ΟΡΤΥΚΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,361 έως 6,375 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #470248

    Συνέχεια με ντεκόρ κυνηγότοποι του ΕΒΡΟΥ!!!!!


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #470253

    Δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση.
    Και μενα μου αρεσουν οι φωτο και τα βιντεο.
    Θελω ομως να ειναι μεσα και ο πρωταγωνιστης, δηλαδη τα σκυλακια.
    Γουστα ειναι αυτα, τι να κανουμε…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #470257

    ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ στον φίλο outlander απο τον ΕΒΡΟ με ΑΓΑΠΗ

    ευχαριστω στεφανε για τις φωτο αλλα δεν χρειαζεται να μου τα δειχνεις μιας κι εκει υπηρετησα σχεδον 15 μηνες εκει.και εχω κυνηγησει και εχω και φιλους απο εκει.δεν ηθελα να σε θιξω ουτε ειναι θεμα απαγορευσης κυνηγετικο φορουμ ειναι αλλωστε.απλα το βρισκω υπερβολικο οχι κακο να δειχνεις την καρπωση καθε εξορμησης.και εγω ο ιδιος περυσι ανεβαζα συχνα φωτο στο τοπικ της τσιχλας φετος ομως αποφασισα να μην το κανω εκτος απο λιγες εξεραισεις.προσωπικη μου αποψη ειναι.δεν θελω να συνεχισουμε αντιπαραθεση και σου ευχομαι καλη συνεχεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #470265

    Δώσε φωτο να γουστάρουμε!!!
    Αν δεν κάνω λάθος σε κυνηγετικό σάιτ βρισκόμαστε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #470272

    μην μου στεναχωράτε το συνομήλικό μου τον Στέφανο (άμα δεν απατάμε)
    εκτός απο τις περιγραφές βάζει και φωτό και δίνει ζωή στο τοπικ,
    εγώ όταν τον διαβάζω μου δίνει ενέργεια για την επόμενη δική μου κυνηγετική έξοδο! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #470291

    Το γούστο του καθενός μπορεί να είναι αποδεκτό από όλους άσχετα αν συμφωνούμε ή όχι αρκεί να μην παραβιάζει τους όρους του φόρουμ. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #470292

    Το γούστο του καθενός μπορεί να είναι αποδεκτό από όλους άσχετα αν συμφωνούμε ή όχι αρκεί να μην παραβιάζει τους όρους του φόρουμ. ;-)
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος
    Κομοτηνή

    </div>

    Γειά σου Χρίστο :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #470294

    Γεια σου Χρήστο το ξέρω ότι είσαι ψυχούλα και ότι είσαι γαμώ τους τύπους! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #470296

    Γεια σας φιλαράκια! Ψυχάρες είμαστε όλοι μας γιατί είμαστε κυνηγοί!!! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #470298

    Στεφανω βαζε φωτογραφιες ειναι πολυ ωραιες με τα πουλια εξαλου δεν ειναι και υπερβολικες μια χαρα ειναι και μας αρεσουν, και το ντεκορ και μην ακους τον καθε εναν με πνευμα αντιλογιας που υπαρχει να μας την σπαει και να κανει τον εξυπνο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    70
    χρηστος στις #470299

    Το κοινο του τοπικ αποφασισε…..ΑΘΩΟΣ ο ορτυκας ο Στεφανος.Του επιτρεπετε η δημοσιευση φοτο.Α και που εισαι Στεφανε, αδερφε,μην κανεις κανενα λαθος και γραψεις ποσα ορτυκια εκανες φετος..θα σου παρουν την καταψυξη!!!.ΣΕ αγαπαμε αδερφε προχωρα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #470323

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>outlander wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>stefanos64 wrote:</div>
    Και σήμερα σε μια 2ωρη βολτούλα είχα 8 συναντήσεις και τα 5 ήρθαν μαζί μου !!!!!

    ρε στεφανε ολα καλα αλλα γιατι σε καθε εξορμηση ανεβαζεις και φωτο.ενταξει σε πιστευουμε.θα νομιζει κανεις οτι επιδυκνιεσαι και μαλιστα σε ενα θεμα που δεν σηκωνει επιδειξη κιολας.τουλαχιστον αλλαξε ντεκορ.φιλικα

    Γιατί απαγορεύεται να ανεβάζω φώτο? επίδειξη και προβολή δε χρειάζομαι, δεν είμαι έμπορος δεν διαφημίζω ούτε πουλάω τίποτε, τις φώτο τις αφιερώνω στους φίλους μου, τώρα για το ντεκόρ δώσε καμιά ιδέα, θα βάζω και τοπία από τον τόπο που μου προσφέρει αυτές τις ωραίες στιγμές

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>outlander wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>stefanos64 wrote:</div>
    Και σήμερα σε μια 2ωρη βολτούλα είχα 8 συναντήσεις και τα 5 ήρθαν μαζί μου !!!!!

    ρε στεφανε ολα καλα αλλα γιατι σε καθε εξορμηση ανεβαζεις και φωτο.ενταξει σε πιστευουμε.θα νομιζει κανεις οτι επιδυκνιεσαι και μαλιστα σε ενα θεμα που δεν σηκωνει επιδειξη κιολας.τουλαχιστον αλλαξε ντεκορ.φιλικα

    Γιατί απαγορεύεται να ανεβάζω φώτο? επίδειξη και προβολή δε χρειάζομαι, δεν είμαι έμπορος δεν διαφημίζω ούτε πουλάω τίποτε, τις φώτο τις αφιερώνω στους φίλους μου, τώρα για το ντεκόρ δώσε καμιά ιδέα, θα βάζω και τοπία από τον τόπο που μου προσφέρει αυτές τις ωραίες στιγμές

    xaxaxax παλι τα ιδια ρε παιδια ; και περσυ με το στεφανο τα βαλατε επειδη ολοι την σεζον χτυ[ησε 160 ορτυκια, μαγκια του , οποιος μπορει ας το κανει ο ανθρωπος αποφασισε να φυλαει θερμοπυλες στον ακριτικο εβρο διπλα απο τον τουρκο μονο και μονο για να κανει τα κυνηγια του οποος εχει μεγαλα….. ας το κανει και αυτος , ΜΠΡΑΒΟ στεφανε βαρα φιλε και βαζε φωτο στο ειχα πει και περσυ γραψτους ,,, στα λιωμενα σου τα αρβυλα φιλαρακο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    117
    ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ στις #470325

    Φιλε Στεφανε δωσε φωτο απο τον μαγευτικο Εβρο!! Κι εγω υπηρετησα ενα χρονο εκει κι εχω ωραιες αναμνησεις! Περιμενουμε με ανυπομονησια τις φωτο απο τα ντουσκα πλεον, μιας και ειναι ο καιρος της βελουδοματας! Απο εσενα φετος μαθαμε ποσο καλα πηγαν οι γεννες των ορτυκιων οποτε και αποδειχθηκε ιδανικη χρονια για το ορτυκι! Δωσε φωτο κι οποιος δεν γουσταρει ας μην τις βλεπει… ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #470340

    Ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια, λίγο έλειψε να πάθω κατάθλιψη (:wacko:) πάλι όπως πέρυσι, (πλάκα κάνω)έτυχε να έχει ορτύκια όπως βλέπεται και ακόμα και χθες, εκπαιδεύτηκε και η σκυλίτσα μου επ έργω άριστα, σε 45 εξόδους σύνολο από έναρξης, 2 φορές έπιασα το όριο και τις υπόλοιπες νομίζω φυσιολογικά, μακάρι όσοι μπορούσαν (χαρά μου) να συγκυνηγήσουμε μιας και είμαι και μόνος εδώ στο χωριό που κυνηγώ πουλιά. Πάντως ο καταψύκτης έχει πράμα να ψήσουμε να πιούμε κάνα κρασί και να γνωριστούμε όποτε σας φέρει ο δρόμος προς τα πάνω.
    ΥΓ Η καταγωγή μου είναι απο ΛΑΡΙΣΑ επέλεξα (λόγω συζύγου)και λόγω εργασίας να μείνω εδώ και αποζημιώνομαι όπως φαίνεται!!!!!
    ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΆΩ

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #470346

    Νομιζω δεν υπαρχει λογος να συνεχισουμε το θεμα, ουτε ειναι ωραιο να στηνουμε στην γωνια εναν συναδελφο που εξεφρασε μια αντιθετη αποψη απο την δικη μας.
    Ας παμε πιο κατω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,361 έως 6,375 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων