ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,871 έως 9,885 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #413195

    Δημητρης Benelli wrote:
    ακουστηκαν φημες περι τρομερης τουφεκιας στα 50 μ , μετρημενα με κορδελα και με μαρτυρες φιλους , τραβηχτηκε εμαθα και video , αγοραστηκε και αρκετη ποσοτητα ασπιρινων και Depon , εβγαλε λενε οι φημες 90 % συγκεντρωση στα 50 πραγματικα μετρα , με συμβατικο φυσιγγι και οχι αναποδα ποτηρια , αλεξιπτωτα , φιλμ κλπ κλπ κλπ , τελικα ποσο ειναι το δραστικο βεληνεκες του cal 12 ??????

    τις ασπιρινες και τα depon απο φαρμακειο η απο περιπτερο τα ψωνισαν?? Να κοιταξουν τις ημερομηνιες μηπως εχουν ληξει……….

    FABARM XLR5 – TOZ 34 EP
    shotshellboxdesign.blogspot.gr

    αληθινα φιλε Θωμα , δεν μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχεις , δεν αφησα καποιο υπονοουμενο ποτε για σενα , ουτε δικηγορος του Γιαννη ειμαι , αν και δεν το κρυβω τον θεωρω φιλο , και εχω μια κακη συνηθεια , τα φιλαρακια τα αγαπαω και δεν τα μαχαιρωνω πισωπλατα ,  εγινε ενα λαθος  και πεσατε ολοι να τον φατε ,  σε αλλα πολυ χοντρα δεν μιλαει κανεις , τωρα κατυευθειαν ειρωνειες και τα μαχαιρια βγηκαν , καλο  θα  ειναι παντως να ειμαστε ολοι φιλοι και οχι εχθροι  ,  και δεν θελω καμμια αντιπαραθεση   με σενα , στειλε μου το τηλεφωνο σου σε pm  γιατι το εχω χασει


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    158
    zabalaveri στις #413200

    αστον βρε Δημητρη μοναχητους βγαζουν τα ματια τους το τη εχω πετηχη εγω με ενα αλο φηλαρακη θα μαθευτη σηντομα και πολη καλα μαληστα αναμενετε και θα δητε εγω θα κανο απλος τον θεατη και θα γελαο οταν θα τους βλεπο κολημενους στον τηχο,αναμεντε και θα δητε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #413203

    Τουφεκια περα απο τα 40 μετρα δεν θεωρειται κυνηγετικη τουφεκια αλλα στο γαμο του καραγκιοζη για να ακριβολογουμε εκτος και μιλαμε για μονοβολο η το βραδυ της αναστασης.

    Κυνηγοι που ριχνουν στα 50 λεγοντε σμπαροκοποι η απλα αρχαριοι εως και επιπολαιοι για να μην πιασω τα γαλλικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    tomaso στις #413204

    αληθινα φιλε Θωμα , δεν μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχεις , δεν αφησα καποιο υπονοουμενο ποτε για σενα , ουτε δικηγορος του Γιαννη ειμαι , αν και δεν το κρυβω τον θεωρω φιλο , και εχω μια κακη συνηθεια , τα φιλαρακια τα αγαπαω και δεν τα μαχαιρωνω πισωπλατα , εγινε ενα λαθος και πεσατε ολοι να τον φατε , σε αλλα πολυ χοντρα δεν μιλαει κανεις , τωρα κατυευθειαν ειρωνειες και τα μαχαιρια βγηκαν , καλο θα ειναι παντως να ειμαστε ολοι φιλοι και οχι εχθροι , και δεν θελω καμμια αντιπαραθεση με σενα , στειλε μου το τηλεφωνο σου σε pm γιατι το εχω χασει

    Δεν εχω κανενα προβλημα απλα εκανα ενα σχολιο στο ποστ σου πανω σε κατι που δεν μου κολαγε…. τα υπολοιπα απλα τα προσπερναω.

    Φιλτατε γιαννη  αν νομιζεις οτι θα τραβαω τα βυζια μου οταν θα δω (αν δω) την σουπερ ντουπερ τουφεκια που εφτιαξε ο κωστας με την βοηθεια σου εχεις πολυ μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου. Προτιμω να ασχολουμε με τα δικα μου φτωχα φυσιγγακια και οπου μπορω να βοηθησω οποιον αλλον εδω μεσα μου το ζητησει. Ποτε δεν το επαιξα μαγκας ουτε ειχα την δικη σου επαρση του πωπωπω τρεχατε κοσμε να δειτε τι κανω ΕΓΩ…. \

    Μιχαλη απιστος ξεαπιστος φωτο ακομα δεν ειδα……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    158
    zabalaveri στις #413207

    την τουφεκια την ευτιαξα για τα μετρα τα δηκα μου οχη για να το πεξο μαγκας οπος λες ουτε για να τραβας τα βηζια σου ουτε εσει ουτε κανης αλος,απλος ειθελα μια τουφεκια σαφτα τα μετρα φοτο δεν ανεβαζο μην αρχησουν η εξηπναδες οση θενε, οταν μαθουν το πως στηνετε απλα την δοκημαζουν και βλεπουν πιος ειναι το ψευτης και ο αληθηνος γιατη μετα θα λενε οτη τουφεκαο απο τα 10 και τα παρουσιαζο για 50. εγω ειμαι ατσαλος και θελο να τουφεκαο στα 100 μετρα,προβλημα μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #413237

    ρε συ φιλε

    κατσε τωρα γιατι τον αμανε τον πας σε λα μινορε

    δεν δειχνεις φωτο..δε λες το ενα ,,το αλλο,,

    αλλα σκας στο φορουμ καθε 3τη πανσεληνο.. λες τι λες και αντε απ την αρχη..

    δεν εχεις παρει χαμπαρι ομως κατι πολυ βασικο

    εδω μεσα γραφουμε κατι για να το μοιραστουμε με ολους τους συνφορμιστες!!!!!!( ακομα και αν ειναι καποια μ@@@ια )

    εσυ μας ζαλιζεις με πραγματα που οπως λες τα κανεις για τον εαυτο σου

    καλα κανεις!!!!!! αλλα δεν καταλαβαινω γιατι μας κανεις κοινοποιησεις για πραγματα που αφορουν την παρτη σου???

    αν θες να πουλησεις μουρη…αν αυτο ειναι το θεμα ..υπαρχουν λαικες αγορες ,,οπου με μια μικρη αδεια απο τον δημο..πουλας οτι θες ακομα και…μουρη.

    τα φορουμ δεν ειναι χωροι για <<πουληματα>>

    εκτος και αν θες ..κοινοποια τη βλητικη σου πραματια – μουρη… στο θεμα αγορες πωλησεις μπορει καποιος να θελει να την αγορασει..που ξερεις….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    Chapuis στις #413310

    ΜΠΕΦ wrote:
    Τουφεκια περα απο τα 40 μετρα δεν θεωρειται κυνηγετικη τουφεκια αλλα στο γαμο του καραγκιοζη για να ακριβολογουμε εκτος και μιλαμε για μονοβολο η το βραδυ της αναστασης. Κυνηγοι που ριχνουν στα 50 λεγοντε σμπαροκοποι η απλα αρχαριοι εως και επιπολαιοι για να μην πιασω τα γαλλικα.

    ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    Απαγορεύεται να ρίχνουμε μπαλοθιές την ανάσταση και σε γάμους

    Πρωτη φορα γραφω,θα συμφωνησω μαζι σου 1000000000000000000% ενας ταπεινος ιδιογωμοτης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #413361

    TOLISR1 wrote:

    ΜΠΕΦ wrote:
    Τουφεκια περα απο τα 40 μετρα δεν θεωρειται κυνηγετικη τουφεκια αλλα στο γαμο του καραγκιοζη για να ακριβολογουμε εκτος και μιλαμε για μονοβολο η το βραδυ της αναστασης. Κυνηγοι που ριχνουν στα 50 λεγοντε σμπαροκοποι η απλα αρχαριοι εως και επιπολαιοι για να μην πιασω τα γαλλικα. ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    Απαγορεύεται να ρίχνουμε μπαλοθιές την ανάσταση και σε γάμους

    Πρωτη φορα γραφω,θα συμφωνησω μαζι σου 1000000000000000000% ενας ταπεινος ιδιογωμοτης.

    φιλε chapuis κριμα νασαι απο το 10 στην παρεα μας και τωρα ακομα να γραφεις πρωτη φορα

    μια και ιδιογομωνεις θα χαρουμε πολυ να διαβαζουμε συζητουμε τα οποια οσα μας αρεσουν στην ιδιογομωση και οχι μονο.. και μεσα απο τα δικα σου νεα.

    αν φυσικα το επιθυμεις και εσυ .

    φιλικα Μαρκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #413390

    mark cal20 wrote:
    φιλε chapuis κριμα νασαι απο το 10 στην παρεα μας και τωρα ακομα να γραφεις πρωτη φορα μια και ιδιογομωνεις θα χαρουμε πολυ να διαβαζουμε συζητουμε τα οποια οσα μας αρεσουν στην ιδιογομωση και οχι μονο.. και μεσα απο τα δικα σου νεα. αν φυσικα το επιθυμεις και εσυ . φιλικα Μαρκος

    Μου θυμίζουν έντονα καμάκι οι λέξεις σου ή ξύπνησα κ@^!0μένος?

    Chapuis wrote:
    Πρωτη φορα γραφω,θα συμφωνησω μαζι σου 1000000000000000000% ενας ταπεινος ιδιογωμοτης.

    Καλώς όρισες στην μεγάλη μας παρέα Chapuis. Αν σου είναι εύκολο πες μας και κάτι για σένα όπως ύψος, βάρος, ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, ή απλά το όνομά σου βρε αδερφέ

    Aπαιχτος οπως παντα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #413391

    Καλώς όρισες Chapuis και καλή αρχή

    Μην τους πεις τίποτε γιατί είναι μασκαράδες ( Καρναβάλια έχουμε )

    αλλά ρίξε μια αιματος ούρων και θώρακος 

    θα σε περασει ακτινογρφία ο ksap

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #413400

     

    Καλη αναρωση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #413401

    Vardeos wrote:
    θα σε περασει ακτινογρφία ο ksap

    Δεν μπορώ να ασκήσω τα καθήκοντά μου για λίγο καθώς είχα ένα μικρό ατύχημα τις τελευταίες μέρες (Επισυνάπτω ακτινογραφία) Μόλις γιάνω θα τον αναλάβω προσωπικά

     

    Η ιδιογομωση ειναι ενα πολυ σοβαρο “αθλημα”.

    Την επομενη φορα να δωσεις ιδιαιτερη προσοχη στο καλιμπραρισμα του καλυκα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #413402

    Vardeos wrote:
    θα σε περασει ακτινογρφία ο ksap

    Δεν μπορώ να ασκήσω τα καθήκοντά μου για λίγο καθώς είχα ένα μικρό ατύχημα τις τελευταίες μέρες (Επισυνάπτω ακτινογραφία) Μόλις γιάνω θα τον αναλάβω προσωπικά

    Προφανως δε γνωριζεις οτι υπαρχει ειδικο εργαλειο για την πιεση της ταπας στο καλυκα 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #413403

    Βίκτωρα τις αγγουριες στο χωριο μου πλεον δεν τις δενουμε με καλαμι γιατι με εναν αερα σπανε τα ατιμα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    667
    zador στις #413413

     

     

    νεος ιδιογομοτης με μακρια μαλια βρισκετε στα χανια και ζητα  ανταλαγη εμπειριων στην ιδιογομοση χαχαχαχαχα 

    αφιερομενο στοus ksap-sniper 645

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,871 έως 9,885 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων