ΟΡΤΥΚΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,311 έως 5,325 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #419537

    Παιδιά και κάτι άλλο. Τώρα ψεκάζουν τα σιτάρια με φυτοφάρμακα. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν!!! Την Κυριακή είχαμε αγώνες με τον Κυνοφιλικό Όμιλο Κομοτηνής και όλοι σχολιάσαμε το γεγονός ότι μύριζε έντονα φυτοφάρμακο…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #419566

    Παιδιά και κάτι άλλο. Τώρα ψεκάζουν τα σιτάρια με φυτοφάρμακα. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν!!! Την Κυριακή είχαμε αγώνες με τον Κυνοφιλικό Όμιλο Κομοτηνής και όλοι σχολιάσαμε το γεγονός ότι μύριζε έντονα φυτοφάρμακο…

    Χρήστος
    Κομοτηνή

    γιαυτο μαλλον τα σκυλια μας δεν βρηκαν περδικες … βουλωσαν τα ρουθουνια τους χρηστο απο το φαρμακο… χαχαχαχαχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #419567

    Chris-Kaz wrote:
    Παιδιά και κάτι άλλο. Τώρα ψεκάζουν τα σιτάρια με φυτοφάρμακα. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν!!! Την Κυριακή είχαμε αγώνες με τον Κυνοφιλικό Όμιλο Κομοτηνής και όλοι σχολιάσαμε το γεγονός ότι μύριζε έντονα φυτοφάρμακο… Χρήστος
    Κομοτηνή

    γιαυτο μαλλον τα σκυλια μας δεν βρηκαν περδικες … βουλωσαν τα ρουθουνια τους χρηστο απο το φαρμακο… χαχαχαχαχ

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Μόνο βούλωσαν οι μύτες; Ματούρωσαν τα ζωντανά! χαχαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #419817

    καλησπερα παιδια, το βιντεο ειναι απο χτεσινο εκπαιδευτικο σε ορτυκι. καναμε 9 σηκωματα, και τα σκυλια που ειναι στο βιντεο εκτος του εμπειρου ασπρομαυρου ποιντερ τα αλλα ειναι ολα κουταβια τα 2 σεττερακια που ειναι μαζι ειναι 7 μηνων, η σκυλα η πορτοκαλι ποιντερ ειναι 2 χρονων και η δικια μου η σεττερ που κανει συνενεση ξαπλωτη ειναι 17 μηνων.

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    http://www.youtube.com/watch?v=GkoxeqMs_Ck&feature=youtu.be

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #419824

    ωραιος Λευτερη.

    τα σκυλια φαινεται οτι εχουν καλη συνεργασια μεταξυ τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #419869

    ωραιος Λευτερη. τα σκυλια φαινεται οτι εχουν καλη συνεργασια μεταξυ τους.

     να εισαι καλα παναγιωτη, οντως δουλευαν καλα, και τα μικρα παρα την ηλικια τους ηταν πολυ σοβαρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #419936

    καλησπερα παιδια, το βιντεο ειναι απο χτεσινο εκπαιδευτικο σε ορτυκι. καναμε 9 σηκωματα, και τα σκυλια που ειναι στο βιντεο εκτος του εμπειρου ασπρομαυρου ποιντερ τα αλλα ειναι ολα κουταβια τα 2 σεττερακια που ειναι μαζι ειναι 7 μηνων, η σκυλα η πορτοκαλι ποιντερ ειναι 2 χρονων και η δικια μου η σεττερ που κανει συνενεση ξαπλωτη ειναι 17 μηνων. [/URL] Uploaded with ImageShack.us http://www.youtube.com/watch?v=GkoxeqMs_Ck&feature=youtu.be

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΠΟΥ  ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ . ΣΕ ΠΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ΄΄

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #419955

    lefteris.k wrote:
    καλησπερα παιδια, το βιντεο ειναι απο χτεσινο εκπαιδευτικο σε ορτυκι. καναμε 9 σηκωματα, και τα σκυλια που ειναι στο βιντεο εκτος του εμπειρου ασπρομαυρου ποιντερ τα αλλα ειναι ολα κουταβια τα 2 σεττερακια που ειναι μαζι ειναι 7 μηνων, η σκυλα η πορτοκαλι ποιντερ ειναι 2 χρονων και η δικια μου η σεττερ που κανει συνενεση ξαπλωτη ειναι 17 μηνων. [/URL] Uploaded with ImageShack.us http://www.youtube.com/watch?v=GkoxeqMs_Ck&feature=youtu.be [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ . ΣΕ ΠΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ΄΄

    γιαννενα ειναι φιλε μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #420056

    …..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #420088

    γιαννενα ειναι φιλε μου.

    ΩΡΑΙΑ  ΣΥΝΕΝΕΣΗ…………ΜΥΡΙΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ.

    ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΕΡΜΕΣ ΜΟΥ………ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ………..ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

    ΦΙΛΙΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #420116

    STAVRAETOS wrote:

    lefteris.k wrote:
    καλησπερα παιδια, το βιντεο ειναι απο χτεσινο εκπαιδευτικο σε ορτυκι. καναμε 9 σηκωματα, και τα σκυλια που ειναι στο βιντεο εκτος του εμπειρου ασπρομαυρου ποιντερ τα αλλα ειναι ολα κουταβια τα 2 σεττερακια που ειναι μαζι ειναι 7 μηνων, η σκυλα η πορτοκαλι ποιντερ ειναι 2 χρονων και η δικια μου η σεττερ που κανει συνενεση ξαπλωτη ειναι 17 μηνων. [/URL] Uploaded with ImageShack.us http://www.youtube.com/watch?v=GkoxeqMs_Ck&feature=youtu.be [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ . ΣΕ ΠΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ΄΄

    γιαννενα ειναι φιλε μου.

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    EXΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΙΟ ΚΟΧΛΙΟΥΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΚΗ ΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΥΡΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #420120

    lefteris.k wrote:

    STAVRAETOS wrote:

    lefteris.k wrote:
    καλησπερα παιδια, το βιντεο ειναι απο χτεσινο εκπαιδευτικο σε ορτυκι. καναμε 9 σηκωματα, και τα σκυλια που ειναι στο βιντεο εκτος του εμπειρου ασπρομαυρου ποιντερ τα αλλα ειναι ολα κουταβια τα 2 σεττερακια που ειναι μαζι ειναι 7 μηνων, η σκυλα η πορτοκαλι ποιντερ ειναι 2 χρονων και η δικια μου η σεττερ που κανει συνενεση ξαπλωτη ειναι 17 μηνων. [/URL] Uploaded with ImageShack.us http://www.youtube.com/watch?v=GkoxeqMs_Ck&feature=youtu.be [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ . ΣΕ ΠΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ΄΄

    γιαννενα ειναι φιλε μου. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    EXΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΙΟ ΚΟΧΛΙΟΥΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΚΗ ΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΥΡΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ

      οι παππουδες ειναι απο σταυρακι ειναι κανα χιλιομετρο εξω απο τα γιαννενα.  απο τη μανα μου εχω χωριο το καναλι της πρεβεζας. αλλα ειναι γνωστο οτι τα γιαννενα εχουν πανεμορφα χωρια, και δεν το λεω επειδη ειμαι γιαννιωτης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #420151

    STAVRAETOS wrote:

    lefteris.k wrote:

    STAVRAETOS wrote:

    lefteris.k wrote:
    καλησπερα παιδια, το βιντεο ειναι απο χτεσινο εκπαιδευτικο σε ορτυκι. καναμε 9 σηκωματα, και τα σκυλια που ειναι στο βιντεο εκτος του εμπειρου ασπρομαυρου ποιντερ τα αλλα ειναι ολα κουταβια τα 2 σεττερακια που ειναι μαζι ειναι 7 μηνων, η σκυλα η πορτοκαλι ποιντερ ειναι 2 χρονων και η δικια μου η σεττερ που κανει συνενεση ξαπλωτη ειναι 17 μηνων. [/URL] Uploaded with ImageShack.us http://www.youtube.com/watch?v=GkoxeqMs_Ck&feature=youtu.be [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ . ΣΕ ΠΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ΄΄

    γιαννενα ειναι φιλε μου. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    EXΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΙΟ ΚΟΧΛΙΟΥΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΚΗ ΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΥΡΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ

    οι παππουδες ειναι απο σταυρακι ειναι κανα χιλιομετρο εξω απο τα γιαννενα. απο τη μανα μου εχω χωριο το καναλι της πρεβεζας. αλλα ειναι γνωστο οτι τα γιαννενα εχουν πανεμορφα χωρια, και δεν το λεω επειδη ειμαι γιαννιωτης.

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΑΞΙΖΕΙ ΝΑΤΟ ΛΕΣ ΓIATH ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #420291

    λιγα ορτυκακια και σημερα στα σπατα!! εχουν μεγαλωσει πολυ τα χορτα ομως και δεν ειναι ευκολη υποθεση!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #420391

    λιγα ορτυκακια και σημερα στα σπατα!! εχουν μεγαλωσει πολυ τα χορτα ομως και δεν ειναι ευκολη υποθεση!!!

    λιγα ορτυκακια και σημερα στα σπατα!! εχουν μεγαλωσει πολυ τα χορτα ομως και δεν ειναι ευκολη υποθεση!!!

    ΚΑΙ  ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ  ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΣΠΑΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ΄΄ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ΄΄ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΟΡΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΙΑΠΕΡΑΣΤΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,311 έως 5,325 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων