ΟΡΤΥΚΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,236 έως 5,250 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #415200

    ΑΣ ΠΩ Κ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ.

    ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ

    ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΛΙΟΣΠΟΡΟ

    ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ

    ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ

    Ο ΦΙΛΟΣ.

    ΕΦΤΑΣΑ ΠΡΙΝ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ Κ ΠΑΡΚΑΡΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΗΛΙΟΣΠΟΡΑ,

    ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΟΡΤΥΚΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ

    ΑΥΤΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΓΡΙΕΣ,

    ΤΙΚΤΙΚ ΤΙΚ ΤΙΚΤΙΚ ΤΙΚ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,Ε ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΛΕΩ ΚΑΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

    ΕΒΑΛΑΝ,ΝΑ ΣΗΜΠΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ

    ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΟΥΤΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ

    ΜΕΡΙΚΑ,ΕΝΩ ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ

    Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ Κ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΧΩΡΑΦΙΟΥ.

    ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.30 ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΠΟ

    Τ ΑΜΑΞΙ Κ ΠΗΓΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ

    ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΡΡΡΡΡΡΡ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ

    Κ ΤΟΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΝΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΤΥΚΙ Κ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ,

    ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΩΡΑΦΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

    ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 3 ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΕΓΩ Κ ΔΥΟ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ.

    ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΑΝ ΣΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ.

    ΑΦΟΥ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤΑ ΗΡΘΑΝ ΤΡΕΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ Κ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ

    ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΡΤΕΡΙ,ΑΦΟΥ ΣΤΡΙΜΩΧΤΗΚΑΜΕ Κ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΟΥΤΕ

    10 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ.

    ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΟ ΣΤΥΛ ΧΩΡΙΣ ΣΚΥΛΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ 5-10 ΣΤΡΕΜΜΑΤΩΝ

    ΠΗΡΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 12 ΠΟΥΛΙΑ.

    ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΕΤΤΕΡ ΚΟΥΤΑΒΙ Κ ΠΗΡΕ

    ΑΛΛΑ 5 ΠΟΥΛΑΚΙΑ.

    ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΔΙΠΛΑΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝΕ.

    ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

    Κ ΗΡΘΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ…

    ΙΣΩΣ ΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Κ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΙΣ ΚΑΛΑΜΑΓΡΙΕΣ

    ΜΕ ΚΑΝΑ ΣΚΥΛΙ Κ ΒΑΡΟΥΣΕ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΓΩ ΝΑΛΕΓΑ ΟΤΙ

    ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Κ ΤΧΕ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΕΙ….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #415228

    Chris-Kaz wrote:
    Σήμερα κάτι έγινε. Σήκωσε το σκυλάκι μου 11 πουλιά ντοπιάρικα όλα φερμαριστά, τουφέκισα τα 10 και πήρα τα 8. Σημειώστε ότι σήκωσε και 2 ορτυκομάνες!!! Αναμένουμε… Χρήστος
    Κομοτηνή

    Έχω ξαναπεί πως φέτος εδώ δεν έκανε κανένα πέρασμα. Το παραπάνω ποστ το έκανα 6 Οκτωβρίου σελ 331. Έβαλα και φωτογραφία. Τα πουλιά αυτά τα είχα κάνεισε δύο ωρίτσες. Σημαίνει ότι τα καρπώθηκα με παράνομο τρόπο; Ήταν σε περιοχή όπου περιμένουμε περάσματα και ελέγχεται πάντα από θηροφυλακή αλλά και από την πολυκοσμία που είχε κάθε πρωί. Απλά πιστεύω πως ήταν ένα μάζεμα από ντόπια ορτύκια. Μάζεμα λέμε τη συγκέντρωση ντοπιάρικών πουλιών σε μικρά χωράφακια λίγο πριν μεταναστεύσουν.

    Χρήστος
    Κομοτηνή

    ΤΈΛΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    384
    ΙΝΠ στις #415243

    Φιλος σε κυκλαδονησι πηρε τρεις φερμες εχθες  με το σεττερακι του.

    Τυχεροι οσοι ειναι σε μικρες αποστασεις απο τοπους περασματων.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #415262

    ΑΣ ΠΩ Κ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ. ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΛΙΟΣΠΟΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ. ΕΦΤΑΣΑ ΠΡΙΝ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ Κ ΠΑΡΚΑΡΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΗΛΙΟΣΠΟΡΑ, ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΟΡΤΥΚΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΓΡΙΕΣ, ΤΙΚΤΙΚ ΤΙΚ ΤΙΚΤΙΚ ΤΙΚ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,Ε ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΛΕΩ ΚΑΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΒΑΛΑΝ,ΝΑ ΣΗΜΠΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΟΥΤΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ,ΕΝΩ ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ Κ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΧΩΡΑΦΙΟΥ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.30 ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΠΟ Τ ΑΜΑΞΙ Κ ΠΗΓΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΡΡΡΡΡΡΡ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ Κ ΤΟΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΝΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΤΥΚΙ Κ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ, ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΩΡΑΦΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 3 ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΕΓΩ Κ ΔΥΟ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ. ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΑΝ ΣΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ. ΑΦΟΥ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤΑ ΗΡΘΑΝ ΤΡΕΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ Κ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΡΤΕΡΙ,ΑΦΟΥ ΣΤΡΙΜΩΧΤΗΚΑΜΕ Κ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΟΥΤΕ 10 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ. ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΟ ΣΤΥΛ ΧΩΡΙΣ ΣΚΥΛΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ 5-10 ΣΤΡΕΜΜΑΤΩΝ ΠΗΡΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 12 ΠΟΥΛΙΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΕΤΤΕΡ ΚΟΥΤΑΒΙ Κ ΠΗΡΕ ΑΛΛΑ 5 ΠΟΥΛΑΚΙΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΔΙΠΛΑΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝΕ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ Κ ΗΡΘΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ… ΙΣΩΣ ΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Κ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΙΣ ΚΑΛΑΜΑΓΡΙΕΣ ΜΕ ΚΑΝΑ ΣΚΥΛΙ Κ ΒΑΡΟΥΣΕ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΓΩ ΝΑΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Κ ΤΧΕ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΕΙ….

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    εχεις pm

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #415290

    Φιλος σε κυκλαδονησι πηρε τρεις φερμες εχθες  με το σεττερακι του. Τυχεροι οσοι ειναι σε μικρες αποστασεις απο τοπους περασματων.

    Και εγώ άκουσα ότι κάποιος τσοπάνης σήκωσε 2 ορτύκια χθες. Εγώ δεν έχω τύχει σε κάποια συνάντηση ακόμα.

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #415417

    Κύριοι, σε μερικά θέματα παρατηρείται η ανάρτηση μηνυμάτων άσχετων με το αντικείμενο της συζήτησης, που οξύνουν τα πνεύματα και αποπροσανατολίζουν, στην καλύτερη περίπτωση την πορεία της συζήτησης.

     

    Σας ενημερώνουμε ότι στο εξής θα διαγράφονται άμεσα τα μηνύματα που δημιουργούν οξύτητα και ωθούν τη συζήτηση σε εκτροχιασμό είτε προκαλώντας με τη φρασεολογία τους, είτε εντέχνως προσπαθούν να οδηγήσουν την συζήτηση σε ένταση.

    Σε όσους αναρτούν τέτοιου είδους μηνύματα θα επιβάλλεται ποινή αποκλεισμού από τις συζητήσεις για χρονικό διάστημα που θα αποφασίζει η διαχείριση.

    Καλώ όλους να ενημερωθούν για άλλη μια φορά για τους όρους χρήσης και αν κάποιος θέλει την όποια διευκρίνιση να μας απευθύνει ερώτημα με προσωπικό μήνυμα.

    Για άλλη μια φορά τονίζω με τον πιο σαφή τρόπο ότι δε θα γίνουν ανεκτές στο μέλλον τέτοιου είδους συμπεριφορές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #415629

    ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΟΡΤΥΚΙΑ ΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΙΣ ΚΑΤΙ’’

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    kinigos-volos στις #415641

    Κύριοι σε εμας δεν έχει εμφανιστεί κάτι.Ασε που κάθε μέρα βρέχει..Ακόμα κάνουμε απο καμία βόλτα για καμία μακρομύτα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #415655

    ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΟΡΤΥΚΙΑ ΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΙΣ ΚΑΤΙ’’

     

    σημερα το πληροφορηθηκα κι εγω απο αρκετα εγκυρη πηγη!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #415657

    Και εγώ ακούω ρε παιδιά, αλλά δεν έχω πέσει σε συνάντηση ακόμα. Σήμερα θα ψάξω παραπάνω ώρα και σε πιο πονηρά σημεία διότι οι σταριές έχουν μεγαλώσει πάρα πολύ φέτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #415704

    τζιφος τελικα…,1 ωριτσα ψαξαμε τιποτα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #415715

    Και εγώ τα ίδια περίπου δύο ώρες χωρίς κάποιο αποτέλεσμα, είχα και ένα καβγά με έναν τσοπάνη διότι του πατούσα τα σπαρτά λέει… Άντε να βγάλεις άκρη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #415827

    Μόλις γύρισα μετά από ένα ακόμα εκπαιδευτικό και είχα μια συνάντηση, σε διπλανό χτήμα ένας φίλος σήκωσε ακόμα ένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #415830

    αντε μπραβο΄….. αρχισαν να ερχονται πουλακια ε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #415836

    αντε μπραβο΄….. αρχισαν να ερχονται πουλακια ε?

    Ρε φίλε αν έρθουν μη μου τα αγριέψετε και φύγουν σε παρακαλώ, γιατί σκοπεύω να ανηφορίσω προς τα πάνω στην έναρξη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,236 έως 5,250 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων