Κ Ρ Α Χ Τ Ε Σ

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 16 έως 29 (από 29 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #117390

    Ναι ρε παιδιά …πόσο κάνουν τελικά ;

    Θα πηγαίνω για κυνήγι μαζί με κάποιον που δεν έχει άδεια και θα χρησιμοποιεί τον κράχτη. Θα είναι ένας νόμιμος πολίτης δηλαδή (!!!!!!!).
    (Ε ρε για αυτό το χρήμα τι άλλο θα ακούσουμε)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #356515

    [font=”Times New Roman”]Φίλε σορη αλλά δεν ρώτησα γιατί το ξέχασα αλλά ενδεικτικές τιμές στην Χίο ξεκινάνε από 100 ευρο και ανεβαίνουνε στην Πελοπόννησο από 150 και στην Θεσσαλονίκη από 130 βγάλε τώρα το περίπου για Αθήνα φίλε μου.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Τώρα για θέμα νόμου και ηθικής που γράφει ο φίλος μου.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Ξέρη κανένα πολιτικό που βγάζει νόμο χωρίς να έχει συμφέρον;[/font]

    [font=”Times New Roman”]Από την εισαγωγή παίρνει το κράτος τα τελονιατηκα της εισαγωγείς και το φ.π.α. από την πώληση του και από το δασαρχείο τα χρήματα από το πρόστιμο καθώς και επίσης τα χαρτόσημα τα παράβολα και όλα τα εύρο από τα έξοδα που κάνουμε στο δικαστήριο και να μην βάλλω τον καφετζή του δικαστηρίου ένα καφέ θα τον πιεις και αν πάρει και αναβολή δυο με τρεις είναι σίγουρη καφέδες.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Όταν βγει η απόφαση και δικαστής ξεκινάμε αγορά καινούργιου όπλου παράβολα όπλου γιατρού και τα τηαφτα, αγορά καινούργιου αυτοκινήτου μην παραπονιούνται οι μαντραδες, τώρα στην καλύτεροι να σου ρίξουνε 12 μήνες με εξαγορά και τριετή αναστολή, για βαλε 4.50 ευρο την ημέρα εξαγοράσιμοι ποινή επί 12 μήνες……[/font]

    [font=”Times New Roman”]Τη νομίζεις το κράτος σκέφτεται την κρίση και την ανεργία……. :D [/font]

    [font=”Times New Roman”] Άρα ανήθικο το κράτος και ο νόμος που έβγαλε και ανήθικος ο οπλοφόρος που τον αγοράζει. :unsure: :P [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #117393

    κώστα εγώ ένα που πήρα το πήρα 300 euro με "τηλεκοντρολ" αλλα άμα θέλεις θα βρούμε και φτηνότερα

    αλλα μην το "παρεξιγισουμε" το έχω για επιστημονικούς λόγους μιας και ασχολούμαι με την φύση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #117394

    Α, ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ……… ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗ…..!!!

    ΓΙΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ………ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΣΟΥΝ ΕΕΕ….???

    ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑΒΑΧΟ………….sorry ΚΙΟΛΑΣ …….ΑΛΛΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ………ΑΠΟ ΧΙΟ ….ΜΕΧΡΙ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ …!!!

    ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ……???

    ,

    ,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #356516

    [color=”#ff0000″]Α, ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ……… ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗ…..!!!

    ΓΙΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ………ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΣΟΥΝ ΕΕΕ….???

    ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑΒΑΧΟ………….sorry ΚΙΟΛΑΣ …….ΑΛΛΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ………ΑΠΟ ΧΙΟ ….ΜΕΧΡΙ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ …!!!

    ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ……???[/color]

    ,

    ,

    [font=”Times New Roman”]Ερευνά αγοράς δεν έχω κάνη αλλά τυχαίνει να έχω μάθη τα μαγαζιά στης περιοχές που γράφω που τα πουλάνε και πόσο τα πουλάνε ρουφιάνος δεν είμαι έτσι για πλάκα [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #356517

    Καλά μην νομίζετε ότι θα αλλάξει και τίποτα με τον καινούριο νόμο, δεν είδα να δυσκολεύονται να τα βρουν και χωρίς αυτόν, απλά θα χάσουν την μίζα οι μεσαζόντες, θα πέσουν οι τιμές και θα κοιμούνται παραπάνω οι θηροφυλακες που τρέχανε από βουνό σε βουνό σαν τρελοί κάθε βράδι, ελπίζω ξεκούραστοι πλέον να κάνουν πολύ περισσότερους ελέγχους για υπεράριθμα, όχι δηλαδή ότι θα πιάσουν και πολλούς αλλά λέω τώρα :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    134
    stega στις #117396

    Δεν συμφωνω, γιατι το οριο τωρα δεν το πιανανε, ενω τωρα οι 25 τσιχλες θεωρουντε δεδωμενες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #356526

    κώστα εγώ ένα που πήρα το πήρα 300 euro με "τηλεκοντρολ" αλλα άμα θέλεις θα βρούμε και φτηνότερα

    αλλα μην το "παρεξιγισουμε" το έχω για επιστημονικούς λόγους μιας και ασχολούμαι με την φύση

    [font=”Comic Sans MS”]Χρηστακο σε καλο δρομο εισαι και θα συμφωνησω με τον Γιωργο που σε αποκαλει φυσιολατρη!!
    Αφησες το ……….ι και επιασες τη Φυση.Φυσικα και δεν σε παρεξηγουμε και τα παντα χρηζουν "επιστημονικης ερευνας".Keep going!!!!!!!!!!!!!
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #356527

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Χρηστακο σε καλο δρομο εισαι και θα συμφωνησω με τον Γιωργο που σε αποκαλει φυσιολατρη!!
    Αφησες το ……….ι και επιασες τη Φυση.Φυσικα και δεν σε παρεξηγουμε και τα παντα χρηζουν "επιστημονικης ερευνας".Keep going!!!!!!!!!!!!![/size][/font][/b]

    ΩΧ………ΚΩΣΤΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΛΗΓΕΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΩΡΑ………!!!!

    ΥΠΟΝΟΕΙΣ ……ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ………..ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ……..?????

    ……..Η ΤΡΙΧΑ ΕΝΝΟΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ……!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    663
    RIOTDORO στις #356543

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!
    ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΚΡΑΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Μ.Λ…Α.ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΧΤΗΣ.ΜΕ ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΝΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΑ ΑΝΕΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟΝ ΚΡΑΧΤΗ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΙΑΣΤΕΙΣ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΑΓΡΙΟ ΘΗΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΟΠΛΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ!!!!!!!!!! :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #356555

    ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΑΓΡΙΟ ΘΗΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΟΠΛΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ!!!!!!!!!! :unsure:

    Αυτό Γιάννη γινότανε έτσι κ’ αλλιώς, τώρα θα γίνεται και νόμιμα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1158
    babis-lavrio στις #117433

    συγνωμη ρε παιδια ολλους αυτους τους κραχτες που πιανουναι καθε χρονο που τους πανε παντος με λυπη μου σας λεω οτι γνωρηζα καπια ατομα απο καπιο κυνηγετικο συλογο και μελοι αυτου που εβγεναν τη νυχτα υπηρεσιακα μαζεβαν 10 πχ μηχανακια παρουσιαζαν 2 αφου το τη μαζεβουν δεν ελεχεται και τα αλλα τα πουλουσαν το ευκολο χρημα ολοι ξερουν απο που προερχονται και που πωλουνται αλλα δεν κανουν τιποτα μονο φρουφρου και αρωματα να βουτηξουν ενα μικροφωνο η μια καμερα και να το παιξουν ιθηκολογοι υπαρχου και εξερεσεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #117448

    Για άλλη μια φορά από το 1823 έως σήμερα η πολιτεία δρα με γνώμονα μόνο το πολιτικό κόστος. Το μόνο που ενδιαφέρει είναι η ψήφος απ'όπου κι αν προέρχετε.
    Γιαυτό χαϊδεύουν λαθροθήρες,λαθραλειείς,καταπατητές και ιδιοκτήτες αυθαιρέτων και ο κατάλογος είναι ατελείωτος. Η ουσία είναι ότι η πολιτεία επικροτεί για να μην πώ ότι νομιμοποιεί την αφθαιρεσία.Οι κράχτες είναι το δένδρο στο δάσος των παρανομιών και της α τ ι μ ω ρ ι σ ί α ς……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #117459

    Για ποιο κρατος λετε ρε παιδια το διεφθαρμενο που ειναι πρωτο στα σκανδαλα και τις παρανομιες

    οσο για την θυροφυλακη το βραδυ τα μαζευει και το πρωι τα πουλαει χρονια τωρα ολοι νομιμοι δηλωνουμε αλλα ειμαστε¨?

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 16 έως 29 (από 29 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων