑΡΓΙΑΣ,ΚΑΘΩΣ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ
    ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ ΚΟΥΦΟΣ 77 ΧΡ Κ ΤΥΦΛΟΣ 80 ΧΡ ΔΕΝ
    ΑΓΩΝΗΣΤΗΚΑΝ Κ ΚΑΘΗΣΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ….

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #438741

    ωχαααα….τωρα πηρες φορα και ποιος σε πιανει δανο;;;εμεις σημερα πηραμε εναν το πρωι (τον χτυπησε ο γερος μου και τελικα τον επιασε ο σκυλος μεσα σε ενα κλειστο)…μετα σηκωσαμε και δευτερον …καθομουν σε ενα δρομο και μολις ακουω το σκυλι να ανεβαινει με διωξη απο δεξια μου τρεχω λιγο πιο περα και βλεπω το λαγο στα 60 μετρα να εχει βγει στο δρομο και να απομακρυνεται απο μενα…δεν τον τουφεκισα …δεν ειχε νοημα να τουφεκισω με 5αρια στα 60 μετρα και μαλιστα στα καπουλια …φετος σκιζω …μου εχουν περασει 5 λαγοι μπροστα μου και εχω παρει εναν …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #438742

    ωχαααα….τωρα πηρες φορα και ποιος σε πιανει δανο;;;εμεις σημερα πηραμε εναν το πρωι (τον χτυπησε ο γερος μου και τελικα τον επιασε ο σκυλος μεσα σε ενα κλειστο)…μετα σηκωσαμε και δευτερον …καθομουν σε ενα δρομο και μολις ακουω το σκυλι να ανεβαινει με διωξη απο δεξια μου τρεχω λιγο πιο περα και βλεπω το λαγο στα 60 μετρα να εχει βγει στο δρομο και να απομακρυνεται απο μενα…δεν τον τουφεκισα …δεν ειχε νοημα να τουφεκισω με 5αρια στα 60 μετρα και μαλιστα στα καπουλια …φετος σκιζω …μου εχουν περασει 5 λαγοι μπροστα μου και εχω παρει εναν …

    πηγαινε κανε ενα ευκελαιο βρε Αντρεα!!ευτυχως που εχεις και τον πατερα σου και σε ξελασπωνει χαχαχαχα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #438743

    μπα βρε θεολογη …ειναι νομιζω θεμα ψυχολογιας …φετος παω βουνο με βαρια καρδια ….ηρθαν αρκετα στραβα τα πραγματα τον σεπτεμβρη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #438744

    μπα βρε θεολογη …ειναι νομιζω θεμα ψυχολογιας …φετος παω βουνο με βαρια καρδια ….ηρθαν αρκετα στραβα τα πραγματα τον σεπτεμβρη

    μην μασας μωρε!!ηθικο ακμαιοτατον!!εμενα να δεις πως πηγαν παλι χωρις σκυλια μειναμε!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    mai78 στις #438832

    Kαλησπερα στην παρεα.Χθες καταφεραμε επιτελους να παρουμε τον πρωτο μας λαγο.Λογο του προβληματος της μεγαλης σκυλας στο ποδι και της απειριας της μικρης, δυο λαγους ειχαμε καταφερει να σηκωσουμε μεχρι χθες και να φυγουν ατουφεκιστοι.Χθες επιστρεφοντας σε σημειο που ειχαν πιασει ντορο στην αρχη, καταφερε η μικρη και τον σηκωσε και ηρθε ισια πανω μου.Μια τουφεκια στα 30 μετρα ηταν αρκετη.Σημερα η μεγαλη παρα το προβλημα της μας σηκωσε εναν, αλλα λογω ασυνενοησιας ενας φιλος απ την παρεα τον ειδε μακρια οποτε η τουφεκια του δεν εκανε τιποτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #438838

    ωχαααα….τωρα πηρες φορα και ποιος σε πιανει δανο;;;εμεις σημερα πηραμε εναν το πρωι (τον χτυπησε ο γερος μου και τελικα τον επιασε ο σκυλος μεσα σε ενα κλειστο)…μετα σηκωσαμε και δευτερον …καθομουν σε ενα δρομο και μολις ακουω το σκυλι να ανεβαινει με διωξη απο δεξια μου τρεχω λιγο πιο περα και βλεπω το λαγο στα 60 μετρα να εχει βγει στο δρομο και να απομακρυνεται απο μενα…δεν τον τουφεκισα …δεν ειχε νοημα να τουφεκισω με 5αρια στα 60 μετρα και μαλιστα στα καπουλια …φετος σκιζω …μου εχουν περασει 5 λαγοι μπροστα μου και εχω παρει εναν …

    Πραγματι Αντρεα πηραμε μπρος….
    Εδω ο σημερινος που ο πατερας μου
    δεν του τη χαρισε!!!!
    Δυστηχως ηταν θυληκος.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #438843

    εχουν παρει φορα φετος τα γεροντια μας…ο σημερινος που μου εφυγε χθες….απο την μια ο λαγος και απο την αλλη η 5μηνη μουγριτσα(ιρμα) …χαλαλι της που εχω χασει φετος οσους λαγους δεν εχασα τα τελευταια 4 χρονια …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    185
    gastone στις #438855

    Μπράβο σε όλους σας βλέπω παίρνουμε μπρος σιγά σιγά, Αντρεα η κουταβα είναι μπιμπελό φτου-φτου,εγω βγήκα μόνο στην έναρξη και μετά λόγο κάποιον επαγγελματικών ταξιδιών δεν μπόρεσα να πάω πουθενά και είμαι να σκάσω,ελπίζω αυτό το σαββατοκύριακο να μη μου τύχη τίποτα αλλιώς τι γαμηκαμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #438859

    μην βιαζεσαι να πας εξω….δεν χανεις τιποτε…ο καιρος ειναι μαπα..μονο για κυνηγι δεν κανει …καθε μερα παμε στο βουνο με πουκαμισακι …και αντε να κυνηγησεις μεχρι τις 8 το πρωι …μετα τα μαζευεις και φευγεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #439036

    Μπράβο ρε παιδιά, έτσι συνεχίστε δυναμικά,

    εμένα η παρέα μου βάρεσε έναν την Τετάρτη, έναν το Σάββατο και την Κυριακή τους έφυγε. “Φτού” να μην το ματιάσω αλλά φέτος πάει πολύ καλά.
    Εγώ έμεινα Αθήνα το ΣΚ και περιμένω τώρα Παρασκευή να ροβολήσω πάλι προς τα πάνω τριμεράκι να πάρω το “φάρμακό” μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #439041

    Ωραιος ο πατερας μπραβο του,καλος λαγος φαινεται,και φαινεται απο το χαμογελο οτι τον χαρηκε
    αντε και σε αλλους,και μακαρι να ειναι ολοι αρσενικοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #439047

    Εδω ο σημερινος που ο πατερας μου
    δεν του τη χαρισε!!!!

    Τι σας φταίνε ρε τα ζωντανά και τα βαράτε? 👿
    Αλλά έτσι είναι ……… άμα κάνουν τέτοια οι πατεράδες περιμένουμε να γίνουν καλύτερα τα παιδιά?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    mai78 στις #439272

    Καλησπερα σε ολη την παρεα.
    Σημερα καναμε τον δευτερο λαγο για φετος με αρκετο κοπο απο τα σκυλια,κι αυτο διοτι απ οτι φανηκε στο τελος ο λαγος στην αρχη ξεσυρε αρκετα μπροστα απο τα σκυλια,εκανε εναν μεγαλο κυκλο και ξαναεπιασε πολυ κοντα απο το πρωτο γιατακι.Τα σκυλια τον ακολουθησαν γαυγιζοντας στον ντορο του κι οχι σαν να κυνηγανε,αλλα επειδη το δρομολογιο ηταν αρκετα μεγαλο κι επειδη λιγο πριν λυσουμε τα σκυλια σταματησε να βρεχει μας εκανε να πιστεψουμε πως τελικα δεν ηταν στον βραδυνο ντορο αλλα ητανε σηκωμενος.Την δευτερη φορα σηκωθηκε απο μπροστα τους κι εκανε ακριβως το ιδιο δρομολογιο,αλλα πριν καταληξει ξανα στο ιδιο μερος,πανω σε εναν δρομο,τον περιμενα εγω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,166 έως 3,180 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων