Ποιον θεωρείτε τον καλύτερο οπλουργό στον νομό Αττικής;

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 46 έως 54 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    183
    gcreator στις #365845

    Σε ευχαριστώ πολύ. Την είχα διαβάσει την απάντηση σου αλλά δεν σου έγραψα τίποτα γιατί τελικά ο ιδιοκτήτης άλλαξε γνώμη και αποφάσισε να ασχοληθεί εκείνος με το όπλο. Σε ευχαριστώ πολύ που εγραψες όλα αυτά τα ενδιαφέροντα και συγνώμη που δεν σου είχα απαντήση τότε !

    να σαι καλά φιλε!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #130173

    Παιδια ποσο ειναι ηχρεωση για κοπη κοντακιου?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #497006

    Καλημέρα Dim.Καλώς ήρθες. Σε παρακαλώ όμως να μας συστηθείς πρώτα.Είναι λίγο άκομψο, στο πρώτο σου μύνημα σε ένα δημόσιο φόρουμ να δίνεις μια προειδοποίησει αποφυγής για ένα γνωστό κατάστημα. Πιθανόν να έχεις δίκιο και θες να μας προστατέψεις,αλλά ο τρόπος που το κάνεις αδυνατίζει το επιχείρημά σου.Συστήσου επώνυμα, περιέγραψε τι συνέβει κι έτσι θα λάβει την αξία που πρέπει η προειδοποίηση σου.Αλλιώς κινδυνεύεις επιεικώς να θεωρηθείς τρολ ή συκοφαντική δυσφήμηση.

    Πάντα φιλικά.

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    293
    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ στις #497007

    Έγινε διαγραφή μηνύματος λόγω παράβασης των όρων χρήσης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    325
    Praetorian στις #497029

    Παιδιά, άσχετο, αλλά να ρωτήσω κάτι;

    Πώς γίνεται κανείς οπλουργός στην Ελλάδα; Υπάρχει κάποια σχολή ή κάτι τέτοιο;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #497041

    Ενδιαφέρον ερώτηση. :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #497104

    Παιδιά, άσχετο, αλλά να ρωτήσω κάτι; Πώς γίνεται κανείς οπλουργός στην Ελλάδα; Υπάρχει κάποια σχολή ή κάτι τέτοιο;

    Αγοράζεις κατσαβίδια δηλώνεις “οπλουργός” κι όποιον πάρει ο χάρος…….  :negative:  :negative:  :negative:

    έχει μαλλιάσει το πληκτρολόγιο :mail:  να  γράφω ότι οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΟΠΛΟΥΡΓΟΙ  είναι μετρημένοι στα δάχτυλα ενός χεριού…. οι υπόλοιποι είναι “εμπειρικοί τεχνίτες” κάποιοι από αυτούς έχουν μαθητεύσει σε κάποιον παλιότερο, κάποιοι είναι αυτοδίδακτοι και κάποιοι είναι ανεπίδεκτοι μαθήσεως…..  :negative:  :negative:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2018
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    hotgates στις #514473

    Καλησπέρα σε όλους.θελω να ρωτηρω για φέρω το όπλο στα μέτρα μου πόσο πάει περίπου.και ποιον μου προτεινεται από τους παραπάνω.ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #514485

    Καλημέρα φίλε….σκέφτεσαι να κάνεις κάτι πάρα πολύ σωστό στο όπλο σου…( το κοντάκι σκοτώνει )

    Εγώ προσωπικά οτι έκανα στο δίκαννο ( μετροληψία και εφαρμογή ) τα έκανα το μακρινό 2004 στον Κούρκουλο…

    Απο τότε το όπλο ταιριάζει κουστούμι πάνω μου…

    Μου είχε κοστίσει τότε αν θυμάμαι καλά 100 ευρώ ( μάλλον ήταν καλή τιμή γιατί είχα αγοράσει το όπλο και τα colonial απο εκεί )

    Τώρα , εσυ , μάλλον μένεις Θερμοπύλες , κάνε του ένα τηλ. και θα σου πει…

    Για καθαρά κοντακά , δεν ξέρω κάποιον να σε βοηθήσω…

    Μήπως ξέρουν τα άλλα παιδιά…

    Καλη σου επιτυχία….

     

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 46 έως 54 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων