Browning Phoenix

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 31 έως 34 (από 34 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #131330

    kaloriziko kai kala kynigia einai korifeo oplo kai tha to eyxaristithis poly! kai gia na poume kai thn alhthia epidh thn exo kai ego gia pola xronia den tha ksereis th shmenh emplokh.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #131336

    Καλοκαφτο να ειναι το νεο σου οπλο.

    Απλα να ξερεις οτι εχω 12 χρονια τωρα την Browning Gold Hunter, εχω ριξει χιλιαδες φυσιγγια και δεν ξερω τι σημαινει εμπλοκη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #370793

    Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις φιλοι μου…..η αποφαση παρθηκε…..beretta 391 synthetic kick-off…

    Φίλε καλή η επιλογή σου αλλά πρέπει να ξέρεις ότι το "kick-off" αυτό το όπλο δεν το χρειάζεται…. ακόμα λάβε υπόψη σου ότι δεν θα μπορείς να φέρεις τα μέτρα σου στο κοντάκι "ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ".

    Η καλύτερη επιλογή είναι μια απλή URICA με πραγματικό απλό ξύλο που θα την κόψεις / ράψεις ακριβώς όπως την θέλεις στα μέτρα σου.

    Αυτά στα λέω μετά από κάποιες χιλιάδες ντουφεκιές με το συγκεκριμένο όπλο.

    Καλορίζικο και πάλι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    846
    Long Rifle στις #370803

    Φίλε καλή η επιλογή σου αλλά πρέπει να ξέρεις ότι το "kick-off" αυτό το όπλο δεν το χρειάζεται…. ακόμα λάβε υπόψη σου ότι δεν θα μπορείς να φέρεις τα μέτρα σου στο κοντάκι "ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ".

    Η καλύτερη επιλογή είναι [b]μια απλή URICA με πραγματικό απλό ξύλο [/b]που θα την κόψεις / ράψεις ακριβώς όπως την θέλεις στα μέτρα σου.

    Αυτά στα λέω μετά από κάποιες χιλιάδες ντουφεκιές με το συγκεκριμένο όπλο.

    Καλορίζικο και πάλι.

    Συμφωνώ απόλυτα. :blink:

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 31 έως 34 (από 34 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων