berreta es 100 deluxe

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 31 έως 39 (από 39 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #113356

    Θα σου απαντησω ,αλλα πρεπει και εσυ να καταλαβεις κυνηγαω 15 χρονια εχω σκοτωσει 2 μπεκατσες και αυτες οχι καρτερατες αλλα στο περπατητο ,δεν εχω σκυλια λογω χορου δεν εχω κανει ποτε καρτερι μπεκατσας εχω κανει καρτερι τσιχλας και αν περασει μια μπεκατσα δεν μπορει να μου την απαγορευσει κανενας νομος δεν ειμαι κρεατεμπορας δεν εχω κρεοπωλειο αλλα επειδη δεν εχω σκυλια δεν παει να πει οτι ειμαι καταδικασμενος να μην φαω μια μπεκατσα σου ειπα στα 15 χρονια εχω παρει μονο 2 ,ουτε σε ειπα μαλακα ουτε εννοω κανεναν μαλακα καταδικαζω αυτους που κανουν εσκεμενα καρτερι για μπεκατσα αλλα ελα και στην θεση ολους αυτους που δεν εχουν σκυλια για τον α β λογω αν δουν μια μπεκατσα στο τοσο τι εγινε η θες να μου πεις οτι δεν την κυνηγαω με ισους ορους γιατι κανενας δεν κυνηγαει με ισους ορους το θυραμα
    οσο το που θα κατσω εγω και το πως θα κυνηγησω ειναι δικο μου προβλημα δεν θελω συμβουλες απο κανεναν κυνηγα εσυ σωστα και ασε τους υπολοιπους το που θα κατσουν


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #353289

    Θα σου απαντησω ,αλλα πρεπει και εσυ να καταλαβεις κυνηγαω 15 χρονια εχω σκοτωσει 2 μπεκατσες και αυτες οχι καρτερατες αλλα στο περπατητο ,δεν εχω σκυλια λογω χορου δεν εχω κανει ποτε καρτερι μπεκατσας εχω κανει καρτερι τσιχλας και αν περασει μια μπεκατσα δεν μπορει να μου την απαγορευσει κανενας νομος δεν ειμαι κρεατεμπορας δεν εχω κρεοπωλειο αλλα επειδη δεν εχω σκυλια δεν παει να πει οτι ειμαι καταδικασμενος να μην φαω μια μπεκατσα σου ειπα στα 15 χρονια εχω παρει μονο 2 ,ουτε σε ειπα μαλακα ουτε εννοω κανεναν μαλακα καταδικαζω αυτους που κανουν εσκεμενα καρτερι για μπεκατσα αλλα ελα και στην θεση ολους αυτους που δεν εχουν σκυλια για τον α β λογω αν δουν μια μπεκατσα στο τοσο τι εγινε η θες να μου πεις οτι δεν την κυνηγαω με ισους ορους γιατι κανενας δεν κυνηγαει με ισους ορους το θυραμα
    οσο το που θα κατσω εγω και το πως θα κυνηγησω ειναι δικο μου προβλημα δεν θελω συμβουλες απο κανεναν κυνηγα εσυ σωστα και ασε τους υπολοιπους το που θα κατσουν

    ΤΟ ΟΤΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ (ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ) ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ…..
    ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ…ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΜΙΤΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    eantas στις #353292

    Θα σου απαντησω ,αλλα πρεπει και εσυ να καταλαβεις κυνηγαω 15 χρονια εχω σκοτωσει 2 μπεκατσες και αυτες οχι καρτερατες αλλα στο περπατητο ,δεν εχω σκυλια λογω χορου δεν εχω κανει ποτε καρτερι μπεκατσας εχω κανει καρτερι τσιχλας και αν περασει μια μπεκατσα δεν μπορει να μου την απαγορευσει κανενας νομος δεν ειμαι κρεατεμπορας δεν εχω κρεοπωλειο αλλα επειδη δεν εχω σκυλια δεν παει να πει οτι ειμαι καταδικασμενος να μην φαω μια μπεκατσα σου ειπα στα 15 χρονια εχω παρει μονο 2 ,ουτε σε ειπα μαλακα ουτε εννοω κανεναν μαλακα καταδικαζω αυτους που κανουν εσκεμενα καρτερι για μπεκατσα αλλα ελα και στην θεση ολους αυτους που δεν εχουν σκυλια για τον α β λογω αν δουν μια μπεκατσα στο τοσο τι εγινε η θες να μου πεις οτι δεν την κυνηγαω με ισους ορους γιατι κανενας δεν κυνηγαει με ισους ορους το θυραμα
    οσο το που θα κατσω εγω και το πως θα κυνηγησω ειναι δικο μου προβλημα δεν θελω συμβουλες απο κανεναν κυνηγα εσυ σωστα και ασε τους υπολοιπους το που θα κατσουν

    AN THES NA FAS MPEKATSA TOTE KALH SOY OREKSI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    ermisd στις #113368

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ, ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΓΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ''BERETTA ES 100 DELUXE'' EXEI ΓΙΝΕΙ ''ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ'' ΕΛΕΟΣ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #113375

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΕΑΝΤΑ.

    ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ .ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΑΜΑ ΤΟΥ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΛΑΓΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΡΕΣΕΙ ΑΡΑΓΕ ?ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΥΦΑΚΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΩΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΘΥΜΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΙΜΙΜΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΦΕΛΕΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΡΤΕΡΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    95
    Sabo στις #113386

    Είναι αξιόλογο όπλο, το έχω από το Μάη του 2008, το αγόρασα 900Ε, μέχρι τώρα καμία εμπλοκή, κανένα πρόβλημα, τα ξύλα όμως που λένε τάχα για ανώτερης ποιότητας εγώ δεν το διαπίστωσα, είναι προσεγμένα και τίποτε περισσότερο. Έχει σχετικά καλό ζύγισμα αλλά το τίναγμα το αισθάνεσαι αρκετά γιατί δεν έχει ελαστικό πέλμα, μεγάλη έλειψη, κατά τη γνώμη μου, πολύ θετικό γεγονός οι φλάντζες αλλαγής κλίσεων κοντακίου. Ήμουν μεταξύ ΕS 100 και F.lli Pietta αδρανείας, όμως η δεύτερη, αν και μου άρεσε, δεν μου καθόταν σωστά η ''χοντρή'' λαβή της, έτσι αγόρασα τη Beretta και για να είμαι ειλικρινής, για τα κυνήγια που κάνω, είμαι πολύ ευχαριστημένος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    eantas στις #353303

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΕΑΝΤΑ.

    ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ .ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΑΜΑ ΤΟΥ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΛΑΓΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΡΕΣΕΙ ΑΡΑΓΕ ?ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΥΦΑΚΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΩΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΘΥΜΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΙΜΙΜΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΦΕΛΕΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΡΤΕΡΙ

    einai h teleytaia mou apantisi giati tora katalava pos prokito gia paidaki h pantelos asxeto.tou les tou anthropoy pos apagoreyetai to karteri ths mpekatsas alla ama perasei kamia vara tin, kai vevaia tha perasei!! kai se plhroforo pos mou exei tyxei na xtipiso lago otan mou ton ksetriposan ta skylia moy alla pote otan akousa ta skylia kapoioy na ton kinigoun.exalou ayto den apagoreyete.san na mas les valte kasetofona stis tsixles alla mhn to kanete skopima.ti les re file?eimai sigouros pos exeis katalavei ti ma….es les alla apo egoismo kai enohes giati de pisteyo pos exeis xtipisei 2mpekatses sta 15 hronia thes na vgeis apo pano.de vgeneis parto apofasi kai ase to paidi na krini pio einai to sosto kai pio lathos
    y.g soy eyxomai kapoia stigmh na nioseis esto kai gia ligo th gohteia toy pragmatikou kinigioy ths mpekatsas<pote den einai arga!!!>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #113410

    μην μπερδευεις την βουρτσα απο την π………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #113442

    Θα πρότεινα στους διαχειριστές να κλειδώσουν το θέμα. Ότι ήταν να ειπωθεί σε κόσμιο τόνο, νομίζω ότι έχει ειπωθεί. Νομίζω πως ο φίλος που άνοιξε το θέμα, έχει λάβει την απάντησή του.
    Δεν υπάρχει λόγος να βριζόμαστε.

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 31 έως 39 (από 39 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων