Benelli Crio

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #350750

    τι εννοεις ενα τσοκ?δυο πρεπει να σου δωσαν μαζι με το οπλο ενα 5* και ενα 3*.παντα πρεπει η καννη να εχει τσοκ βιδωμενο!!!

    ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΣΟΚ ΗΤΑΝ ΒΙΔΩΜΕΝΟ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΗΚΗ… ΤΟ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΣΟΚ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #109293

    Φιλε sam13 η καραμπινα του πατερα σου σιγουρα εχει τσοκ σταθερο (που δεν αλλαζει). Ισως ειναι και σκετος κυλινδρος. Παντως οπως λεει και ο pkos μην τουφεκισεις ΠΟΤΕ με το οπλο σου χωρις να εχεις καποιο τσοκακι βιδωμενο μεσα. Θα καταστρεψεις το σπειρωμα του τσοκ στην καννη!
    φιλικα Μπενετος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #109301

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΒΙΔΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΣΟΚ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #109312

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΤΟ ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΕΧΕΙ 3 ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 5. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1306
    xristosps στις #350780

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΤΟ ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΕΧΕΙ 3 ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 5. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ?

    Το τσοκ*** μπορείς να πεις πως είναι είναι το κατάλληλο και το καλύτερο για όλα τα θηράματα . Σε πολύ κοντινές βολές όπως μπεκάτσα και ορτύκι υπερτερεί το 5 λόγω μεγαλύτερου ανοίγματος και με διασποράς φυσίγγια διορθώνει κάπως το σκοπευτικό σφάλμα από την βιασύνη. Στην θέση σου θα είχα μόνιμα το *** και για κοντινές βολές μπορείς να χρησιμοποιείς διασποράς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    giannis72 στις #134483

    paidia kalispera to sykekrimeno oplo exo skopo na to paro exo akoysei apo poloys kala logia
    ua iuela na rotiso an yparxei se gialisteri kani giati exo akoysi liga parapona oso anafora tin skoyria
    kalli xronia se oloys!

    milao gia to BENELLI M2 COMFORT ΑΡΙΣΤΕΡΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    217
    vagelisb στις #134484

    Εχω το συγκεκριμενο οπλο 3 μηνες το πηρα 1550 ευρο, εχει πολυ καλο ζυγισμα και βγαζει καλες τφεκιες με τον κυληνδρο (για μπεκατσα).
    Στο πρωτο κουτι μου εκανε 2 εμπλοκες μεχρι να στρωσει αλλα τωρα που εχω ριξει αρκετα φυσιγγια δεν δουλευει ρωλο'ι'(αλλωστε το γραφει και το ενχειριδιο). Μαγγωνε πισω το κλειστρο και επρεπε να το σπροξω λιγο με το χερι.Εβαλα λιγο λαδι στον κοκορα της γλοσας,εριξα και 2 κουτια και ολα καλα.
    καλοριζικο και καλα κυνηγια.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων