περι θυροφυλακής

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #494965

    επαναφέρω το θέμα από την κατάψυξη για να δούμε το παρακάτω:
    <h1 class=”post-title item fn”>Εργασιακό Μπούλινγκ σε θηροφύλακα!</h1>

    Εργασιακό Μπούλινγκ σε θηροφύλακα!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #495012

    μάριε για να δείς τι μουν@π@ν@ είναι εκεί ψηλά…………σε νησί τον κυκλάδων στα 5 χλμ απο το λιμάνι γίνετε χαμος………………… υπάρχουν άτομα που είναι πάνω στα μηχανάκια με τα @πλ@ τους και όπου τα δούνε και περνάνε(απριλιάτικα),σταματάνε και αρχίζει το πανηγύρι (μέσα στην μέση του δρόμου)και μην νομίζεις οτι δεν ξέρει ο (θ) τι γίνετε,πάει την γυναικούλα του να κάνει τα ψωνια της,και πρόσεξε οταν κάποιος του είπε,ρε τι θα γίνει με αυτούς,γυρνάει και του λέει,ρε άσε με που θα πάω να ανακατευτώ με αυτούς να μου λείπει.

    κάποιοι πριν ξεκινήσει το κυνήγι (10-15) αυγούστου πάνε με βάρκες και βράδυ και μ@κελεύουν της πέρδικες,και μια φορά πήγαν κάποιοι που δεν τους ήξεραν να κυνηγήσουν νόμιμα {{στα μέρη τους}}και τους έστειλαν τον θηρ για έλεγχο…………

    και το ποιο καλό για το τέλος,πρίν ένα η δύο χρόνια αν θυμάμε καλά θα πήγεναν απο την αθήνα οι προισταμενοί του η κάτι τέτοιο τέλος πάντων,μία η δύο μέρες πιο πρίν χτυπάει το τηλέφωνο κάποιου ;;;;;;;; και του λέει οτι θα κατέβουν απο την αθήνα και μαζεψέ τους ;;;;;;;;;;;; μέχρι να φύγουν,και η πληροφορία ήρθε μέσα απο τα κεντρικά αν δεν κάνω λάθος.

    για να μην πώ για άλλο νησι τον κυκλάδων που βγένει για κυνηγι ο πρόεδρ@ς του συλλ@γου και χερετάει και εγώ δεν ξέρω πόσους που δεν έχουν κάν @δει@ και κυνηγ@νε μια χαρά στο βουνό απεναντί του κιόλας

    μαριε βρωμα παντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

    πρίν 2-3 χρόνια που είχα πει κάτι παρόμοιο με αυτό απο πάνω,προσπάθησαν κάποιοι να βρούν τα στοιχεία μου μέσω του φόρουμ,μάλλον (λέω εγώ)για να με τραβίξουν,αλλα τα παιδια απο εδώ μέσα τους έριξαν πόρτα και δεν έδωσαν τίποτα.

     

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων