ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΝΤΑΚΙΟΥ – ΒΑΓ.ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 182 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #26809

    Επειδη πολλα γραφονται και διαβαζω παραπονα για κατασκευες κοντακιων , με χαρα μπορω να πω οτι παρελαβα το καινουριο μου κοντακι απο εναν εμπειρο κατασκευαστη που πολλοι σκοπευτες γνωριζουν και προτιμουν στη Μακεδονια.
    Αυτα που ακουω για το πως παιρνουν μετρα κλπ ειναι ακριβως η δουλεια ενος ειδικευμενου κοντακα , ο Βαγγελης Σκριβάνος αυτο κανει και μαλιστα με σεμνοτητα , αυτος ειναι ο λογος που αναφερω τη δουλεια του που τεσταρα στο σκοπευτηριο και μπορω να πω οτι ειναι ακρως επαγγελματικη (το οπλο ερχεται και κουμπωνει αβιαστα και βλεπω το ιδιο πραγμα παντα).
    Κυνηγος και σκοπευτης ειναι και ο ιδιος γιαυτο συννενοηθηκα αψογα και ο,τι δεν ηξερα μου τα εξηγησε ο ανθρωπος πολυ ωραια.
    Βρισκεται στη Θεσ/νικη στα Σφαγεια και αν ενδιαφερεται καποιος μπορω να δωσω το τηλ. σε προσωπικο μηνυμα (γραφω το θεμα σαν ευχαριστηριο επειδη πιστευω οτι υπαρχει ελλειψη σωστων επαγ/τιων).


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    347
    woodman στις #357151

    Μπραβο φιλε Γιωργο, καλοριζικο, και καλα κυνηγια…. ;)
    Καλα κανεις και μας λες τις…εμπειριες σου απο ανθρωπους ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, που ξερουν τι κανουν….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    HUNTER1974 στις #118870

    Χαιρετω την παρεα, περισυ εκανα και εγω καινουργιο κοντακι στον βαγγελη οπως και ο πεθερος μου και αλλοι 3 φιλοι μου και ολοι εχουν να πουν τα καλυτερα για τον Βαγγελη, ο οποιος ειναι παρα πολυ καλος γνωστης της δουλειας που κανει, και παρα πολυ σωστος επαγγελματιας.

    φιλικα θανασης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #118876

    Έχω δει και εγώ δουλειά του συγκεκριμένου επαγγελματία και μου φάνηκε πολύ καλή. Για την ακρίβεια πάρα πολύ καλή, ιδίως για τα ελληνικά δεδομένα. Το κακό είναι ότι είναι μακριά μου ρε γμτ…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #118898

    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!

    ΕΚΑΝΕ ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ KONTAKI THΣ BERETTA ΜΟΥ 687 ΕL

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    jger στις #119991

    Παρακαλώ αν κάποιος συνάδελφος εχει το τηλέφωνο του κυρίου Βαγγ. Σκριβάνου να μου το δώσει.
    Θέλω να φτιάξω τα κοντάκια απο τα όπλα μου. Μπορεί κάποιος να καλέσει και στο κινητό 6944107573.

    Ευχαριστώ,

    Γιάννης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    jger στις #358367

    Ευχαριστώ τον συνάδελφο που μου έδωσε το τηλ. του κυρίου Σκριβάνου.

    :rolleyes:
    Γιάνης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5748
    Prowler ® στις #358373

    [font=”Verdana”]Καλός κοντακάς στην Βόρεια Ελλάδα;

    Χμμμμμ…… ωραίο ακούγεται….. :rolleyes: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #121011

    Συνάδελφοι καλημέρα. Μπορεί καποιος που έχει φτιάξει κοντάκι στον συγκεκριμένο μάστορα να βάλει κάποια φωτογραφία εδώ; Έτσι για να βλέπουμε και εμεις λίγο μερικά πράγματα που ενδιαφέρουν πολλούς.
    Ευχαριστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #121824

    Καλημέρα σε όλους. Καμία φωτό από τελειωμένο κοντάκι εάν μπορεί κανένας συνάδελφος να βάλει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #122132

    Την απάντηση τελικά στο ερώτημα μου την έδωσα μόνος μου, μιας και ανέβηκα Θεσσαλονίκη και έφτιαξα ένα κοντάκι στον ΜΑΣΤΟΡΑ. Δεν θα πω τίποτα άλλο γιατί δεν θέλει, απλά εγώ έμεινα ευχαριστημένος και το μόνο θέμα μου ήταν οτι το όπλο πήρε βάρος λόγω της ιδιομορφίας του κοντακίου (Monte Carlo, Palm Swel, διαστάσεις).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5748
    Prowler ® στις #360343

    [font=”Verdana”]Αν δεν σου κάνει κόπο
    Βάλε καμιά φωτο Κωστα
    κάνε μας και μια περιγραφούλα τι έκανες ακριβώς B) [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    88
    Theodore στις #360344

    Αυτα που ακουω για το πως παιρνουν μετρα κλπ ειναι ακριβως η δουλεια ενος ειδικευμενου κοντακα , ο Βαγγελης Σκριβάνος αυτο κανει και μαλιστα με σεμνοτητα , αυτος ειναι ο λογος που αναφερω τη δουλεια του

    Φίλε "karma"
    Αν δεν είναι κόπος θα ήθελα και εγώ την διεύθυνση και το τηλέφωνο του κυρίου Σκριβάνου.
    Νομίζω ότι δεν είναι κακό να ειπωθούν φανερά στο φόρουμ γιατί μπορεί να τα χρειαστούν και άλλοι.
    Αν πάλι για κάποιο λόγο αυτό δεν είναι δυνατόν τότε παρακαλώ ένα μήνυμα στο 6936 188082.
    Αυτό που αναφέρεις περί σεμνότητας είναι που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον γιατί έχουμε γεμίσει
    ημιμαθείς με ύφος χιλίων καρδηναλλίων.

    ευχαριστώ
    Θεόδωρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #360346

    [size=3]Την απάντηση τελικά στο ερώτημα μου την έδωσα μόνος μου, μιας και ανέβηκα Θεσσαλονίκη και έφτιαξα ένα κοντάκι στον ΜΑΣΤΟΡΑ. Δεν θα πω τίποτα άλλο γιατί δεν θέλει, απλά εγώ έμεινα ευχαριστημένος και το μόνο θέμα μου ήταν οτι το όπλο πήρε βάρος λόγω της ιδιομορφίας του κοντακίου (Monte Carlo, Palm Swel, διαστάσεις).[/size]

    Χαιρομαι που γνωρισες το Βαγγελη και ειμαι σιγουρος οτι θα ικανοποιηθεις απο τις τουφεκιες , κυριως θα αποκτησεις εμπιστοσυνη στο χερι σου αφου ξερεις οτι ριχνεις ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #360348

    [size=3]Την απάντηση τελικά στο ερώτημα μου την έδωσα μόνος μου, μιας και ανέβηκα Θεσσαλονίκη και έφτιαξα ένα κοντάκι στον ΜΑΣΤΟΡΑ. Δεν θα πω τίποτα άλλο γιατί δεν θέλει, απλά εγώ έμεινα ευχαριστημένος και το μόνο θέμα μου ήταν οτι το όπλο πήρε βάρος λόγω της ιδιομορφίας του κοντακίου (Monte Carlo, Palm Swel, διαστάσεις).[/size]

    Μπράβο βρε Κώστα, επιτέλους!!! Η Οδύσσεια έλαβε τέλος. Σε ποιο όπλο το έφτιαξες; Απ' ότι είδα, την 304 την πουλάς.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 182 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων