ΕΠΑΝΙΕΛ σηζητηση και ενημερωση

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 464 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    panos_patra29 στις #351305

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΗ ΘΑ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ ΞΗΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΡΟΦΗ ΜΗ ΤΑ ΠΑΘΕΙΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΔΙΝΑ ΜΟΥΡΝΕΛΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΤΟΥ ΚΑΙ EVIOL A. ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ.

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗ ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΠΑΝΙΕΛΑΚΙ .ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΞΥΡΑ ΤΡΟΦΙ ΦΡΙΣΚΗΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΓΝΩΜΗ ΠΑΡΑΚΑΛΟ..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #351315

    ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΘΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ.ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΦΕΡΜΑΣ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΓΙΑ ΑΠΟΡΤ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΡΑΤΣΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ.

    Το γνωρίζω αυτό, απλά ρώτησα αν κανένας έχει τύχει να δει αυτή την περίπτωση και να μου πει πώς αντέρασε το επανιέλ…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #110717

    ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΤΕΡΙΣΙΑ ΚΥΝΗΓΙΑ.ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΜΑΘΑ ΟΜΩΣ ΖΩΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #351593

    [font=”Comic Sans MS”]Συμφωνώ απολύτως με τον προλαλήσαντα φίλο, τα Επανιέλ Μπρετόν βασικά είναι σκύλοι φέρμας… όμως μπορούν να μείνουν και κάτω/ δίπλα σου ακριβώς στο καρτέρι, και να παρακολουθεί απλά τις ντουφεκιές σου & να κάνει απορτ, κατ'εντολή σου φυσικά!!! :lol: :P
    Πιστεύω λόγω ότι φέρνουν μέσα τους αίμα κι απο άλλες ράτσες "ρετρίβερ" πέρα απ' όλα τα υπόλοιπα/ όπως και την ικανότητα ξετρυπώματος θηραμάτων (σαν σπάνιελ) κλπ… που επίσης χρειάζεται πολλές φορές. Δοκιμασμένο κι απο εμένα στον μεγάλο μου, χρόνια τώρα που τον έμαθα έτσι… σήμερα 6 χρονών γεμάτα – ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα άν τύχαινε να κάτσω σε καρτέρι.
    [/font]

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #110769

    O ΦΙΛΟΣ ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΝΗΜΕΡΟΜΕΝΩΣ ΚΑΙ ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΥΤΗ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΘΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΑ ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ.ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΙΕΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΗ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΩΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΦΥΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΩΚΤΗΤΕΣ-ΚΥΝΑΓΩΓΟΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #351614

    matthchris
    KAΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΙΟ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ,Η ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΜΕΣ.
    :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #110810


    [attachment=299:Paris_Artemis__04.jpg]

    (Φίλε ΤάσοΜπ – Αθήνα, στείλε μου σε παρακαλώ ένα ΠΜ – θέλω να σε ρωτήσω δυο-τρία πράγματα…)

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #110828

    ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ?ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ……… ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΑΚΗ??????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    panos_patra29 στις #351642

    [font=”Comic Sans MS”]Γειά σας φίλοι μου, προσπαθώ όπως πάντα να'μαι κοντά στους φανατικούς της ράτσας μας – προς το παρόν μια πρόσφατη φωτο του νέου μέλους της σκυλοπαρέας μου/ που όπως βλέπετε έχει τον τρόπο του να επιβάλεται στους παλαιούς της παρέας!! [attachment=296:Paris+Artemis__04.jpg][attachment=299:Paris_Artemis__04.jpg]

    (Φίλε ΤάσοΜπ – Αθήνα, στείλε μου σε παρακαλώ ένα ΠΜ – θέλω να σε ρωτήσω δυο-τρία πράγματα…)[/font]

    na kai o max poy moy brike thn dentrotsixla moy shmera ekana megia kai ego thn fethnh xronia:) parola 6 mhnon kalh kai sto aportarisma …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #110892


    [attachment=302:________…_____018.jpg]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    panos_patra29 στις #351693

    [color=”#0000FF”] [font=”Comic Sans MS”]Tα κουταβάκια του φίλου Θοδωρή-Γιάννενα που μου'στειλε προχθές/ μέσω του κινητού του, τρελλαμένος απ'την κίνηση-συμπεριφορά στην α' βόλτα τους στα χωράφια…. μόλις 2,5μηνών – γέννα απο έναν άλλο καλό φίλο Επανιελά!! (δεν χρειάζεται διαφήμιση πιστεύω) τι λέτε έχουν κυνηγετ. ένστικτα μέσα τους- πως τα βλέπετε, τι λές Θόδωρε πως τα βλέπεις εσύ απο πιο κοντά θα βγουν καλά κυνηγόσκυλα?[/font] [/color]
    [attachment=302:________…_____018.jpg]

    ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΕΙ ΕΓΟ ΛΕΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ …ΝΑ ΡΩΤΗΣΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΡΑ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΠΕΡΝΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΟΥ ΠΑΝΙΕΛΑΚΙ ΚΑΝΟ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΟΣ ΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΧΕΙΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΠΙΑ ΘΥΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΠΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΙΣΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΥΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΗ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΟΣ ΠΙΣΤΕΥΟ ΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΗ ΠΟΛΑ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΑΛΕΟΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΙΕΛΑΚΙΑ ΑΣ ΜΕ ΕΝΙΜΕΡΟΣΟΥΝ ΚΑΠΟΣ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #110945

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #110991

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #110997

    [attachment=309:Pyrol_04a.jpg] [attachment=307:Pyrol_02a.jpg] [attachment=306:Pyrol_01a.jpg]

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #110999

    καλησπέρα Μάκη πιστεύω ότι τα κουταβάκια μας θα εξεληχθούν σε μεγάλα κυνηγόσκυλα και ξέρεις πολύ καλά οτι δεν το λέω γιατί είναι δικά μας(για ενημέρωση του φόρουμ το ενα απο τα δυο κουτάβια της φώτο είνια του Μάκη) αλλά εχω καψούρα με την φυλή και θέλω να βλέπω πολύ καλά σκυλιά και εξελίξημα.Είμαι όμως ευτυχής και τυχερός που σε γνώρισα και γίναμε φίλοι Μάκη γιατί εκτός απο την προσωπικη σχέση μου έχεις μεταδώσει γνώσεις και ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΕΛΑ για τα ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ.Για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας θέλω να πω οτι το φόρουμ αυτό πρέπει να έχει ανθρώπους που να γνωρίζουν πράγματα και να τα μετεδίδουν σε όλους μας.Επίσης θα πρέπει να πω οτι τα κουταβακια αυτά είναι εκτροφή του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΥΤΑΚΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 464 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων