ΟΡΤΥΚΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,506 έως 5,520 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    SPIROS στις #435399

    re paidia ksereis kanenas an epesan ortukia sta giannena? dn exw paei katholou!! an gnwrizei kanenas k thelei na m pei as me enhmerosei !!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #435414

    re paidia ksereis kanenas an epesan ortukia sta giannena? dn exw paei katholou!! an gnwrizei kanenas k thelei na m pei as me enhmerosei !!!!

    oxi file moy den ema8a kati gia ta giannena alla Ριντ δε τερμσ οφ γιουζ οφ δε φορουμ εντ Πλιζ ραιτ γκρεεκ re patriot, giati mas ebgales ta matia 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    vagelis61 στις #435424

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>SPIROS wrote:</div>
    re paidia ksereis kanenas an epesan ortukia sta giannena? dn exw paei katholou!! an gnwrizei kanenas k thelei na m pei as me enhmerosei !!!!

    oxi file moy den ema8a kati gia ta giannena alla Ριντ δε τερμσ οφ γιουζ οφ δε φορουμ εντ Πλιζ ραιτ γκρεεκ re patriot, giati mas ebgales ta matia :D <br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Ωραίος ο Ksap…!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #435449

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us
    Χθες βράδυ είχαμε καταιγίδα, το πρωί με τη δροσούλα και άφθονη λάσπη πήγα στο χέρσο του κάμπου που κρατά κάτι πουλάκια, τα βρήκα διάσπαρτα και δέν καθόταν καθόλου μόλις πλησίαζαν τα σκυλιά πεταγόταν, βρήκα 5 πήρα 2 και έχασα και ένα, το ικανοποιητικό για μένα είναι ότι είδα φέρμα, συναίνεση και απόρτ απο τη νεαρή σκυλίτσα μου την Έλενα!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #435469

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us<br>
    Χθες βράδυ είχαμε καταιγίδα, το πρωί με τη δροσούλα και άφθονη λάσπη πήγα στο χέρσο του κάμπου που κρατά κάτι πουλάκια, τα βρήκα διάσπαρτα και δέν καθόταν καθόλου μόλις πλησίαζαν τα σκυλιά πεταγόταν, βρήκα 5 πήρα 2 και έχασα και ένα, το ικανοποιητικό για μένα είναι ότι είδα φέρμα, συναίνεση και απόρτ απο τη νεαρή σκυλίτσα μου την Έλενα!!!!!!!!!!

    μπραβο φιλε στεφανε αντε με το καλο φιλε η κουταβα να παει καλα ,και συ αρχιζεις να τα ροκανιζεις σιγα σιγα …. ευχομαι τα καλυτερα, χαιρετισματα στην κυρα να δωσεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #435486

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>stefanos64 wrote:</div>
    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us<br><br>
    Χθες βράδυ είχαμε καταιγίδα, το πρωί με τη δροσούλα και άφθονη λάσπη πήγα στο χέρσο του κάμπου που κρατά κάτι πουλάκια, τα βρήκα διάσπαρτα και δέν καθόταν καθόλου μόλις πλησίαζαν τα σκυλιά πεταγόταν, βρήκα 5 πήρα 2 και έχασα και ένα, το ικανοποιητικό για μένα είναι ότι είδα φέρμα, συναίνεση και απόρτ απο τη νεαρή σκυλίτσα μου την Έλενα!!!!!!!!!

    μπραβο φιλε στεφανε αντε με το καλο φιλε η κουταβα να παει καλα ,και συ αρχιζεις να τα ροκανιζεις σιγα σιγα …. ευχομαι τα καλυτερα, χαιρετισματα στην κυρα να δωσεις<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Γειά σου Βίκτωρα να σαι καλά. Θα τα δώσω ευχαρίστως !!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    667
    zador στις #435489

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>SPIROS wrote:</div>
    re paidia ksereis kanenas an epesan ortukia sta giannena? dn exw paei katholou!! an gnwrizei kanenas k thelei na m pei as me enhmerosei !!!!

    oxi file moy den ema8a kati gia ta giannena alla Ριντ δε τερμσ οφ γιουζ οφ δε φορουμ εντ Πλιζ ραιτ γκρεεκ re patriot, giati mas ebgales ta matia :D

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    xaxaxaxxaaxxaxax

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #435497

    Κάτι άκουσα ότι στη Βουλγαρία απαγορεύτηκαν τα μηχανάκια με αυστηρότατες ποινές. Δεν ξέρω αν αληθεύει. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας πληροφορήσει. Το θέμα είναι σοβαρό!!! <!–?xml:namespace prefix = “o” ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:office” /–>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #435520

    Κάτι άκουσα ότι στη Βουλγαρία απαγορεύτηκαν τα μηχανάκια με αυστηρότατες ποινές. Δεν ξέρω αν αληθεύει. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας πληροφορήσει. Το θέμα είναι σοβαρό!!! <!–?xml:namespace prefix = «o» ns = «urn:schemas-microsoft-com:office:office» /–><br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος<br>
    Κομοτηνή

    </div>

    xaxaxax ποιος το λεει αυτο χρηστο; χαμος γινεται εχω γνωστο εκει του το μηχανακι βαραει απο τις 5 αυγουστου νυχτα μερα και κλεινει τελοι οκτομβρη τοσο απλα και οταν βλεπεις φωτο με ορτυκια απο βουλγαρια να ξερεις ο τι ειναι ολα μεζεμενα με το μηχανιμα και ερχονται η πακεταδες οι ελληνες με τα εργαλεια τα σκυλια τους (χαχαχαχαχαχ) και σου δειχνουν τα νουμερα ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #435526

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Chris-Kaz wrote:</div>
    Κάτι άκουσα ότι στη Βουλγαρία απαγορεύτηκαν τα μηχανάκια με αυστηρότατες ποινές. Δεν ξέρω αν αληθεύει. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας πληροφορήσει. Το θέμα είναι σοβαρό!!! <!–?xml:namespace prefix = «o» ns = «urn:schemas-microsoft-com:office:office» /–><br>
    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    Χρήστος<br>
    Κομοτηνή </div>

    xaxaxax ποιος το λεει αυτο χρηστο; χαμος γινεται εχω γνωστο εκει του το μηχανακι βαραει απο τις 5 αυγουστου νυχτα μερα και κλεινει τελοι οκτομβρη τοσο απλα και οταν βλεπεις φωτο με ορτυκια απο βουλγαρια να ξερεις ο τι ειναι ολα μεζεμενα με το μηχανιμα και ερχονται η πακεταδες οι ελληνες με τα εργαλεια τα σκυλια τους (χαχαχαχαχαχ) και σου δειχνουν τα νουμερα ….

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ</div>

    Βίκτωρα ξέρεις τι μου θύμισες; “Τζακ ορτύκι”, “Τζακ μπεκάτσα” χαχαχαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #435532

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Chris-Kaz wrote:</div>
    Κάτι άκουσα ότι στη Βουλγαρία απαγορεύτηκαν τα μηχανάκια με αυστηρότατες ποινές. Δεν ξέρω αν αληθεύει. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας πληροφορήσει. Το θέμα είναι σοβαρό!!! <!–?xml:namespace prefix = «o» ns = «urn:schemas-microsoft-com:office:office» /–><br><br>
    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>
    Χρήστος<br><br>
    Κομοτηνή

    </div>

    xaxaxax ποιος το λεει αυτο χρηστο; χαμος γινεται εχω γνωστο εκει του το μηχανακι βαραει απο τις 5 αυγουστου νυχτα μερα και κλεινει τελοι οκτομβρη τοσο απλα και οταν βλεπεις φωτο με ορτυκια απο βουλγαρια να ξερεις ο τι ειναι ολα μεζεμενα με το μηχανιμα και ερχονται η πακεταδες οι ελληνες με τα εργαλεια τα σκυλια τους (χαχαχαχαχαχ) και σου δειχνουν τα νουμερα ….<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    AYTA EINAI TA ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΩΝΤΑΙ?????????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #435549

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>BIK wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Chris-Kaz wrote:</div><br>
    Κάτι άκουσα ότι στη Βουλγαρία απαγορεύτηκαν τα μηχανάκια με αυστηρότατες ποινές. Δεν ξέρω αν αληθεύει. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας πληροφορήσει. Το θέμα είναι σοβαρό!!! <!–?xml:namespace prefix = «o» ns = «urn:schemas-microsoft-com:office:office» /–><br><br>
    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>
    Χρήστος<br><br>
    Κομοτηνή </div>

    xaxaxax ποιος το λεει αυτο χρηστο; χαμος γινεται εχω γνωστο εκει του το μηχανακι βαραει απο τις 5 αυγουστου νυχτα μερα και κλεινει τελοι οκτομβρη τοσο απλα και οταν βλεπεις φωτο με ορτυκια απο βουλγαρια να ξερεις ο τι ειναι ολα μεζεμενα με το μηχανιμα και ερχονται η πακεταδες οι ελληνες με τα εργαλεια τα σκυλια τους (χαχαχαχαχαχ) και σου δειχνουν τα νουμερα ….

    <hr />

    <div class=»bbp-reply-signature»>ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ</div>

    Βίκτωρα ξέρεις τι μου θύμισες; «Τζακ ορτύκι», «Τζακ μπεκάτσα» χαχαχαχαχαχαχα<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος<br>
    Κομοτηνή

    </div>

    xaxaxxaa λιγα για τον προεδρο ε…. χιχιχι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ στις #435620

    υπάρχει καμιά λύση για τις κολλητσίδες, τις μουχρίτσες και τα αγκάθια στα σέττερ;;;; το καθάρισμα μετα το κυνηγι στα ορτύκια έχει γίνει μαρτύριο !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/05/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    87
    ΒΑΡ-ΟΝΟΣ στις #435630

    υπάρχει καμιά λύση για τις κολλητσίδες, τις μουχρίτσες και τα αγκάθια στα σέττερ;;;; το καθάρισμα μετα το κυνηγι στα ορτύκια έχει γίνει μαρτύριο !!!!

    Εκτός από το κούρεμα υπάρχει και η λύση της χτένας που στην άκρη της έχει λεπίδες.

    Εμένα με βοήθησε πολύ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #435646

    υπάρχει καμιά λύση για τις κολλητσίδες, τις μουχρίτσες και τα αγκάθια στα σέττερ;;;; το καθάρισμα μετα το κυνηγι στα ορτύκια έχει γίνει μαρτύριο !!!!

    Εγώ κάθε χρόνο στην έναρξη του κυνηγιού τα κουρεύω στο κάτω μέρος του σώματος, στο στήθος και στα αυτιά. Μπορεί να μην έχουν «καλή» εμφάνιση αλλά ξέρω πως δεν τυραννιούνται τα ζωντανά. Το να βγάζω τις κολλιτσίδες με τα χέρια ή με κατάλληλα χτενάκια κ.τ.λ. δεν παλεύεται…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,506 έως 5,520 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων