BERETTA S/P SPORTING

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 46 έως 52 (από 52 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #35677

    Αυτά δεν χάνονται με τίποτα….. μόνο τα δικά μας πόδια θα τρέμουν.

    Ευτηχώς που ο Leo την ώρα που έριχνα skeet δεν πήρε χαμπάρι που δεν μπορούσα να βρώ τις θαλάμες για να βαλω τα 2 φυσίγγια στον ντουμλέ. Εβαλα μόνο το ένα, το άλλο έπεσε. Για καλή ή κακή μου τύχη δεν ξέρω μάλλον τα πήρα μαζί και τα 2 ή πήρα κατευθείαν το 2 ενώ σημαδευα το πρώτο, δεν θυμάμαι, θρύψαλα είδα.

    Ανοιξα το όπλο για να βγάλω το φυσίγγι και μου πετάγεται ένα. Καλα λέω μέσα μου το άλλο που είναι. Το πάταγα ο μα.. Εκανα το παπί έσκυψα ταχα μου να δέσω το κορδόνι μου και το μάζεψα για να μην το δεί…αυτά και μη μάθει ο leo τίποτα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    pcwgr στις #35931

     

    Kalimera paidia.  boritai na mou protinetai kapion kalo oplourgo na pao na

    mou kontini to 682 gold pou exo.  An tha to pistepsetai to exo 5 hronia kainourgio stin valitsa tou ahrisimopieto.  Mou to enane doro enas Italos pou ton exipiretisa se mia diskoli stigmi.  Epidi exo kai alla opla to amelisa giati stin arxi mou ipan na to pao stin Berreta Hellas alla ego then ithela.  Distihos iparxoun poli hasapides ston horo opos otan piga na valo kainourgio pelma KickEzz sto Winchester X2 mou kai otan pira to oplo piso ithela na vro fisigi na taktopieso ton “oplourgo”.

    Signomi gia ta Greekless mou alla then xero kali Eliniki orthografia giati megalosa ston Canada.  Otan irtha stin Ellada afisa piso mou polla agapimena opla pou then borousa na fero edo stin Ellada.  Auto pou mou lipi pio poli einai ta skopeutiria pou ehame ekei eno edo ante vres kapou na rixis.  Ekei kathe evdomada pigaina gia skeet kai trap me ena Browning Citori ekseretiko oplo eiha riksi pano apo 30,000 voles kai kannena provlina.  To poulisa edo stin Ellada prin 7 xronia.

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35959

    Αγαπητέ pcwgr,

    Χασάπηδες, όπως λες, υπάρχουν, αλλά για μια τόσο απλή διαδικασία δεν πιστεύω ότι το όπλο σου κινδυνεύει ιδιαίτερα. Εγώ βέβαια θα σου προτείνω ανεπιφύλακτα τον καλύτερο μάστορα κατά την γμώμη μου, τον Αντρέα Κούρκουλο. Αιμιλίας Δάφνης 9, Ν. Ψυχικό. Τηλ. 210-6744184. Μου έχει κοντύνει όλα μου τα κοντάκια, και είναι και ακριβής ώς προς τις διαστάσεις αλλά και ευγενικός με τα ξύλα του όπλου.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #35960

    Συμφωνώ με τον Λεωνίδα,

    Εχω δεί δουλειά του Κούρκουλου καί είναι άψογη. Είναι λίγο ακριβότερος από άλλους αλλά νομίζω ότι αξίζει. Μην ξεχνάς ότι η….τρέλα….πληρώνεται!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35963

    Θα συμφωνησω και εγω με τον Λεο!

    Ο αντρεας ειναι παρα πολυ καλος στα κοντακια,απλα φιλε pcwgr πρεπει να αποφασισεις αν θα το κρατησεις το οπλο η θα το πουλησεις μην μπεις τζαμπα σε εξοδα!

    Αντε να σε δουμε και σε κανενα σκοπευτηριο παρεα μας φιλε!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    pcwgr στις #35968

    Sas efharisto tha paro ton Andrea thlefono.  Prin merika hronia pigaina stin Malakasa arketa malista sihna me ton filo mou Christo Sotiropolou,  Ime episis melos tis SKOE.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    George Katis στις #491635

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΚΑΝΟ 686Ε SPORTING ΑΠΟ ΕΝΑ 686 SILVER PIGEON I SPORTING ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 400ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΤ/ΝΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 75 ΕΚΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ AN ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ SILVER PIGEON ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ?

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 46 έως 52 (από 52 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων