Συμβουλές για το SKEET

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 136 έως 150 (από 169 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    300
    EFKLIDIS στις #401565

    Oποιος δεν θελει να του  παιρνει το  οπλο  η  μπεκατσα  μονο  skeet !


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #401566

    Oποιος δεν θελει να του παιρνει το οπλο η μπεκατσα μονο skeet !

    ριχνεις φιλε skeet ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    300
    EFKLIDIS στις #401568

    Eχω παιξει καμμια 20αρια φορες ,μου  αρεσει αλλα ειμαι πολυ  μεγαλος να  ασχοληθω .αν  ημουν 40χρονια  νεωτερος  και με  χρημα και  χρονο καθε  μερα θα  επαιζα skeet για  μπεκατσα  και  trap για  περδικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #401569

    Eχω παιξει καμμια 20αρια φορες ,μου αρεσει αλλα ειμαι πολυ μεγαλος να ασχοληθω .αν ημουν 40χρονια νεωτερος και με χρημα και χρονο καθε μερα θα επαιζα skeet για μπεκατσα και trap για περδικα.

    υπαρχει και μια τριτη εκδοχη , να ριχνεις skeet για να ριχνεις σωστα skeet ,τεχνικα και σωστα , στο κυνυγι μονο παπια , φασσα κα τσιχλα κυνυγαω , και τρυγονι με τρελα , αλλα που να το βρεις ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    300
    EFKLIDIS στις #401578

    Το skeet ειναι  αθλημα εγω ειμαι ενας κυνηγος με  σκυλι η γρηγορη και  σωστη  επωμιση που  μαθαινει  καποιος παιζοντας λιγο  skeet  τον κανει καλυτερο στο  περπατητο . Καλα  τα  λεω ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #402277

    ενα πολυ ομορφο video http://youtu.be/o3Q-mW5pt_M

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #402286

    Το skeet ειναι αθλημα εγω ειμαι ενας κυνηγος με σκυλι η γρηγορη και σωστη επωμιση που μαθαινει καποιος παιζοντας λιγο skeet τον κανει καλυτερο στο περπατητο . Καλα τα λεω ?

    Πολύ θα ήθελα να κυνηγήσω περπατητή τσίχλα, με καλό καιρό και λίγα ρούχα, με κάτι σκοπευταράδες σκηταδόρους … 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    247
    duckaholic στις #402287

    ενα πολυ ομορφο video http://youtu.be/o3Q-mW5pt_M%5B/quote]

    Ήμουν εκεί. Πραγματικά αξέχαστες στιγμές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #402400

    Δημητρης Benelli wrote:

    ενα πολυ ομορφο video http://youtu.be/o3Q-mW5pt_M/quote] Ήμουν εκεί. Πραγματικά αξέχαστες στιγμές.

    ολα τα λεφτα ειναι ο πανυγυρισμος του Benelli , ο ονειρο επιτελους εγινε πραγματικοτητα , ποσοι απο εμας μπορουμε να φανταστουμε τι χρειαζεται για να φτασει καποιος σε αυτα τα επιπεδα ? και δεν μιλαω μονο για χρημα αλλα και γαι την προσπαθεια – θυσιες που πρεπει να γινουν , τελικα ειναι απο τα πιο σκληρα σπορ η σκοποβολη , η δεν ειναι ετσι Λεωνιδα ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    247
    duckaholic στις #402408

    duckaholic wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:

    ενα πολυ ομορφο video http://youtu.be/o3Q-mW5pt_M/quote] Ήμουν εκεί. Πραγματικά αξέχαστες στιγμές.

    ολα τα λεφτα ειναι ο πανυγυρισμος του Benelli , ο ονειρο επιτελους εγινε πραγματικοτητα , ποσοι απο εμας μπορουμε να φανταστουμε τι χρειαζεται για να φτασει καποιος σε αυτα τα επιπεδα ? και δεν μιλαω μονο για χρημα αλλα και γαι την προσπαθεια – θυσιες που πρεπει να γινουν , τελικα ειναι απο τα πιο σκληρα σπορ η σκοποβολη , η δεν ειναι ετσι Λεωνιδα ?

    Έτσι είναι, αλλά είναι πολύ σκληρός ο πρωταθλητισμός σε όλα τα ολυμπιακά αθλήματα. Απλά η σκοποβολή είναι ίσως πιο πολύπλευρη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #402452

    ΚΑΛΟΣ Ο BENELLI ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ VIDEO ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΛΕΙΟΚΑΝΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΣΚΕΕΤ ΜΙΤΤΑΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΑΣ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #402455

    σκοπευταράδες σκηταδόρους …

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J7LRfjEujaQ   :mrgreen:  :mrgreen:

     

    υγ.φαντάζομαι επιτρέπεται το χιούμορ στο τόπικ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    247
    duckaholic στις #402461

    ΚΑΛΟΣ Ο BENELLI ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ VIDEO ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΛΕΙΟΚΑΝΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΣΚΕΕΤ ΜΙΤΤΑΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΑΣ

    Τι σχέση έχει το τεράστιο επίτευγμα αυτών των παιδιών με το αν η χώρα τους είναι μπανανία;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #402483

    angelo40 wrote:
    ΚΑΛΟΣ Ο BENELLI ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ VIDEO ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΛΕΙΟΚΑΝΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΣΚΕΕΤ ΜΙΤΤΑΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΑΣ

    Τι σχέση έχει το τεράστιο επίτευγμα αυτών των παιδιών με το αν η χώρα τους είναι μπανανία;

    [/quote ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΤΟ  ΕΘΝΟΣΗΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ Η ΟΧΙ ΚΑΝΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΡΑΝΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΡΕΘΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΥΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥΣ   ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ  ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ  ΕΔΩΣΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ  ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #402501

    mr Perfect Ευθυμης Μιττας , 150 στα 150 http://youtu.be/TpDfphIW0-o

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 136 έως 150 (από 169 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων