ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ !!!!!!!!!!

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 106 έως 113 (από 113 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

• Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/2/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #119472

Εσυ βολειμπολιστα τι λες;

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/1/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #357943

Οχι ρε Κυριακο με παρεξηγησες!!!!
    Κατι φιλοι φωτογραφοι ψαχνουν υλικο για το Animals.
    Δικες σου ειναι!!
    Ειπαμε να υπαρχει σεβας μεταξυ κυνηγων!!!!

Όχι βρε Σωτήρη δεν σε πήρα στραβά.
    Πες στους φίλους ότι προβαίνουν δεν προβαίνουν ;)

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/2/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357944

Όχι βρε Σωτήρη δεν σε πήρα στραβά.
    Πες στους φίλους ότι προβαίνουν δεν προβαίνουν ;)

Ολα τα λεφτα ειναι το ταξειδι.
    Ψαξε γι'αλλες, και ασε τις για τους μακρινους :P
    ή κανε περιφαξη :D

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/2/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357945

Εσυ βολειμπολιστα τι λες;

Volleyst εννοουσα!!!!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    4/11/2008

Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #119505

Δεν ξερω τι γινεται αλλα διαβαζοντας το τοπικ βλεπω αλαλουμ παρανοησεων , παρεξηγησεων , υπερ-αντιδρασεων κλπ
    Ειμαι δε 100% σιγουρος οτι οι συμμετεχοντες αν βρισκονταν απο κοντα θα απορουσαν κι οι ιδιοι πως δημιουργηθηκε εδω μεσα αυτος ο μυλος…ειναι δυστυχως συστατικο του διαδικτυου , αμα δε βλεπεις τον αλλο στα ματια μια εκφραση που λεγεται με ελαφροτητα να την εκλαμβανει ο αλλος σαν προσβολη…θελω να πιστευω οτι περι αυτου προκειται γιατι ΟΛΟΙ εδω ψαχνομαστε για να παμε λιγο παρακατω …ουτε να πουλησουμε πνευμα , ουτε να μαλωσουμε αλλα και οι διαφωνιες να εχουν ενα καποιο ΘΕΤΙΚΟ αποτελεσμα.
    Θα ηθελα εαν συνεχισει αυτο το θεμα να μην ανακυκλωσει προσωπικες αντιδικιες , νομιζω οτι στην ουσια ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/5/2003

Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #358005

Δεν ξερω τι γινεται αλλα διαβαζοντας το τοπικ βλεπω αλαλουμ παρανοησεων , παρεξηγησεων , υπερ-αντιδρασεων κλπ
    Ειμαι δε 100% σιγουρος οτι οι συμμετεχοντες αν βρισκονταν απο κοντα θα απορουσαν κι οι ιδιοι πως δημιουργηθηκε εδω μεσα αυτος ο μυλος…ειναι δυστυχως συστατικο του διαδικτυου , αμα δε βλεπεις τον αλλο στα ματια μια εκφραση που λεγεται με ελαφροτητα να την εκλαμβανει ο αλλος σαν προσβολη…θελω να πιστευω οτι περι αυτου προκειται γιατι ΟΛΟΙ εδω ψαχνομαστε για να παμε λιγο παρακατω …ουτε να πουλησουμε πνευμα , ουτε να μαλωσουμε αλλα και οι διαφωνιες να εχουν ενα καποιο ΘΕΤΙΚΟ αποτελεσμα.
    Θα ηθελα εαν συνεχισει αυτο το θεμα να μην ανακυκλωσει προσωπικες αντιδικιες , νομιζω οτι στην ουσια ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ.

εδω ειμαι και εγω …
    αν και δεν ειμαι πολυ fun της περδικας αφου στο δικο μου νησι δεν με εχουν ευχαριστησει ποτε τα πουλια αυτα … οσες φορες και εαν πηγα μονο τα ποδια μου ''εφαγα'' και πουλι δεν ειδα…!!!
    φιλε sector θα συμφωνησω με τον karma…αν και δεν ετυχε ποτε να κυνηγησουμε ποτε μαζι…οπως σου ειχα πει καποτε στα τρυγονια…ειχα δει ενα κοπαδακι περιπου ατα 15 πουλια κοντα στο καρτερι μου, 25-30 μετρα απο εμενα…μολις ξεκινησε το κυνηγι της περδικας τα ξεκληρησαν ολα… ;)

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/5/2003

Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #358024

o sector θα επανελθει συντομα…του εχει κανει δυσκολη την ζωη το pc του…!!! ;)

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008

Αρ. μηνυμάτων:
    126
    cazador στις #358032

o sector θα επανελθει συντομα…του εχει κανει δυσκολη την ζωη το pc του…!!! :P

E βεβαια δεν κοβετε τα νυχια σας και μετα φταιει το PC που χαλαει…. ;)
    Αντε ρε sector παρε αλλο και ξανα στις επαλξεις…..

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 106 έως 113 (από 113 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων