berreta es 100 deluxe

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 39 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #112828

    Να υποστηρίξω και πάλι τον παρανομούντα και να κάνω και τον δικηγόρο του διαβόλου.
    Για να πάρω την άδειά μου αντέγραψα – έκλεψα – έκανα σκονάκι – πέστο όπως θέλεις.
    Δεν με ενδιαφέρουν οι νόμοι του κυνηγιού, είτε γραπτοί, είτε άγραφοι.
    Αυτά που έμαθα τα έμαθα από το καφενείο και τους άλλους φίλους μου "κυνηγούς".
    Κυνηγάω παράνομα από τα 15 χρόνια μου, μαζί με τα ξεδέρφια μου και τον πατέρα μου.
    Ε, τι περιμένετε να έχω μάθει τόσα χρόνια;;;;;
    Να σας απαντήσω εγώ.
    Βάρα ότι κινείται.
    Βάλε μάγκνουμ γιατί κόβει μακρύτερα.
    Μην αφήνεις πέρδικες στο κοπάδι. Μαλάκας είσαι; Θα τις φάνε άλλοι.
    Κάτσε για καρτέρι στις μπεκάτσες.
    Δεν βάρεσες λαγό;;;; Α ρε μαλακα, θα σε πάω το βράδυ να βαρέσουμε.
    Φάνηκαν ζαρκάδια στην περιοχή. Φάτα γιατί θα τα φάνε άλλοι.
    Μην πεις ποτέ και σε κανέναν που είναι ο καλές μεριές.
    Μην αφήνεις ξένους να κυνηγάνε στις μεριές μας. Σκαστους τα λάστιχα – στείλτους αλλού – ντουφέκα πάνω από τα κεφάλια τους.
    Να πω και άλλα ή σας φτάνουνε αυτά.
    Είναι προς τιμήν του παλικαριού που παραδέχεται αντρίκια ότι "Έκανα λάθος ρε παιδιά". Ας μην τον στείλουμε πάλι στους ίδιους ανθρώπους που του έμαθαν να κυνηγά με αυτό τον ΛΑΘΟΣ τρόπο. Βλέπετε ότι θέλει να μάθει πέντε πράγματα. Γιατί τον διώχνουμε έτσι;

    Και αν σε κάποιους φάνηκαν τραβηγμένα τα παραπάνω παραδείγματα, ε τότε… γυρίστε πλευρό και συνεχίστε τον ύπνο σας.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #352933

    Να υποστηρίξω και πάλι τον παρανομούντα και να κάνω και τον δικηγόρο του διαβόλου.
    Για να πάρω την άδειά μου αντέγραψα – έκλεψα – έκανα σκονάκι – πέστο όπως θέλεις.
    Δεν με ενδιαφέρουν οι νόμοι του κυνηγιού, είτε γραπτοί, είτε άγραφοι.
    Αυτά που έμαθα τα έμαθα από το καφενείο και τους άλλους φίλους μου "κυνηγούς".
    Κυνηγάω παράνομα από τα 15 χρόνια μου, μαζί με τα ξεδέρφια μου και τον πατέρα μου.
    Ε, τι περιμένετε να έχω μάθει τόσα χρόνια;;;;;
    Να σας απαντήσω εγώ.
    Βάρα ότι κινείται.
    Βάλε μάγκνουμ γιατί κόβει μακρύτερα.
    Μην αφήνεις πέρδικες στο κοπάδι. Μαλάκας είσαι; Θα τις φάνε άλλοι.
    Κάτσε για καρτέρι στις μπεκάτσες.
    Δεν βάρεσες λαγό;;;; Α ρε μαλακα, θα σε πάω το βράδυ να βαρέσουμε.
    Φάνηκαν ζαρκάδια στην περιοχή. Φάτα γιατί θα τα φάνε άλλοι.
    Μην πεις ποτέ και σε κανέναν που είναι ο καλές μεριές.
    Μην αφήνεις ξένους να κυνηγάνε στις μεριές μας. Σκαστους τα λάστιχα – στείλτους αλλού – ντουφέκα πάνω από τα κεφάλια τους.
    Να πω και άλλα ή σας φτάνουνε αυτά.
    Είναι προς τιμήν του παλικαριού που παραδέχεται αντρίκια ότι "Έκανα λάθος ρε παιδιά". Ας μην τον στείλουμε πάλι στους ίδιους ανθρώπους που του έμαθαν να κυνηγά με αυτό τον ΛΑΘΟΣ τρόπο. Βλέπετε ότι θέλει να μάθει πέντε πράγματα. Γιατί τον διώχνουμε έτσι;

    Και αν σε κάποιους φάνηκαν τραβηγμένα τα παραπάνω παραδείγματα, ε τότε… γυρίστε πλευρό και συνεχίστε τον ύπνο σας.

    1.ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ
    2.ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΠΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΛΑΘΟΣ
    ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΜΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΜΑΣ…ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ?
    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kostas27 στις #112836

    Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ
    ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ,ΤΟ ΕΙΔΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ,ΤΟΝ ΕΚΡΑΞΕ,ΤΟ ΕΙΔΕ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ
    ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΚΡΑΞΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΛΕΞΗ ΚΡΑΞΙΜΟ ΕΣΕΙΣ ΒΑΛΤΕ "ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΤΕ".ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ
    ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΞΟΥΜΕ Η "ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ"?ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΝ ΤΟ
    ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ
    ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΦΤΑΝΕΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    740
    αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ στις #112839

    Μετά απο μια σειρα 20 ποστ για το καρτερι της μπεκατσας εχει κανενας να μας πει σχετικα με το berreta es 100 deluxe??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #352956

    ……………………………….Έτσι θα αποφεύγαμε την επέκταση του θέματος και θα πετυχαίναμε την υποβάθμιση του στα μάτια τον οικολόγων.

    ………………………………………….

    Λες και οι οικολόγοι την δήλωση ενός αγνώστου, για μια μπεκάτσα, μέσα σε ένα φορουμ θα κάνουνε σημαία και όχι τις [color=”#FF0000″]δολοφονίες αρκούδων, ζαρκαδιών και λύκων!!![/color]
    Φιλικά πάντα.

    Τις "δολοφονίες"????? αρκούδων, ζαρκαδιών και λύκων????? Που τις είδες φίλε Καπιτάλα;;;;;
    Εξηγησε τι γράφεις προς αποφυγήν σκόπιμων ή μη παρερμηνειών
    :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #352957

    ………………….Δεν με ενδιαφέρουν οι νόμοι του κυνηγιού, είτε γραπτοί, είτε άγραφοι.
    Αυτά που έμαθα τα έμαθα από το καφενείο και τους άλλους φίλους μου "κυνηγούς".
    Κυνηγάω παράνομα από τα 15 χρόνια μου, μαζί με τα ξεδέρφια μου και τον πατέρα μου.
    Ε, τι περιμένετε να έχω μάθει τόσα χρόνια;;;;;
    ……………………………

    [color=”#8B0000″]Φίλε Τριαντάφυλλε με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις….. αλλά ΜΗΝ τα ισοπεδώνουμε όλα!!!! υπήρξαν και καλοί "δάσκαλοι"!!!!![/color] :P

    Είναι προς τιμήν του παλικαριού που παραδέχεται αντρίκια ότι "Έκανα λάθος ρε παιδιά". Ας μην τον στείλουμε πάλι στους ίδιους ανθρώπους που του έμαθαν να κυνηγά με αυτό τον ΛΑΘΟΣ τρόπο. Βλέπετε ότι θέλει να μάθει πέντε πράγματα. Γιατί τον διώχνουμε έτσι;

    [color=”#8B0000″]Εδω συμφωνώ μαζι σου[/color] :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    83
    Kapitalas στις #352983

    [color=”#8B0000″]Τις "δολοφονίες"????? αρκούδων, ζαρκαδιών και λύκων????? Που τις είδες φίλε Καπιτάλα;;;;;
    Εξηγησε τι γράφεις προς αποφυγήν σκόπιμων ή μη παρερμηνειών[/color] :blink:

    Εννοώ ότι οι οικολόγοι πιο πολύ θα ασχοληθούν και θα δημιουργήσουνε θέμα για σκοτωμένα ζαρκάδια, λύκους και αρκούδες παρά για ένα ποστ για μπεκάτσα.

    Προς θεού δεν λέω ότι γίνονται τέτοιες δολοφονίες , τουλάχιστον όχι από κυνηγούς, διότι έχω ακούσει με τα αφτιά μου να λέει βοσκός σε βουνό «πέτυχα έναν λύκο θηρίο κοντά στο κοπάδι μου άλλα είχα σκάγια μέσα όχι δράμια και η ντουφεκιά δεν του έκανε τίποτα»

    Εννοείται αν βρισκότανε νεκρός αυτός ο λύκος θα κατηγορούσανε κυνηγούς!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #112881

    ΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ!
    ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ!
    ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΩ Η ΟΤΙ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΓΝΩΜΕΣ……
    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #112887

    Καλησπέρα φίλε Βαλάντη και καλώς ήρθες στην παρέα μας ,

    Έχω αυτό το όπλο [την ίδια έκδοση] ενάμιση χρόνο τώρα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος! Μόνο μια εμπλοκή στα 500-600 φυσίγγια που έχω ρίξει και αυτή οφειλόταν σε κακή κατασκευή του φυσιγγίου [ήταν από ιδιογομωτή ].
    Πριν πάρω τη μπερέτα κυνηγούσα με ένα Μπαικαλ πλαγιόκαννο , η αλήθεια είναι ότι στην αρχή μου φαινόταν περίεργο και δεν είχα πολλές επιτυχίες αλλά με την καινούρια κυνηγετική χρόνια όλα άλλαξαν , το συνήθισα και πλέον δεν μπορώ να βολευτώ το μπαικαλ με τίποτα!

    Μεγιά το όπλο , και καλώς όρισες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    phantom στις #113014

    ΦΙΛΑΡΑΚΟ….ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΝΗ,ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΚΑΨΙΜΑΤΑ …ΜΑΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙΝΑ… ΕΜΠΛΟΚΕΣ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΝΙΑ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..
    ΕΥΚΟΛΗ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΛΑΔΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΗ ΣΥΧΝΑ, ΓΙΑΤΙ Η ΒΑΦΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΚΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ…

    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΕΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #113283

    ποσο φτοιαχνομαι οταν διαβαζω αυτα τα μυνηματα που μερικοι κατινες περιμενουν στην γωνια να κραξουν η για φωτογραφια η για ορια η οτιδηποτε μαλακια κανει καποιος ,παιδια χαλαρωστε πειτε κατι ηρεμα δωστε μια συμβουλη και ως εκει μην το γαμαμε τελειως ξαφνικα ειμαστε ολοι νομοταγης γιατι εγω παω στα καρτερια πριν βραδιασει οπως ολοι σας και το βουνο ειναι γεματο τι κανετε ολοι εκει κυριοι περιμενετε να δειτε το ηλιοβασιλεμα η να πετυχουμε κανα πρωινο οποτε ας αφησουμε τα περιτα λογια και δωστε συμβουλες ηρεμες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    195
    manolkok στις #353250

    ποσο φτοιαχνομαι οταν διαβαζω αυτα τα μυνηματα που μερικοι κατινες περιμενουν στην γωνια να κραξουν η για φωτογραφια η για ορια η οτιδηποτε μαλακια κανει καποιος ,παιδια χαλαρωστε πειτε κατι ηρεμα δωστε μια συμβουλη και ως εκει μην το γαμαμε τελειως ξαφνικα ειμαστε ολοι νομοταγης γιατι εγω παω στα καρτερια πριν βραδιασει οπως ολοι σας και το βουνο ειναι γεματο τι κανετε ολοι εκει κυριοι περιμενετε να δειτε το ηλιοβασιλεμα η να πετυχουμε κανα πρωινο οποτε ας αφησουμε τα περιτα λογια και δωστε συμβουλες ηρεμες

    Πες τα ρε φιλε γιατι δεν ξερεις πως κρατιεμαι τοσε μερες . Αυτο λες εσυ οι τους << μπεκατσαδες >> που στις 5και μιση κλεινουνε τα σκυλακια του στη μπακαζιερα και καθοντε εξω στο ξεφωτο για να δουνε και καλα αν εχει πουλια , αυτους κραχτε που περιμενουνε να κανουνε την μια η καμια 5 και μετα να αφηγουντε τα κατορθωματα τους στο καφενειο και οχι το παιδακι που οντως δεν ηξερε . Νομιζω οτι ολα αυτα δεν σας ακουγοντε ξενα και παραξενα γι'αυτο ας σταματησουμε εδω .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #353262

    ποσο φτοιαχνομαι οταν διαβαζω αυτα τα μυνηματα που μερικοι κατινες περιμενουν στην γωνια να κραξουν η για φωτογραφια η για ορια η οτιδηποτε μαλακια κανει καποιος ,παιδια χαλαρωστε πειτε κατι ηρεμα δωστε μια συμβουλη και ως εκει μην το γαμαμε τελειως ξαφνικα ειμαστε ολοι νομοταγης γιατι εγω παω στα καρτερια πριν βραδιασει οπως ολοι σας και το βουνο ειναι γεματο τι κανετε ολοι εκει κυριοι περιμενετε να δειτε το ηλιοβασιλεμα η να πετυχουμε κανα πρωινο οποτε ας αφησουμε τα περιτα λογια και δωστε συμβουλες ηρεμες

    ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΤΙΝΕΣ? ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ…ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ…ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΤΩΝ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΠΟΣΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΠΙΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΧΝΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΣΩΡΟΥΣ ΜΕ ΘΗΡΑΜΑΤΑ! ΜΕ ΚΑΘΑΡΗ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΗΔΗΣΗ ΘΑ ΕΚΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΑΣ ΜΕ ΚΟΣΜΙΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #353263

    Πες τα ρε φιλε γιατι δεν ξερεις πως κρατιεμαι τοσε μερες . Αυτο λες εσυ οι τους << μπεκατσαδες >> που στις 5και μιση κλεινουνε τα σκυλακια του στη μπακαζιερα και καθοντε εξω στο ξεφωτο για να δουνε και καλα αν εχει πουλια , αυτους κραχτε που περιμενουνε να κανουνε την μια η καμια 5 και μετα να αφηγουντε τα κατορθωματα τους στο καφενειο και οχι το παιδακι που οντως δεν ηξερε . Νομιζω οτι ολα αυτα δεν σας ακουγοντε ξενα και παραξενα γι'αυτο ας σταματησουμε εδω .

    ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ…….ΦΙΛΕ ΜΟΥ? ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΨΕΥΤΟΜΠΕΚΑΤΣΑΔΕΣ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    eantas στις #353272

    ποσο φτοιαχνομαι οταν διαβαζω αυτα τα μυνηματα που μερικοι κατινες περιμενουν στην γωνια να κραξουν η για φωτογραφια η για ορια η οτιδηποτε μαλακια κανει καποιος ,παιδια χαλαρωστε πειτε κατι ηρεμα δωστε μια συμβουλη και ως εκει μην το γαμαμε τελειως ξαφνικα ειμαστε ολοι νομοταγης γιατι εγω παω στα καρτερια πριν βραδιασει οπως ολοι σας και το βουνο ειναι γεματο τι κανετε ολοι εκει κυριοι περιμενετε να δειτε το ηλιοβασιλεμα η να πετυχουμε κανα πρωινο οποτε ας αφησουμε τα περιτα λογια και δωστε συμβουλες ηρεμες

    AFOU EISAI FTIAGMENOS NA KATSIS SPITAKI SOU NA PEKSIS PLAYSTATION AFOU THES NA VARAS OTI NANAI KAI NA AFISIS EMAS TIS NOMOTAGEIS KATINES NA KINIGISOUME SWSTA .TO PALIKARI KATALAVE TO LATHOS TOU KAI BRAVO TOY ESY OMOS POY KINIGAS PARANOMA PAROTI EXEIS EPIGNOSI TOU THEMATOS EISAI 100 FORES XEIROTEROS.DEN MPOREIS NA THIGIS OLOUS AFTOUS TOUS MALAKES POU KINIGOUN TH MPEKATSA STA ISA LEGONTAS POS PERIMENOUN STO KARTERI NTROPI SOU.KAI MIA HREMI SIMVOULI <MILA KALYTERA>. :lol:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 39 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων