ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,561 έως 10,575 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429917

    αδυνατω να πιασω πληρως την συχνοτητα εκπομπης σου.

      δεν κανω εκπομπη ουτε στο ραδιοφονο ουτε στην τηλεοραση


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #429919

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>mark cal20 wrote:</div>
    γεια σου ρε νικο σαμος με τα ωραια σου!!!! αυτο το μαραφετι το βαζει καποιος στο κοντακι οταν δοκιμαζει φυσιγγια σε ζωντανο κοκορα ??? η αλοιφει τον κοκορα μ αυτο πριν του την πατικωσει ???? εχεις την συμπαθεια του τακη κως… του κωστα σετερ…του μπαμπη μπερετα και του παυλου φιατ,,, ολοι με τα ονοματα τους

    και αυτο

    τα σχολια αυτα νομιζω ολοι το ξερουν το διαβασαν αφορουσαν ενα προιον που μου καταλογισες οτι φτιαχνω με εμπεχτικο τροπο για δεν ειναι ετσι????? θελεις να βαλω και την παραθεση του ολου κειμενου???? οσο για το αλλο νομιζω ειναι ενας χαβαλες που αφορα καποιο φορουμ… μηπως εχεις καποιο φορουμ εσυ??? αν ναι τοτε καλως και θιχτηκες

    εγω εκανα χαβαλε,,, και με το δικιο μου,,, για κατι που δεν εισαι εσυ δεν αφορα εσενα !!!!!!!!!!!!!!!!  χελοου!!!!!!!Electric Shock

    εκανα χαβαλε και δεν τον παιρνω πισω φυσικα!!!!

    τωρα αν εσυ το πηρες ( δεν ξερω με  ποιο μηχανισμο) οτι ηταν για σενα  δεν μπορω να κανω τιποτα

    ειναι καθαρο θεμα συχνοτητων,,,,, οπως το φοβομουν αλλωστε και για αυτο  το αναφερα λιγο πριν

    σε καθε περιπτωση  δεν  εχω ουτε την ορεξη ουτε και το κινητρο να ασχοληθω με την ιδιεταιροτητα της εκπομης και της λιψης  της συχνοτητας που εκπεμπεις και λαμβανεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #429920

    μου φενετε μαρκο οτι δεν εχεις μεγαλη μνημη ααα και κατι αλλο το σαντουιτσακι ηταν μαπα που δοκημασα το χειμονα με ς4 1,55 ταπα 18μμ μετα χαρτακι μετα φελο και παλυ χαρτακι 32 γραμμαρια σκαγια και κλεισημω ρελιαστο

    κοιτα νικο δεν εκπλητομαι, μαπα ειναι το φυσιγγι αυτο καλα κανεις και δεν το γεμιζεις..

    απο την αλλη ξερω καμια 30 ατομα που το ριχνουν και τους παει καλα

    εγω τωρα τι να κανω????? να συνεχισω να την προτεινω για να μη What?!

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429921

    ΤΕΛΟΣ  =  THE END

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429922

    ΤΕΛΟΣ=THE END

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429923

    ΧΑβαλε κανω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #429924

    παραθετω την επιμαχη τουφεκια με το τεστακι της  στα 25μ με 4α σε 1χ1 χαρτι.

    τα βαρη ειναι λιγο διαφορετικα απ αυτα που λει ο φιλος μας  καθως και το υψος της μαλληνης

    τα σχετικα της ειναι γραμμενα πανω αριστερα

    εχει επανααναρτηθει και στο παρελθον το τεστ αυτο νομιζω.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429927

    μαρκο  εμενα στο δικο μου οπλο δεν την πηγενε αλλα απο οτι βλεπω στο δικο σου ειναι πολλυ καλη . Συχωρεσαι  για τα αλλα  καλη καρδια οπως γραφης και εσυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429928

    Μαρκο αυτη ηταν η γομοση ανοιξα το τετραδιο και την ειδα 1,5 0 με 32 ταπα κομενη 16 μμ και μετα σαντουτσακι και οχι 1,55 με 18μμ απλος δεν θυμομουν  δεν τη πηγενε το ΡΙΖΖΙΝΙ ΒΑΤΙΣΤΑ  μου εχει ξανασυμβη να δοκημασω ετοιμο φυσιγγιο και να ειναι μαπα στο ριζινι και στη μπενελι να γαζωνη

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #429970

    Τι έγινε ρε παιδιά?????? η αρχη του τέλους ειναι αυτή????? πως το λένε  αυτό που παθαίνεις μετά τα 50???? κσαπκτίριο

    Ξέρω όμως κάτι ηλικιωμένους γεροκυνηγούς που το κάνουν ακόμα…. Φτιάχνουν κάτι φυσίγγια σκέτη τρέλλα.

    Πέρα από την πλάκα όμως, μην το χαλάτε το θεματάκι…. Οι ιδιογομώσεις είναι απο τα πιο δυναμικά και ενδιαφέροντα κομμάτια του forum.

    Τα χαριτωμένα μηνυματάκια λοιπον θα απαναρτηθούν και θα εφαρμοστούν οι όροι χρήσης, κύριε ksap,  σε στέλνω για ψάρεμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #429980

    Aντε να σας βαλω 2 φυσιγγια που εφτιαξα προχτες για την εναρξη, αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομα. Για να γυρισουμε σε ιδιογομωτικο Mood

     

    γεμισμενα με ΜΒ32 και C7. Mαλλινη ταπα κανονικη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #429987

    Aντε να σας βαλω 2 φυσιγγια που εφτιαξα προχτες για την εναρξη, αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομα. Για να γυρισουμε σε ιδιογομωτικο Mood γεμισμενα με ΜΒ32 και C7. Mαλλινη ταπα κανονικη.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Α ρε αδελφε, γιατι βιαστηκες τοσο να φυγεις; Σου ευχομαι ηρεμα νερα και καλες ψαριες.</div>

     

    Ωραίος ο Βίκτορας

     

    Έχεις δοκιμάσει σε πίνακα ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #429989

    Oχι δυστυχως. Εχουν μαζευτει κατι ωραιοι τυποι εδω, και εχουν πυροβολησει το πινακα τοσο πολυ, που εχει ξεβαψει. Αναρωτιεμαι αν κοιτανε συγκεντρωσεις, ή απλα θελουν να δουν αν τα φυσιγγια τους παιρνουν φωτια ή οχι. Απ’οτι λεγανε εδω, ειναι σε διαδικασια αλλαγης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    168
    andreas78 στις #429992

    Μπράβο Βίκτωρα, εξαιρετικά!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #429993

    Με πιο όπλο θα τα ρίξεις και με τι τσοκ φίλε

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,561 έως 10,575 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων