ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 107 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    255
    pontioskkk στις #112876

    Oraia ego eimai mesa tha ertho…

    Alla mhpos logariazoume xoris ton ksenodoxo?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #352982

    Εδώ είναι ο ξενοδόχος. :blink: Μάνο, πάρε με ένα τηλέφωνο στο 6947-406336 να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    83
    Kapitalas στις #352987

    Αυτά είναι, οι άλλοι είναι 500 χλμ. μακριά και οργανώθηκαν στο πιτς φιτίλι, και εμείς οι Αθήναιοι τίποτα :blink: .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #352988

    Άλλο μεράκι φίλε μου οι Βόρειοι, ξέρουν να ζουν. Εμείς έχουμε μουχλιάσει εδώ "χάμω". :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    tsaknis στις #114940

    Να σας ευχηθω κατα πρωτον χρονια πολλα καλη χρονια και να ρωτησω κατα δευτερον αν αυτες οι σκεψεις και οι συζητησεις που εγιναν μπορουν να αρχισουν να προγραμματιζονται?Πιστευω οτι με το τελος της περιοδου του κυνηγιου θα ηταν ιδανικη ευκαιρια να ξεκινησουν μαθηματα σκοποβολης.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    Ανώνυμος στις #354569

    Θοδωρε το μονο που εχεις να κανεις ειναι ναρθεις μεχρι εδω.
    τα υπολοιπα θα τα οργανωσω εγω

    μπρουμε να κανουμε την θεωρια μας εκει (φυσικα με το καλυτερο τσιπουρο της Βορειου ελλαδος) και μετα να παμε ειναι κοντα και το σκοπευτηριο για πρακτικη

    ΜΑΝΟ εχουμε και τσιπουρακι αλλα και κρασακι μπρουσκο δικη μας παραγωγης πρωτο,αλλα αμα γινει η θεωρια με τσιπουρακι μαλλον μετα δεν προκειται να βρουμε το σκοπευτηριο και ας ειναι κοντα.Το πιο πιθανο ειναι να ψαχνουμε για κρεββατι για να συνελθουμε απο την τσιπουροθεωρια.
    Μεσα και εγω αν γινει ημερομηνια που δεν εχουν ξεκινησει οι δουλιες στο χωραφι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    salongekas στις #115110

    Οφείλω να ομολογήσω ότι η ιδέα αυτή θα είναι ότι καλύτερο τόσο για όλους εμάς τους νέους κυνηγούς, όσο και για τους παλαιότερους.
    Είμαι και εγώ μέσα …… μακάρι να μπορέσει να οργανωθεί αυτή η συνάντηση γιατί όπως λέει και ο φίλος ο pontioskkk δεν βλέπω να πιάνουμε στα χέρια μας τίποτα άλλο, εκτός από το οπλάκι μας -που το κάνουμε βόλτα κάθε φορά-

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    255
    pontioskkk στις #116915

    Λοιπον το κυνηγι τελειωσε… Θα κανονισουμε την συναντηση στο σκοπευτιριο στην Θεσσαλονικη? Φιλε Μανο θα μπορεσουμε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #356146

    Να σας ευχηθω κατα πρωτον χρονια πολλα καλη χρονια και να ρωτησω κατα δευτερον αν αυτες οι σκεψεις και οι συζητησεις που εγιναν μπορουν να αρχισουν να προγραμματιζονται?Πιστευω οτι με το τελος της περιοδου του κυνηγιου θα ηταν ιδανικη ευκαιρια να ξεκινησουν μαθηματα σκοποβολης.

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ..ΑΣ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #117149

    Παιδία τελικά οργανώσατε να πάτε σκοπευτήριο?Φίλε Μάνο βλέπω οτι ενδιαφέρεσαι όπως και εγώ.Πήγα χθές 25 Μαρτίου για πρώτη φορά στο Δρακόντιο να μάθω το δρόμο και να δώ πως είναι αλλά δεν είχε και πολλά πράγματα λόγο ημέρας και έβρεχε κίολας…Παρόλλα αυτά ρώτησα γενικά πως και τι χρειάζεται για να μπορέσεις να συμμετέχεις.Όσο για την άδεια σκοπευτή θέλω να με ενημερώσει κάποιος αν τελικά χρειάζεται η όχι…Στο σκοπευτήριο κάποιος υπεύθυνος μου είπε οτι αν σε σταματήσει αστυνομία στο δρόμο καθώς πηγαίνεις και δεν έχεις την άδεια την γ……ς!!!Πάρ αυτά δε μου είπε τελικά αν είναι αναγκαίο να έχεις η όχι.Σε γενικές γραμμές μου άρεσε πάντως αν και πήγαινα πρώτη φορά σε σκοπευτήριο και φυσικά απο βδομάδα θα ξαναπάω για να ξεκινήσω τα διαδικαστικά σιγά σιγά…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #143692

    Toσοι συλλογοι,δασκαλοι,σκοπευτες και κυνηγοι και δεν μπορειτε να οργανωσετε κατι;;
    Εμεις εδω κατω,απο τον ενα αγωνα φευγουμε,στον αλλο πηγαινουμε.
    Αντε ρε παιδια,να διαβασουμε και κατι ευχαριστο απο τα δικα σας "γηπεδα"!!!
    Να δουμε και καμια φωτο απο τις εγκαταστασεις σας.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #143724

    έχετε ανθρωπο Θεσσαλονικεις να σας οργανωσει σε πεντε λεπτα!!! ολοι εχετε το τηλεφωνο του.

    και σε ενα περιοδικο που ειδα εχετε τις καλυτερες εγκαταστασεις στην Ελλαδα . για δειτε το το θεμα?????

    αντε 15 και σημερα!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #143727

    Νικοςςςςςςςςςςςςςςςς
    αν καταφερω και παρω μεταθεση στο 424 με τα παιδια της Θεσσαλονικης θα προσπαθησω να συναντηθω και να γνωριστουμε!!και να παμε παρεα στο σκοπευτηριο σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    B&P στις #143746

    θα ειμαι κι εγω εκει παιδια μου.
    παιδια? εχετε την ηλικια των παιδιων μου.
    το σιγουρο ειναι οτι απ αυτον τον ανθρωπο εχετε να κερδισετε πολλα!!!(σκοπευση)
    θα παθετε πλακα μ΄αυτα που θα σας διδαξει.
    κι απ΄οτι εμαθα(τηλεφωνικα) εχει δωσει παραγγελια για πολυ καλο μεζε μετα;;;;;;
    (θελει να κερασει για το γιο του……….)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    B&P στις #143747

    συνομιλικε Θεοδωρε
    ειναι τιμη μου που γνωρισα αυτον τον ανθρωπο!!
    ξερεις ποσα κυνηγητικα σκοπευτικα λαθη μου μου διορθωσε;;;;;;;;

    αντε φιλε μου θ΄εχουμε μοσχαρισιες γλωσσες και κατι κοψιδια αστα να πανε…………..
    και τσιπουρο δικο του…………σε παει στον παραδεισο………….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 107 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων