ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,176 έως 11,190 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    43
    xristos στις #453312

    Δεν καταλαβαινω καθολου παντως ενα βιβλιο θα το παρω… ευχαριστω


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    667
    zador στις #453346

    Έχω ένα πρόβλημά μετά τα 100 μέτρα νιώθω την τουφεκιά μου λίγο αδύναμη……… ας με βοηθήσει κάποιος έμπειρος και σοβαρός ιδιογομωτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #453347

    και εγω αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα την συμβουλη ενός σοβαρου ιδιογομωτη , τα φυσίγγια μου τα κανουν σκονη τα πουλια , τι πρεπει να κανω για να μειωσω αυτό το φαινομενο ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #453349

    Χα χα! Zador βάλε διπλή δόση πυρίτιδα και Δημήτρη αντί για σκάγια βάλε ρύζι να είναι και έτοιμα για την κατσαρόλα με πιλάφι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #453354

    Έχω ένα πρόβλημά μετά τα 100 μέτρα νιώθω την τουφεκιά μου λίγο αδύναμη……… ας με βοηθήσει κάποιος έμπειρος και σοβαρός ιδιογομωτης

    Από τα λίγα που ξέρω μάλλον έχεις αδύναμα “κέντρα”

    και εγω αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα την συμβουλη ενός σοβαρου ιδιογομωτη , τα φυσίγγια μου τα κανουν σκονη τα πουλια , τι πρεπει να κανω για να μειωσω αυτό το φαινομενο ?

    Εσύ πρέπει να αδυνατίσεις λίγο τα “κέντρα” σου 😉

    Να ανταλλάξετε φυσίγγια το σκεφτήκατε ποτέ? 😀 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #453355

    και εγω αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα την συμβουλη ενός σοβαρου ιδιογομωτη , τα φυσίγγια μου τα κανουν σκονη τα πουλια , τι πρεπει να κανω για να μειωσω αυτό το φαινομενο ?

    Παρον μητσο πεσ μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    236
    KIKLADES στις #453358

    και εγω αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα την συμβουλη ενός σοβαρου ιδιογομωτη , τα φυσίγγια μου τα κανουν σκονη τα πουλια , τι πρεπει να κανω για να μειωσω αυτό το φαινομενο ?

    Πέρνα τα σκαγια πρώτα από ενα λουτρό από LOGO ΣΤΙΓΜΗΣ… ετσι με την κρούση του σκαγιού στο θηραμα η LOGO θα επανασυνδεσει τα αεριοποιημενα τμηματα και θα βρεις το πουλι ΑΝΕΠΑΦΟ ….. Δοκιμασμενο και καρατσεκαρισμένο …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    470
    xxpetros στις #453406

    Έχω ένα πρόβλημά μετά τα 100 μέτρα νιώθω την τουφεκιά μου λίγο αδύναμη……… ας με βοηθήσει κάποιος έμπειρος και σοβαρός ιδιογομωτης

    Δοκιμασες βλημα απο μπαζουκα ???
    Νομιζω οτι θα σε ικανοποιησει απο αποψη δυναμης !!! χα χα χα

    Φιλικα Πετρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #453473

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Δημητρης Benelli wrote:</div>
    και εγω αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα την συμβουλη ενός σοβαρου ιδιογομωτη , τα φυσίγγια μου τα κανουν σκονη τα πουλια , τι πρεπει να κανω για να μειωσω αυτό το φαινομενο ?

    Πέρνα τα σκαγια πρώτα από ενα λουτρό από LOGO ΣΤΙΓΜΗΣ… ετσι με την κρούση του σκαγιού στο θηραμα η LOGO θα επανασυνδεσει τα αεριοποιημενα τμηματα και θα βρεις το πουλι ΑΝΕΠΑΦΟ ….. Δοκιμασμενο και καρατσεκαρισμένο …

    σε ευχαριστω πολύ φιλε , με εσωσες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #453474

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Δημητρης Benelli wrote:</div>
    και εγω αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα την συμβουλη ενός σοβαρου ιδιογομωτη , τα φυσίγγια μου τα κανουν σκονη τα πουλια , τι πρεπει να κανω για να μειωσω αυτό το φαινομενο ?

    Παρον μητσο πεσ μου<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

    </div>

    Βαγγο , τι προτείνεις , εχω τεραστια δυναμη και μετα τα 100 μετρα , παει μπαλα , τι να κανω να ανoiξω λιγο την τουφεκια ? να παρω λες μια κανη Beretta ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #453487

    Μητσο θα φτιαξουμε την beneloberetta με καννη steelium και κωνους γυρω στους 60 ποντους με αλεζουαρ απο την σπυρου πατση.Θα καθεσαι στον Εβρο και θα βαρας τα παπια στην ουκρανια,και φυσικα set up με φeλοπατεντα δικια μου δεν σου λεω αλλα γιατι μας βλεπει ο ksap ,lol

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #453495

    μα καλα ρε Δημητρη με μονοβολο ριχνεις? μηπως πρεπει να καλεσεις σε μονομαχια τον Digweed?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #453497

    μα καλα ρε Δημητρη με μονοβολο ριχνεις? μηπως πρεπει να καλεσεις σε μονομαχια τον Digweed?

    αυτος φιλε ριχνει στα 130 μετρα , εγω στα 34,99 μ , στο μεγιστο δραστικο βεληνεκές δηλαδή του cal 12 , δεν συμφωνεις ? μηπως εσυ ξεπερνάς αυτό το οριο ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #453498

    δεν νομιζω οτι το μεγιστο δραστικο βεληνεκες ειναι στα 35 μετρα και το ξερεις αυτο επειδη εχεις παρει πουλια αρκετα μακρυτερα, οπως πολλοι αλλωστε
    εμεις τι κανουμε, μετα η κατανομη, το οπλο τελευταιο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #454085

    Έχει δοκιμάσει κάποιος να γεμίσει τροχιοδεικτικά φουσέκια? Θα δουλέψει άραγε η τσακμακόπετρα από αναπτήρα zippo μέσα στα σκάγια? Είμαι περίεργος να δώ σε ποιό γάμο πάνε οι μπαλωθιές μου όταν αστοχώ…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,176 έως 11,190 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων