ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 107 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #143756

    Ναι ρε παιδια αφηστε κανενα τηλεφωνο μηπως και κανει κανενα σεμιναριο.
    Στην Αθηνα δεν εχει κανεναν αξιολογο δασκαλο σκοπευτη …… κατι ασχετους μονο………στην αναγκη να ανεβουμε.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #143757

    ΩΠ!!!!!!! ΔΥΟ!!!!!!
    Καλως τον………….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #143759

    sector και λοιποι ασχοληθειτε με τα δικα σας και μην σχολιαζετε για τα δρωμενα της Θεσσαλονκης.
    ειπα να κανω ανακωχη αλλα δεν αντεχω ορισμενες καταστασεις.

    την κακια σας και το μισος σας στην παρεα σας !!!αντε το παραξηλωσατε!!ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΕς ΤΥΨΕΙΣ ΕΧΕΤΕ
    σου πεφτει λογος σ΄αυτο το τοπικ???για την Συρο μιλαμε?? εκει δΕΝ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ!!ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς????
    ΓΙΑ ΠΕς ΜΑΣ ΤΑ ΤΡΙΑ ΚΡΥΦΑ ΜΕΛΗ???

    ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ ΣΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ.

    ΚΥΡΙΕ ΤΣΑΜΗ ΣΑΣ ΚΑΘΙΣΤΩ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ- ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕΛΩΝ.
    ειμαι υπερηφανος που καποιο μελος που υπηρξε εδω ειναι φιλος μου!!
    και δεν θα ανεχτω περισσοτερα σχολια για το ατομο αυτο.

    μεχρι εδω γιατι θα βγαλω στη φορα πολλα πραγματα! sector μουγκα στην στρουγκα!!!!!!!!!εχω το μητρωο σου που εβγαλες στη Θρακη αδεια…………………. και το τι συμβαινει μ΄εσενα στο νησι σου!!!

    οποιος τολμησει και γραψει για ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #143760

    Ποιος φιλο σου;;;;;;
    Ποιο μητρωο μου;;;;;;
    Ποιος εισαι;;;;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #143762

    μουγκα στην στρουγκα!!!!!!!!!!!!!
    αντε το παραξηλωσες

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #143763

    ΥPERION
    κυρις Γ.Θ. καλημερα.
    τι εχετε να προσαψετε στον φερομενο απο τον Αδη?

    Εσεις που γραφετε μεγαλα κειμενα (απο ενα σημειο και μετα βαρετα) και ξεθαβεται απο τον Αδη του forum μηνυματα, θεσεις και τοποθετησεις. θα μπορούσατε να μας βγαλετε στον αερα τα μηνυνματα του giagula?

    αν θυμαμαι καλα σας εκραζε οταν γραψατε να μη κατεβει κανενας στο ΣτΕ να διαμαρτυρηθει?
    Αλήθεια θεωρείτε τους κυνηγους ΟΥΓΚ?
    αν θυμαμαι καλά σας εκραζε όταν ολοι τα ειχαν βαλει με τον προεδρο της ΚΣΕ και εσεις αποπροσανατολιζατε το θεμα
    Αλήθεια δε μας εχετε πει τη γνωμη σας για την ΚΣΕ και την Ηγεσίας της για τα τεκτενόμενα

    Θα θέλατε να παρετε θέση ή εχετε παρει τίποτα άλλο που δε σας το επιτρεπει ?

    Κοιτα να μιλήσεις , οχι μουγκα στη στρούγκα!
    Αν εξαφανίζεσαι συνεχεια θα μου βαλεις καμια ιδεα να το πω , συνδιασμό να το πω ? στο κεφαλι.(Ε/Κ, artemis ,ΚΣΕ, κοινοπραξια)

    Να σαι καλά

    οριστε κυριε Τσαμη τι μηνυματα στελνουν τα μελη αυτου του φορουμ σε αλλα μελη!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ειχα γραψει οτι δεν επιθυμω να μου στελνει αυτο το συγκεκριμενο μελος μηνυματα και το διαγραψατε!!!!!!!
    εχετε την ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΘΥΝΗ ΚΥΡΙΕ ΤΣΑΜΗ που ανεχεστε αυτες τις καταστασεις.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #143765

    Guests Giangulas

    ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

    -ΤΟΝ Κο ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗ ΔΕ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΛΑΒΑ. ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΑΙΑ ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΠΕΙΡΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΠΛΕΙΟΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ TOPICS.

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ – ΓΙΑ ΟΛΑ

    ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑΤΕ ? ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑΚΑΤΑΛΑΒΩ.

    ΑΝ ΘΙΧΤΗΚΕ Ο Κος ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΠΑ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ

    ΠΗΞΑΜΕ ΑΠΟ ΣΩΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ¨ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ¨

    – ΤΑ ΠΕΡΙ ΛΕΡΝΑΙΑΣ ΥΔΡΑΣ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑΤΟ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΣΑΝ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ

    ΠΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΗΡΩΕΣ

    Ο ΜΥΘΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ
    ¨Η ΚΟΠΡΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΕΙΑ¨
    ΠΟΙΟΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗ ΡΟΗ ΤΩΝ ΠΟΤΑΜΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΠΡΑΝΑ

    ΠΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΑΥΤΑ

    – ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΕΙΧΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ

    ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ? ΑΝ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΠΟΤΡΕΠΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΑΣΗΣ

    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΤΙΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΔΟΘΗΚΕ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΒΕΚΕ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΌ?

    ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΩΣ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΑΣ ΤΑΙΝΙΑ ΕΊΝΑΙ ''Η ΣΙΩΠΗΤΩΝ ΑΜΝΩΝ''?

    ΚΟΙΝΩΣ ΜΟΥΓΓΑ ΣΤΗ ΣΤΡΟΥΓΓΑ ?
    ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ………… ΤΗ ΧΑΡΗ

    ΣΤΑ ΑΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΑΧΗΤΕΣ

    ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ

    Guest_giagoulas_* 26/11/2009, 13:29
    Μήνυμα #691

    Guests

    Παράθεση (karma @ 26/11/2009, 12:13)
    Ειδικα το Εθνος που οι υπευθυνοι κανουμε και ενα καρο δουλειες με το κυνηγι καταπιαν τη γλωσσα τους ?
    Εχουν συμφεροντα να μας κανουνε ρεζερβες ?
    Χρειαζεται να τους ρωτησουμε ονομαστικα τι κανουνε ?
    Αν υπηρετουνε αλλα συμφεροντα και δε στηριζουν το παραδοσιακο κυνηγι θα το πληρωσουν πολυ ακριβα.
    Αν δεν απαντησουν ας βαλουνε κανενα ταριχευτη , κανεναν αυγουστο η κανενα βιετναμεζο βελονιστη να μας απαντησει

    Ο ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΛΟΛΑ

    – ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΧΤΥΠΗΘΟΥΜΕ ? (ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ)

    – ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ (ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ)

    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΔΕΣ

    ΚΑΙ Η ΠΙΤΑ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΖΕΤΑΙ.
    ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΕΙΔΕ

    κυριε Τσαμη και κυριοι συντονιστες
    η τον συμμαζευετε ή θα το κανω εγω!!!!!!!!!
    με ανακατευει με μελη που δεν εχω καμμια μα καμμια σχεση.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ?????ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΘΕΛΕΤΕ ΝΑΧΕΤΕ?ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΣΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΑΣ.
    ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΤΑΓΙΣΜΟ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΑΝΟΗΤΟ ΜΕΛΟΣ.ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΑΣ Η ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ SITE???

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #143769

    ¨καλημέρα σας ¨
    Φίλε Φάνη διάβασα πρωι πρωι και τρελάθηκα σας παρακαλώ πολύ Γιάννη Σωτήρη ποιο σεμνά τι είναι αυτά τα πράγματα όχι τέτοια τι είμαστε επιτέλους παιδάκια ντροπή σε όλους σας πριν κάτι μέρες αποχώρησε ο Μάνος κάπως έτσι ξεκίνησε γιατί βρε παλληκάρια , τι έχουμε να κερδίσουμε γιατί να χάσουμε τον Μάνο από την παρέα μας η γιατί να χάσουμε και άλλον άνθρωπο από εδώ σεμνά επιτέλους !
    ,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #143778

    sector
    ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ ΣΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ.
    μουγκα στην στρουγκα εχω το μητρωο σου που εβγαλες στη Θρακη αδεια. ΑΝΟΗΤΟ ΜΕΛΟΣ

    Αγαπητε γιατρε παρακαλω μην θυμωνετε.
    Το μητρωο μου αντι να παει στο συλλογο , απο λαθος του ταχυδρομειου προφανως ηλθε εκει στο ΝΙΜΙΤΣ.
    Παρακαλω ή δυνατον να μου το ταχυδρομησετε πισω ,ή στην αναγκη βγαλτε το εδω ωστε να το κανω copy για την αδεια της επομενης χρονιας.

    Ευχαριστω.

    Υ.Σ Η ενημερωση ηταν για τον b&p και απο λαθοςε καθ'οτι απειρος ηλθε σε σας.
    Ζητω συγνωμη και παρακαλω να τα προωθησετε καταλληλως .

    Ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #143809

    Τι εγινε ρε παιδια;Αποκτησαμε και τοπικ πριβε;Εγω που ειμαι απο Εβρο μπορω να μπω να συμετασχω;Τι γινετε εδω;;;Εχουμε γεμισει χακερ…εχουμε γεμισει εχοντες και κατεχοντες προσωπικα στοιχεια αλλων…εχουμε γεμισει προστατες και τελευταια αποκτησαμε και νταιδες που θα μας κανουν ντα!!!Για λιγο σεμνα οπως λεει και ο καπεταν Θοδωρος!!!
    Ο ΜΑΝΟΣ ειναι και δικος μου φιλος και τον θεωρω ικανοτατο να προστατεψει τον εαυτο του!!!Και το θεμα το ελυσε με τον τροπο του!!Πεφτει λογος σε κανεναν αλλον;;;
    Επι της ουσιας και να μην ξεφευγω εντελως απο το τοπικ,ευχομαι να εχετε ολοι καλη διασκεδαση στο σκοπευτηριο της Θεσαλονικης και να μου μεταφερετε νοερα εικονες και απο κει.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #143818

    Επειδή δεν εχω πάει ποτέ στο σκοπευτήριο θα ήθελα να σας ρωτήσω σας παρακαλώ πόσα φυσίγγια έχεις δικαίωμα να ρίξεις , και μπορώ να χρησιμοποιώ τα φυσίγγια που ρίχνω πχ στης τσίχλες η στα τρυγόνια , σας ευχαριστώ πολύ !

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #143823

    Σε ευχαριστώ πολύ κ Νικολάκη !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #143835

    Ορισμενοι εδω μεσα κοιμουνται τον υπνο του δικαιου ρε μαγκες .
    τι να πω τελος παντων να εισαστε ολοι καλα .
    αν καταλαβα καλα για ποιον γιο και πιως θελει να κερασει μεσα ειμαι και εγω αλλα απο εβδομαδα.
    Πρωτων γιατι αυριο παιζει μια τεραστια ομαδα τελικο κυπελου που για πλακα κατεβαζει 25000 κοσμου στην αθηνα και δευτερον γιατι εχω φρεσκοενχυρισμενη γυναικα απο καρδια οποτε δεν λεει να λειπω.

    φιλια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #143876

    Λοιπόν, μόλις γύρισα απο το σκοπευτήριο.Εμπειρια?????ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!Είχα ξαναπάει μια φορά, αλλά σήμερα με καλή παρέα πέρασα τέλεια.Δε θα το αναλύσω άλλο…Όλοι ξέρετε πως περνάμε στο σκοπευτήριο.
    Λοιπόν τώρα άλλο με απασχολεί.Τελικά μου άρεσε πάρα πολύ το σκοπευτήριο και λεω να το καθιερώσω.Ετσι σκέφτηκα να οργανωθώ λίγο.Πέρα λοιπόν απο τα παρελκόμενα(γυαλιά, ακουστικά κτλπ) έβαλα στο πρόγραμμα και ένα poze.
    Αμέσως μετά το σκοπευτήριο, πέρασα απο τον Καρασαββίδη, και επώμισα αρκετά οπλάκια.Αυτά που μου κάθισαν σχεδόν τέλεια λοιπόν ήταν
    Franchi Falconet Pro όπως και το S
    Franchi Alcione S
    Fabarm Elos
    Και τα τρια, όπως και 1-2 Franchi ακόμα που κάθισαν τέλεια.Ποιό πολύ απο όλα το Falconet Pro.Το όπλο είναι πανάλαφρο εντομεταξύ.Να σημειώσω οτι αν και γενικά κυνηγάω παπιά, το poze δε θα το χρησιμοποιήσω εκεί.
    Αρχικά το θέλω για το σκοπευτήριο, και ίσως για ορτύκι,μπεκάτσα και κανα τρυγόνι.
    Θέλω λοιπόν τη γνώμη σας και αν ακούσω καλά λόγια θα κλείσω προς τα Franchi.Μου είπαν απο το κατάστημα οτι οι τιμές τους είναι γύρω στα 1200-1300.
    Περιμένω γνώμες και απόψεις.Αν έχει ανταπόκριση ο προβληματισμός μου θα ανοίξω καινούργιο topic.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    Ανώνυμος στις #144011

    περιμενω να διαβασω πως τα πηγατε στο σκοπευτηριο.
    μακαρι να ειμαι κοντα σας κι να ερχομουν κι εγω.
    Φανης

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 107 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων