ΟΡΤΥΚΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,866 έως 5,880 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #443728

    βαρατε γιατι χανομαστε. τουρκια βουλγαρια και γυρο γυρο τα μηχανακια βγαζουν φωτιες. και ο κυνηγετικος τουρισμος στα υψη.
    δεν αφηνουν τιποτα να μπει στην ελλαδα. χαχαααχαχαχαχα!!1


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #443746

    H πλακα η μεγαλη ειναι οτι το παλικαρι που ανεβασε τη φωτο δεν εχει καν γραψει ποσα ατομα ηταν παρεα και αν τα πουλια ηταν μιας μερας ….δυο η τριων…
    Κουλαρετε λιγο μάγκες.
    Αφηστε τα πληκτρολογια και βγειτε και λιγο βουνο…
    Ακομα δεν ηρθε στην παρεα το παιδι και πεσατε να τον φερετε στην εξωπορτα.
    Υπαρχουν διαχειριστες να διαχειριστουν αποιες περιπτωσεις παρακλινουν της νομιμοτητας(αρκει ενα pm οπου θα τους αναφερετε την οποια παρατυπια εντοπιζετε).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #443748

    Φιλε ΓΙΩΡΓΟΣ εγω προσωπικα δεν βγαινω να σκοτωσω το θηραμα ….για το χομπι οπως λες….
    Βγαινω καθαρα και μονο για να σκοτωσω κατι για να φαω.
    Πιο φαουλ εισαι εσυ που σκοτωνεις (στο οριο παντα )…για το χομπι σου , απο τον καθενα που μπορει να σκοτωσει 3 ορτυκια πανω απο το οριο επειδη εχει αναγκη να φαει…
    Μην βιαζεστε να κρινετε καποιον…ειδικα αν ειναι νεος σε εναν χωρο και ο ηλεκτρονικος του λογος δεν εχει δωσει δικαιωματα αμφισβητησης..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #443750

    ωραια ποστ και τα δυο. μπραβο κωστα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #443752

    Φιλε Γιαννη καλησπερα,

    Σε ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    67
    alexthehunter στις #443756

    ρε παιδια ηρεμα τρεις μερες στην μανη μονος με 2 σκυλια ατελειωτο περπατημα πολλα κιλα ιδρωτα για ποιο οριο μιλαμε?η εκπληξη ηταν για τις περδικες 12 χρονια κυνηγαω την μεσα μανη ειναι η δευτερη φορα που σηκωνω περδικες.υγ.καποιοι ειναι αμετανοητα κομπλεξικοι εδω μεσα(ευκολες κρισεις και συμπερασματα)εγω το χαρηκα παντως

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #443758

    καλη καρδια και καλως ορισες μεγαλε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    TINOSISLAND στις #443768

    ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΡΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΕΣ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ,ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ, ΤΟΤΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ .ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ “ΜΕΓΑΛΟΣ” ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ 20Ο , ΟΠΩΣ ΛΕΣ , ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙΣ, ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ , ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ “ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ” ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ , ΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΜΙΑ ΦΕΡΜΑ Η ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ.ΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ,ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ…..ΤΟΤΕ ΝΑΙ , ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ “ΚΛΕΒΕΙ” ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΤΟ ΛΑΓΟ, ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΘΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΡΑΜΑ Η ΣΤΟ ΣΟΥΡΟΥΠΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΤΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ , ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΟΣΟ “ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ” ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ…………… ΝΤΡΟΠΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #443770

    ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΡΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΕΣ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ,ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ, ΤΟΤΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ .ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ «ΜΕΓΑΛΟΣ» ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ 20Ο , ΟΠΩΣ ΛΕΣ , ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙΣ, ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ , ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ «ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ» ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ , ΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΜΙΑ ΦΕΡΜΑ Η ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ.ΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ,ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ…..ΤΟΤΕ ΝΑΙ , ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ «ΚΛΕΒΕΙ» ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΤΟ ΛΑΓΟ, ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΘΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΡΑΜΑ Η ΣΤΟ ΣΟΥΡΟΥΠΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΤΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ , ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΟΣΟ «ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ» ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ…………… ΝΤΡΟΠΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!!!

    Με θλιψη βλεπω οτι ο διχασμος περα απο την καθημερινοτητα εχει περασει και στην αγαπημενη μας ενασχοληση.
    Καλυτερο θα ηταν αδερφε πριν γινεις ρουφιανος για τον κρεατοσυλλεκτη να κανεις μια προασπαθεια να του δειξεις το σωστο…
    Αυτο κανω παντα και οποτε εχει πεσει στην αντιληψη μου διπλανος η φιλος να ξεπερναει τα ορια ….κοιταω να σταματαω εγω λιγο νωριτερα.
    Ετσι πατσιζουμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    ΓΙΩΡΓΟΣ στις #443773

    ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΡΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΕΣ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ,ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ, ΤΟΤΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ .ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ «ΜΕΓΑΛΟΣ» ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ 20Ο , ΟΠΩΣ ΛΕΣ , ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙΣ, ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ , ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ «ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ» ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ , ΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΜΙΑ ΦΕΡΜΑ Η ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ.ΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ,ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ…..ΤΟΤΕ ΝΑΙ , ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ «ΚΛΕΒΕΙ» ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΤΟ ΛΑΓΟ, ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΘΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΡΑΜΑ Η ΣΤΟ ΣΟΥΡΟΥΠΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΤΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ , ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΟΣΟ «ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ» ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ…………… ΝΤΡΟΠΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!!!

    ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ ΦΙΛΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #443796

    ρε παιδια ηρεμα τρεις μερες στην μανη μονος με 2 σκυλια ατελειωτο περπατημα πολλα κιλα ιδρωτα για ποιο οριο μιλαμε?η εκπληξη ηταν για τις περδικες 12 χρονια κυνηγαω την μεσα μανη ειναι η δευτερη φορα που σηκωνω περδικες.υγ.καποιοι ειναι αμετανοητα κομπλεξικοι εδω μεσα(ευκολες κρισεις και συμπερασματα)εγω το χαρηκα παντως

    φιλε μου οι περδικες στη Μανη γκρεκα ειναι η τσουκαρ?

    Υ.Γ μην δινεις σημασια εδοσον εσυ το χαρηκες και περασες καλα δεν χρειαζεται να απολογησαι!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #443810

    χααααα!!!

    ειρηνην ημην αδερφια!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    67
    alexthehunter στις #443821

    γκρεκα απο ενα κοπαδι 15 πουλιων το ενα πουλι 750γρ κοτσος το αλλο 680 γρ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    george303 στις #443824

    καλησπερα διαβασα ολη την συζητησει οπου ειχατε και κατηγωρητε ενα συναδελφο οπου βαρεσε 3 ορτυκια παραπανω.εσεισ που ενημερονεται τουσ νοτιουσ ειναι σωστο το ποτε να βγει στο βουνο.πιστευω οτι ολοι μασ αμα πετυχεναμαι το περασμα δεν θα κοιταγαμε το οριο αλλα να ευχαριατηθουμε εμεισ και ο σκυλοσ μασ.γιαυτο τοσο καιρο δεν γραφω γιατι ο ελληνασ κοιταει τι θα κανει ο αλλοσ και οχι αυτοσ. παντα φιλικα καλο βραδυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #443826

    Κάθε χρόνο οι ίδιες αψιμαχίες που το μόνο που κάνουν είναι να χαλάνε την εικόνα του forum και είναι και βαρετές πια… Καληνύχτα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,866 έως 5,880 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων